Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

El'kabat 04.10.2011 21:37

Dudi widze na bogato dzis 476 :rotfl:

pan Dudi 04.10.2011 21:52

Nie no, tak jak kiedyś pisałem. W 99% przypadkach gram single, max duble (rzadko), ale raz na jakiś czas weźmie mnie na pogranie takiego waryjota za kilka złotych. "Każdy szczęściu dopomoże, każdy dzisiaj wygrać może". :D Nie podchodźcie do tego zbyt poważnie. ;)

labtec 04.10.2011 22:02

http://i55.tinypic.com/16bwjza.jpg





2/3

pan Dudi 05.10.2011 08:38

No i jak można się było spodziewać, rozbijanie banku muszę zostawić sobie na później. ;)

Oczywiście, najwyższy kurs trafiony:

Vitória - Grêmio Barueri
1x2 2 2 (1-2) 5.25


Szkoda, że z resztą gorzej.:)

WISŁAZWE 05.10.2011 17:50

^ Akurat wybrałem ten sam mecz i ładnie weszło. To już kolejny który Ci ''podbieram'' z ligi brazylijskiej czy ostatnio argentyńskiej :)
Złapałem go za 5,5.

pan Dudi 05.10.2011 19:46

Cieszę się, że ktoś skorzystał. Na dzisiejszą noc 3 single:

Ferro Carril Oeste - Atlético Huracán dnb 2 @ 2,4

Grêmio-RS - Santos-SP dnb 2 @ 2,55

Boca Unidos - Chacarita Juniors dnb 2 @ 3,10

Choć mówię od razu, że to jakoś tak bez przekonania.

edit: Lekki plusik jest. :)

LeszekABG 06.10.2011 12:35

El. do Euro U21
Niemcy - Bośnia 1
Portugalia - Polska 1
ako 1,47 expekt

labtec 06.10.2011 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 1174220)
El. do Euro U21
Niemcy - Bośnia 1
Portugalia - Polska 1
ako 1,47 expekt


apropos niemiec, obstawiacie ich mecz w el. do euro 2012 z turkami ?
Szwaby już zapewniły sobie awans, więc mogą odpuścić, ale z drugiej strony grają z kebabami których no...nie kochają. A Turcy z pianą na pysku będą grać u swojego ' chlebodawcy ' .

gracie to ?


I to samo pytanie odnośnie meczu Korea - Polska.
1,75 na żółtków jak patrzyłem wczoraj, ale mają zagrać rezerwowym składem.
Tyle, że nasi będą zmęczeni nieco po takiej eskapadzie i długim locie co ?

pan Dudi 06.10.2011 13:04

Na Turasów warto coś tam pograć. Kurs ponad 3 jest zajebisty. Wiadomo, że jest też pewne ALE - mogą przejebać. :lol: Może dać, że będzie czerwona kartka? W ich meczach o wysoką stawkę, to bardzo prawdopodobne.

Polski raczej nie ruszam. Gdybym grał, to pewnie na 1, ale za taki kurs nie warto. Mogą chcieć mnie zdenerwować i nie przegrać. ;)

Coś ciekawego na dziś? 2. liga ruska, anyone? :)

PrezeS_KrK_ 06.10.2011 13:17

Warto jeszcze popatrzyć mecz Czechy vs Hiszpania
Hiszpania ma już awans.
Fabregas na 100 % kontuzja na 3 tygodnie Villa opuścił trening lekki uraz a z resztą jeszcze nic nie wiadomo.
Ja do konca bede sledził ten mecz i moze cos pogram.

pan Dudi 06.10.2011 13:36

FK Ural Ekaterinburg - FC Nizhny Novgorod X @ 3.4

Oprócz X na ten sam mecz 2 dnb @ 2,4.


Edit: Wygląda na to, że mnie kacapy okrutnie oszukają. ....a, 11- 1 w rzutach rożnych. :lol:

No ....a i jak na zawołanie druga bramka dla gospodarzy. :foch:

labtec 06.10.2011 14:15

http://i56.tinypic.com/2sadk78.jpg




ja wiem że tasiemiec, ale popatrzcie ile meczy zostało w niektórych grupach, albo jeden albo dwa, nie ma żadnych kalukacji.

Chcą dane drużyny awansować, to gryzą glebę i dymają 90 minut na pełnych obrotach.
Także coś takiego dałem


+ normalny dobule;


Czechy - Hiszpania 1x
Turcja - Niemcy 1x

1q2 07.10.2011 14:29

Wie ktoś czy np w totomixie można robić ako z zakładów politycznych, w sensie na jednym kuponie, frekwencja, kto wygra, kto ile dostanie itp?

rocco_1906 07.10.2011 15:31

sam sobie mozesz sprawdzic to na stronie totomixu :P dodac wybrane zaklady do kuponu,dac dalej i akceptuj kupon i sprawdzic czy jest komunikat czy cos sie wyklucza :)

e: probowalem sie pobawic.... część się wyklucza,część nie... musisz sam zobaczyc

pan Dudi 07.10.2011 15:43

Pewnie nie da się zagrać, że np. PiS wygra wybory :D i jednocześnie, że będzie miało więcej głosów niż PO. ;)

Ja, korzystając z cashbacka w expekcie pograłem trochę ryzykowniej za parę złotych:

Azerbejdżan, Irlandia Północna, Serbia, Czarnogóra. 3 z 4.

Maxior 07.10.2011 17:48

Portugalia - Islandia Typ: Czyste konto Portugalii? Tak

ako 1.60

_gilardino_ 07.10.2011 18:29

A ja polecam typ na frekwencje w wyborach under 46% w Betsafe - kurs 1.83
Dla mnie pewniak.

BieżanówStary 07.10.2011 18:47

Cypr - Dania 2 (1,44)
B i H(-1) - Luxemburg 1 (1,18)
Andora - Irlandia(-1) 2 (1,25)
ako. 2,12

Rumunia - Białoruś 1 (1,53)
Belgia(-1) - Kazachstan (1,33)
ako. 2,04

Musiek1906 07.10.2011 19:03

Czy jest jakiś bonus w bet-at-home podczas zakładania konta?

rocco_1906 07.10.2011 21:09

ciekawostka z gatunku GLUPI MA SZCZĘŚCIE :D

kupon z stsu... mialem miec mecz Turcja - Niemcy na X2 bo kursie takim a nie innym... a okazalo sie w domu ze mam mecz pilki recznej ligi francuskiej <LOL> Dunkerque - Cesson na owe x2 po kursie 4,67 ;o wynik meczu?? 20-21 :D

została Philadelphia z MLB na noc i moze cos wpadnie hehe

Kamson 08.10.2011 08:59

Szkocja @ 1.25
Łotwa @ 1.33
Bośnia i Herzegowina @ 1.05
Belgia @ 1.10

ako 1,92

Nigeria @ 1.33
Wyb. Kości Sł. @ 1.28
ako 1,7

Kenny Miller strzeli pierwszy i wynik końcowy: Szkocja @ 4.50

live: Melbourne - Sydney over 1,5 @ 1,72

pan Dudi 08.10.2011 17:27

Dobrze, że zapomniałem, że wczoraj grała liga brazylijska, bo powygrywali faworyci, a swoim zwyczajem szukałbym tam sensacji. :)

Chociaż raczej słowo "niespodzianka" by tu lepiej pasowało, bo murowanych faworytów z kursem rzędu 1,2 nie było.

Na późniejszy wieczór, wstępnie, Botafogo- Bahia 2 @ 5,25.

Junior_Battle 08.10.2011 18:47

a ja wręcz przeciwnie, Bahia bardzo osłabiona, jedyną rzeczą która za nimi przemawia to to, ze Fago graja na stadionie Vasco i bez podstawowego bramkarza...

pan Dudi 08.10.2011 20:52

E tam. To jest liga brazylijska. Osłabienia, kto jest gospodarzem itp, tam nie mają znaczenia. ;)

Junior_Battle 08.10.2011 21:10

Dudi.......

pan Dudi 08.10.2011 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Junior_Battle (Post 1174955)
Dudi.......

Hmm.. nie wiem, co powiedzieć. :P :D

Junior_Battle 08.10.2011 21:35

nie chce mi sie powtarzac wiec:

Cytat:


W Rio de Janeiro na Sao Januario dojdzie do starcia Botafogo-Bahia. Na pierwszy rzut oka wydaję się to spotkanie jak każde inne. Jednak jak ktoś sobie przypomni kto był na początku tego roku trenerem Botafogo to będzie wiedział, że dla Joela Santany obecnego trenera Bahii będzie to szczególny mecz. To właśnie on na początku tego sezonu prowadził Fogao ale wtedy niespodziewanie zmienił go Caio Junior i wszyscy zgodnie twierdzili, że był to błąd ale jak widzimy dzisiaj, włodarze Fogao mieli rację, gdyż Caio Junior zrobił z tej drużyny ciekawy team, który ładnie gra. Botafogo do meczu z Bahią przystępują trochę osłabione. Jefferson na kadrze Brazylii, Loco Abreu na kadrze Urugwaju, a Herrera zawieszony za kartki. W miejsce obu tych napastników zagrają Caio i Alex. Po mimo tego, że są to rezerwowi to ja ich oceniam całkiem wysoko, gdyż na pewno technicznie od Abreu są lepsi, gdyż Abreu to chyba jeden ze słabszych technicznie napastników w Brasileirao ale to nie przeszkadza mu w strzelaniu goli. Jednak najwięcej powinno zależeć w tym meczu ze strony Botafogo od Elkesona i Maicosuela, którzy powinni robić grę w drugiej linii i często pewnie też będą grali jako napastnicy i wtedy ważne by Bruno Cortes oraz Lucas wchodzili z obrony do ofensywy, a że to potrafią to już udowodnili nie raz. Co do Bahii to podobnie jak Botafogo lepiej spisują się na własnym boisku. Po dobrej serii jak przystało na średniaka czas teraz na jakieś porażki... No może to śmieszne dla wielu ale tak jest chyba w każdej lidze świata więc nie ukrywam, że jest to dla mnie w jakimś stopniu argument. Co do osłabień to też zabraknie trzech ważnych graczy: Avine, Carlos Alberto i Fabinho. W tym meczu po prostu goście muszą liczyć na Joela Santanę, który jako były trener Fogao musi dać te cenne wskazówki odnośnie swoich byłych graczy. Ale też to może działać w drugą stronę, bo przecież gracze Fogao będą wiedzieli jakiej taktyki się spodziewać przeciw nim. Jak dla mnie to tutaj Botafogo jest faworytem i wreszcie powinni zgarnąć u siebie tez 3 punkty, które należały im się z SPFC i Flamengo ale tam przez ich nie uwagę te punkty uciekały, a teraz chyba to już nie ma prawa się zdarzyć.

BOTAFOGO: Renan, Lucas, Antônio Carlos, Fábio Ferreira e Cortês; Marcelo Mattos, Renato, Maicosuel e Elkeson; Caio e Alex

BAHIA: Marcelo Lomba, Dodô, Paulo Miranda, Titi e Marcos; Fahel, Hélder, Diones e Lulinha; Souza e Jones

pan Dudi 08.10.2011 22:27

Nie no, fajna analiza. Ja nie mówię, że Bahia to wygra. Mówię, że jest na to szansa, a temu chyba nie chcesz zaprzeczać? Zamiast tak przeżywać, że ktoś dał inny typ niż twój, lepiej rzuć okiem do słownika/ popracuj nad stylem.

To, że Botafogo jest faworytem wie każdy, bo wystarczy spojrzeć na kursy.

Edit: Botafogo - Bahia 2-2. Dziękuję, dobranoc. :lol: Kto wie, co by było, gdyby nie czerwień dla Bahii w 38, minucie przy ich prowadzeniu 1-0, ale w ostatniej sekundzie Botafogo trafiło w poprzeczkę. :D Cóż, jak widać nawet najdłuższe analizy mają się nijak do nieprzewidywalności piłki. Kolejny mecz Bahia przegra i mówię to nie patrząc nawet z kim gra.

WISŁAZWE 09.10.2011 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1174980)

Edit: Botafogo - Bahia 2-2. Dziękuję, dobranoc. :lol: Kto wie, co by było, gdyby nie czerwień dla Bahii w 38, minucie przy ich prowadzeniu 1-0, ale w ostatniej sekundzie Botafogo trafiło w poprzeczkę. :D Cóż, jak widać nawet najdłuższe analizy mają się nijak do nieprzewidywalności piłki. Kolejny mecz Bahia przegra i mówię to nie patrząc nawet z kim gra.

Dosrali tą czerwoną kartką a puściłem na 2 :D
Dokładnie tam to nie ma faworyta nie ma co patrzeć na kursy, było blisko ale parę Cię posłuchałem i grałem te większe kursy i się opłaciło.

Na dziś gram tak:

IF Brommapojkarna - Degerfors IF 1 2,25
Empoli FC - AS Varese 1910 1 2,15
Bray Wanderers - Shamrock Rovers 2 1,4

Kurs: 6,77

Zawsze jak się dziele kuponem to nie mogę wygrać :lol:

A tu takie single:
Ham Kam - Mjondalen 2 6,7

Internacional RS - Vasco Da Gama RJ 2 3,1


p.s Bahia następny mecz u siebie z Cruzeiro

Junior_Battle 09.10.2011 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1174980)
Nie no, fajna analiza. Ja nie mówię, że Bahia to wygra. Mówię, że jest na to szansa, a temu chyba nie chcesz zaprzeczać? Zamiast tak przeżywać, że ktoś dał inny typ niż twój, lepiej rzuć okiem do słownika/ popracuj nad stylem.

To, że Botafogo jest faworytem wie każdy, bo wystarczy spojrzeć na kursy.

Edit: Botafogo - Bahia 2-2. Dziękuję, dobranoc. :lol: Kto wie, co by było, gdyby nie czerwień dla Bahii w 38, minucie przy ich prowadzeniu 1-0, ale w ostatniej sekundzie Botafogo trafiło w poprzeczkę. :D Cóż, jak widać nawet najdłuższe analizy mają się nijak do nieprzewidywalności piłki. Kolejny mecz Bahia przegra i mówię to nie patrząc nawet z kim gra.


Ale zaraz, Ty puściłeś na 2-kę, więc też przegrałeś, mi nie byłoby do smiechu...


Ale co do następnego meczu, to prawda, Bahia przegra, bo to idealny moment, gra z Cruzeiro.

pan Dudi 09.10.2011 14:19

Cytat:

Ale zaraz, Ty puściłeś na 2-kę, więc też przegrałeś, mi nie byłoby do smiechu...
Nie śmieję się z wyniku, tylko twojego zacietrzewienia. :]

Kamson 09.10.2011 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1174755)
Kenny Miller strzeli pierwszy i wynik końcowy: Szkocja @ 4.50


Pierwszy raz zagrałem coś takiego na BET365 i byłem pewny, że za ten kupon nie dostane ani grosza. Tymczasem wydarzenie zostało policzone po kursie 1,28, czyli jako wygrana Szkocji. Tak jest zawsze, czy to jakiś błąd systemu?

WISŁAZWE 09.10.2011 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1175026)

Na dziś gram tak:

IF Brommapojkarna - Degerfors IF 1 2,25
Empoli FC - AS Varese 1910 1 2,15
Bray Wanderers - Shamrock Rovers 2 1,4

Kurs: 6,77

Zawsze jak się dziele kuponem to nie mogę wygrać :lol:

A tu takie single:
Ham Kam - Mjondalen 2 6,7

Internacional RS - Vasco Da Gama RJ 2 3,1

Do tego puściłem singla na Notts County którym się nie pochwaliłem no i... siadło 3-0 :)

AveLechia 09.10.2011 18:26

Irlandia- Armenia 2
Macedonia- Słowacja 2
Dania- Portugalia 2
co myślicie ? na wtorek

pan Dudi 09.10.2011 18:38

Zajebiście odważny kupon. Nie mam pojęcia, jak wygląda sytuacja w grupach, ale radziłbym Ci zrobić z tego co najmniej 2 z 3, albo najlepiej zagrać 3 single.

Cytat:

Zawsze jak się dziele kuponem to nie mogę wygrać :lol:
Norma. :lol:

O 21 Santos - Palmeiras 2 @ 3.

Wtopa. Biorąc pod uwagę prawo serii, na 1-2 dni odpuszczam sobie buki. :)

AveLechia 10.10.2011 14:40

myślałem nad tym dużo i chyba jednak zaryzykuje ale zamiast Słowacji wrzucę Walię. Armenia mi ostatnio siadła wiec licze na niespodziankę. Portugalia powiem szczerze nie wyobrażam sobie żeby nie weszli z 1 miejsca natomiast Wali ciekawie grają. Zobaczymy :)

_gilardino_ 10.10.2011 14:46

Szwajcaria-Bosnia 1 1.73 grałem wczoraj...Trener Bośniaków da odpocząc kilku najwazniejszym zawodnikom aby nie złapali kartek przed barażami.

Damian1241 10.10.2011 15:58

Francja-Bośnia 1
Albania-Rumunia 2
Dania-Portugalia 2
Szwecja Holandia2
Rosja U21- Portugalia U21 2
Włochy U21- Turcja U 21 1
Co myślicie?? kurs 90 zl:D

pan Dudi 10.10.2011 16:50

Starożytni górale mawiali - nie ufaj Portugalczykom, bo to ....., i ja tym góralom wierzę. ;) Nie raz i nie dwa zawodzili w ważnych meczach. Tutaj może być podobnie. Zwłaszcza, że remis urządza jednych i drugich, z tego co widzę.


Edit: Nie, no, co ja piszę. :D Zapomniałem, że awansuje jedna drużyna. Niemniej, odpuściłbym ten mecz.

Na moje oko - Dania- Portugalia dnb 1
Albania - Rumunia X
Szwecja- Holandia 1 (dalej tak jest, że najlepiej punktująca drużyna z 2. miejsca ma kwalifikacje bez baraży?)

Kamson 10.10.2011 17:37

O co dokładnie chodzi z handicapem azjatyckim?

Dajmy na to kurs na Chorwacje -1,5 wynosi 1.525. Czyli Chorwacja musi wygrać minimum dwoma bramkami?
A co oznacza coś takiego: Chorwacja -1, -1,5 (kurs 1.35)?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl