![]() |
We wczorajszej PN dwustronicowy wywiad z Pawełkiem. W skrócie:
- chwali Skorżę i Fornalika (trenerzy będący z drużyną), dobrzy trenerzy i psychologowie - Smuda też taki był, ale zmienił się po objęciu repry - Petrescu podszedł do trenowania Wisły zbyt.. ambitnie i z niewłaściwym podejściem co sam ponoć później przyznał Mariuszowi :) ("często powtarzał fucking Polish players..." ) - odszedł z Wisły bo zaproponowano mu kontrakt niższy niż miał Jovanic - dlaczego Wisła nie awansowała do LM? Zapytajcie działaczy... - za rok wraca do Turcji itd. itp. dość ciekawy wywiad |
Dzisiaj w sądzie widziałem Bednarza w towarzystwie adwokata, i weszli na sprawę "Paszulewicz przeciwko Wiśle Kraków", ze świadkiem Hellerem. ciekawe o co się jeszcze sądzą..
|
Cytat:
Swoją drogą - ciekawe, ile te wynalazki Kapki zarabiają? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No włąśnie nie zagrał. Są tam 0. :D
|
Cytat:
|
Paszulewicz z tego co pamiętam znany był z tego, że z byłymi klubami rozliczał się co do złotówki.
|
Cytat:
Było to dokładnie na zasadzie "proszę zatrzymac autobus!" ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
HE HE HE [JACKA GMOCHA] http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
|
Dragon Szczyglice - Wisła Kraków Oldboje 1-3 (1-2)
1-0 Mroziński (8.) 1-1 Kazimierz Kmiecik (16.) 1-2 Marcin Kuźba (34.) 1-3 Marcin Kuźba (82. k.) Wisła Oldboje: Artur Sarnat - Mariusz Jop, Maciej Musiał, Jerzy Kowalik, Janusz Nawrocki, Krzysztof Bukalski, Dariusz Marzec (70. Marek Motyka), Zdzisław Janik (75. Krzysztof Szopa), Tomsz Kulawik, Kazimierz Kmiecik (60. Marek Kusto), Marcin Kuźba. Źródło: sportowetempo.pl |
Cytat:
– W przeszłości często rywalizowałem z zagranicznymi bramkarzami i… nie byłem gorszy od takiego Ilie Cebanu czy Emiliana Dolhy. Odszedłem z Wisły, bo działacze sprowadzili za pół miliona euro bramkarza, któremu miesięcznie wypłacali duże pieniądze. Mnie zaproponowali natomiast angaż, zgodnie z którym miałem zarabiać mniej niż połowę jego pensji. Poczułem się urażony, ale i zażenowany faktem, że w prasie pojawiały się na temat mojego nowego kontraktu informacje wyssane z palca, ale wychodzące z klubu. Chciałem zostać w Wiśle, ale mnie tam nie chciano. Pawełek twierdzi że Jovanicia sprowadzono za 0,5 mln euro JrQ- skąd wziąłeś te 150 tyś bo jeśli to prawda to Jovanic zarabiałby u nas 300 tyś euro. W takim razie nic dziwnego że za żadne skarby nie chce od nas odejść bo nigdzie indziej tyle nie dostanie. Widzę że ten Kapka to ma głowę do interesów szkoda tylko, że naszym kosztem:-/ |
Cytat:
:shock: Dwa razy?! Matko... Niech mi jeszcze któryś zwolennik Bednarza i Uniwersalnego Zdzisia napisze o przepłaconym Jaliensie. |
Cytat:
Jak zwykle nie ma jak tego zweryfikować, ani tego 0,5m ani kwot kontraktów. |
No ciekawa informacja, a najgorsze jest w niej to, że wcale bym się tak bardzo nie zdziwił, jeśli okazałaby się prawdziwą... Ot, działacze już mnie wiele razy nauczyli o logice swoich działań..
|
Gdyby to była prawda, że piłkarz z zaciągu Kapki (np. Jovanic lub Bunoza) zarabia takie pieniądze, o których mówi Pawełek, to naprawdę Cupiał musiałby być mega .......nięty, aby trzymał dalej w klubie takiego człowieka jak Kapka.
Z jednej strony Cupiał na taką machloję powinien szybko reagować - bo to Jego kasa, ale czasem mi się wydaje, że to może tylko kwestia podejścia, wypicia odpowiedniej ilości wódki lub po prostu omamienia. Cupiał jest bardzo majętny, ale czy równie bardzo rozumny to już nie wiem... Wszyscy wiemy, że te transfery Kapki z lata 2010 są wszystkie bardzo podejrzane (Cikos, Bunoza, Jovanic, Paljic, Riso). Oczywiście nie pamiętam, czy one wszystkie były przeprowadzane za rządów Kapki czy już któryś za nowego dyrektora z Holandii. Ale faktem jest to, że wszystkie śmierdzą. Później się dziwimy, że Maki idą do Bełchatowa lub młody talent do Jagiellonii lub gdziekolwiek indziej - jak u nas kasa tracona jest w taki sposób. A starcza nam jedynie na Burasa za 8000 zł. U nas być w zarządzie lub decydować o transferze to jak żyła złota, można się obłowić bo przecież i tak niedługo taka osoba zostanie wywalona z klubu - więc po co ma uczciwie pracować i strzec interesów klubu, a jak jeszcze jest to osoba, która przyjeżdża do nas z Suwałk lub jest przesiąknięta UBecją lub po prostu ma w sercu LEGIĘ to się nie dziwmy temu. Po co przekonywać do akademii, jak przecież tylko można by było przy budowie coś dorobić, a później od dzieciaków czy ich rodziców nie wyciągnie się takiej KASY jak od menadżerów czy piłkarzy. Taki menadżer czy piłkarz, z chęcią odpali część za załatwienie miłego pobytu w KRK, gdzie głównym zajęciem będą wizyty w Bonarce czy Galerii Krakowskiej. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat znajdź sobie sam. |
Dudka oficjalnie w Levante, w klubie w którym szanse na dużą ilość występów ma nie powiem małe ale średnie, jak wiadomo w Hiszpanii liczy się technika co akurat to nie jest najmocniejszą stroną Darka. 38 spotkań w lidze plus parę w innych rozgrywkach to spora szansa dla Polaka, nikt ok. 45 występów nie wytrzyma, jeśli dorzucić do tego zawieszenia kartkowe, to wybór klubu był niezły.
|
Cytat:
|
Co do zarobków Pawełka, negocjacje były długie (jak pamiętacie) i końcowa kwta oscylowała wokół 150 tysięcy o których mówiłem wcześniej.
Ile zarabia Jovanić to nie wiem i wątpię, że wie to Pawełek :] (poza tym mógł w zaokrągleniu powiedzieć, że dwa razy, a w rzeczywistości mogło to być około 200 tysięcy) Wg mnie to Jovanić więcej niż te 150 tysięcy tez nie ma... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Całemu temu jarmarkowi - czyli ludziom w otoczeniu Cupiała - należałoby postawić dożywotni zakaz pojawiania się w klubie, bo oni mają swoje ciemne interesy. Może i owszem liczy się jakość, ale menedżer pewnie za to, że przekona piłkarza do odpowiedniej kwoty zarobków otrzyma swoją "nagrodę". Tak to pewnie mniej więcej wygląda. A dodatkowo całe "otoczenie" pewnie też na tym nieźle wyjdzie. Kapka to już całkiem inna historia - ten człowiek jest niezatapialny w Wiśle. Nie ma takiej opcji, by go wyrzucić, pomimo że większość kibiców chciałoby go jak najszybciej usunąć z klubu z powodu jego niekompetencji w ściąganiu zawodników. |
Bednarz nie brał udziału w zatrudnieniu Jovanicia. Juz nie zrzucajcie wszystkich bledow na niego.
|
Zatrudnienie Jovanica to Jarosz i Basałaj.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl