Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pan Dudi 23.09.2011 20:39

Jako, że padam na pysk po Świnoujściu już teraz gram na noc:

Goias GO - Salgueiro PE 2 dnb @ 5,5.

TSunami. 24.09.2011 12:02

Ja w tamtym tygodniu zagrałem coś takiego.



http://i51.tinypic.com/2dihclt.jpg


a tak zagrałem teraz może sie uda :)

http://i53.tinypic.com/2lmus1s.jpg

sieq192 24.09.2011 12:25

FC Schalke 04 - SC Freiburg
Typ - Typ: 1 1,35


FC Bayern München - Bayer 04 Leverkusen
Typ - Typ: 1 1,30


Manchester City - Everton FC
Typ - Typ: 1 1,45


Arsenal FC - Bolton Wanderers
Typ - Typ: 1 1,35


Chelsea FC - Swansea City
Typ - Typ: 1

Czy to ma sens?

_gilardino_ 24.09.2011 12:27

Nie ma najmniejszego sensu...granie takich kursów. No ale szanse ze wejdzie oczywiście są bo wszystko na zdecydowanych faworytów, najbardziej tu bym się obawiał o Bayern

rafil 24.09.2011 13:07

TSunami - kotnie :)
sieq192 - sens jakiś tam ma, bo jest duża szansa że wejdzie, ale mało na tym zarobisz. Ja bym się bardziej obawiał o Arsenal.

A ja dziś tak:

Montpellier - Paris Saint Germain kurs 2,6 typ 1
Bełchatów - Legia kurs 2,1 typ 2

labtec 24.09.2011 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1169036)
Nie ma najmniejszego sensu...granie takich kursów. No ale szanse ze wejdzie oczywiście są bo wszystko na zdecydowanych faworytów, najbardziej tu bym się obawiał o Bayern


opróżnij sobie skrzynkę.
Nie żebym coś pisał ;-)

JAN ZEMBRZYCKI 24.09.2011 13:47

Mainz - Borussia.D 2(1,91)

Bologna - Inter 2(1,83)

Wigan - Tottenham 2(1,75)

Bury - MK Dons 2(1,95)

Nicea - Dijon 1(1,95)

acco:
Dortmund 2
Inter 2
Huddersfield 1...5,03

ps skusiłbym się dziś na dnb Stoke i BOT

Jeśli Legia wygra Wolskim i Żyro to jest coś nie tak.

pan Dudi 24.09.2011 19:55

Flamengo - América MG dnb 2 @ 3.6


edit: kontra live na 1 @ 3.00

edit2: elegancko.

_gilardino_ 24.09.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1168685)
Weekend ...
Zdecydowanie najmocniej Siena 2.00 a oprócz tego...Juve Stabia DNB 2.05 Sevilla 2.25 Celje 2.55 Celje DNB 1.83
Stroze DNB 2.14 Lov Ham DNB 1.87 Alkmaar 1.80 Foggia 1.80 Den Haag 1.80 Sassuolo 2.05 Steaua 1.85 Start 2.55
Vicenza DNB 2.10

Liga Europejska
Twente --1.25 1.93 najmocniej...oraz Besiktas DNB 3.22 Birmingham DNB 2.16 Odense 3.00 Hapoel DNB 2.50

Oby do przodu ;)

Weszło Stabia,Sevilla,Celje,Stroze Den Haag, zwrot za Vicenze i wtopa Sassuolo także lepiej niż dobrze :)
Siena Alkmaar Fogia Lov Ham Start i Steaua jutro. Jeszcze fajnie powchodziły typy których nie podalem także bilans nawet lepszy :D

_gilardino_ 25.09.2011 09:49

Warmia-Powen Zabrze 2 3.30 szanse 50/50

labtec 25.09.2011 18:50

Odense BK v Fulham -1X
Vorskla v Hannover 96 -1X
Stoke v Besiktas - x2
FC Metalist Kharkiv v AZ - x2

kurs ~6.0



======



Cska Moskwa v Inter Milan - 1x
Trabzonspor v Lille - 1x

kurs ~ 1,95



========



kupon 2/3 na expekcie.
kurs 6.50


Wt 27-09-2011 17:00 Liga Mistrzów CSKA Moskva - Internazionale

1 2.65
Wt 27-09-2011 19:45 Liga Mistrzów Trabzonspor - Lille

1 2.70
Śr 28-09-2011 19:45 Liga Mistrzów Valencia - Chelsea

2 2.35

_gilardino_ 26.09.2011 07:38

Wobec kontuzji Meliksona i Małeckiego a przedewszystkim Maora warto pograć jeszcze wyższe handi na Twente. Wielka okazja w Tobet:

FC Twente - Wisla Krakow
Rodzaj zakładu:
H(0 - 2)
Twój typ: 1
4.10

LeszekABG 26.09.2011 09:09

Polonia - Korona 2 kurs 4.25

CSKA Sofia - Vidima over 2,5
Sparta P - Slavia P 1
kurs 1,52

Anżi Machaczkala - Terek Grozny 1
Aalborg - Lyngby 1
kurs 1,82

Junior_Battle 26.09.2011 10:08

Anzi 1.25
Korona 1.75
Sunderland lub X 1.44
Getafe lub x 1.4

kurs ~ 4.3

El'kabat 26.09.2011 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1169742)
Wobec kontuzji Meliksona i Małeckiego a przedewszystkim Maora warto pograć jeszcze wyższe handi na Twente. Wielka okazja w Tobet:

FC Twente - Wisla Krakow
Rodzaj zakładu:
H(0 - 2)
Twój typ: 1
4.10

Tez mysle,ze bez Meleksa i Małeckiego to bedzie ostra lekcja futbolu. W ataku zostanie jedynie Iliev,ktory po 60 minutach nie ma sił żeby biegac i Biton.

Ja gram hc azjatycki -2 w bet365 za 2.75

w przypadku zwyciestwa Twente 2 bramkami zawsze jest zwrot w zapasie

labtec 26.09.2011 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1169950)
Tez mysle,ze bez Meleksa i Małeckiego to bedzie ostra lekcja futbolu. W ataku zostanie jedynie Iliev,ktory po 60 minutach nie ma sił żeby biegac i Biton.

Ja gram hc azjatycki -2 w bet365 za 2.75

w przypadku zwyciestwa Twente 2 bramkami zawsze jest zwrot w zapasie


niechaj i tak będzie ;-).

Faktycznie, ławkę mamy b. wąską w tym wypadku ( Mały i Maor mniej więcej do grudnia nie zagrają ), Boguś co ? Nawet na ławkę w PP się nie łapie także słabo to widzę.




Także:

Twente -2 ( 2.75 )
i teraz do tego na livie Korona + 1 ( 1.80 )

piter116 26.09.2011 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1169950)
Tez mysle,ze bez Meleksa i Małeckiego to bedzie ostra lekcja futbolu. W ataku zostanie jedynie Iliev,ktory po 60 minutach nie ma sił żeby biegac i Biton.

Ja gram hc azjatycki -2 w bet365 za 2.75

w przypadku zwyciestwa Twente 2 bramkami zawsze jest zwrot w zapasie

Mógłby ktoś wytłumaczyć na czym polegają te całe "azjany" ? :-)

OK, dzięki za wyjaśnienie :)

Donki 26.09.2011 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1169995)
Mógłby ktoś wytłumaczyć na czym polegają te całe "azjany" ? :-)

Twente musi wygrac 3 bramkami, w przypadku zwyciestwa 2 stawka jest zwracana :)

labtec 26.09.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1169995)
Mógłby ktoś wytłumaczyć na czym polegają te całe "azjany" ? :-)

opróżnij skrzynkę.





zakład rezultat Kurs
Śr 28-09-2011 19:45 Liga Mistrzów AC Milan - Viktoria Plzen
Handicap 1 (-1.0) 1.75
Cz 29-09-2011 18:00 UEFA Liga Europejska FC Twente - Wisla Krakow
Handicap 1 (-1.0) 2.05

kurs: 3.59

pan Dudi 27.09.2011 09:32

Ja zagram, że Pilzno strzeli @ 2.00. Twente - Wisła nie ruszam, bo głupio będzie się w....iać, jak wygramy. :lol: Poza tym, paradoksalnie, to mecz w którym mamy największe szanse na wygraną biorąc pod uwagę prawo przewrotności losu. Może zagram coś na nas (dnb), jak już kursy pójdą w górę, bo na pewno masa osób zagra Twente. ;) Na dziś CSKA, Benfica i Trabzon- Lille X.


Edit: Chociaż może zagram Trabzon- Lille 2 dnb?

pan Dudi 27.09.2011 14:09

Delikatnie Okocimski - Śląsk 1 @ 5,5.

kadziolek1906 27.09.2011 14:11

Cytat:

Delikatnie Okocimski - Śląsk 1 @ 5,5.
Co według Ciebie przemawia za takim wynikiem. ???

pan Dudi 27.09.2011 14:22

A co wg Ciebie przemawiało za Gryfem Wejcherowo, Limanovią, Kluczborkiem i Ruchem Zdzieszowice? Ot, specyfika rozgrywek. :)

Edit: Nie no, Śląsk to się nie umie bawić :lol:

labtec 27.09.2011 16:30

jako że Wy w ogóle nie uzasadniacie swoich typów tutaj, nawet gdy ja jako laik coś próbowałem z PP analizować, to wkleję chociaż to co dziennikarz onetu napisał o dzisiejszych meczach ( aa na poprzedniej stronie tak jak on napisał, obstawiłem mecze LM już parę dni temu )



SSC Napoli - Villarreal
Na graczach z Neapolu ciąży presja "rewelacji sezonu", i choć chodzi o sezon miniony, to kibice mają wielkie oczekiwania względem swoich ulubieńców, którzy ostatnio słabo zagrali z Fiorentiną. Villarreal również musi wygrać to spotkanie, jeśli po porażce z Bayernem w poprzedniej kolejce LM chce podjąć walkę o awans z "grupy śmierci".


Trabzonspor - OSC Lille
Zespół mistrza Francji znajduje się obecnie w lekkim dołku. Zarówno w lidze francuskiej, jak i Lidze Mistrzów tylko remisuje, pozwalając wyrywać sobie zwycięstwa w ostatnich minutach. Trabzonspor tymczasem płynie na fali zaskakującego zwycięstwa z Interem na jego boisku i będzie próbował urwać trzy punkty również Francuzom.


CSKA Moskwa - Inter Mediolan
Pierwsze spotkanie (bo rozpoczynające się o 18:00, a nie o 20:45 jak pozostałe) drugiej kolejki Ligi Mistrzów będzie potyczką między CSKA, a Interem. Zespół z Mediolanu ostatnio zawodził, słabo spisując się w lidze i sensacyjnie przegrywając z Trabzonsporem przed dwoma tygodniami. Trener Gian Piero Gasperini został w związku z tym zastąpiony Claudio Ranierim, który w debiucie na ławce trenerskiej Nerazzurich odniósł już pierwsze zwycięstwo. Piłkarze z Moskwy od lat konsekwentnie poprawiają grę i daleko im do miana outsidera wśród europejskiej czołówki. W pierwszym meczu fazy grupowej pozytywnie zaskoczyli remisując przegrywany 0:2 mecz z Lille. Czy Intner, w którego najwyraźniej wstąpił nowy duch, zdoła pokonać na Łużnikach nieprzewidywalne CSKA? Przekonamy się już dzisiaj.

_gilardino_ 27.09.2011 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1170310)
A co wg Ciebie przemawiało za Gryfem Wejcherowo, Limanovią, Kluczborkiem i Ruchem Zdzieszowice? Ot, specyfika rozgrywek. :)

Edit: Nie no, Śląsk to się nie umie bawić :lol:

Nie specyfika rozgrywek tylko składy. Korona z Gryfem grała całkowicie inną drużyną, nie wiem w jakim zestawieniu wyszedł Śląsk ale wczoraj widziałem meczową 18 i z tego co pamietam była dość mocna

El'kabat 27.09.2011 17:37

Co do dzis to Napoli i Trabzon nie tykam bo tam cuda sie moga dziac :)

Real z Ajaxem tu sie zapowiada cos czuje sporo bramek i wynik ala 5-2 albo 4-2 dla Realu.
gram over 3,5 za 1,92

Bayern-Man City over 2,5 1.72

Man Utd-Basel 1 1.20

Co do Man U to maja sporo kontuzji,ale na kolejny remis w LM,zwlaszcza u siebie pozwolic sobie nie mogą. Basel zrobil to co mial zrobic bo wygral u siebie,teraz ,mysle ze czas oddac komplet punktow anglikom.

Lyon-Dinamo sporo osob obstawia Lyon a mi tu smierdzi remisem

Arkas 27.09.2011 18:54

Real - Ajax (handi -1) 1
Trabzonspor - Lille 1x
Napoli - Villarreal Czy rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie? NIE
Lyon - Dinamo Zagreb Czy rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie? NIE
Bayern München - Manchester City 1


AKO 6,29


Kur*a mać trzeci kupon z rzędu gdzie jeden mecz nie wchodzi.

labtec 27.09.2011 19:11

wiem że tasiemiec, ale czemu miałby nie wejść ?

http://i53.tinypic.com/314dx80.jpg

pan Dudi 27.09.2011 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1170383)
Nie specyfika rozgrywek tylko składy. Korona z Gryfem grała całkowicie inną drużyną, nie wiem w jakim zestawieniu wyszedł Śląsk ale wczoraj widziałem meczową 18 i z tego co pamietam była dość mocna

Czyli specyfika rozgrywek, w których mocne zespoły często wystawiają rezerwowe składy licząc na spacerek. Śląsk dziś zagrał pierwszym składem, czego się nie spodziewałem, i pewnie przegra w weekend w lidze.

Co do meczów pucharowych jeszcze. Jeśli ktoś, jak ja, popłynął na meczu PP Piast- Cracovia, to niech czyta regulamin swojego buka i atakuje ich, żeby unieważnić zakład, bo mecz nie został dokończony. Ja teraz szarpię się z bet365, na którym zajebiście się zawiodłem, bo rozmowa z ich "działem rozliczeń" przypomina walkę z ZUSem, albo urzędem skarbowym. Rzuca mi chłop w mailu prosto w oczy tekst, że "ponad wszelką wątpliwość" mecz został dokończony i zakończył się zwycięstwem Cracovii. Podesłałem linka, którego uzyskałem od Szprotsona, w którym jak byk stoi, że:

Cytat:

W PROTOKOLE MECZOWYM ODNOTOWANO, ZE MECZ ZOSTAŁ PRZERWANY w 90 minucie przy stanie 1:0 dla Cracovii. Najprawdopodobniej zostanie zweryfikowany jako walkower dla Cracovii.
(pisownia oryginalna)

No ja wiem, że to żydy i słowa prawdy w życiu nie powiedzieli, ale jednak pracownik firmy bukmacherskiej powinien im wierzyć.:lol: Fartownie dziś też PZPN wydał decyzję o wo dla żydostwa, więc teoretycznie powinno pójść z górki. Niemniej przekręcają fakty, kombinują, że niby nie było oficjalnej decyzji dotyczącej wo itd. Odpowiadam im, że ich regulamin nie mówi o wo, tylko o przerwaniu meczu. No dramat po prostu. Mam nadzieję, że jutro nadejdzie happy end.

neq. 27.09.2011 21:15

no ....a cuda.... cska-inter 2:3 no jaja, inter bez polowy skladu i bez formy strzela 3 gole ;O mialo byc under 2,5 to samo w manchesterze rezerwowy sklad jescze mecz z basel tez mialo byc under 2,5 a tu jest juz 2-2 reszta wchodzi tak jak miala byc ;(

Wiślak-1990 27.09.2011 21:18

jebne ten Man UTD nosz ....aaaaaaaa!
E: 2-3 jeszcze lepiej brawo...

El'kabat 27.09.2011 21:20

Lo kur.wa ile ludzi dzis popłynie na Man utd,masakra

pan Dudi 27.09.2011 21:35

Dzięki Bogu, że wyszli na to 3-3, bo przy 2-2 zrobiłem przelew, żeby zagrać Basel po kursie 17 (!!!). Zanim zdążyłem wszystko powpisywać było już 2-3 i krew mnie jasna siarcysta zalała. :lol: Ufff, dobrze, dobrze. :lol:

Devonisch 27.09.2011 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 1170420)
Napoli - Villarreal Czy rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie? NIE
Lyon - Dinamo Zagreb Czy rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie? NIE

Nie chce wkurzać ale powiem wyborczo: Dwa razy TAK

ManU zaszalał. Buki się cieszą.

Będą siedzieć cicho jak wejdzie czwartkowy kurs na Wisełkę - 10 :D

pan Dudi 27.09.2011 22:13

Ale jak cieszą się ci, którzy zagrali na remis. Z resztą patrząc na kształtowanie się kursów, to najgrubsza kasa/ najwięcej zakładów poszło na remis i Basel, bo te kursy spadały. W Pinnacle'u na remis kurs spadł z 8,15 do 7,1. Wbrew pozorom sporo ludzi się obłowiło. ;)

pan Dudi 28.09.2011 09:07

Walki z bet365 ciąg dalszy. Bezczelne s....yny utrzymują, że mecz Piast - Cracovia został dokończony, a decyzja o jego przerwaniu, to wynik... działań przy zielonym stoliku, jak w skrócie można wywnioskować z maila od nich. Aż mi się nie chce wierzyć, że rozmawiam z poważną firmą, a nie z urzędnikami jebanego urzędu skarbowego, czy ZUSu.

El'kabat 28.09.2011 09:51

Ja poki co nie miałem z nimi problemu.Do wczoraj. Zrobilem przelew przez mb i mtransfer i wez sie z ....iszonami kłóć 30 minut,że na pewno transakcja był zakończona dobrze,a srodkow nie widac :rotfl:

Tysiac weryfikacji + skan i zrozumieli oszołomy.

Dzis dla mnie najpewniejszy Szaktar,Arsenal pewnie tez sobie poradzi z grekami. Wiadomo jak na wschodzie gra Barcelona,lepiej sobie odpuscic

pan Dudi 28.09.2011 10:08

Najgorsze jest to, że gotowi są zrobić wszystko, żeby tylko nie przyznać mi racji i nie oddać kasy. Polityka podobna do tej z Orange, w którym mają sporo klientów, więc pojedyncze osoby traktują jak śmieci... dopóki nie wyrosła im grubsza konkurencja. Gram u nich już trochę, więc teoretycznie powinni przynajmniej próbować być ugodowi, a tu dupa. Zobaczymy, jaki będzie finał tej sprawy, ale podejrzewam, że dalej będą mnie informować, że mecz został zakończony zgodnie z przepisami i nawet oficjalna informacja od Piasta (trzeba w ogóle wyróżnić ich rzecznika, że mi odpisał) nie pomoże. No skandal, jak dla mnie. Odradzam grę u nich, bo jak jest dobrze, to jest dobrze, ale jak pojawiają się wątpliwości, to walka przypomina, jak już wspomniałem, użeranie się z polskimi urzędnikami.


Na dziś ciekawostka ;)

HJK Helsinki - Jaro X2 @ 3.09


edit: dobrze, że zagrane delikatnie, bo LEKKO się pomyliłem z tym typem. :lol:

labtec 28.09.2011 11:38

@ Dudi - a na jakiej podstawie bet uważa że mecz zakończył się zgodnie z czasem ?
Skoro Ty masz dostęp do sprawozdania sędziowskiego z tego meczu ?

To można w ogóle podważyć ?


--

i czemu ten mecz został walkowerem oddany w 90 minucie ?
Z jakiej racji :| ?

pan Dudi 28.09.2011 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1170613)
@ Dudi - a na jakiej podstawie bet uważa że mecz zakończył się zgodnie z czasem ?


No właśnie to jest pytanie na które sam chciałbym znać odpowiedź. Goście po prostu kwitują sprawę w jednym zdaniu- mecz skończył się zgodnie z regulaminem. Czekam jeszcze chwilę na odpowiedź z polskiego biura, jak nic się nie wydarzy, to piszę do angielskiego i będę liczył na jakąś rozsądną osobę tam.

edit: No i łajzy jebane, że tak brzydko powiem, ale już nie mam zdrowia, dalej upierają się, że mecz został zakończony zgodnie z regulaminem. Na nic wklejanie:

http://www.pzpn.pl/index.php/Rozgryw...Piasta-Gliwice

Cytat:

Zgodnie z treścią raportu delegata ds. bezpieczeństwa, w 92. minucie meczu na murawę zostały wrzucone przez kibiców drużyny Piast Gliwice petardy hukowe, które wybuchły obok sędziego asystenta powodując jego upadek i brak możliwości dalszego prowadzenia zawodów. Zawody zostały przerwane przed upływem regulaminowego czasu gry.
Zgodnie par. 7 ust 6. pkt 18 Uchwały nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku Zarządu PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, zawody należy zweryfikować jako walkower 0:3 na niekorzyść drużyny, której kibice, swoim zachowaniem, spowodowali przerwanie meczu i z tego powodu zawody zostały zakończone przez sędziego przed upływem ustalonego czasu gry.
Aż mi się nie chce wierzyć.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl