Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Żmijka 06.06.2010 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 909157)
Żmijka - tak jak wczesniej - wejście bokami sektora

Ale Kuba jak, jak masz zabudowane narożniki? Ktoś będzie miał wchodzić na C, schodzić na dół i wchodzić znow na górę? Weeeź ... Jesteśmy w czarnej dupie z sektorem D, a te schody co foty się tu pojawiły to tylko dowód tego. D to trybuna bliźniacza do E a jak wyglądają?

Wcześniej niż we wrześniu nie zagramy u siebie, nie ma opcji.

Fuks 06.06.2010 00:26

nie zagramy u siebie w sensie piłkarskim, czy w sensie kibicowskim. Bo piłkarzom D do gry potrzebne nie jest...

1q2 06.06.2010 01:15

Ja tam apokaliptycznych wizji nie chcę przedstawiać ale wygląda to tragicznie.Lipiec to to taki sam plan jak 2tys km autostrad na Euro...sierpień, wrzesień - może ale tylko na totalnej prowizorce.Tyle że ktoś to będzie musiał odebrać i nie zdziwił bym się gdyby ilość niedoróbek dała + przynajmniej 1 miesiąc.

Podsumowując to wszystko...Człowiek żyje w tym kraju w cholerę lat więc nic go nie zdziwi ale ja osobiście takiej chujni to się nie spodziewałem.Najgorsze jest to że jak patrzysz na innych, to tam jakoś można.U nas jeden wielki burdel + co jakiś njusy które psują i tak (łagodnie pisząc) estetykę nie najwyższych lotów, naszego stadionu.

Ja wiem że te barierki to najmniejszy z problemów ale są one po prostu ochydne.
Jak Radny Olszówka miałby możliwość to ja z chęcią bym się dowiedział czy nasz wielki architekt, którego powinniśmy ukamieniować:> - w ogóle w swoim projekcie od razu przewidział te tony żelastwa - czy też to tak wyszło 'przez przypadek'...bo okazało się że te stopnie są o 1 cm za wysokie a on w ogóle o tym wcześniej nie pomyślał.

Pan Jotka 06.06.2010 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 909469)

Gdyby stal trzymająca dach była czerwona to pasowałoby do wszytskich dachów. A tak wszystko czerwone, a w środku niebieskie żelastwo. Ogólnie to nie wiem jakim cudem oni chcą oddac ten stadion do użytku w lipcu.

kuba126 06.06.2010 09:12

Panowie od jutra zaczynamy montaż drzwi na starej C, takze jak bede miał jakies ciekawostki to sie bede dzielił:)

gigant 06.06.2010 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 909534)
Gdyby stal trzymająca dach była czerwona to pasowałoby do wszytskich dachów. A tak wszystko czerwone, a w środku niebieskie żelastwo. Ogólnie to nie wiem jakim cudem oni chcą oddac ten stadion do użytku w lipcu.

O gustach się nie dyskutuje, ale wybacz. Gdyby to co jest niebieskie było czerwone to dopiero byłaby masakra. Stadion z kopca wygladałby jak remiza strazacka lub strazacki poligon. Niebieski jest ok, ale jak już wspomniałem, pewnie ile wypowiedzi tyle kolorów.

Pan Jotka 06.06.2010 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 909545)
O gustach się nie dyskutuje, ale wybacz. Gdyby to co jest niebieskie było czerwone to dopiero byłaby masakra. Stadion z kopca wygladałby jak remiza strazacka lub strazacki poligon. Niebieski jest ok, ale jak już wspomniałem, pewnie ile wypowiedzi tyle kolorów.

W sumie racja. Być może białe byłoby odpowiednie. Zreszta to teraz juz niewazne. Z żalem musze przyznać, że Obtułowicz zaprojektował ogólnie rzecz biorąc MAKABRYŁE !!!!!!!!!!

medyk 06.06.2010 09:41

szczerze? wole zebysmy zagrali pozniej u siebie ale zeby D bylo oddane jak trzeba bez prowizorki

tkwm 06.06.2010 09:44

macie jakieś zdjęcia ze stadionu ze sektora gości bo tam miały być montowane krzesełka?

mikereg 06.06.2010 09:47

Jak zapewniają inżynierowie Polimexu, w przyszłym tygodniu zostanie zainstalowane dwa tysiące krzesełek, a do szesnastego czerwca zakończy się montaż wszystkich barierek zewnętrznych na wschodzie.

LukL 06.06.2010 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tkwm (Post 909554)
macie jakieś zdjęcia ze stadionu ze sektora gości bo tam miały być montowane krzesełka?

http://stadionwisly.info/files/gallery/264/1.jpg

http://stadionwisly.info/files/gallery/264/2.jpg

gigant 06.06.2010 09:50

W kamerce na AGH widac narożnik gości z krzesełkami.

Chyba.

silver1906ts 06.06.2010 09:56

Montują dzis krzesełka,widac to na 4 kamerce.

Daja`n 06.06.2010 10:03

Jak czytam te wasze żale że to jest brzydkie a to nie ładne to szlak mnie trafia.A nie przeszkadza wam to że krzesełka będą nie podgrzewane i bez obić skórzanych?!To nie teatr tylko stadion!

Kamson 06.06.2010 10:03

http://kamera2012.eu/krakow1/

Działają wam tu wszystkie kamerki? U mnie od paru dni nie ładuje się pierwsza i czwarta.

Pomysł z oddaniem D dla SKWK...:kumple:

Mario Nh 06.06.2010 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 909560)
Jak czytam te wasze żale że to jest brzydkie a to nie ładne to szlak mnie trafia.A nie przeszkadza wam to że krzesełka będą nie podgrzewane i bez obić skórzanych?!To nie teatr tylko stadion!

Stadion... budowany za ponad PÓŁ MILIARDA złotych!

Daja`n 06.06.2010 10:18

Płaczki musicie pilnowac koloru murawy bo może wam odcień zieleni nie pasować więc bądźcie czujni.

Hudy 06.06.2010 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 909564)
Płaczki musicie pilnowac koloru murawy bo może wam odcień zieleni nie pasować więc bądźcie czujni.

z drugiej strony to Tobie wszystko pasuje??
jebną Ci odpowiednią cenę za bilecik to wtedy będziesz marudził
kolor krzesełek jak już jest wybrany taki jak na innych trybunach można chyba dopasować kolorystycznie tak żeby się nie wyróżniał
niby nic a jednak:)))
pójdziesz z kobietą na meczyk i zamiast o nim będzie cały czas gadać o tych siedziskach:))

krkgiba 06.06.2010 12:03

http://kamery.2012.org.pl/images/kra...ualny_1024.jpg

na sektorze gości coś niebiesko - czyżby to już tyle krzesełek tam zamontowali?

Luu... 06.06.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 909512)
Ale Kuba jak, jak masz zabudowane narożniki? Ktoś będzie miał wchodzić na C, schodzić na dół i wchodzić znow na górę? Weeeź ... Jesteśmy w czarnej dupie z sektorem D, a te schody co foty się tu pojawiły to tylko dowód tego. D to trybuna bliźniacza do E a jak wyglądają?

Wcześniej niż we wrześniu nie zagramy u siebie, nie ma opcji.



ale przecież z boku trybuny te "dziury" zostają ?

63.5 Kg 06.06.2010 12:08

Tak.

Prawy gorny rog

http://www.krakow.pl/miasto/kamery/?id=05.html

silver1906ts 06.06.2010 12:19

Ale dlaczego nie ma zdjec tych krzesełek w żadnej galerii??Czy to jakas tajemnica??

laurence 06.06.2010 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver1906ts (Post 909603)
Ale dlaczego nie ma zdjec tych krzesełek w żadnej galerii??Czy to jakas tajemnica??

a Ty myślisz, że tam jest ktoś na etacie zatrudniony żeby co 15 minut fotki do galerii podrzucać?

silver1906ts 06.06.2010 12:51

2 czerwca na stronie SKWK opublikowano pierwsze amatorskie zdjęcie krzesełka
od tamtej pory byly 4 galerie na trzech wiślackich stronach i mimo rosnącej z dnia na dzień ilości krzesełek nie bylo ani jednego zdjecia!!! Dzis mamy juz kilkaset krzesełek które nie zamontowano przeciez dziś!!! Nie jest to dziwne??

Bolek '80 06.06.2010 12:56

no jak nie dziwne, jak dziwne..

ten montaż krzesełek owiany jest jakąś tajemnicą i coś czuję, że udział w spisku biorą wszystkie Wiślackie serwisy :evil:

ja widzę dwa powody:

- krzesełka pewnie wyglądają tragicznie, dlatego nie ma galerii, aby nas kibiców nie denerwować.
- zostało coś spierniczonego i np. nie zgadzają się kolorystycznie lub coś.

silver1906ts 06.06.2010 13:04

Tylko SKWK publikuje jakieś ''przemycane'' fotki:-/

wonski_eNHa 06.06.2010 13:07

spisek, pewnie nie mogą zdradzić kosmicznej technologii montowania krzesełek.

sorin320 06.06.2010 13:08

panowie ! przestańcie narzekać, buduje nam se piękny stadion.
mam tylko pytanie jaka jest w koncu kolorystyka krzesełek na trybunie C ?
bo ja juz nie wiem

Bolek '80 06.06.2010 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sorin320 (Post 909622)
panowie ! przestańcie narzekać, buduje nam se piękny stadion.
mam tylko pytanie jaka jest w koncu kolorystyka krzesełek na trybunie C ?
bo ja juz nie wiem

piszesz - przestańcie narzekać, a sam pytasz się o to o czym właśnie piszemy! nie ma żadnych fotek z montowania krzesełek, czyli kolorystyka ewidentnie jest pewnie zwalona, dlatego nikt nie publikuje fotek, aby nie wybuchła już teraz burza!

tylko dopiero po rozłożeniu wszystkich pojawią się zdjęcia i wtedy ewentualnie protesty (SKWK i TWSD) nic nie dadzą, prezydent postawi na swoim ;/

saklak1906 06.06.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bolek '80 (Post 909623)
nie ma żadnych fotek z montowania krzesełek, czyli kolorystyka ewidentnie jest pewnie zwalona, dlatego nikt nie publikuje fotek, aby nie wybuchła już teraz burza!

Najpierw maja wywiercic otwory pod kolki, jak to skoncza robic to zabiora sie za montowanie. Wiec nie siej paniki

Donki 06.06.2010 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bolek '80 (Post 909623)
piszesz - przestańcie narzekać, a sam pytasz się o to o czym właśnie piszemy! nie ma żadnych fotek z montowania krzesełek, czyli kolorystyka ewidentnie jest pewnie zwalona, dlatego nikt nie publikuje fotek, aby nie wybuchła już teraz burza!

tylko dopiero po rozłożeniu wszystkich pojawią się zdjęcia i wtedy ewentualnie protesty (SKWK i TWSD) nic nie dadzą, prezydent postawi na swoim ;/

Człowieku wejdz sobie na strone SKWK tam jest zdejcie krzesełek a nie pisz że cos jest zawalone !!

crazykaro 06.06.2010 13:39

Co będzie bolało po zamontowaniu krzesełek to różnica w odcieniu niebieskiego pomiędzy starymi i nowymi krzesełkami. To będzie katastrofa.

63.5 Kg 06.06.2010 13:49

Niestety .
Wlasnie kilka tygodni temu o tym pisalem ...

saklak1906 06.06.2010 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 909633)
Co będzie bolało po zamontowaniu krzesełek to różnica w odcieniu niebieskiego pomiędzy starymi i nowymi krzesełkami. To będzie katastrofa.

No niestety ale slonce zrobilo swoje, a na wymiane na nowe nie ma co liczyc bo sa prawie nowe.

SKMK_TSWK 06.06.2010 13:53

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia z kamerki nr1 i kamerki nr 4 ?

Fuks 06.06.2010 14:08

nie bedzie katastrofy, bo roznice beda na innych sektorach. Gdyby to bylo na jednym to byloby zle, a tak jakos ujdzie.
A krzesełek nie ma w zadnej galerii, bo zaczeli je montowac po tym jak wykonywali te zdjecia. Ktos o tym pisał, ze zdjecia ostatnio publikowane byly robione jeszcze przed krzeselkami. Pamietajcie ze teraz jest długi weekend...

I ci ktorzy piszą, ze to spisek, bo krzesełka są fatalne i dlatego ich nie pokazują - co to za debilizm? Jak otworzą stadion to krzesełka beda takie same, jak wtedy to ukryją? ... to napewno jakis układ! ..

Simao1 06.06.2010 14:15

Zauważcie, że na budowie cały czas trwają pracę (wywózka ziemi). Koparki cały czas działają, więc możliwe, że i krzesełka są montowane. Z drugiej strony tymi przedsięwzięciami zajmują się różne firmy...

derr 06.06.2010 14:15

Hey pracuja w niedziele niesamowite

WRzŚ 06.06.2010 14:15

róznice miedzy odcieniami mozna porównac w byłym buforze miedzy e4 i e5. chyba ze te krzesełka tez sie róznią koloremod tych na C

wojti11795 06.06.2010 14:15

Jestem mile zaskoczony-Niedziela a na stadionie trwa obnizanie płyty boiska


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl