Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

ociec Ciemka 13.12.2014 18:53

Dołączam się do życzeń :)

Wszystkiego, co dobre Mr Sobolewski!

Smuga 13.12.2014 20:44

Nikt tu wcześniej nie wspominał, więc wklejam:

Pierwszy gol Michała Chrapka dla Catanii

No i oczywiście życzę wszystkiego najlepszego Sobolowi! Dzięki Radek za te wszystkie lata spędzone w Wiśle. :)

huberix 13.12.2014 21:56

Sobol - 1906 lat !!
1906% Legenda

s1mone 13.12.2014 22:46

Smutne to info o Miśku, tym bardziej, że w tym wywiadzie był bardzo stonowany i raczej zasłużył na szacunek za postawę, a nie na to, żeby zabronić mu wstępu na obiekty klubu.

Wszystkiego najlepszego Sobol :)

WhiteDoctor 14.12.2014 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1385060)
Smutne to info o Miśku, tym bardziej, że w tym wywiadzie był bardzo stonowany i raczej zasłużył na szacunek za postawę, a nie na to, żeby zabronić mu wstępu na obiekty klubu.

Wszystkiego najlepszego Sobol :)

mógł nie kłapać nie potrzebnie jak wiedział, że na ten moment po prostu kasy nie będzie bo nie ma takiej opcji; nie dostawał dyzma, 1 skład, a co dopiero byli, teraz kasa się znalazła, Miśkiewicz też ją dostał, a że drogę sobie zamknął- jego sprawa i wina

brylant17 14.12.2014 16:02

Wszystkiego najlepszego Kuba!!! 100 lat zdrowia powrotu do Wisełki i opaski kapitańskiej

fantom chicago 14.12.2014 21:23

Sto lat , Sobol !
Sto lat , Kuba !

R33 17.12.2014 01:17

Kamil Kosowski w Turbokozaku:
https://www.youtube.com/watch?v=oIYt...be&app=desktop

63.5 Kg 17.12.2014 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1385336)

Pelna klasa...

orm 17.12.2014 18:33

Kamil pokazał klasę...

Proud 17.12.2014 19:07

Pamiętam jak na początku przygody z Wisłą grał na obronie. Nie wiem, może w jednym, dwóch spotkaniach.
Był tak drętwy, że się kibice z niego śmiali :)
Kiedyś po jakimś nieudanym dośrodkowaniu ktoś krzyknął: "Kamil! Miechowianka czeka!" :)

A tu nagle na tle obecnych ligowców technika z kosmosu :D

adam_09 17.12.2014 20:20

i gość wali prawą nogą... ciekawe co by prawą nogą pokazał Stilic albo Sarki lewą.

gypsy 19.12.2014 14:01

Maciej Stolarczyk opuścił sztab Pogoni Szczecin - teraz będzie koordynatorem grup młodzieżowych tego klubu.
http://www.90minut.pl/news/244/news2...ab-Pogoni.html

bódyń 23.12.2014 07:37

Wywiad z Probierzem, sa watki o Wisle
http://www.weszlo.com/2014/12/23/w-p...amy-na-fikcji/

shaggy 23.12.2014 16:21

Krzysztof Mączyński o tym jak Wisła 2x odwracała się do niego plecami i pomocnej ręce Kulwika...

Cytat:

- Przenosząc się do Guizhou Renhe powiedział pan, że transfer do Chin był nagrodą za lata wyrzeczeń. Kiedy oberwał pan najmocniej?
KRZYSZTOF MĄCZYŃSKI:
- W wieku 19 lat, gdy zerwałem więzadła krzyżowe. To był dla mnie bardzo trudny czas, bo decydowało się moje być albo nie być w piłce. Niesamowicie się załamałem. Pokłóciłem się z władzami Białej Gwiazdy, ponieważ odmówili mi pomocy przy załatwieniu operacji rekonstrukcji więzadeł. Byłem zawodnikiem Wisły Kraków, a ona całkowicie się ode mnie odwróciła. Jedyną osobą, którą mi pomogła, był trener Tomasz Kulawik. Przychodziłem na jego treningi z zerwanymi więzadłami, skręcałem się z bólu, a mimo wszystko zobaczył we mnie potencjał. W ciągu dwóch dni załatwił mi operację w Poznaniu. Potem ćwiczyłem sam w domu, ponieważ Wisła odmówiła mi również rehabilitacji w klubie. Gdy wróciłem już do zdrowia, od razu poszedłem na zajęcia juniorów, które prowadził Kulawik. Wszystko mu zawdzięczam, uratował mi karierę.

- Po powrocie do zdrowia zadano panu w Wiśle drugi cios.
KRZYSZTOF MĄCZYŃSKI:
- Trenerem pierwszej drużyny był wtedy Robert Maaskant. Latem 2011 roku wróciłem z wypożyczenia do ŁKS. Miałem w Łodzi kapitalny sezon, awansowaliśmy do ekstraklasy. Na dzień dobry usłyszałem w klubie od dyrektora Wisły, pana Jakuba Jarosza: Co ty tu w ogóle robisz?. Odpowiedziałem, że przyjechałem, bo mam jeszcze ważny roczny kontrakt. A on na to, że nie ma dla mnie miejsca w pierwszym zespole. Mogę spakować bety i jechać na zgrupowanie do Zakopanego z drużyną Młodej Ekstraklasą, bo z ekipą Maaskanta trenować nie będę. Byłem wychowankiem Wisły, pojechałem do ŁKS, by zaistnieć. Wydawało mi się, że się udało, a zostałem fatalnie potraktowany. Zagryzłem zęby, zabrałem rzeczy i pojechałem do Zakopanego. Drużynę w ME prowadził wówczas Kulawik. Spotkałem tam Adama Nawałkę, dzięki czemu moja kariera potoczyła się w ten sposób. W ciągu dwóch lat przyjąłem w Krakowie dwa bardzo mocne ciosy, ale może one wyrobiły mój charakter? Bo jeśli ktoś sądzi, że współpraca z trenerem Nawałką od samego początku była w Górniku miła i piękna, to się myli. To były trzy lata ciężkiej roboty, sprawdzianów psychicznych, które miały pokazać, czy się nadaję. Nie było łatwo przejść jego szkołę.

R33 23.12.2014 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1385764)
Wywiad z Probierzem, sa watki o Wisle
http://www.weszlo.com/2014/12/23/w-p...amy-na-fikcji/

Cytat:

Legii pogratulowałem już mistrza na Twitterze.
6 pkt straty, 2 mecze przed sobą + podział punktów. Ambitne podejście, nie ma co...

KOALIK 29.12.2014 12:19

Cytat:

Wójtowicz podkreśla, że dzięki znajomości futbolu Gaszyński może realnie oceniać sytuację w krakowskim klubie. - Można mieć nadzieję, że nie popełni błędów, jakie chociażby były nie tak dawno za rządów prezesa Bogdana Basałaja, który przeforsował nierealne kontrakty dla piłkarzy. Myślę, że Robert jest na tyle poukładany i rozsądny, że będzie zdawał sobie sprawę, na jakie kwoty można podpisać umowy z zawodnikami - mówi trener Wójtowicz. Przypomina, że za rządów prezesa Basałaja klub zaangażował ogromne pieniądze, a celu, jakim był awans do Ligi Mistrzów, nie zrealizowano. Odbija się to czkawką do dziś. Wisła przez trzy sezony nie grała w europejskich pucharach.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html
Nic nowego, ale wypowiedź byłego piłkarza Wisły wskazuje, kto jest w głównej mierze odpowiedzialny za kłopoty Wisły.

Patryk_185 04.01.2015 00:00

http://m.sportowefakty.pl/pilka-nozn...z-wisly-krakow

huberix 04.01.2015 11:52

Czuwaj Panie nad jego duszą :(

Swoją drogą na następnym meczu powinniśmy wywiesić jakiś transparent na znak pamięci.

WhiteDoctor 04.01.2015 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryk_185 (Post 1386401)

piękny wiek, cóż więcej powiedzieć..

PiVoSH92 05.01.2015 17:36

http://ekstraklasa.net/europa/liga-w...9d3a2a0221ae55

Dość dobry wywiad z Chrapkiem.

tomek100 06.01.2015 10:24

Kolejny wywiad z Michałem Chrapkiem.

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...lski,id,t.html

wiertar 06.01.2015 10:39

przeciez to to samo...

Karherop 06.01.2015 12:49

Guzmics już trenuje http://www.wislaportal.pl/28234,Rich...z_trenuje.html

Tak swoją drogą, można dużo narzekać na Kapkę i nasz 'skauting', ale co co jak co, przy transferze Ryszarda zrobili majstersztyk. Jak sobie przypomnę Chaveza czy Jaliensa to buty mogli wiązać Węgrowi. I to transfer za darmo. Dalej do końca w to nie wierze :)

WhiteDoctor 06.01.2015 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1386582)
Guzmics już trenuje http://www.wislaportal.pl/28234,Rich...z_trenuje.html

Tak swoją drogą, można dużo narzekać na Kapkę i nasz 'skauting', ale co co jak co, przy transferze Ryszarda zrobili majstersztyk. Jak sobie przypomnę Chaveza czy Jaliensa to buty mogli wiązać Węgrowi. I to transfer za darmo. Dalej do końca w to nie wierze :)

ale to nie jest nasz były piłkarz..

IncognitoTSW 06.01.2015 13:34

Ale Jaliens jest były :D

R33 06.01.2015 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1386582)
Dalej do końca w to nie wierze :)

Raz na jakiś czas to i Bednarz Marcelo ściągnie.

wściekłe pięści węża 09.01.2015 09:39

Dziś o 12:20 na Cmentarzu Batowickim pogrzeb Leszka Snopkowskiego.

tkwm 09.01.2015 14:43

Zachęcam do przeczytania artykułu o bramkarzach Wisły

mistico 13.01.2015 09:20

Dragan Paljic zagra w Perth Glory :)
http://www.perthglory.com.au/article...11auzo7oznimoz

Prior to his stint in the Netherlands, Paljic won a league title in Poland with Wisla Krakow, the same team former Glory skipper Jacob Burns and current captain Michael Thwaite also played for. :)

panowie 13.01.2015 21:44

Przy okazji warto wspomnieć, że Kew Jaliens również ciągle występuje w australijskiej ekstraklasie, w barwach przedostatniego w tabeli Newcastle United Jets.

http://www.transfermarkt.com/kew-jal...l/spieler/4560

Mario Nh 18.01.2015 19:44

Ale Heniowi brzuch urósł. Życzę mu, żeby poprowadził Mali przynajmniej do półfinału. Chociaż będzie ciężko już wyjść z trudnej grupy.

Puchar Narodów Afryki

__Cobra__ 20.01.2015 08:52

Pablo Álvarez - przechodzi z Nacionalu Montevideo do Universidadu Católica.

29-letni obrońca jest wychowankiem Nacionalu, do którego wrócił w 2011 roku. W międzyczasie był zawodnikiem Regginy, Wisły Kraków oraz Panserraďkósu.

http://www.eurofutbol.pl/news/811440...e-chilijskiej/

IncognitoTSW 20.01.2015 09:43

Ten to miał wrzutki... jak Małecki.

Kocur 20.01.2015 20:06

Dla chętnych na Eurosport właśnie leci na żywo Mali z Kamerunem - Kasperczak na ławce Mali.

Mario Nh 20.01.2015 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1388218)
Dla chętnych na Eurosport właśnie leci na żywo Mali z Kamerunem - Kasperczak na ławce Mali.

Mali jak kiedyś Wisła pod wodzą Kasperczaka. Te przerzuty na drugą stronę boiska, akcje oskrzydlające...

AYALA 22.01.2015 09:57

Wilk w USA ? http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Ce...wiadomosc.html

czechu 22.01.2015 10:28

Kalu Uche w UD Levante? http://m.sport.pl/sport/1,104952,172..._Division.html

pietruch 22.01.2015 15:05

I "nieśmiertelny" Mariusz Kukiełka w Siarce :)
http://www.90minut.pl/news/245/news2...-w-Siarce.html

Dukat 24.01.2015 17:42

Kontaktowaliście się kiedyś z kimś z klubu? tzn wysyłaliście maila do klubu?. Dostawaliście odpowiedź? Jak oceniacie kontakt z Wisłą Kraków?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl