![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam!
Mam 15 lat i chciałbym zostać piłkarzem Wisły Kraków. Od czego zacząćhttp://www.wislakrakow.com/forum/ima...n_question.gif Są jakieś zapisy lub tym podobnie jak tak to proszę poda jakiekolwiek szczegóły (czy się płaci, itp.) Bo gram w piłke Bardzo Dobrze otrzymałem talent grania w piłke nożną i niechce go zmarnowac więc postanowilem sprubowac zagrac w tak wielkim klubie xD PROSZE O POMOC |
Cytat:
15 lat to juz sporo, wiec pewnie oczekiwania beda duze moim zdaniem najlepiej zadzwonic do Wisly poprosic o numer do trenera i jemu przedstawic sytuacje, jest teraz przerwa w rozgrywkach wiec moze zaprosi Cie na trening |
Ok dzieki tak gram w klubie rok temu w LKS Mogilany a Teraz Iskra Głogoczow xD 2 liga juniorow malopslka
|
Tylko troche gozej bo niejestem z Krakowa. Mieszkam 20 km od krakowa
|
Cytat:
druga liga... troche Was to kosztowało :evil: i derby z Hejnałem Krzyszkowice:> |
anka1906 a skon ty to wiesz zkim mamy derby ?? xD
|
Wie ktoś gdzie można w miarę tanio kupić mundur (spodnie + bluza) ?? Jakieś konkretne sklepy ??
Z góry dzięki. BTW: Cantoro22 Żebyś ty tak nie chciał marnować swojego talentu intelektualnego jak nie chcesz piłkarskiego (J.polski się kłania kolego). |
Tanio to Agencja Mienia Wojskowego ;)
|
Cytat:
http://www.demobil.pl/glowna/ http://www.vest.pl/ http://rangershop.pl/ P.S. Najtaniej zawsze ci wyjdzie niemiecki Flecktarn. |
gdzie najlepiej zakladac gaz do auta i najtaniej?? wogole ile by kosztowala instalacja do vectry 1,8 ??
|
gdzie najlepiej zakladac gaz do auta i najtaniej?? wogole ile by kosztowala instalacja do vectry 1,8 ??
zalezy jaki gaz i jaki silnik vectry -to ze 1,8 to nie wiele mowi , polecam gazownikow na lindego (landi renzo)-fugazi bodajze sie nazywa firma,jesli nie chcesz landi renzo (drogie a dobre) to zwykle brc ,najtansza mysle 2 tysiace ,dobra i porzadna 3 tys ale wszystko zalezy od silnika ;)pzdro |
Co wybrać orange czy ere jeśli chodzi o neta ? Ma ktoś jakieś własne doświadczenia z jednym lub drugim?
|
Czy jest jakaś stronka, gdzie mógłbym prześledzić statystyki sparingów drużyn angielskich z tego sezonu przygotowawczego (strzelcy, składy, itp.)?
|
Cytat:
seznam.cz volny.cz klikni.cz |
szukam jakichs ladnych i wytrzymalych butow do gry w pilke nozna na sztuczna nawierzchnie (turf).
moglby ktos cos doradzic? cena do 180zl chcialbym te http://www.neosport.pl/product-pol-2...17870-161.html ale niestety nie ma na mnie rozmiaru a nigdzie indziej nie moge znalezc bede wdzieczny za pomoc ;) |
Witam, mam taki problem po ściągnięciu patcha do fify 09 w trybie menagera nie mam piłki tylko jej cień jest jakieś uzupełnienie do tego ?? Bo się grać nie da:D proszę o wmiarę szybką odpowiedź :)
|
WISLAZWE bo piłka jest.... w canal plus :D
|
Cytat:
sluchaj co gosciu bedzie Ci nawijał - bo jesli w jeden dzien to Ci zrobi to mu odrazu podziekuj bo przy gazie jest troche pracy i na szybko coś ejszcze spie...i bedziesz zawiedziony |
Cytat:
|
Jakimi liniami dojadę z alei na ulicę Balicką 116 (budynek UR)?
|
Cytat:
zalezy skad z alei |
Cytat:
|
Przez Królewska nie jedzie 501. Jedzie przez Czarnowiejska.
|
To on jedzie przez czarnowiejską, bronowicką i balicką?
|
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154
wystaczy zajrzeć, by wiedzieć wszystko, a w "wyszukiwarce połączeń" nawet będziesz miał podany czas podróży... |
Poszukuje netbooka w cenie ok 1700 zł - do skype , mobilny net , gg , email - o paramentrach mniej wiecej procek 1.66 + kamerka wbudowana 1.3 , bluetooth i najważniejsze bateria 6 cell jak najdłużej trzymająca - ma ktoś jakieś propozycję ? albo posiada jakiegoś dobrego który można polecić ?
|
Czy jest jakiś program,który automaytycznie przeszukuje sieć i otwiera torrenty?
Chodzi mi o to żeby nie otwierać torrenta z dysku tylko przeszukać net przez ten program. |
Znacie jakieś stronki o tematyce remontowo-budowlanej, z fachowymi poradami i dużą ilością rysunków, schematów i fotek, gdzie krok po kroku opisane jest jak coś wykonać? Z góry dzięki za pomoc.
|
Cytat:
Studiujesz tam/masz zamiar? |
Ma ktoś jakiś pomysł na naprawę łańcuszka kulkowego (bo mi się przerwał w połowie...)?
|
Cytat:
Własnie studiujesz;>? Jak ZiIP to napisz na PW |
Czy w restauracji "U Wiślaków" mają C+?
i do której jest otwarte? Lub w jakim barze blisko błoń oglądnę mecz Wisły z Zagłębiem? |
Wszedzie jest C+, aco do godzin otwarcia nie boj sie mecz obejrzysz wszedzie zanim zamkna
|
Cytat:
|
Nie orientuje się ktoś czy jest jakis bus bezpośrednio z Krakowa do Istebnej?
|
czy ktos wie jak i skad dojechac z krakowa do roznowa?jakis bus itp ?
|
Cytat:
|
szukam jakiegoś taniego internetu na miesiąc do laptopa, jest coś takiego mozliwe?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl