![]() |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=2QBk2LE-mbI |
To nie gałąz spadła tylko całe drzewo sie zwaliło!! To jest tam przy tym stawianym niedawno drugim żurawiu, jakieś 4 metry od niego w strone okrąglaka... Prace były tylko tam wstrzymane, ale inne praktycznie sie nie posuwały bo ze względu na wiatr dzwigi nie pracowały
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzięki za odpowiedź. Podejrzewałem,że musi to pracować,ale przyznam,że wyginanie czuć dość mocno:)
|
Cytat:
I co może jeszcze mieli pracować na umowę? Chyba, że chodzi o jakieś umożliwienie pozbierania im czegoś, jakichś pozostałości złomu, ogólnie posprzątania, choc i tak jest to niedopuszczalne aby na terenie budowy kręcili się tacy ludzie spoza grupy zatrudnionych tam osób. Przecież gdyby tak wpuszczonemu na plac budowy klientowi coś się stało, to ten, który wydał zgode na jego obecność odpowiada z urzedu, a takze ewentualnie z powództwa cywilnego za skutki takiego zdarzenia. |
Cytat:
|
a ja uważam, że hasło Wisła Pany nie nadaje się na trybuny i to moja subiektywna ocena i wcale nie uważam żeby " haslo najlepiej oddajace to co kazdy kibic Wisły mysli o swoim klubie i swoim miescie"... i nie mam na to super dowodów tylko swoje własne zdanie. osobiście uważam, że proste Wisła Kraków bez dodatkowych urozmaiceń byłaby ok:)
|
Cytat:
|
Panikujecie jakbyście nie wiedzieli jak się w Polsce buduje ;)
Mam nadzieje, że jutro wiatr już nie będzie taki silny i dźwigi będą mogły pracować. |
Cytat:
To ze ktos nie jest z wyksztalcenia budowlancem o niczym nie swiadczy. Ja mam kumpla ktory po szkole jest krawcem i tak kladzie plytki ze ludzie ktorzy 10 lat w tym robia tak nie klada. Ja jako elektryk kladlem elewcje w Lodzi na poteznej budowie i robilem to dobrze bo mi sie chcialo i nie bylem nawalony. Bylem na poprawce gdzie zamiast steropianu byla butelka po wodce bo sie chlopom nie chcialo dupy ruszyc do magazynu wiec brali wszystko co mieli pod reka. Kazdy moze s........c robote jak ma wszystko w dupie, lekarze niby po studiach a fuszerki tez odstawiaja na ludziach. |
Cytat:
|
Akurat BHP inspekcja pracy sprawdza na budowach, zresztą u nas na wschodniej też była ok.wakacji.
A badania robią tak...spis nazwisk i znajomy lekarz- po 50 zł za głowę i masz wszystko co chcesz nawet ślepy może po rusztowaniach na wysokości 5 piętra latać.podpisują UZ i po temacie.Dziwię się tylko że taki Polimex musi tak ludzi zdobywać...bo jakieś 3 rzędne firmy to co innego a to jest S.A wkońcu |
Od paru lat biorę udział w różnych duzych budowach. Wiem, że pewne sprawy się nadal lekcewazy, ale też wiem, że nikt odpowiedzialny za budowę, kto ma choć trochę oleju w głowie, nie zatrudnia na żadnej budowie, zadnych meneli bez niezbednych formalności.
Tak można na budowie domku jednorodzinnego, choc i tak "inwestorzy" nie zdają sobie sprawy z potencjalnych konsekwencji, ale nie można na budowie obiektu za 400 milionów, finansowanego z budżetu miasta, w ramach zamówień publicznych. Można oczywiście w potrzebie zatrudniać niewykwalifikowanych pacowników - fizoli, chocby do noszenia desek do szalunków, ale wszystko musi być przeprowadzone zgodnie z pewnymi regułami. Jakakolwiek inspekcja puściłaby z torbami takiego wykonawcę |
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg - super ujęcie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
tak z czystej ciekawosci pytam ;-) |
Cytat:
czemu nie? ;) |
toż nawet z Nowej Huty je widać :)
|
Cytat:
|
http://krakow4u.pl/inne/krakow-tatry...tatry_018.html
oj widac widac i to niezle. |
na tej focie powyzej to wygląda tak jakby Wawel był gdzieś w Nowym Targu ;) jak ktoś jeździ zakopianką to często z Mogilan widać Taterki.
A żeby nie rozmywać to takie pytanko mi sie nasunęło co do budowy: Czy ulica Reymana będzie tylko deptakiem czy bedzie tam dopuszczony ruch samochodów poza terminami w którym są mecze? |
bedzie tylko deptakiem... a wracajac do tych "250" ludzi, to swoja droga oni nie planuja czy wiecej czy nie, dzien wczensiej nie wiedza, wiec przynajmniej powinno bylo byc ludzi jak mrowek na C przy wylewaniu w srodku itp, ktos byl tam dzisiaj i moglby potwierdzic cos? i swoja droga ciekawe czy te 3 zmiany tylko sa do zachodniej czy wschodniej tez cos pomagaja...
|
Na kamerce widać, że konstrukcja pod telebim poszła do góry.
|
Czy ktoś wie czy rzeczywiście będziemy grać na Hutniku wiosną? Oficjalna milczy. Pierwszy mecz już w piatek (fakt bez kibiców), ale aby tam grać konieczna jest zmiana licencji,a nigdzie o tym ani słowa. Terminarrz 90 minut.pl podaje przy meczach Cracovii stadion Suche Stawy, przy naszym nic. Jesli dystrybucja wejściówek będzie tak dramatycznie wolna jak po drugiej stronie błoń(a ponoć tak organizuje to ZIS) to juz trzeba ją rozpocząć aby zdążyć na mecz z Lechią . Czy ktoś coś wie jak to wygląda czy obudzimy się w Sosnowcu?
|
O ile wiem info bylo ze na Hutniku gramy z Lechią, natomiast jesli chodzi o najblizszy mecz bez publicznosci jak nic nie pisali to pewnie jeszcze w sosnowcu albo nie pisza aby kibice nie pojawili na stadionie
|
W sumie żadna różnica czy w Sosnowcu czy na Hutniku.
A prop telebimu to będzie pionowo wisiał czy pod kątem w stronę przeciwnej trybuny? |
Poruszam temat bo jest dziwnie cicho ze strony klubu; a może sie potem okazać, że nikt niezałatwił zmiany licencji . A jeśli mamy grać na Suchych Stawach to trzeba już od najbliższego meczu, aby piłkarze zapoznali się z tym stadionem. Z tego co wiem system dystrybucji wejściówek narzucony przez ZIS jest dramatycznie wolny, więc im wcześniej tym lepiej, a na dzień dzisiejszy nikt nie umie powiedzieć czy Wisła podpisała umowe na wynajem stadionu...
|
Bardzo podoba mi się odpowiedź o oświetleniu. Zgodnie z projektem, czyli jak??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl