![]() |
Cytat:
ciężko było wpłynąć na Głowackiego, Sobolewskiego i kilku innych starszych zawodników jak byłeś kilka lat starszy od nich, taka mentalność i wielu piłkarzy starszych nie umie pracować z młodymi trenerami |
Bunoza wypożyczony do Dinamo Bukareszt
http://fcdinamo.ro/oficial-gordan-bunoza-la-dinamo http://fcdinamo.ro/upload/news/3514_file1_thumb1.jpg |
Cytat:
Wydaje mi się, że ani Głowacki ani Sobolewski nie mieli problemów z akceptacją Skorży. |
Odnośnie Probierza i jego pracy chciałbym przypomnieć, że już w latach 2008-11 w Białymstoku już pracował... nawet zaliczył epizod w Europie. Jednak z dużym hukiem wyleciał by po latach znów wrócić. Prawda jest taka, że w każdej drużynie przy zmianie trenera działa tzw. efekt miotły. Smuda też nieraz był trenerem Wisły i jeśli zdrowie pozwoli nieraz pewnie będzie. Takie polskie realia, że na rynku nie ma trenerów dobrych... są słabi i przeciętni. Jeśli masz wybrać pomiędzy sernikiem a jabłkowcem, bierzesz to co jest pod ręką... z biegiem czasu i tak okazuje się zakalcem.
|
Cytat:
Oczywiście jest pytanie co będzie dalej, ale tego dziś nie wiemy. |
bardzo fajne stroje Dynama Bukareszti :)
|
Cytat:
Na pewnym poziomie( nawet w Polsce) trener musi mieć albo niepodważalny autorytet( Probierz nie ma) który pozwoli mu rządzić szatnią twardą ręką albo być elastycznym( Probierz nie jest) i umieć sobie zjednać grupę trzymającą szatnie( w każdym klubie są tacy zawodnicy) |
Jaliens rozwiązał kontrakt w Australii.
|
Nasz były stoper Mateusz Kowalski zakończył karierę i wyjechał do pracy do Norwegii.
|
Karierę to już chyba jakiś czas temu zakończył i pracował jako instruktor fitness w Platinium.
|
Wcale sie nie dziwie bo wybitnym pilkarzem nie był. Cos jak Jop ale Jopowi jakos sie udawało, z duzymi problemami ale jednak
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Chyba nic z tego nie wyszło, ale odnotować warto - Daniel Sikorski był na testach w FC Vaduz http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ach-w-fc-vaduz
|
http://www.fcsg.ch/saison-2014-15/sp...report/single/
Oczywiście nic nie wyszło, ale warto powiedzieć że wczoraj zadebiutował(?) w pierwszej 11 Sankt Gallen. |
Dokładnie 10 lat temu... :)
http://www.90minut.pl/news/24/news249235.html Polecam pierwsze komentarze pod artykułem :D |
Czy ktokolwiek wie co robił/robi Stan Valckx od czasu odejścia z Wisły?
|
nasz były zawodnik Dariusz Wójtowicz ponownie trenerem Sandecji http://www.90minut.pl/news/246/news2...-Sandecji.html
|
Muszę delikatnie zmienić zdanie o Kirmie. Zapamiętałem go raczej negatywnie (pod kątem niepiłkarskim, zresztą piłkarskim też), a tymczasem zrobił nam małą przysługę ws. Jovicia.
|
Cytat:
Tomasz Kulawik - Okocimski, Leszek Lipka - Start Brzezie, Moskal z tego co pamiętam bez pracy. Ktoś jeszcze pracuje w małopolsce ?? |
Cytat:
|
|
Jak ktoś ma niskie ciśnienie to artykuł od weszlaków na jego podniesieni o Chrapku z puentą na poziomie Stanowskiego
http://weszlo.com/2015/03/04/michal-...s-goni-kryzys/ Odkąd na miesiąc rzucił tweetera wzmógł hejty na tematy Wiślackie. W tym tygodniu dostało się już m. in. Smudzie, Sadlokowi, Brożkowi i Chrapkowi |
Cytat:
|
Cytat:
Chrapka puentują tak: " Dla Michała Chrapka poziom outsidera Serie B to jak dotąd zbyt wysokie progi." Jakoś nie przypominam sobie żeby aż tak kategorycznie oceniano np Furmana, Dawidowicza czy talent nad talentami który nawet w Belgii ma problemy z graniem czyli Wolskiego... |
Cytat:
http://weszlo.com/2015/01/16/furman-...gaz-podreczny/ Cytat:
Cytat:
A jednak ... Co w tym artykule jest nieprawdą? PÓKI CO Serie B okazało się być za wysokimi progami dla Chrapka. |
Cytat:
Pomoc zaoferował mu Patryk Małecki. |
Cytat:
Btw. Co tam u Patryka? Kiedy wraca po kontuzji? Patrzac na naszych skrzydlowych gorszy na pewno by nie byl . |
|
|
|
Cytat:
|
|
Dziwna sytuacja z tym Kuba -> http://weszlo.com/2015/03/10/blaszcz...h-wolne-zarty/
Troche jestem zdziwiony, taki glupi powod i co ? nie pojedzie na euro 2016 jakby sie udalo awansowac. |
Cytat:
Swoją drogą nawet ten artykuł może się niewiele mijać z prawdą. Kubie na kadrze zależy jak cholera, jak już pisałem - przez lata dawał jej najwięcej, a tu nagle selekcjoner odbiera mu opaskę na rzecz gościa co wiecznie zawodzi, tylko dlatego że jest klubową gwiazdą. Ma prawo się w....ić, ale dla mnie inny trochę wydźwięk by to mogło mieć - honor i ambicja. A nie jak to weszlo przedstawia - płaczek i obrażalskie dziecko. Ale mimo wszystko Kuba zagrał... ile? Z 60 minut po rocznej kontuzji? Selekcjoner miał pełne prawo go nie powoływać, natomiast na weszło jakiś anonim, bez podania żadnego źródła czy czegokolwiek uwiarygadniającego te doniesienia, wymyślił sobie jakąś teorię i opisał jakby to była prawda objawiona. Mnie się wydaje że prawda leży pośrodku, z jednej strony Kuba jest wkur.iony, ale z drugiej Nawałka zwyczajnie stwierdził że na dzień dzisiejszy to on mu wiele nie da. Idę o zakład że na następne zgrupowanie (o ile zacznie grać w klubie) już pojedzie. |
Weszło jednak zawsze jest dobrze poinformowane więc pewnie coś jest na rzeczy. Wiadomo, że mógł się w....ić bo Nawałka zmienił zasadę, że ten kto ma najwięcej występów zostaje kapitanem ale z drugiej strony w reprezentacji gra się dla kraju, a nie dla jakiejś głupiej opaski.
Jako alternatywę Nawałka ma Peszkę :D, następnego jeźdźca bez głowy i do tego po kontuzji Grosickiego, a potem chyba Żyrę i Kucharczyka :) tak jak piszą ludzie na forach Kuba nawet bez nogi jest kilka klas lepszym piłkarzem więc powód sportowy jest mało wiarygodny jednak. |
|
Cytat:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-dlugow/h1xx6x |
trzeba wygrać w totka, sprzedać samochód i dom i oddać wszystko dla klubu...
oby jak najszybciej wyjść z tych długów, one były znane już dawno, Genkov, Mandziara, miasto oraz inne podmioty, więc raczej nikogo nic nie zaskoczyło. Pozdrawiam |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl