![]() |
Pero: Wydaje mi się, że jeśli źródeł świateł będzie kilka i do tego nie będą one punktowe, to cień padający na boisko będzie na tyle niewyraźny, że wręcz niewidoczny. Zresztą, na wielu stadionach w Europie światło jest ponad linią dachu i w niczym to nie przeszkadza.
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=GvwhMM1CvXo&NR=1
Takie cuś, nie powinno być żadnego cienia. Jak widać to zawsze jest poniżej oświetlenia. |
HHaa.. właśnie przed chwilą była rozmowa Urbana z kobitką z canal+ . Opowiada o tym , że murawa się zapada na Hutniku i pokazują video jak przygniata kawałek murawy kulą inwalidzką :D
|
Cytat:
podpisalismy umowe z Hutnikiem?? zupelnie cicho na ten temat |
Cytat:
|
My tu się cieszymy że stadion ruszył a trzeba w końcu trochę ponarzekać:p
Co z krzesełkami? Jakie kolory jaki model? Przez zmianę modelu siedzonek na Lechu pojemność ma się zmniejszyć o 5 tys:!: Dla jakiego modelu została u nas wyliczona liczba 33 tys miejsc? Wiadomo coś na ten temat jak wyglądają? Może trzeba by prezydenta zapytać:> |
A zadał Pan pytanie o sektor dla gości? Jak będzie zabezpieczony?Będą wielkie bufory czy ogarną to jakimiś płotem i siatką żeby przedmioty nie latały?
|
Cytat:
Byłaby to totalna kompromitacja. |
Cytat:
Cytat:
|
Nieprawda - wystarczą siatki, może jakieś wysokie pleksy, nie wiem. Jest dużo możliwości zabezpieczenia dwóch sektorów obok siebie. I nie trzeba robić żadnych szopek w postaci sektorów buforowych.
+ monitoring i pociąganie do odpowiedzialności, oczywiście. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak Parchy przyjadą to ustawimy w buforach co dwa metry ze dwie umywalki + dozownik mydła w płynie, ewentualnie jakieś pojemniki na ręczniki papierowe. I styknie.
|
Cytat:
|
Cytat:
http://stadionwisly.info/files/konku...kurs_promo.jpg W miare możliwości (nie wiem jakie są) prosiłbym go przedstawić Prezydentowi lub odpowiedniej osobie. Nic lepszego myśle nikt nie wymyśli Ewentualnie w kibicowskim układzie niebieski góra, czerwony dół- co byłoby miłym gestem Prezydenta w kierunku kibiców :) |
Cytat:
to jest coś co będzie na długie lata i nie warto działać zbyt pochopnie, ot tak po ujrzeniu jednego projektu. Będzie możliwość skonsultowania sprawy wzoru i koloru z SKWK to wtedy najwyżej zrobi się kilka projektów i wybierze ten najlepszy. Poza tym nie wiadomo czy nie uda się dograć czegoś z jakąś firmę która zarezerwuje sobie napis na jednej z trybun. |
Cytat:
No nie żartuj sobie, że taką 'sraczkę' chciałbyś na stadionie .... i nie pisz w imieniu wszystkich kibiców. |
popieram kolege wyżej..ten projekt jest tak bukieciarski że aż wstyd... wygląda to jak ruski folklor... bez przesady nie róbmy ze stadionu szopki Bożonarodzeniowej.. projekt jest brzydki a znalazł się on na stronie stadion Wisły dlatego żeby pokazać o co chodzi..
|
Poczekajcie na razie z krzeselkami i pochopnymi wyborami. Majchrowski da odpowiedz i wtedy przypuszczam ze zostanie ogloszony konkurs. A nawet jesli odpowiedz bedzie negatywna to mysle ze mamy na tyle duza sile przebicia ze krzeselka beda takie jakich beda chciec kibice. Projekt musi byc wypasiony i wybrany sposrod wielu propozycji.
Jak komus sie nudzi to niech juz teraz sobie porysuje. Wg mnie fajnie gdyby na wzorze pojawil sie najprostszy z mozliwych tekstow oddajacych to co wszyscy kibice mysla o naszym klubie i naszym miescie: "Wisła Pany" I bardzo dobry jest tez pomysl ze zmianą nazwy sektora D na X - Dziesiątkę!! |
Cytat:
Mi osobiscie projekt baardzo sie podoba. |
money.pl
Prace budowlane na stadionie Wisły przyspieszają Nabierają tempa prace związane z przebudową stadionu Wisły. Systematycznie dostarczane są kolejne prefabrykaty, które wykorzystane zostaną przy [FONT=Tahoma,sans-serif]budowie[/FONT] trybuny zachodniej. Według zapewnień rzecznika Wisły Kraków od początku marca na terenie inwestycji pojawi się dodatkowych 250 pracowników a prace będą prowadzone w trybie trzyzmianowym. Wykonawca zapewnia, że wzniesienie surowej konstrukcji trybuny zachodniej potrwa nieco ponad 2 miesiące. Niemal gotowa jest natomiast konstrukcja zadaszenia nad trybuną wschodnią stadionu Wisły. Rozpoczęto również montowanie masztów oświetleniowych. Planowany termin oddania stadionu do użytku to lipiec b.r. |
Coś ostatnio same dobre wieści ;) Może jednak zdążymy z tym stadionem na europejskie puchary ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mi sie ten pomsył podoba, jakby nie patrzeć to mało jest stadionów z taką grafiką.
Dla przykładu, wersja ekstremalna z Lizbony: http://stadiony.net/pictures/por/est...alvalade11.jpg |
Czarny
Też tak uważam - prostota a nie barok:) |
Powinny być wszystkie krzesełka czerwone na całym stadionie plus biała gwiazda i na tym koniec!
|
a jaka będzie widoczność na trybunie wschodniej jak zawiesza telebim i reklamy?? przecież to ma długość 1 sektora trybuny
na samej górze będą kamery TV |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl