Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

atbb 22.06.2010 17:18

Nigeria v Korea Płd. (Remis - Nie ma zakładu) 2 - remis
Grecja v Argentyna (Wynik końcowy) 2
Kurs 2,5

Donki 22.06.2010 17:32

Panowie co powiecie aby zagrać Na Nigerie, za drobne dobry kurs :D

GUSTLIK 22.06.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GUSTLIK (Post 918647)
Wczorajszy wszedł elegancko, także na dziś :


Kubot - Kavcic 1
Francja - RPA ( 1. połowa ) 10

AKO 1.71


Francja dała ciała, nie powiem, że mnie ta przegrana specjalnie dziwi, po prostu myślałem, że przetrwają chociaż jedną połowę bez straty bramki i zawodnika... :lol:

Mam nadzieję, że ten kupon już wejdzie :


Argentyna - Grecja 1
Korea Płd. - Nigeria 1X

AKO 2.10


Ślicznie :D

jacekfcb 22.06.2010 19:06

tedi10 jak to prawda ze puscilem te mecze to lipa bo zjebal Ci tylko baghdatis... no i gra jeszcze grannolers i errani:)

farciarz 23.06.2010 12:52

na dzisiaj:

Stany Zjednoczone - Algieria 1
Kubot L./Marach O. - Mayer L./Zeballos H. 1
Roddick A. - Llodra M. 1
ako: 3,11

Ghana - Niemcy 2
Fyrstenberg M./ Matkowski M. - Kohlmann M./Nieminen J. 1
Davydenko N. - Brands D. 1
ako: 3,15

Słowenia - Anglia 2
Australia - Serbia 2
Djokovic N. - Dent T. 1
ako: 3,05

JAN ZEMBRZYCKI 23.06.2010 12:58

Cytat:

Kiefer - Ferrer 1
han.set +2,5 Kiefer

Baghdatis - Lacko 2
han.set +2,5 Lacko

Kavcic - Kubot 1
han.set +2,5 Kavcic

Azarenka - Lucic 2
dokładny wynik:2:1 Azarenka

Meksyk - Urugwaj X
1poł:X
dokładny wynik:1:1
Llodra - Roddick 1
han.set+2,5 Llodra

F.Lopez - Berankis 2
han.set+2,5 Berankis

Djokovic - Dent 2
han.set+2,5 Dent

Anglia - Słowenia 1
1poł:KooTeePee - Hameenlinna X
1poł:Sundsvall - Angelholms X



GUSTLIK 23.06.2010 16:32

Kur**, nie zdążyłem postawić na Anglię :-/, także na dziś tylko jeden kupon :

Niemcy - Ghana 1
Serbia - Australia 1X


AKO 1.78


Mam dość, czekam na ligę... :foch:

bula1010 23.06.2010 17:09

nie było mnie w domu wcześniej żeby na pisać a puściłem za 5zł usa wielki fart ;d anglia niemcy serbia i sundsvall do wygrania 64.23zł

soadhead 23.06.2010 18:34

Zobaczcie sobie ile już trwa mecz na Wimbledonie Isner - Mahut 5 set 38:37 (grajągo już 260 minut) jest to chyba rekord wszechczasów!!! Publiczność ma niesamowite przeżycia:) , a zawodnicy to chyba padaja!

soadhead 23.06.2010 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez soadhead (Post 919375)
Zobaczcie sobie ile już trwa mecz na Wimbledonie Isner - Mahut 5 set 38:37 (grajągo już 260 minut) jest to chyba rekord wszechczasów!!! Publiczność ma niesamowite przeżycia:) , a zawodnicy to chyba padaja!


Już jest 55:55 5 set grają ponad 6 godzin to jakaś masakra!! Grał ktoś z was ten mecz??

$iWu$ 23.06.2010 21:25

Grają około 10h, bo mecz już był przekładany ze wczoraj... :P
W sumie dzisiaj Mahut nie chciał już dzisiaj grać, a Isner ledwo na nogach stal i mógł go skończyć...

Donki 23.06.2010 21:37

Mecz przewany :)
Ciekwy jestem czy oni sobie jaj nie robią :D

Maxior 23.06.2010 21:41

Słowacja - Włochy 2
Paragwaj - Nowa Zelandia 1


ako 2.25

1q2 23.06.2010 21:59

Przy 58-59 była piłka meczowa dla Isnera ale nie dał rady - ogólnie pierwsza szansa na przełamanie była gdzieś w okolicach 50-50:D

A co do MŚ - tak jak kolega wyżej ale niestety już za grosze.W****iony jestem na maxa bo wystrzelałem się już w 2 rundzie i zamiast dużego plusa MŚ przyniosą duży minus.

farciarz 24.06.2010 12:11

Cytat:

na dzisiaj:

Stany Zjednoczone - Algieria 1
Kubot L./Marach O. - Mayer L./Zeballos H. 1
Roddick A. - Llodra M. 1
ako: 3,11

Ghana - Niemcy 2
Fyrstenberg M./ Matkowski M. - Kohlmann M./Nieminen J. 1
Davydenko N. - Brands D. 1
ako: 3,15

Słowenia - Anglia 2
Australia - Serbia 2
Djokovic N. - Dent T. 1
ako: 3,05
ajjjaaajjaj w każdym po jednym meczu:-/

mówicie o meczu Isner - Mahut ja chyba jeszcze bardziej czekam na jego rostrzygnięcie i to już 3 dzień:-p

Cytat:

na dzisiaj:

Francja - Afryka Południowa 1
Meksyk - Urugwaj 2
ako: 9,24

Grecja - Argentyna 2
Soderling R. - Ginepri R. 1
Querrey S. - Stakhovsky S. 1
ako: 2,34

Nigeria - Korea Południowa X
Ferrer D. - Kiefer N. 1
Isner J. - Mahut N. 1
ako: 7,31
na dzisiaj:

Malisse X. - Reister J. 2
Petzschner P. - Kubot L. 2
ako: 10,24

Paragwaj - Nowa Zelandia 1
Słowacja - Włochy 2
Ferrer D. - Serra F. 1
ako: 2,63

Kamerun - Holandia 2
Dania - Japonia 1
ako: 3,57

Wiślak178 24.06.2010 12:36

Wczoraj ładnie wchodzą Niemcy i USA. Dzisiaj nieco odważniej:

Słowacja - Włochy 2
Dania - Japonia 1X

Kamerun - Holandia 2 (draw no bet)
Paragwaj - Nowa Zelandia under 3,5

ako: 3,02

JAN ZEMBRZYCKI 24.06.2010 13:49

Cytat:

Llodra - Roddick 1
han.set+2,5 Llodra

F.Lopez - Berankis 2
han.set+2,5 Berankis

Djokovic - Dent 2
han.set+2,5 Dent

Anglia - Słowenia 1
1poł:KooTeePee - Hameenlinna X
1poł:Sundsvall - Angelholms X
Pavluchenkova - Vinci 2
dokładny wynik:2:1 Pavluchenkova

Kuznetsova - Rodionova 2
dokładny wynik:2:1 Kuznetsova

Włochy - Słowacja 1



Tylko_Wisła! 24.06.2010 14:24

Na dzisiaj :
Paragwaj - Nowa Zelandia 1
Słowacja - Włochy 2

ako 2,18

e: po wczorajszym dobrym dniu dzisiaj baaaaardzo słabo...

Maxior 24.06.2010 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 919489)
Słowacja - Włochy 2
Paragwaj - Nowa Zelandia 1


ako 2.25

Na tych MŚ to cud zarobić:evil:

Siwy_89 24.06.2010 21:43

chyba trzeba stawiać na niespodzianki

WislakWiDoK 24.06.2010 21:49

A ja mam skromne pytanie czy jest ktoś kto jest narazie na + jeśli chodzi o mundal?;)

Kamson 24.06.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 920320)
A ja mam skromne pytanie czy jest ktoś kto jest narazie na + jeśli chodzi o mundal?;)

Na +?:rotfl: Bukmacherzy podcierają sobie dupy banknotami. Na jutro za ostatnią kase na koncie u buka puściłem na Hiszpanie, Szwajcarię i WKS (tak, oszalałem...). Albo się mocno odbije albo zostane z niczym.

Siwy_89 24.06.2010 22:00

ja jestem na plus, przewidziałem, że Słowacy wygrają dziś z Włochami.

przecież w eliminacjach kosili wszystkich równo, zwłaszcza te pewne zwycięstwa odniesione z Polską...


;-)

jacekfcb 24.06.2010 23:17

tak tak siwy grales na slowacje :) wszyscy grali na slowacje:) tylko szkoda ze dopiero po meczu to piszesz:) ja jeszcze gralem dzis na remis paragwaju wygrana holandi plus japonia - daniawiecej niz 3.5bramki ;]

Fuks 25.06.2010 01:00

jak piszesz po meczu to dawaj screena z tym kuponem. Ja na MŚ jestem raczej na 0 ... cholera wie, moze i jest minus, ale lece w kratke, jeden dzien jest super - jak ten z USA , Niemcami, Anglią, a drugi do dupy, jak dzisiaj

Gargamel 25.06.2010 05:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 920117)
Na tych MŚ to cud zarobić:evil:

Wiadomo, że na takie turnieje, to się nie stawia, ale wy dalej od początku ciągniecie swoje.

farciarz 25.06.2010 10:44

Cytat:

na dzisiaj:
Nigeria - Korea Południowa X
Ferrer D. - Kiefer N. 1
Isner J. - Mahut N. 1
ako: 7,31

no 3 dzień czekanie i się udało:)

na dzisiaj:

Malisse X. - Reister J. 2
Petzschner P. - Kubot L. 2
ako: 10,24

Paragwaj - Nowa Zelandia 1
Słowacja - Włochy 2
Ferrer D. - Serra F. 1
ako: 2,63

Kamerun - Holandia 2
Dania - Japonia 1
ako: 3,57
wczoraj kiepski dzień:-/


Young Lions - Albirex Niigata FC 1
De Bakker T. - Isner J. 2 mimo wszystko(De Bakker też grał długo)
ako: 3,15

Hanescu V. - Brands D. 1 Hanescu skreczował
Hewitt L. - Monfils G. 1
ako:2,28

Portugalia - Brazylia X
Chile - Hiszpania 1X
Bray Wanderers - Shamrock Rovers Dublin 2
ako: 9,70

Wiślak178 25.06.2010 13:08

Ja na razie na tym Mundialu jestem dokładnie na zero.

Chile - Hiszpania 2
Brazylia - Portugalia over 2,5
Szwajcaria - Honduras under 3,5

ako: 4,20

Chile - Hiszpania 2
Szwajcaria - Honduras under 2,5

ako: 2,70

Siwy_89 25.06.2010 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 920413)
jak piszesz po meczu to dawaj screena z tym kuponem. Ja na MŚ jestem raczej na 0 ... cholera wie, moze i jest minus, ale lece w kratke, jeden dzien jest super - jak ten z USA , Niemcami, Anglią, a drugi do dupy, jak dzisiaj

ironizowałem ;-)

przecież wiadomo, że nikt na Słowaków nie stawiał :)

Speedy 25.06.2010 13:37

http://img713.imageshack.us/img713/9213/italyp.png


jednak ktoś postawił. Fakt, że to Słowak i pewnie patriotycznie, ale mu się udało :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl