Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Davss875 02.06.2010 12:25

A ja mam inne pytanie??? czy ktoś sie orientuje jak będzie wyglądać przestrzeń dookoła stadionu?? Czy bedą wykładać kostke tak jak na Legii??? czy zostanie tak jak jest? Co z drogami dojścia? Co z tymi starymi kasami?? Gdzie będą zlokalizowane parkingi itd??

rafal777 02.06.2010 12:28

A gdzie jest odpowiedź na interpelacje Pana Darka? Czy termin przypadkiem juz nie minął?

EDIT: Ok, interpelacja złożona 19 maja a więc jeszcze tydzień. Myślałem, że więcej czasu juz minęło.

PODpalacz 02.06.2010 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 907962)
nie nerwuj się

na kamerze dalej widac, ze prace się toczą zarówno na murawie jak i trybunach

raczej przestali kopać i dobrze bo roboty ziemne w błocie to porażka ,a na trybunie coś więcej ludzi

royalmichael 02.06.2010 18:44

I jak tam wygląda sprawa z krzesełkami?

damian3k 02.06.2010 18:55

Pierwsze krzesełko już jest ;) w sektorze gości, nie mówie o testowych krzesełkach :D

PvD 02.06.2010 19:03

a wygląda ono tak:
http://i49.tinypic.com/iw5i12.jpg

igortsw 02.06.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian3k (Post 908075)
Pierwsze krzesełko już jest ;) w sektorze gości, nie mówie o testowych krzesełkach :D

O jak miło :) Faktycznie jest jedno:D:
http://i49.tinypic.com/iw5i12.jpg

Donki 02.06.2010 19:17

O kurde ale te barierki(?) brzydko wyglądają ;/

edit: a te krzesełka nie bedą nie bedą narazie czyms pokryte ( folią ) żeby sie nie niszczyły?? Tak jak to jest na Lechu, Legii.

PrzemyślABG 02.06.2010 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 908080)
O jak miło :) Faktycznie jest jedno:D:
http://i49.tinypic.com/iw5i12.jpg

z drugiej strony kazdy tak narzeka że jak sie bedzie siedzieć to nie będzie widać boiska przez te barierki, to ja się pytam po co siedzieć? to nie jest teatr ! każdy ma stać, a podczas połowy można usiąść, wtedy nie trzeba patrzec na murawę :)

Donki 02.06.2010 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemyślABG (Post 908083)
z drugiej strony kazdy tak narzeka że jak sie bedzie siedzieć to nie będzie widać boiska przez te barierki, to ja się pytam po co siedzieć? to nie jest teatr ! każdy ma stać, a podczas połowy można usiąść, wtedy nie trzeba patrzec na murawę :)

Zrozum że nie każdy idzie na mecz dopingować są też inni kibice którzy poprostu przyszli mecz oglądnąć wygodnie siedząc :-p

krkgiba 02.06.2010 19:28

coś przyjechało nam na stadion, może krzesełka?

PvD 02.06.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 908088)
coś przyjechało nam na stadion, może krzesełka?

wygląda na t że tak skoro przymocowano jedno :)

63.5 Kg 02.06.2010 20:19

Zastanawiam sie jednak po co barierki nad ostatnim rzedem krzeselek, tam chyba juz nie maja kogo chronic...a z tego co widze to chyba wlasnie ostatni rzad jest...

Fuks 02.06.2010 20:24

a jaka roznica miedzy ostatnim a nizszymi rzedami? tam tez ludzie będą chodzic, a wysokosc stopnia jest przeciez identyczna.

wlaczyli lampy na C, moze rzeczywiscie beda w nocy robic.

rafil 02.06.2010 20:42

http://galeria.wislakrakow.com/20100602/md/11.jpg

skąd jest to zdjęcie? z pawilonu czy z C?

rav 02.06.2010 20:50

To wnętrze pawilonu :)

Ivory1906 02.06.2010 21:34

to jest zdjęcie z okrąglaka, można to poznać po tej dziurze na środku ;] w tym miejscu był jupiter.

rafil 02.06.2010 23:07

aaa :) dopiero teraz zauważyłem, że w suficie też jest dziura, więc z pewnością macie rację, musiał tam być jupiter :)

bravelukas 02.06.2010 23:11

według mnie nowe krzesełko prezentuje sie bardzo elegancko, choc z ocenami wszelki na temat barierek i krzesełek poczekałbym az zamontuja przynajmniej jeden sektor i wtedy bedzie mozna ocenic jak to wyglada

Ivory1906 02.06.2010 23:21

Pierwsze krzesełko zamontowane zostało w narożniku gości :) news ze strony SKWK
BTW: Może mi ktoś powiedzieć dlaczego link do tego newsa nie działa jak go wrzucę do posta ??:P

wiertar 02.06.2010 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 908102)
Zastanawiam sie jednak po co barierki nad ostatnim rzedem krzeselek, tam chyba juz nie maja kogo chronic...a z tego co widze to chyba wlasnie ostatni rzad jest...

hmm po to żeby się oprzeć?? czy nie macie nic innego do roboty niż szukanie jakichś problemów na sile??

czy mi się wydaje czy tam jest pleksa??

medyk 02.06.2010 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 908184)
aaa :) dopiero teraz zauważyłem, że w suficie też jest dziura, więc z pewnością macie rację, musiał tam być jupiter :)

pytanie z serii 'zakurzone krzesełka' ekhmm planują to jakos zatkac? :P

Gucio25 02.06.2010 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 908189)
BTW: Może mi ktoś powiedzieć dlaczego link do tego newsa nie działa jak go wrzucę do posta ??:P

bo adres strony S K W K jest zablokowany na forum.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 908200)
hmm po to żeby się oprzeć?? czy nie macie nic innego do roboty niż szukanie jakichś problemów na sile??

czy mi się wydaje czy tam jest pleksa??

barierka jest tak wysoka i chyba rzeczywiście z pleksą, bo jest to ostatni rząd i wyżej jest po prostu przejście. to chyba normalne, że tam gdzie chodzi więcej ludzi i jest wysoko (bo to najwyższy dostępny punkt trybuny) są większe zabezpieczenia. poza tym jak kolega wiertar wspomniał, można tam również stanąć i się oprzeć.

Bartii 03.06.2010 00:03

wciaz swieci, oslepiajace swiatlo ze nic nie widac na kamerce, czyzby jutro obudzimy siie (wlasciwe to juz dzis) i zobaczymy stadion z spora iloscia krzeselek? :D

WRzŚ 03.06.2010 00:13

na pewno......

mikolaj99 03.06.2010 08:36

Panowie, a nie przeraża was wysokość tych barierek, przeglądnąłem dużo stadionów i jeszcze nigdy nie spotkałem się z takimi wysokimi barierkami. Mam duże wątpliwości czy aby na pewno te barierki nie przeszkadzały w oglądaniu naszej Wisełki.

Kubi 03.06.2010 08:47

masz napisane trzy posty wyzej, podejrzewam ze slusznie, ze jest to ostatni rząd wiec i barierka jest wyzsza. Nizej tak wysokich nie bedzie

krkgiba 03.06.2010 10:40

i niech mi ktoś wytłumaczy - na gó**o świeciły się całą noc te lampy?!

Karherop 03.06.2010 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 908300)
i niech mi ktoś wytłumaczy - na gó**o świeciły się całą noc te lampy?!

pewnie po ty by żaden złodziej się nie przemknął , w kioskach też zostawiają światło na noc :P

krkgiba 03.06.2010 10:54

zamiast płacić ochroniarzom, wolą zapłacić za prąd, tak? ;] sprytne.

czyli w tym tygodniu nie zobaczymy raczej zbyt dużo krzesełek...

(święto w środku tygodnia ;/)

Fuks 03.06.2010 11:05

czlowieku, jak masz pisac takie bzdury, to nie pisz nic. Rozumiem , ze całą noc spedziles przy kamerce, i sledziles czy cos robią czy nie? Jezeli tak, to gratuluje, jezeli nie, to na jakiej podstawie sie w ogole wypowiadasz

krkgiba 03.06.2010 11:09

wyluzuj gościu :lol:

trochę ironii a Ty napinasz się jak dziewica..

(nie, nie obserwowałem całą noc, ale wystarczy porównać to co było wczoraj wieczorem na zewnątrz trybuny i to co jest dziś rano - żadnej zmiany, być może w środku coś robili i tam zmiany są - nie neguję tego)

wiertar 03.06.2010 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 908300)
i niech mi ktoś wytłumaczy - na gó**o świeciły się całą noc te lampy?!

i tutaj też się nie napinasz??:) wystarczy trochę pomyśleć.... może poprostu testują oświetlenie i potrzeba na to troche więcej czasu niż godzina, dwie...

ale co tam, przecież trzeba kogoś zjebać, ponarzekać.... ej boże boże...

krkgiba 03.06.2010 11:23

nie, nie napinam - wyrażam swoje zdziwienie tym, że włączyli oświetlenie tak jakby mieli coś robić, a nic się nie działo, przynajmniej nic nie było widać.

testują oświetlenie? ale po co to? jeśli już, to mogli testować oświetlenie z masztów i spod dachu trybuny, a nie tamte reflektory.

wiertar 03.06.2010 11:27

tego to już ja nie wiem po co:) ale jakiś cel najwidoczniej był

krkgiba 03.06.2010 11:29

dlatego też pytam po co - być może ktoś ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat.

Ivory1906 03.06.2010 11:30

Te reflektory już po raz enty świecą więc co w tym dziwnego ... ?? jak wcześniej się świeciły to jakoś nikt nie pisał i nie miał pretensji. Z tymi barierkami to tez trochę wyluzujcie skończyli już je montować ?? nie bardzo więc chill out.
Cytat:

bo adres strony S K W K jest zablokowany na forum.
Tak też myślałem tylko chciałem się upewnić :) dzięki za odp

Bartii 03.06.2010 12:19

swieca, bo google robi aktualizacje nocnej mapy satelitarnej z gory :D hehe ;)

PL 03.06.2010 12:48

Martwić to się można tym, że za 1,5 miesiąca mecz, a nic się nie dzieje na D.

Od co najmniej pół roku kibice przypominają o adaptacji miejsca pod trybuną, a miasto nic sobie z tego nie robi oprócz pustego gadania. Kto tam pracuje?

crazykaro 03.06.2010 12:57

Pół biedy z trybuną D, problem z tym że nie ogłosili przetargu na IT a bez tego ani rusz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl