Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

arti 22.08.2012 10:21

We wczorajszej PN dwustronicowy wywiad z Pawełkiem. W skrócie:

- chwali Skorżę i Fornalika (trenerzy będący z drużyną), dobrzy trenerzy i psychologowie
- Smuda też taki był, ale zmienił się po objęciu repry
- Petrescu podszedł do trenowania Wisły zbyt.. ambitnie i z niewłaściwym podejściem co sam ponoć później przyznał Mariuszowi :) ("często powtarzał fucking Polish players..." )
- odszedł z Wisły bo zaproponowano mu kontrakt niższy niż miał Jovanic
- dlaczego Wisła nie awansowała do LM? Zapytajcie działaczy...
- za rok wraca do Turcji

itd. itp. dość ciekawy wywiad

Fuks 22.08.2012 13:09

Dzisiaj w sądzie widziałem Bednarza w towarzystwie adwokata, i weszli na sprawę "Paszulewicz przeciwko Wiśle Kraków", ze świadkiem Hellerem. ciekawe o co się jeszcze sądzą..

wolfy 22.08.2012 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1270669)
- odszedł z Wisły bo zaproponowano mu kontrakt niższy niż miał Jovanic

:shock:

Swoją drogą - ciekawe, ile te wynalazki Kapki zarabiają?

michu-k 22.08.2012 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1270721)
Dzisiaj w sądzie widziałem Bednarza w towarzystwie adwokata, i weszli na sprawę "Paszulewicz przeciwko Wiśle Kraków", ze świadkiem Hellerem. ciekawe o co się jeszcze sądzą..

Po tylu latach?

wolfy 22.08.2012 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1270796)
Po tylu latach?

Proces na luzie mógł się zacząć i pięć lat temu. Polskie sądownictwo to trzeci świat. Potwierdzają to niezależne rankingi.

arti 22.08.2012 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270799)
Proces na luzie mógł się zacząć i pięć lat temu. Polskie sądownictwo to trzeci świat. Potwierdzają to niezależne rankingi.

Paszul ostatnie mecze u nas zagrał jesienią 2006 (wg 90minut) niezłe jaja...:lol:

R33 22.08.2012 19:05

No włąśnie nie zagrał. Są tam 0. :D

arti 22.08.2012 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1270817)
No włąśnie nie zagrał. Są tam 0. :D

Racja,moje niedopatrzenie. Był w Wiśle do wtedy bez gry w lidze.

cfa 22.08.2012 21:11

Paszulewicz z tego co pamiętam znany był z tego, że z byłymi klubami rozliczał się co do złotówki.

Żmijka 22.08.2012 22:00

Cytat:

Nowy zawodnik Polonii Warszawa, golkiper Mariusz Pawełek, jest wielkim przyjacielem Dawida Zapiska, dlatego przy okazji walki o mistrzostwo ekstraklasy pomiędzy Lechią a Polonią zaplanowali spotkanie.
Udało się uczynić to w hotelu przed meczem i miało powtórzyć po jego zakończeniu. Niedyspozycja młodego kibica zatrzymała go w domu, stąd nie mógł gościć na PGE Arenie. Tam też postanowili udać się reprezentanci stołecznego klubu przed powrotem do Warszawy. Krótkie spotkanie było pełne wzruszeń. Przy okazji Dawid został obdarowany pamiątkami, medalem… (...)
http://www.lgft.pl/aktualnosci/polon...dawida-zapiska

Było to dokładnie na zasadzie "proszę zatrzymac autobus!" ;)

blanco 22.08.2012 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1270864)
http://www.lgft.pl/aktualnosci/polon...dawida-zapiska

Było to dokładnie na zasadzie "proszę zatrzymac autobus!" ;)

Widziałem kiedyś program z Dawidem . Naprawdę świetny chłopak .

JrQ- 23.08.2012 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270789)
:shock:

Swoją drogą - ciekawe, ile te wynalazki Kapki zarabiają?

Pawełkowi oferowano 150 tysięcy euro rocznie.

seba_109 23.08.2012 09:22

HE HE HE [JACKA GMOCHA] http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

kamanwislak 23.08.2012 10:26

Dragon Szczyglice - Wisła Kraków Oldboje 1-3 (1-2)

1-0 Mroziński (8.)
1-1 Kazimierz Kmiecik (16.)
1-2 Marcin Kuźba (34.)
1-3 Marcin Kuźba (82. k.)

Wisła Oldboje: Artur Sarnat - Mariusz Jop, Maciej Musiał, Jerzy Kowalik, Janusz Nawrocki, Krzysztof Bukalski, Dariusz Marzec (70. Marek Motyka), Zdzisław Janik (75. Krzysztof Szopa), Tomsz Kulawik, Kazimierz Kmiecik (60. Marek Kusto), Marcin Kuźba.
Źródło: sportowetempo.pl

Ventigo 23.08.2012 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seba_109 (Post 1270908)

To przez Jovanicia musiał pan wyemigrować do Turcji?
W przeszłości często rywalizowałem z zagranicznymi bramkarzami i… nie byłem gorszy od takiego Ilie Cebanu czy Emiliana Dolhy. Odszedłem z Wisły, bo działacze sprowadzili za pół miliona euro bramkarza, któremu miesięcznie wypłacali duże pieniądze. Mnie zaproponowali natomiast angaż, zgodnie z którym miałem zarabiać mniej niż połowę jego pensji. Poczułem się urażony, ale i zażenowany faktem, że w prasie pojawiały się na temat mojego nowego kontraktu informacje wyssane z palca, ale wychodzące z klubu. Chciałem zostać w Wiśle, ale mnie tam nie chciano.


Pawełek twierdzi że Jovanicia sprowadzono za 0,5 mln euro

JrQ- skąd wziąłeś te 150 tyś bo jeśli to prawda to Jovanic zarabiałby u nas 300 tyś euro. W takim razie nic dziwnego że za żadne skarby nie chce od nas odejść bo nigdzie indziej tyle nie dostanie.

Widzę że ten Kapka to ma głowę do interesów szkoda tylko, że naszym kosztem:-/

wolfy 23.08.2012 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1270903)
Pawełkowi oferowano 150 tysięcy euro rocznie.

Jovanić zarabia więcej?!

:shock:

Dwa razy?!
Matko...


Niech mi jeszcze któryś zwolennik Bednarza i Uniwersalnego Zdzisia napisze o przepłaconym Jaliensie.

arti 23.08.2012 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ventigo (Post 1270917)
To przez Jovanicia musiał pan wyemigrować do Turcji?
W przeszłości często rywalizowałem z zagranicznymi bramkarzami i… nie byłem gorszy od takiego Ilie Cebanu czy Emiliana Dolhy. Odszedłem z Wisły, bo działacze sprowadzili za pół miliona euro bramkarza, któremu miesięcznie wypłacali duże pieniądze. Mnie zaproponowali natomiast angaż, zgodnie z którym miałem zarabiać mniej niż połowę jego pensji. Poczułem się urażony, ale i zażenowany faktem, że w prasie pojawiały się na temat mojego nowego kontraktu informacje wyssane z palca, ale wychodzące z klubu. Chciałem zostać w Wiśle, ale mnie tam nie chciano.


Pawełek twierdzi że Jovanicia sprowadzono za 0,5 mln euro

JrQ- skąd wziąłeś te 150 tyś bo jeśli to prawda to Jovanic zarabiałby u nas 300 tyś euro. W takim razie nic dziwnego że za żadne skarby nie chce od nas odejść bo nigdzie indziej tyle nie dostanie.

Widzę że ten Kapka to ma głowę do interesów szkoda tylko, że naszym kosztem:-/

To właśnie wywiad o którym pisałem wcześniej.
Jak zwykle nie ma jak tego zweryfikować, ani tego 0,5m ani kwot kontraktów.

QBAS 23.08.2012 12:54

No ciekawa informacja, a najgorsze jest w niej to, że wcale bym się tak bardzo nie zdziwił, jeśli okazałaby się prawdziwą... Ot, działacze już mnie wiele razy nauczyli o logice swoich działań..

domin_czyzyny 23.08.2012 13:19

Gdyby to była prawda, że piłkarz z zaciągu Kapki (np. Jovanic lub Bunoza) zarabia takie pieniądze, o których mówi Pawełek, to naprawdę Cupiał musiałby być mega .......nięty, aby trzymał dalej w klubie takiego człowieka jak Kapka.

Z jednej strony Cupiał na taką machloję powinien szybko reagować - bo to Jego kasa, ale czasem mi się wydaje, że to może tylko kwestia podejścia, wypicia odpowiedniej ilości wódki lub po prostu omamienia. Cupiał jest bardzo majętny, ale czy równie bardzo rozumny to już nie wiem...

Wszyscy wiemy, że te transfery Kapki z lata 2010 są wszystkie bardzo podejrzane (Cikos, Bunoza, Jovanic, Paljic, Riso). Oczywiście nie pamiętam, czy one wszystkie były przeprowadzane za rządów Kapki czy już któryś za nowego dyrektora z Holandii.
Ale faktem jest to, że wszystkie śmierdzą.

Później się dziwimy, że Maki idą do Bełchatowa lub młody talent do Jagiellonii lub gdziekolwiek indziej - jak u nas kasa tracona jest w taki sposób. A starcza nam jedynie na Burasa za 8000 zł.

U nas być w zarządzie lub decydować o transferze to jak żyła złota, można się obłowić bo przecież i tak niedługo taka osoba zostanie wywalona z klubu - więc po co ma uczciwie pracować i strzec interesów klubu, a jak jeszcze jest to osoba, która przyjeżdża do nas z Suwałk lub jest przesiąknięta UBecją lub po prostu ma w sercu LEGIĘ to się nie dziwmy temu.

Po co przekonywać do akademii, jak przecież tylko można by było przy budowie coś dorobić, a później od dzieciaków czy ich rodziców nie wyciągnie się takiej KASY jak od menadżerów czy piłkarzy. Taki menadżer czy piłkarz, z chęcią odpali część za załatwienie miłego pobytu w KRK, gdzie głównym zajęciem będą wizyty w Bonarce czy Galerii Krakowskiej.

serek.c2 23.08.2012 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270933)
Niech mi jeszcze któryś zwolennik Bednarza i Uniwersalnego Zdzisia napisze o przepłaconym Jaliensie.

A cóż znowu wspólnego z Jovanicem a szczególnie z wynegocjowanym kontraktem tegoż piłkarza ma Bednarz?

wolfy 23.08.2012 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1270984)
A cóż znowu wspólnego z Jovanicem a szczególnie z wynegocjowanym kontraktem tegoż piłkarza ma Bednarz?

Nic, poza tym że nie potrzebuje skautów, szkółki ani asystentów. Wystarczy mu Zdzisio, który może pełnić wiele funkcji w klubie.

Cytat znajdź sobie sam.

syryls 23.08.2012 14:29

Dudka oficjalnie w Levante, w klubie w którym szanse na dużą ilość występów ma nie powiem małe ale średnie, jak wiadomo w Hiszpanii liczy się technika co akurat to nie jest najmocniejszą stroną Darka. 38 spotkań w lidze plus parę w innych rozgrywkach to spora szansa dla Polaka, nikt ok. 45 występów nie wytrzyma, jeśli dorzucić do tego zawieszenia kartkowe, to wybór klubu był niezły.

serek.c2 23.08.2012 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270987)
Nic.

No własnie - nic. Czyli przypierdalasz się brzydko mówiąc. Cytatu szukać nie zamierzam, kojarzę z C+.

JrQ- 23.08.2012 14:44

Co do zarobków Pawełka, negocjacje były długie (jak pamiętacie) i końcowa kwta oscylowała wokół 150 tysięcy o których mówiłem wcześniej.

Ile zarabia Jovanić to nie wiem i wątpię, że wie to Pawełek :]

(poza tym mógł w zaokrągleniu powiedzieć, że dwa razy, a w rzeczywistości mogło to być około 200 tysięcy)

Wg mnie to Jovanić więcej niż te 150 tysięcy tez nie ma...

wolfy 23.08.2012 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1270991)
Wg mnie to Jovanić więcej niż te 150 tysięcy tez nie ma...

To i tak ze trzy razy za dużo za takiego "fachowca".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1270990)
No własnie - nic. Czyli przypierdalasz się brzydko mówiąc. Cytatu szukać nie zamierzam, kojarzę z C+.

Nie. Po prostu komentuje działania Łysego i ich efekty.

serek.c2 23.08.2012 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270994)
Nie. Po prostu komentuje działania Łysego i ich efekty.

Akurat w tym przypadku nie skomentowałeś działan Bednarza...

wolfy 23.08.2012 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1271000)
Akurat w tym przypadku nie skomentowałeś działan Bednarza...

Czekaj - to nie Bednarz zwolnił skautów, bo ma przecież Zdzisia "od wszystkiego"? Musi mu tylko znaleźć odpowiednia funkcję w klubie?

bonawentura 23.08.2012 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1270961)
U nas być w zarządzie lub decydować o transferze to jak żyła złota, można się obłowić bo przecież i tak niedługo taka osoba zostanie wywalona z klubu - więc po co ma uczciwie pracować i strzec interesów klubu, a jak jeszcze jest to osoba, która przyjeżdża do nas z Suwałk lub jest przesiąknięta UBecją lub po prostu ma w sercu LEGIĘ to się nie dziwmy temu.

Po co przekonywać do akademii, jak przecież tylko można by było przy budowie coś dorobić, a później od dzieciaków czy ich rodziców nie wyciągnie się takiej KASY jak od menadżerów czy piłkarzy. Taki menadżer czy piłkarz, z chęcią odpali część za załatwienie miłego pobytu w KRK, gdzie głównym zajęciem będą wizyty w Bonarce czy Galerii Krakowskiej.

Święta prawda. Ludzie w otoczeniu Cupiała patrzą tylko na własny czubek nosa. Jeśli teraz zostaliby sprzedani nasi czołowi piłkarze, to trzeba będzie rozglądać się uważnie kto na rynku z kim ma jakie układy i kto komu chce załatwić dodatkowy zarobek.

Całemu temu jarmarkowi - czyli ludziom w otoczeniu Cupiała - należałoby postawić dożywotni zakaz pojawiania się w klubie, bo oni mają swoje ciemne interesy. Może i owszem liczy się jakość, ale menedżer pewnie za to, że przekona piłkarza do odpowiedniej kwoty zarobków otrzyma swoją "nagrodę". Tak to pewnie mniej więcej wygląda. A dodatkowo całe "otoczenie" pewnie też na tym nieźle wyjdzie.

Kapka to już całkiem inna historia - ten człowiek jest niezatapialny w Wiśle. Nie ma takiej opcji, by go wyrzucić, pomimo że większość kibiców chciałoby go jak najszybciej usunąć z klubu z powodu jego niekompetencji w ściąganiu zawodników.

najm 23.08.2012 15:03

Bednarz nie brał udziału w zatrudnieniu Jovanicia. Juz nie zrzucajcie wszystkich bledow na niego.

Bartosz 23.08.2012 15:30

Zatrudnienie Jovanica to Jarosz i Basałaj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl