![]() |
Taka ciekawostka, jakby kogoś jeszcze ta "reprezentacja" interesowała:
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Sp...l?ticaid=1f163 "Wedle obowiązującej ustawy, wszystkie pojedynki piłkarskiej reprezentacji Polski muszą być transmitowane w ogólnodostępnych kanałach. Ustawa ta jednak nie dotyczy systemu pay-per-view." To co, płacimy? :lol::lol::lol: |
TVP to dla mnie wielka kpina, dla nich jakby reprezentacja przegrała z Mołdawią to pieprzyli by w studiu że forma nie ta, brak zgrania etc. Polsat przynajmniej ma ekspertów na poziomie.
|
Na wykupienie praw do transmisji ze spotkań reprezentacji publiczna nie ma kasy, ale żeby Lisowi płacić za każdy odcinek po 100 tysięcy złotych już tak?
|
3 wolne miejsca w samochodzie(trasa Kraków-Wrocław) na mecz Polska - Mołdawia ! Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy : [email protected]
|
http://sport.interia.pl/reprezentacj...mmentsZoneList
Płacić 20 PLN w PPV za oglądnie tego dziadostwa ?? Chyba kogoś konkretnie porąbało. |
Cytat:
|
Cytat:
|
20,00 zł - dobry żart. Nad 2,00 zł bym się zastanawiał, tak samo jak nad 5,00 zł na mecz z Anglią. Nie brakuje mi dzięki Bogu do pierwszego, płacę za karnet na Wiśle co też jest swojego rodzaju ekscentryczne. Ale Wisłą to mój klub od 20 lat, a tamci.... ?
|
Walki Adamek vs Kliczko też miał nikt nie kupować, a było ponad 300 tys. nabywców. Pewnie i na ten mecz znajdzie się podobna ilość ludzi.
|
Walki Adamka miał nikt nie kupować? Co drugi znajomy co pytalem to mówił ze sie zastanawia. Mysle że teraz liczba bedize z 5-10 razy mniejsza.
|
Cytat:
Może to dla nich być bolesne, gdy zobaczą ile luda to w ogóle interesuje:)taki sport niszowy |
Odnosnie reprezentacji :
Nazywa się Parol. Patryk Parol. Ma zaledwie 16 lat, a już robi furorę w Italii! Obecnie reprezentuje barwy Chievo Werona, ale już biją się o niego Juventus Turyn i AC Milan. Parol na Parola zagięli także trenerzy młodzieżowej reprezentacji Włoch, którzy już przesłali mu powołanie. Patryk Parol to wychowanek UKS Baszta. Od sześciu lat mieszka w Italii i posiada zarówno polski, jak i włoski paszport. Jest zawodnikiem Chievo Werona i… błyszczy. Włosi nazywają go "talento Polacco". O Parola biją się już wielkie kluby, na czele z Juventusem Turyn i AC Milan. 16-latek otrzymał nawet powołanie do reprezentacji Włoch U-17, ale je odrzucił. Poinformował, że czuje się stuprocentowym Polakiem. - Niedawno dostałem taki sygnał i warto się temu chłopakowi przyjrzeć. To podobno naprawdę wielki talent - zdradził Futbolnews.pl Władysław Żmuda, były reprezentant Polski, a obecnie trener kadry U-20. Zadzwoniliśmy do Roberta Wójcika, szkoleniowca reprezentacji U-17. - Nie słyszałem o tym chłopaku. A mam dobrą pamięć do nazwisk, więc na pewno go nie widziałem, ani nie powoływałem. Muszę porozmawiać z trenerem Żmudą, może dowiem się więcej - odparł Wójcik. Wydaje się, że PZPN powinien się zdolnym 16-latkiem zainteresować. Zanim drugą ofertę złożą Włosi. Za co oni biora pieniadze? |
Cytat:
No jakbym miał bar z tv, piwem i kilkunastoma stolikami to w sumie... A tak to przeczytanie wyniku na tg zadowoli mnie całkowicie. |
Przyznanie się do wywalenia w błoto 2 dych powinno skutkować banem dosłownie :D
PZPN pluje ludziom w twarz, nie dość że ustawa zobowiązuje do pokazywania meczy drużyny narodowej (jakakolwiek by ona nie była) to jeszcze wsadzają pompę do kieszeni. Chyba kogoś zdrowo popier..... :/ |
Bardzo fajne statystyki - z tych 3% to pewnie ekstazy w PZPN-ie dostaną :lol:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html |
W końcu ludzie mają jakąkolwiek okazję, by pokazać, że to, co dzieje się w reprezentacji,nie podoba im się. Nie płacić! Niech śpią w tanich hostelach albo przyczepach kempingowych. Może panom piłkarzom da to do myślenia.
|
Płaczynski jeszcze na kolanach przyjdzie żeby od nego odkupili te prawa. Tylko może pół tego dostanie co wcześniej dawało TVP, jak nie mniej .Straci podejrzewam niesamowicie.
|
A na SopCascie można obejrzeć mecz?
|
Cytat:
Z tego co pamiętam to chyba do ostatniego dnia była jakaś afera o tym czy nie zakodują i nic nie bylo pewne. dlatego ludzie kupowali. |
Ja oczywiście tego gówna nie wykupię, ale.... Jeszcze parę miesięcy temu bojkot tej pseudodrużyny mógł wynikać tylko z frustracji, trzeba było im kibicować, nie można było złego słowa powiedzieć, narzekanie było jak pierdnięcie przy stole.
Minęło parę miesięcy i teraz wszyscy chcą bojkotu. Nawet najmądrzejsi z mądrych przejrzeli na oczy? |
Cytat:
Ostrożniej z wyciąganiem wniosków i szukaniem winnych, bo patrząc na to, jak co chwilę TVP się kompromituje, to wina Sportfive wcale nie jest taka oczywista. |
TVP sama nadmuchiwała balonik, jaka to nasz reprezentacja jest dobra w czasie euro. Balonik pękł z mocnym pier*olnięciem i się okazało że są w czarnej dup*e. Bo raz że sami opakowali ten produkt tak by jego wartość wzrosła, a dwa nawet nie pomyśleli jakie bedą tego skutki w przyszłości. Wina w głównej mierze po stronie publicznej
|
Nie wiem czy oglądaliście program LabolatoriumPro na C+. Analizowali tam występ PZPN-u na Euro. Powiem Wam,że w zwolnionym tempie widać co to za makabra była. Gra obronna, coś takiego nie występowało, podpbnie jak rozegranie. Do tego gigantyczne odstepy między formacjami. Program polecam jak mało który, bo pokazane jest tam jasno na białym jak najważniejszą imprezę w tym stuleciu s.......ono dając ją Smudzie. Ta drużyna nie prezentowała kompletnie nic. Zero. Smuda dla mnie był gorzej niż marnym trenerm ale to co widziałem powoduje, że myślenie o nim w kategoriach marny tylko mu schlebia.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Może te stawki nie były wygórowane pięć lat temu, a teraz już się zwyczajnie nie opłacają? Przy czym zaznaczam, że sam nie obejrzałbym pewnie tego meczu nawet za darmo. Odkąd Smuda zrobił z Reprezentacji Legię cudzoziemską, odkąd próbowano handlować orzełkiem - mam ich w głębokim poważaniu. Mogę oglądać piłkarzy ręcznych lub siatkarzy, nawet koszykarzy - w przypływie desperacji. Kopaczy mam gdzieś... |
W telewizji rolniczej co najwyżej ten mecz powinien lecieć a panowie piłkarze powinni sobie zapracować by mieć przywilej pokazywania ich w tvp.
|
śmieszny przywilej dla polskiej kopanej.
Dlaczego w TVP nie pokazuje się jako dobro narodowe wystepów reprezentacji ręcznej, siatkarzy, koszkarzy...? |
bo kosz, reczna i siatkówka to sporty dla januszy :)
|
Cytat:
Oni mają swoje mecze i dyscyplinę, gdy walący ich w dupsko grają z miernotami pióra, wykonującymi niegdysiejszy zawód dziennikarza. Taa to wtedy jest radość i trybuny pełne. Przerażające jest to iż ci ludzie stanowią większość tego kraju i to oni dokonują wyborów, wszelakich. W swojej masie, głupawej, są obiektem uwielbienia tzw polityków, którzy też z tej masy pochodzą. Oni grają w tej samej drużynie, ale są dla siebie wilkiem. Ale nie dlatego, że Janusz w....ia się, że Dymający go oszukuje nic nie robiąc za kasę Janusza. Nie, podejrzewam aby jakiś Janusz dostrzegał ta zależność. Nie, Janusz nie lubi Dymającego dlatego, że nie jest na jego miejscu, czyli Dymającego. On w....iony chodzi na to całe życie. Sport jest dla ludzi potrzebujących wrażeń, jakiś emocji. Janusze tego nie potrzebują,tak więc wielkim nieporozumieniem jest pisanie iż jest jakiś sport dla Januszy. Dla Janusza to jest Biedrona. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl