![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Witam, witam. A co się działo że kolegi dawno nie było? Wiele się podziało w Lidze jak i pucharach Brakowało mi fachowej i odmiennej ale waznej analizy :D Ależ ja nie kłamię . Owszem wątpię w sens budowania szkółki gdyż Cupiał sam twierdzi że nie ma na co liczyć, ale ośrodek treningowy by się przydał jak najbardziej. Droga np. FC PORTO czy Udinese jest obecnie lepszą opcją. Na efekty nie trzeba będzie czekać 10 lat o ile wogóle jesteś zapewnić że takie będą. |
Meczu nie ogladalem, a wynik jest zaskoczeniem. Zeby liczyc sie w tej grupie, trzeba bylo wywiezc 3 pkt z Czarnogory, ale przynajmniej nie ma narazie kompromitacji. Przed nami jednak spotkania ze znacznie silniejszymi przeciwnikami, tj. Anglia i Ukraina, ktore beda bily sie o 1-sze miejsce.
|
POlska-Mołdawia też widze w pay per view za 20 zł ...ehhh
http://www.press.pl/newsy/telewizja/...-view-za-20-zl |
Cytat:
kto chce oglądac taką kaszanę , niech płaci . Ale nie róbmy ściepy narodowej na piłkę na tak marnym poziomie Cytat:
|
Sądziłem, że będzie coś kolo 100 tysięcy odbiorców meczu reprezentacji. Rzeczywiście wynik jest fatalny, o ile nie gorzej. Z tego co pamiętam to swego czasu zrezygnowano z pokazywania koszykówki,bo miała mniej więcej taką samą oglądalność. Fajnie, że można było zmierzyć wiarygodnie ile rzeczywiście oglądało mecz. A nie jakieś tam lewe badania fokusowe:) Podejrzewam,że mecz z Mołdawią będzie na podobnym poziomie o ile nie niższym.
Ciekawi mnie teraz zachowanie TVP. SportFive czuł się silny i z pełną butą przystępował do negocjacji, TVP zaryzykowała i wyszło jej to na plus. (chociaż jak pokazują liczby,tak na prawdę nic nie ryzykowała, bo zainteresowanie meczem było żadne więc protestów żadnych być nie mogło.Bo skąd niby? Ale TVP o tym nie wiedziała.)Teraz to Szaranowicz może się zapytać SportFive ile to ono chce za pokazywanie tego czegoś:) Oczywiście żartuje,bo do czegoś takie nie dojdzie, ale w TVP powinni się zastanowić czy aby jest sens traktowania priorytetowo kadry w piłkę kopaną. Wobec takiego zainteresowania meczami kadry należałoby ją pokazywać po pólnocy, i to skrót ? Nie widzie najmniejszego powodu aby w najlepszym czasie antenowym pokazywać taki produkt. Bo nikogo to tak naprawdę nie interesuje. Dziwi też postawa Polsatu, który olewa sprawę i za póL darmo nie bierze praw. A może nie ma w tym nic dziwnego, tylko w Polsacie wiedzą ,że kopacze wzięcie mają średnie. Przy lidzie zreszą to wyszło, ile to nie miały prawa kosztować aż szału nie było i skończyło się jak wiemy. Ktoś chyba pompuje balonik jaka to piłka jest popularna a tak naprawe nic z tych rzeczy. Sport niszowy:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Słaba oglądalność meczu z Czarnogórą to tylko i wyłącznie efekt opłaty. Gdyby ten sam mecz puszczono w Polsacie otwartym, wynik spokojnie liczony byłby w milionach. Przecież tą samą bandę kopaczy oglądało nie dalej jak 3 miesiące temu 15 mln ludzi. Nagle 14,5 mln się odwróciło ? Nie oszukujmy się - jeszcze długo żaden sport w kraju nad Wisłą nie będzie tak popularny :) Może skoki narciarskie w czasach małyszomanii osiągały zbliżony poziom oglądalności, ale reszta daleko w tyle. |
" Mecz w Podgoricy pokazał, że nowy selekcjoner Waldemar Fornalik nie będzie się tak kurczowo trzymał zagranicznych piłkarzy jak "Franz" podczas Euro 2012. Sebastian Boenisch i Adam Matuszczyk nie są w ogóle przez niego brani pod uwagę przy powołaniach do kadry.
W pierwszym meczu eliminacji mistrzostw świata okazało się, że traktowany jako mąż opatrznościowy Damien Perquis jest łatwy do zastąpienia prze Kamila Glika, który w Podgoricy dobrze wykonał swoją pracę w obronie – pisze "Polska The Times". Nieuchronne wydaje się pożegnanie Obraniaka, który w kadrze gra od czterech lat, ale wciąż nie mówi po polsku i gra po prostu słabo. Z naturalizowanym Francuzem jest jeszcze ten problem, że nie lubią go koledzy z zespołu. Zdaniem dziennika jedynym "farbowanym lisem" który może ostać się w kadrze jest Eugen Polanski, z którego koledzy z zespołu żartują, że jako jedyny przeszedł skutecznie skomplikowany proces farbowania" Czyli po ich odstrzeleniu już będzie pozwolenie na oglądanie reprezentacji?;) |
Znowu debilne wsadzanie Matuszczyka do jednego worka z Obraniakiem, czy Boenischem. Adam od początku wybrał polską kadrę, nawet w reprezentacjach młodzieżowych nie było wątpliwości odnośnie jego gry dla nas, jego rodzice są Polakami, od zawsze w jego domu przestrzegało się polskich tradycji, a sam Matuszczyk mówi płynnie po polsku i urodził się w Gliwicach. Nie wiem więc gdzie w jego przypadku leży problem, chodzi mi oczywiście o pozasportowy problem, bo formy oczywiście aktualnie nie ma w ogóle.
|
Cytat:
Fajnie jest wrzucać ich wszystkich do jednego wora, przypisywać im cechy które się samemu wymyśliło po to, żeby udowodnić swoją własną tezę. Jesteś niewątpliwie teraz Ważny i Mądry i Zdystansowany i w ogóle Lepszy od tych małomiasteczkowych bezmózgich prostaczków kibicujących tej pogardzanej przez Ciebie polskiej reprezentacji. Gratulacje. Masz wszystkich ludzi, którzy nie wyznają Twojego systemu wartości sportowo-kibicowskich za naiwnych półdebili? Uważąsz, że nie mają własnego mózgu, nie potrafią sobie sami wyrobić zdania, że łykają największą nawet bzdurę jaka leci z przestrzeni publicznej bez jakiegokolwiek krytycyzmu czy chwili zastanowienia? Że im nie przeszkadzają wszelkie wady naszej polskiej reprezentacji piłkarskiej oraz całej otoczki z nią związanej, bo trzy miesiące temu był "piłkoszał", więc od trzech miesięcy są "cool + trendy" kibicami piłki nożnej? Że to tylko barany, które "nie mysla, nie maja swoich gustow, swiatopogladu ida za tymi co te mode [inne barany] wyznaczaja." To ja, w imieniu ludzi których tak z góry arogancko oceniasz odpowiadam: pierd*l się. Zagalopowałeś się kolego. |
Cytat:
Chcesz mi powiedzieć, że z mitycznych 14 mln nagle liczba zmalała do 50 tysięcy, bo trzeba zapłacić 20 zeta? Chyba sam w to nie wierzysz co piszesz. Polsat kupił prawa do piłki ręcznej na ME w Niemczech, mimo iż reprezentacja polski za faworyta nie uchodziła. Ot, zaryzykowali i wyszło. Zaryzykowali też swego czasu z koszykówką i im nie wyszło. Piłka zwyczajnie jest przesacowana i oni o tym wiedzą. W każdym razie nie jest warta takiej kasy jaką za nią oferują handlarze prawami. |
Cytat:
ME w piłce ręcznej 2012, koszt transmisji 60 spotkań = 4 MLN EURO Koszykówka będzie niewiele droższa, |
Cytat:
Jakaś część osób robila coś innego i nie mogło po prostu ogolądać tego meczu(W tym ja). Pilka nożna nie straciła nagle na popularności, ja sam nie zapłace 20 zlotych za mecz jeśli ta drużyna nie zacznie grac w piłke. Bo jak narazie to Lewandowski gwiazdoruje |
Cytat:
Poczekajmy miesiąc. Polska - Anglia na Narodowym. Jeśli puszczą w telewizji ogólnodostępnej to 8-10 mln pęknie. |
I dobra, niech nie pokazują tych kopaczy. Wielka mi strta. Kto nie może wytrzymać bez Kuby czy innego Szczęsnego niech sobie zapłaci i się rozkoszuje. A jak juz koniecznie tvp musi z ludzkiego abonamentu wydac na niepelnosprawnych to niech kupią paraolimpiade.
|
Generalnie piłkarsko Czarnogóra była lepsza od Polski co mnie jakoś nie dziwi. Miło było patrzeć jak budują akcję kilkoma podaniami. Na pewno Czarnogóra powalczy z Ukrainą i Anglią o awans. Natomiast my walczymy o urwanie komuś punktów.
Beznadziejny mecz Obraniaka i Grosickiego. Ten drugi zupełnie nie jest gotowy do Reprezentacji. Polemizował bym czy Glik zagrał dobrze.. Vucinic nie miał z nim większych problemów. W sumie jestem zaskoczony , ze Polska zremisowała , bo byłem pewien , ze przegra. Wynik na pewno na plus... Ale właściwie ja nie o tym.... Ogladałem dziś Młodzieżówkę Polski z Portugalią { a wcześniej z Rosją} i jeśli , to jest przyszłość naszej piłki , to.... czarno to widzę. Teoretycznie ten rocznik jest najlepszy od ładnych kilku lat. Z Kamińskim , Żyro , Kupiszem czy Teodorczykiem. I zagrali koszmarne dwa mecze. Te nasze młode gwiazdy nie umiały wymienić dwóch podań... I to jeszcze raz pokazuje jak żenujący poziom jest w naszej ekstraklasie , skoro taki Żyro błyszczy a nie może przejść dryblingiem ani Rosjanina ani Portugalczyka.... Może i po części maja gdzieś ta młodzieżówkę i Majewskiego , ale nasza młodzież zagrała fatalnie niestety.... |
U nas nie ma żadnej filozofii gry. Chyba się trenerzy i piłkarze czują mądrzejsi od tych co piłkę wymyślili i rozwijają te gre i im się wydaje, że oni mają lepszy sposób na budowanie ataków niż rozgrywanie piłki. ŻE ktoś piłkarsko lepiej od naszych klubów czy repry wygląda to już jest norma. Bardziej by mnie zadziwiło, gdyby ktos się prezentował gorzej.
|
sport.pl mówi nawet o 100 tys. ludzi, którzy kupili mecz w PPV. Tak więc widzimy, że liczby są podawane w dużym przedziale ...
|
a ja sobie to daruje.Nie wiem nawet czy przez to ta strona nie była jakos zblokowana,bo od 14-tej nie mozna było dodac zadnego komentarza.
|
gdzie na necie mozna zobaczyc dzisiejszy mecz? moze ktos podac jakas strone internetowa?
|
na wlacz.tv jest dobra jakość
|
Chciałabym jakoś skomentować wczorajszy mecz, ale brak mi słów... Niby wygraliśmy, ale i tak szczerze współczuję sobie i wszytskim, którzy ten mecz oglądali, a przede wszystkim ludziom na stadionie. Jeżeli jakaś Mołdawia, w kadrze której gra Suvorov + 10 no-name'ów jest w stanie utrzymywać się przy piłce i zmuszać nas do obrony, to ja się boję co będzie w meczu z Anglią.
|
Gdyby Włosi sie nie meczyli z Maltanczykami to bym suchej nitki na Naszych nie zostawił a tak meczyli sie identycznie co my. Dopiero spotkanie z Anglia na Wembley pokaze co z tą kadrą
|
"Co z tą kadrą" pokazało EURO.
Włosi nie grają od dwóch lat kichy i jeden mecz, który olewają im się zdarzyć może. Kadra PZPN natomiast, w obecnej sytuacji (ciągłe narzekania na styl, oczywiście narzekania słuszne) powinna starać się grać jak najlepiej i właśnie w takich meczach, z ogórkami, w których playmakerem jest rezerwowy Cracovii wygrywać po 3-0 z palcem w nosie. |
Tak czy siak z grupy nie wyjdziemy bo z Anglią i Ukrainą nie damy rady. Mecz na Wembley nasi przegrają już przed wyjściem na boisko.
|
Meczu Polaków nie widziałem, tylko skrót trzyminutowy zobaczyłem na youtube i z niego wynikało, że mieliśmy więcej sytuacji niż Mołdawia. Naprawdę tak źle to wyglądałoa? Ja tam nie wiem czy awansujemy z pierwszego miejsca, czy z baraży, a może popłyniemy jak na poprzednich eliminacjach do MŚ w RPA. Nie chcę się również wymądrzać jak Zarzeczny, który się mądrował w przerwie naszego meczu w Podgoricy, że Polacy dostaną w....... 4-1, a na weszlo pisał, że zremisujemy z Mołdawią. Widzę natomiast, że zaczęliśmy te eliminacje bardzo dobrze, bo remis na wyjeździe z Czarnogórą i wygrana w jakimkolwiek stylu z Mołdawią to jest minimum, które powinniśmy byli zdobyć na starcie eliminacji. Plan został wykonany. Cóż to jest styl? Wisełka też ładnie i stylowo grała za Moskala, ale nie przekładało się to na zwycięstwa, a co za tym idzie pkt. Liczą się wyniki w pierwszej kolejności. A dopieprzanie się niektórych, że styl kiepski to już szukanie dziury w całym, bo za styl się pkt nie otrzymuje. To że Polacy zagrali słabo z Mołdawią nie oznacza, że równie kiepsko zaprezentują się w następnej konfrontacji z Anglią. Jak to mówią: "Mecz meczowi nierówny".
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl