![]() |
Jako, że padam na pysk po Świnoujściu już teraz gram na noc:
Goias GO - Salgueiro PE 2 dnb @ 5,5. |
Ja w tamtym tygodniu zagrałem coś takiego.
http://i51.tinypic.com/2dihclt.jpg a tak zagrałem teraz może sie uda :) http://i53.tinypic.com/2lmus1s.jpg |
FC Schalke 04 - SC Freiburg
Typ - Typ: 1 1,35 FC Bayern München - Bayer 04 Leverkusen Typ - Typ: 1 1,30 Manchester City - Everton FC Typ - Typ: 1 1,45 Arsenal FC - Bolton Wanderers Typ - Typ: 1 1,35 Chelsea FC - Swansea City Typ - Typ: 1 Czy to ma sens? |
Nie ma najmniejszego sensu...granie takich kursów. No ale szanse ze wejdzie oczywiście są bo wszystko na zdecydowanych faworytów, najbardziej tu bym się obawiał o Bayern
|
TSunami - kotnie :)
sieq192 - sens jakiś tam ma, bo jest duża szansa że wejdzie, ale mało na tym zarobisz. Ja bym się bardziej obawiał o Arsenal. A ja dziś tak: Montpellier - Paris Saint Germain kurs 2,6 typ 1 Bełchatów - Legia kurs 2,1 typ 2 |
Cytat:
opróżnij sobie skrzynkę. Nie żebym coś pisał ;-) |
Mainz - Borussia.D 2(1,91)
Bologna - Inter 2(1,83) Wigan - Tottenham 2(1,75) Bury - MK Dons 2(1,95) Nicea - Dijon 1(1,95) acco: Dortmund 2 Inter 2 Huddersfield 1...5,03 ps skusiłbym się dziś na dnb Stoke i BOT Jeśli Legia wygra Wolskim i Żyro to jest coś nie tak. |
Flamengo - América MG dnb 2 @ 3.6
edit: kontra live na 1 @ 3.00 edit2: elegancko. |
Cytat:
Siena Alkmaar Fogia Lov Ham Start i Steaua jutro. Jeszcze fajnie powchodziły typy których nie podalem także bilans nawet lepszy :D |
Warmia-Powen Zabrze 2 3.30 szanse 50/50
|
Odense BK v Fulham -1X
Vorskla v Hannover 96 -1X Stoke v Besiktas - x2 FC Metalist Kharkiv v AZ - x2 kurs ~6.0 ====== Cska Moskwa v Inter Milan - 1x Trabzonspor v Lille - 1x kurs ~ 1,95 ======== kupon 2/3 na expekcie. kurs 6.50 Wt 27-09-2011 17:00 Liga Mistrzów CSKA Moskva - Internazionale 1 2.65 Wt 27-09-2011 19:45 Liga Mistrzów Trabzonspor - Lille 1 2.70 Śr 28-09-2011 19:45 Liga Mistrzów Valencia - Chelsea 2 2.35 |
Wobec kontuzji Meliksona i Małeckiego a przedewszystkim Maora warto pograć jeszcze wyższe handi na Twente. Wielka okazja w Tobet:
FC Twente - Wisla Krakow Rodzaj zakładu: H(0 - 2) Twój typ: 1 4.10 |
Polonia - Korona 2 kurs 4.25
CSKA Sofia - Vidima over 2,5 Sparta P - Slavia P 1 kurs 1,52 Anżi Machaczkala - Terek Grozny 1 Aalborg - Lyngby 1 kurs 1,82 |
Anzi 1.25
Korona 1.75 Sunderland lub X 1.44 Getafe lub x 1.4 kurs ~ 4.3 |
Cytat:
Ja gram hc azjatycki -2 w bet365 za 2.75 w przypadku zwyciestwa Twente 2 bramkami zawsze jest zwrot w zapasie |
Cytat:
niechaj i tak będzie ;-). Faktycznie, ławkę mamy b. wąską w tym wypadku ( Mały i Maor mniej więcej do grudnia nie zagrają ), Boguś co ? Nawet na ławkę w PP się nie łapie także słabo to widzę. Także: Twente -2 ( 2.75 ) i teraz do tego na livie Korona + 1 ( 1.80 ) |
Cytat:
OK, dzięki za wyjaśnienie :) |
Cytat:
|
Cytat:
zakład rezultat Kurs Śr 28-09-2011 19:45 Liga Mistrzów AC Milan - Viktoria Plzen Handicap 1 (-1.0) 1.75 Cz 29-09-2011 18:00 UEFA Liga Europejska FC Twente - Wisla Krakow Handicap 1 (-1.0) 2.05 kurs: 3.59 |
Ja zagram, że Pilzno strzeli @ 2.00. Twente - Wisła nie ruszam, bo głupio będzie się w....iać, jak wygramy. :lol: Poza tym, paradoksalnie, to mecz w którym mamy największe szanse na wygraną biorąc pod uwagę prawo przewrotności losu. Może zagram coś na nas (dnb), jak już kursy pójdą w górę, bo na pewno masa osób zagra Twente. ;) Na dziś CSKA, Benfica i Trabzon- Lille X.
Edit: Chociaż może zagram Trabzon- Lille 2 dnb? |
Delikatnie Okocimski - Śląsk 1 @ 5,5.
|
Cytat:
|
A co wg Ciebie przemawiało za Gryfem Wejcherowo, Limanovią, Kluczborkiem i Ruchem Zdzieszowice? Ot, specyfika rozgrywek. :)
Edit: Nie no, Śląsk to się nie umie bawić :lol: |
jako że Wy w ogóle nie uzasadniacie swoich typów tutaj, nawet gdy ja jako laik coś próbowałem z PP analizować, to wkleję chociaż to co dziennikarz onetu napisał o dzisiejszych meczach ( aa na poprzedniej stronie tak jak on napisał, obstawiłem mecze LM już parę dni temu )
SSC Napoli - Villarreal Na graczach z Neapolu ciąży presja "rewelacji sezonu", i choć chodzi o sezon miniony, to kibice mają wielkie oczekiwania względem swoich ulubieńców, którzy ostatnio słabo zagrali z Fiorentiną. Villarreal również musi wygrać to spotkanie, jeśli po porażce z Bayernem w poprzedniej kolejce LM chce podjąć walkę o awans z "grupy śmierci". Trabzonspor - OSC Lille Zespół mistrza Francji znajduje się obecnie w lekkim dołku. Zarówno w lidze francuskiej, jak i Lidze Mistrzów tylko remisuje, pozwalając wyrywać sobie zwycięstwa w ostatnich minutach. Trabzonspor tymczasem płynie na fali zaskakującego zwycięstwa z Interem na jego boisku i będzie próbował urwać trzy punkty również Francuzom. CSKA Moskwa - Inter Mediolan Pierwsze spotkanie (bo rozpoczynające się o 18:00, a nie o 20:45 jak pozostałe) drugiej kolejki Ligi Mistrzów będzie potyczką między CSKA, a Interem. Zespół z Mediolanu ostatnio zawodził, słabo spisując się w lidze i sensacyjnie przegrywając z Trabzonsporem przed dwoma tygodniami. Trener Gian Piero Gasperini został w związku z tym zastąpiony Claudio Ranierim, który w debiucie na ławce trenerskiej Nerazzurich odniósł już pierwsze zwycięstwo. Piłkarze z Moskwy od lat konsekwentnie poprawiają grę i daleko im do miana outsidera wśród europejskiej czołówki. W pierwszym meczu fazy grupowej pozytywnie zaskoczyli remisując przegrywany 0:2 mecz z Lille. Czy Intner, w którego najwyraźniej wstąpił nowy duch, zdoła pokonać na Łużnikach nieprzewidywalne CSKA? Przekonamy się już dzisiaj. |
Cytat:
|
Co do dzis to Napoli i Trabzon nie tykam bo tam cuda sie moga dziac :)
Real z Ajaxem tu sie zapowiada cos czuje sporo bramek i wynik ala 5-2 albo 4-2 dla Realu. gram over 3,5 za 1,92 Bayern-Man City over 2,5 1.72 Man Utd-Basel 1 1.20 Co do Man U to maja sporo kontuzji,ale na kolejny remis w LM,zwlaszcza u siebie pozwolic sobie nie mogą. Basel zrobil to co mial zrobic bo wygral u siebie,teraz ,mysle ze czas oddac komplet punktow anglikom. Lyon-Dinamo sporo osob obstawia Lyon a mi tu smierdzi remisem |
Real - Ajax (handi -1) 1
Trabzonspor - Lille 1x Napoli - Villarreal Czy rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie? NIE Lyon - Dinamo Zagreb Czy rzut karny będzie przyznany w regulaminowym czasie? NIE Bayern München - Manchester City 1 AKO 6,29 Kur*a mać trzeci kupon z rzędu gdzie jeden mecz nie wchodzi. |
|
Cytat:
Co do meczów pucharowych jeszcze. Jeśli ktoś, jak ja, popłynął na meczu PP Piast- Cracovia, to niech czyta regulamin swojego buka i atakuje ich, żeby unieważnić zakład, bo mecz nie został dokończony. Ja teraz szarpię się z bet365, na którym zajebiście się zawiodłem, bo rozmowa z ich "działem rozliczeń" przypomina walkę z ZUSem, albo urzędem skarbowym. Rzuca mi chłop w mailu prosto w oczy tekst, że "ponad wszelką wątpliwość" mecz został dokończony i zakończył się zwycięstwem Cracovii. Podesłałem linka, którego uzyskałem od Szprotsona, w którym jak byk stoi, że: Cytat:
No ja wiem, że to żydy i słowa prawdy w życiu nie powiedzieli, ale jednak pracownik firmy bukmacherskiej powinien im wierzyć.:lol: Fartownie dziś też PZPN wydał decyzję o wo dla żydostwa, więc teoretycznie powinno pójść z górki. Niemniej przekręcają fakty, kombinują, że niby nie było oficjalnej decyzji dotyczącej wo itd. Odpowiadam im, że ich regulamin nie mówi o wo, tylko o przerwaniu meczu. No dramat po prostu. Mam nadzieję, że jutro nadejdzie happy end. |
no ....a cuda.... cska-inter 2:3 no jaja, inter bez polowy skladu i bez formy strzela 3 gole ;O mialo byc under 2,5 to samo w manchesterze rezerwowy sklad jescze mecz z basel tez mialo byc under 2,5 a tu jest juz 2-2 reszta wchodzi tak jak miala byc ;(
|
jebne ten Man UTD nosz ....aaaaaaaa!
E: 2-3 jeszcze lepiej brawo... |
Lo kur.wa ile ludzi dzis popłynie na Man utd,masakra
|
Dzięki Bogu, że wyszli na to 3-3, bo przy 2-2 zrobiłem przelew, żeby zagrać Basel po kursie 17 (!!!). Zanim zdążyłem wszystko powpisywać było już 2-3 i krew mnie jasna siarcysta zalała. :lol: Ufff, dobrze, dobrze. :lol:
|
Cytat:
ManU zaszalał. Buki się cieszą. Będą siedzieć cicho jak wejdzie czwartkowy kurs na Wisełkę - 10 :D |
Ale jak cieszą się ci, którzy zagrali na remis. Z resztą patrząc na kształtowanie się kursów, to najgrubsza kasa/ najwięcej zakładów poszło na remis i Basel, bo te kursy spadały. W Pinnacle'u na remis kurs spadł z 8,15 do 7,1. Wbrew pozorom sporo ludzi się obłowiło. ;)
|
Walki z bet365 ciąg dalszy. Bezczelne s....yny utrzymują, że mecz Piast - Cracovia został dokończony, a decyzja o jego przerwaniu, to wynik... działań przy zielonym stoliku, jak w skrócie można wywnioskować z maila od nich. Aż mi się nie chce wierzyć, że rozmawiam z poważną firmą, a nie z urzędnikami jebanego urzędu skarbowego, czy ZUSu.
|
Ja poki co nie miałem z nimi problemu.Do wczoraj. Zrobilem przelew przez mb i mtransfer i wez sie z ....iszonami kłóć 30 minut,że na pewno transakcja był zakończona dobrze,a srodkow nie widac :rotfl:
Tysiac weryfikacji + skan i zrozumieli oszołomy. Dzis dla mnie najpewniejszy Szaktar,Arsenal pewnie tez sobie poradzi z grekami. Wiadomo jak na wschodzie gra Barcelona,lepiej sobie odpuscic |
Najgorsze jest to, że gotowi są zrobić wszystko, żeby tylko nie przyznać mi racji i nie oddać kasy. Polityka podobna do tej z Orange, w którym mają sporo klientów, więc pojedyncze osoby traktują jak śmieci... dopóki nie wyrosła im grubsza konkurencja. Gram u nich już trochę, więc teoretycznie powinni przynajmniej próbować być ugodowi, a tu dupa. Zobaczymy, jaki będzie finał tej sprawy, ale podejrzewam, że dalej będą mnie informować, że mecz został zakończony zgodnie z przepisami i nawet oficjalna informacja od Piasta (trzeba w ogóle wyróżnić ich rzecznika, że mi odpisał) nie pomoże. No skandal, jak dla mnie. Odradzam grę u nich, bo jak jest dobrze, to jest dobrze, ale jak pojawiają się wątpliwości, to walka przypomina, jak już wspomniałem, użeranie się z polskimi urzędnikami.
Na dziś ciekawostka ;) HJK Helsinki - Jaro X2 @ 3.09 edit: dobrze, że zagrane delikatnie, bo LEKKO się pomyliłem z tym typem. :lol: |
@ Dudi - a na jakiej podstawie bet uważa że mecz zakończył się zgodnie z czasem ?
Skoro Ty masz dostęp do sprawozdania sędziowskiego z tego meczu ? To można w ogóle podważyć ? -- i czemu ten mecz został walkowerem oddany w 90 minucie ? Z jakiej racji :| ? |
Cytat:
No właśnie to jest pytanie na które sam chciałbym znać odpowiedź. Goście po prostu kwitują sprawę w jednym zdaniu- mecz skończył się zgodnie z regulaminem. Czekam jeszcze chwilę na odpowiedź z polskiego biura, jak nic się nie wydarzy, to piszę do angielskiego i będę liczył na jakąś rozsądną osobę tam. edit: No i łajzy jebane, że tak brzydko powiem, ale już nie mam zdrowia, dalej upierają się, że mecz został zakończony zgodnie z regulaminem. Na nic wklejanie: http://www.pzpn.pl/index.php/Rozgryw...Piasta-Gliwice Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl