Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

kacap 09.08.2009 15:47

mam pytanie, ściągnęłem plik nr 4:

Kod:
http://rapidshare.com/files/259952072/JBjb.part01.rar
http://rapidshare.com/files/259952659/JBjb.part02.rar
http://rapidshare.com/files/259952994/JBjb.part03.rar
http://rapidshare.com/files/259953162/JBjb.part04.rar
http://rapidshare.com/files/259951680/JBjb.part05.rar
http://rapidshare.com/files/259953228/JBjb.part06.rar
http://rapidshare.com/files/259952527/JBjb.part07.rar



chce go otworzyć, a pojawia mi sie komunikat:

Musisz posiadać następne WOLUMIN..
C:\Documents and Settings\Administrator\Pulpit\JBjb.part05.rar
http://rapidshare.com/files/259951751/JBjb.part08.rar


ale ja nie chce sciagac kolejnych czesci filmu, chce akurat ten urywek.

PROSZE O POMOC !

Hudy 09.08.2009 15:52

Pytanko o laptopach:
Co sądzicie o toshiba satelitte L500D ??
Szukam dla znajomej mieszkajacej w niemczech tak do 600-700euro.

Genio 09.08.2009 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacap (Post 776222)
mam pytanie, ściągnęłem plik nr 4:

Kod:
http://rapidshare.com/files/259952072/JBjb.part01.rar
http://rapidshare.com/files/259952659/JBjb.part02.rar
http://rapidshare.com/files/259952994/JBjb.part03.rar
http://rapidshare.com/files/259953162/JBjb.part04.rar
http://rapidshare.com/files/259951680/JBjb.part05.rar
http://rapidshare.com/files/259953228/JBjb.part06.rar
http://rapidshare.com/files/259952527/JBjb.part07.rar



chce go otworzyć, a pojawia mi sie komunikat:

Musisz posiadać następne WOLUMIN..
C:\Documents and Settings\Administrator\Pulpit\JBjb.part05.rar
http://rapidshare.com/files/259951751/JBjb.part08.rar


ale ja nie chce sciagac kolejnych czesci filmu, chce akurat ten urywek.

PROSZE O POMOC !

to nie są części filmu, tylko części całego archiwum, które zawiera film
aby móc 'dostać się' do plików archiwum, musisz mieć w jednym folderze na dysku wszystkie jego części, w tym przypadku 8

kacap 09.08.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 776236)
to nie są części filmu, tylko części całego archiwum, które zawiera film
aby móc 'dostać się' do plików archiwum, musisz mieć w jednym folderze na dysku wszystkie jego części, w tym przypadku 8

a nie można tego ominąć jakoś ?
Przy mojej prędkości netu, można się pochlastać ściągając wszystkie 8 części :-/

Rybka fan :) 09.08.2009 17:46

poleci ktoś relatywnie tanią i dobrą latarkę? (o w miare dobrym zasięgu...)

P.e.c.h 09.08.2009 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 776190)
A tak bez mszy?Sama spowiedź.

albo w jakimś kościele koło rynku jest prowadzona spowiedź w ciągu dnia zwykłego?

W mariackim jest chyba cały czas w dzien, przynajmniej jeszcze tak nie było żebym trafił jak nie ma.

Lanx 09.08.2009 20:15

Witam. Czy orientuje sie ktos jaka piosenka leci na zakonczenie ligi+extra na canal+? jezeli ktos dzis ogladal to leciala w tle gdy Mila strzelal lub ''czarownica'' wrozyla ;)

wislak_92 09.08.2009 20:18

Jest tu jakis fliziarz? Jesli tak to czekam na pw.

kacap 09.08.2009 20:50

ponawiam pytanie wyżej, z tymi plikami RAR-a i woluminium.


i nowe pytanie:

JAK MAM FILMY W FORMATACH NP .AVI czy .WMV JAK ZGRAĆ DO IPOD`A JAKO FILM ?

JAKIM PROGRAMEM ?

Gordian 09.08.2009 22:09

Nie możecie zapytać czasem wujka google? Netykieta tego wymaga...

jak zacząłem to odpowiem i na pytane.

Musisz wiedzieć jakie formaty odtwarza ipod. Bez tego nikt ci nie pomoże.

kacap 09.08.2009 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 776422)
Nie możecie zapytać czasem wujka google? Netykieta tego wymaga...

jak zacząłem to odpowiem i na pytane.

Musisz wiedzieć jakie formaty odtwarza ipod. Bez tego nikt ci nie pomoże.

Formaty wideo:
H.264 video, .mp4, .mov, .m4v

a myślisz, że nie pytałem :> ? byłem i na stronach apple, na polskich forach. ściągnąłem z 10 programów które polecają, ale żaden nie konwertuje na .mp4 / .mov / .m4v :-/

Gordian 09.08.2009 22:20

może spróbuj ten

http://www.pazera-software.pl/produc...pod-converter/

Padre1906 09.08.2009 22:25

http://rapidshare.com/files/12233522...Keygen-SND.rar

Sciągaj ten, działa bez problemów.

klusek106 09.08.2009 22:27

Mam takie pytanie, czy jezeli mialem umowe (roczna) o prace np do grudnia... a zwolniono mnie w sierpniu... mozna liczyc na jhakies odszkodowanie ?

Maciejj 09.08.2009 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 776440)
Mam takie pytanie, czy jezeli mialem umowe (roczna) o prace np do grudnia... a zwolniono mnie w sierpniu... mozna liczyc na jhakies odszkodowanie ?


zalezy jak jest umowa skonstruowana;)

Kobieta_Wislak 09.08.2009 22:49

Czasową umowę można wypowiedzieć bez podania przyczyn, jeżeli to była pierwsza lub druga umowa z tą firmą to mogli Ci ją wypowiedzieć kiedy chcieli bez podania przyczyny.
I jak już to nie odszkodowanie a odprawa - ale to raczej przy umowach na nieokreślony albo przy długoletnich umowach...

qazwsx123 09.08.2009 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacap (Post 776423)
Formaty wideo:
H.264 video, .mp4, .mov, .m4v

a myślisz, że nie pytałem :> ? byłem i na stronach apple, na polskich forach. ściągnąłem z 10 programów które polecają, ale żaden nie konwertuje na .mp4 / .mov / .m4v :-/

Jeśli zgrywasz do ipoda przez itunes to samemu Ci przekonwertuje.

kacap 09.08.2009 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qazwsx123 (Post 776459)
Jeśli zgrywasz do ipoda przez itunes to samemu Ci przekonwertuje.

a właśnie, że g*wno prawda za przeproszeniem. najnowszy itunes sam nie konwertuje, trzeba samemu.

ale dzięki wszystkim wyżej za pomoc - działa mi bez problemów program E.M. TOTAL VIDEO CONVERTER

dostuffca 10.08.2009 06:55

Podbijam na nową stronę, bo 2 temu nie doczekałem się odpowiedzi, a wierzę, ze ktoś wie :)
Do ludzi robiących wlepki: potrzebuję informacji ile kosztuje wydruk 1000-1500szt naklejek (standardowych kwadratowych) i gdzie w Krakowie można by je najtaniej zrobić (lub gdzie je poza Krakowem zamówić by doszły pocztą). Dla kumatych gotujących się do linczu > nie chcę wydawać nieautoryzowanych vlep Wisły. Z góry dzięki za odpowiedź
Z góry dzięki,



BRTS39 10.08.2009 11:15

Czy slyszeliscie gdzies aby na Wisłe mozna bylo kupic bilet przez internet.? Albo ze bedzie taki pomysl??
Np na mecz inaugurujący nowy stadion?

Kamil 10.08.2009 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 776492)
Podbijam na nową stronę, bo 2 temu nie doczekałem się odpowiedzi, a wierzę, ze ktoś wie :)
Do ludzi robiących wlepki: potrzebuję informacji ile kosztuje wydruk 1000-1500szt naklejek (standardowych kwadratowych) i gdzie w Krakowie można by je najtaniej zrobić (lub gdzie je poza Krakowem zamówić by doszły pocztą). Dla kumatych gotujących się do linczu > nie chcę wydawać nieautoryzowanych vlep Wisły. Z góry dzięki za odpowiedź
Z góry dzięki,

http://ultra-styl.pl

BRTS39 10.08.2009 14:24

Wiecie jak na interi zrobic aby zapamietane login i haslo ( nie musisz nic wpisywac tylko zaloguj) przestalo sie pokazywac .
Poprostu zeby komputer nie pamietam hasla ani loginu , u siostry w pracy potrzebne.

Zola 10.08.2009 16:34

Wyjasni Ktos (najprosciej) jak "przerobic" foto, abym mial tylko np postac na zdjeciu, bez tla itd i jakim programem ?

Wisła Prokocim 10.08.2009 16:49

Mam takie pytanie sprzedadzą mi bilet dla ziomka bez jego dokumentu? Gdy będę znał pesel. Przedtem nie było z tym problemu ale czy teraz też nie będzie ?

Kamil 10.08.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Prokocim (Post 776762)
Mam takie pytanie sprzedadzą mi bilet dla ziomka bez jego dokumentu? Gdy będę znał pesel. Przedtem nie było z tym problemu ale czy teraz też nie będzie ?

nie bedzie problemu

brylant17 10.08.2009 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 776676)
Wiecie jak na interi zrobic aby zapamietane login i haslo ( nie musisz nic wpisywac tylko zaloguj) przestalo sie pokazywac .
Poprostu zeby komputer nie pamietam hasla ani loginu , u siostry w pracy potrzebne.

Rozumiem, że chodzi ci o poczte? Jeżeli tak to masz tam więcej opcji i taka mała strzałeczka kilkasz na nią, i rozjeżdża się menu i tam masz zamiętaj mnie na tym komputerze odznaczasz to i jest git.Jeżeli jednak jest zampiętane hasło zalezy jaka przeglądarka:

Opera--->Narzędzia-->Preferencje-->Hasła potem klikasz na hasła i szukasz interi i na usuń

Potem może wyskawić, przy logowaniu czy zapmiętać hasło kilkasz na nie i zaznaczasz kwadracik


Nie pamiętam jak się robi w Mozilli anie w IE :( sorry

Screnny

http://images49.fotosik.pl/178/b95070908ecae7fb.jpg

http://images43.fotosik.pl/177/0a985c3e30538255.jpg


Myślę, że po częsci ci pomogłem jeżeli nie to chyba źle coś zrozumiałem o.O

BRTS39 10.08.2009 17:50

Dzieki ci wielkie za tak duza pomoc :)

Młyniu_Miechów 10.08.2009 17:51

Wie ktoś czy domowym sposobem można ściągnąć simlocka z Nokii 6120 classic?

Mistel 10.08.2009 18:08

Czy WŚ jest otwarty przez wakacje?

BRTS39 10.08.2009 18:24

Duzo dzis pytam.
Czy mozecie mi powiedziec. Ludzie z daleka niemajacy konkaktow w KRK.
Jak zalatwiacie bilety.?
Jedziecie na gape?? nie majac biletu przy sobie??

wislak_92 10.08.2009 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 776819)
Duzo dzis pytam.
Czy mozecie mi powiedziec. Ludzie z daleka niemajacy konkaktow w KRK.
Jak zalatwiacie bilety.?
Jedziecie na gape?? nie majac biletu przy sobie??

A nie mozna tego zalatwic przez forum? Teraz chyba zeby kupic bilet na mecz Wisly wystarczy znac imie, nazwisko i pesel osoby ktorej sie chce kupic bilet. Czyli 35zl + pare groszy dla kupujacego za fatyge + kasa wydana za dojazd na stadion. Znajda sie chetni:)

ja_ka_ 10.08.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 776812)
Czy WŚ jest otwarty przez wakacje?

Tak jest otwarty w godzinach tych co zawsze

SV_ 10.08.2009 19:51

Gdzie w Bochni jest jakaś knajpa w której można oglądnąć mecz ? Stricte Wiślacka?

Watts 10.08.2009 20:10

Miał ktoś jakieś doświadczenia z programem Google AdSense? Jeśli tak, to jak się układało korzystanie z niego? ; - ) Dzięki.

Cytat:

Gdzie w Bochni jest jakaś knajpa w której można oglądnąć mecz ? Stricte Wiślacka?
Stricte Wiślackiej nie ma, ale myślę że w Agawie i Arkadii bez problemu. Z tym że w tej pierwszej mają telewizor, a w drugiej telebim. Agawa na ul. Górskiej (sąsiedztwo Pl. Turka przy głównej ulicy), Arkadia na Windakiewicza (z Krakowskiej do góry).

LeszekABG 10.08.2009 20:38

Odrazu ban dla kolegi wyżej... i posty do wykasowania. Nie masz gdzie sobie jaj robić?

Slayer666 10.08.2009 21:04

Pytanie dla Braci z Wrocławia- jak najszybciej dotrzeć z ulicy Słowiańskiej na stadion Śląska? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, najlepiej na pm.
Z góry dzięki.

SV_ 10.08.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 776916)
Odrazu ban dla kolegi wyżej... i posty do wykasowania. Nie masz gdzie sobie jaj robić?


A o co chodzi?

LuKaS TSW 10.08.2009 21:17

SV chodziło o te posty,których już nie ma:)

puchaty1906 10.08.2009 21:19

Ktoś się orientuje czy istnieje możliwość "wynajęcia" gdzieś w Krakowie worka bokserskiego. Chodzi mi o to, że przychodzisz i np przez 30 min można się na takim worku wyżyć :) Ewentualnie jakieś siłownie gdzie jest też worek bokserski lub inne rozwiązania ze wspomnianym przedmiotem.

DYRU 10.08.2009 22:00

hmm widziełem kiedys w TV zwiastun filmu/komedii o dwóch braciach ok 40. dawali ostro po dupie. nie wiem czy to film wchodzacy do kin czy juz na DVD dostepny. nie znam tytułu i tu jest problem. moze ktos cos podpowie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl