![]() |
mam pytanie, ściągnęłem plik nr 4:
Kod: http://rapidshare.com/files/259952072/JBjb.part01.rar http://rapidshare.com/files/259952659/JBjb.part02.rar http://rapidshare.com/files/259952994/JBjb.part03.rar http://rapidshare.com/files/259953162/JBjb.part04.rar http://rapidshare.com/files/259951680/JBjb.part05.rar http://rapidshare.com/files/259953228/JBjb.part06.rar http://rapidshare.com/files/259952527/JBjb.part07.rar chce go otworzyć, a pojawia mi sie komunikat: Musisz posiadać następne WOLUMIN.. C:\Documents and Settings\Administrator\Pulpit\JBjb.part05.rar http://rapidshare.com/files/259951751/JBjb.part08.rar ale ja nie chce sciagac kolejnych czesci filmu, chce akurat ten urywek. PROSZE O POMOC ! |
Pytanko o laptopach:
Co sądzicie o toshiba satelitte L500D ?? Szukam dla znajomej mieszkajacej w niemczech tak do 600-700euro. |
Cytat:
aby móc 'dostać się' do plików archiwum, musisz mieć w jednym folderze na dysku wszystkie jego części, w tym przypadku 8 |
Cytat:
Przy mojej prędkości netu, można się pochlastać ściągając wszystkie 8 części :-/ |
poleci ktoś relatywnie tanią i dobrą latarkę? (o w miare dobrym zasięgu...)
|
Cytat:
|
Witam. Czy orientuje sie ktos jaka piosenka leci na zakonczenie ligi+extra na canal+? jezeli ktos dzis ogladal to leciala w tle gdy Mila strzelal lub ''czarownica'' wrozyla ;)
|
Jest tu jakis fliziarz? Jesli tak to czekam na pw.
|
ponawiam pytanie wyżej, z tymi plikami RAR-a i woluminium.
i nowe pytanie: JAK MAM FILMY W FORMATACH NP .AVI czy .WMV JAK ZGRAĆ DO IPOD`A JAKO FILM ? JAKIM PROGRAMEM ? |
Nie możecie zapytać czasem wujka google? Netykieta tego wymaga...
jak zacząłem to odpowiem i na pytane. Musisz wiedzieć jakie formaty odtwarza ipod. Bez tego nikt ci nie pomoże. |
Cytat:
H.264 video, .mp4, .mov, .m4v a myślisz, że nie pytałem :> ? byłem i na stronach apple, na polskich forach. ściągnąłem z 10 programów które polecają, ale żaden nie konwertuje na .mp4 / .mov / .m4v :-/ |
|
|
Mam takie pytanie, czy jezeli mialem umowe (roczna) o prace np do grudnia... a zwolniono mnie w sierpniu... mozna liczyc na jhakies odszkodowanie ?
|
Cytat:
zalezy jak jest umowa skonstruowana;) |
Czasową umowę można wypowiedzieć bez podania przyczyn, jeżeli to była pierwsza lub druga umowa z tą firmą to mogli Ci ją wypowiedzieć kiedy chcieli bez podania przyczyny.
I jak już to nie odszkodowanie a odprawa - ale to raczej przy umowach na nieokreślony albo przy długoletnich umowach... |
Cytat:
|
Cytat:
ale dzięki wszystkim wyżej za pomoc - działa mi bez problemów program E.M. TOTAL VIDEO CONVERTER |
Podbijam na nową stronę, bo 2 temu nie doczekałem się odpowiedzi, a wierzę, ze ktoś wie :)
Do ludzi robiących wlepki: potrzebuję informacji ile kosztuje wydruk 1000-1500szt naklejek (standardowych kwadratowych) i gdzie w Krakowie można by je najtaniej zrobić (lub gdzie je poza Krakowem zamówić by doszły pocztą). Dla kumatych gotujących się do linczu > nie chcę wydawać nieautoryzowanych vlep Wisły. Z góry dzięki za odpowiedźZ góry dzięki, |
Czy slyszeliscie gdzies aby na Wisłe mozna bylo kupic bilet przez internet.? Albo ze bedzie taki pomysl??
Np na mecz inaugurujący nowy stadion? |
Cytat:
|
Wiecie jak na interi zrobic aby zapamietane login i haslo ( nie musisz nic wpisywac tylko zaloguj) przestalo sie pokazywac .
Poprostu zeby komputer nie pamietam hasla ani loginu , u siostry w pracy potrzebne. |
Wyjasni Ktos (najprosciej) jak "przerobic" foto, abym mial tylko np postac na zdjeciu, bez tla itd i jakim programem ?
|
Mam takie pytanie sprzedadzą mi bilet dla ziomka bez jego dokumentu? Gdy będę znał pesel. Przedtem nie było z tym problemu ale czy teraz też nie będzie ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Opera--->Narzędzia-->Preferencje-->Hasła potem klikasz na hasła i szukasz interi i na usuń Potem może wyskawić, przy logowaniu czy zapmiętać hasło kilkasz na nie i zaznaczasz kwadracik Nie pamiętam jak się robi w Mozilli anie w IE :( sorry Screnny http://images49.fotosik.pl/178/b95070908ecae7fb.jpg http://images43.fotosik.pl/177/0a985c3e30538255.jpg Myślę, że po częsci ci pomogłem jeżeli nie to chyba źle coś zrozumiałem o.O |
Dzieki ci wielkie za tak duza pomoc :)
|
Wie ktoś czy domowym sposobem można ściągnąć simlocka z Nokii 6120 classic?
|
Czy WŚ jest otwarty przez wakacje?
|
Duzo dzis pytam.
Czy mozecie mi powiedziec. Ludzie z daleka niemajacy konkaktow w KRK. Jak zalatwiacie bilety.? Jedziecie na gape?? nie majac biletu przy sobie?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie w Bochni jest jakaś knajpa w której można oglądnąć mecz ? Stricte Wiślacka?
|
Miał ktoś jakieś doświadczenia z programem Google AdSense? Jeśli tak, to jak się układało korzystanie z niego? ; - ) Dzięki.
Cytat:
|
Odrazu ban dla kolegi wyżej... i posty do wykasowania. Nie masz gdzie sobie jaj robić?
|
Pytanie dla Braci z Wrocławia- jak najszybciej dotrzeć z ulicy Słowiańskiej na stadion Śląska? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, najlepiej na pm.
Z góry dzięki. |
Cytat:
A o co chodzi? |
SV chodziło o te posty,których już nie ma:)
|
Ktoś się orientuje czy istnieje możliwość "wynajęcia" gdzieś w Krakowie worka bokserskiego. Chodzi mi o to, że przychodzisz i np przez 30 min można się na takim worku wyżyć :) Ewentualnie jakieś siłownie gdzie jest też worek bokserski lub inne rozwiązania ze wspomnianym przedmiotem.
|
hmm widziełem kiedys w TV zwiastun filmu/komedii o dwóch braciach ok 40. dawali ostro po dupie. nie wiem czy to film wchodzacy do kin czy juz na DVD dostepny. nie znam tytułu i tu jest problem. moze ktos cos podpowie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl