![]() |
Cześć.
Była taka śmieszna mapka Krakowa. Na poszczególnych dzielnicach naniesione herby krakowskich drużyn piłkarskich. Wrzuci ktoś? |
Cytat:
google nie gryza ;) |
Cytat:
|
Szukam mp3/mp4 do 100 zł nówka polecacie coś fajnego?
|
Czy mógłby ktoś polecić jakiś router bezprzewodowy, ale jednocześnie z możliwością podłączenia internetu przez kabel do rozdzielenia neostrady. Drugim nie mniej ważnym warunkiem jest to aby konfiguracja była jak najprostsza, a najlepiej nie wymagająca żadnego wysiłku jeśli jest to tylko możliwe.
Z góry dzieki |
mam pytanie.............ktos czasami nie zwalnia miejsca w busie na wyjazd do lubina??jakby cos to priv
|
Macie jakis przewodnik po adobe photoshop 7 . 0 z angielska wersja?
szukam i szukam i glowa mnie zaczyna bolec. licze na jakis poradnik Pozdrawiam |
Cytat:
http://peb.pl/grafika-i-fotografia/3...eniowe-pl.html |
Witam
poszukuje takiego fajnego programu do montowania filmików - gdzie wrzuca sie fotki,filmiki , można podłożyć pod to muzyke itd. z góry dzięki pozdro |
Aktualnie Klepie Cv mam pytanie czy dobrze to wygląda?
na środku CV dane personalne Doświadczenie Wykształcenie Umiejętności Języki Zaintersowania Informacje dodatkowe I teraz pytanie czy doświadczenie ma być przed wykształceniem czy odwrotnie? i czy w Doświadczeniu piszemy staż?Napisałem także w informacjach dodatkowych napisałem uregulowany stosunek do służby wojskowej? dobrze zrobiłem? Ps. nie śmiać się chce się zapytać :P |
Czy miał ktoś z Was do czynienia z tą książką:http://www.allegro.pl/item702533058_...rzemyslaw.html
|
zna ktos strone gdzie moge podpatrzec aktualne tabele lig europejskich w hokeju na lodzie?
|
Cytat:
|
Genio,teraz nie gra żadna liga w hokeja,wszędzie przerwy
|
Cytat:
D-Link DI-524 Polecam. |
Cytat:
1. wykształcenie przed doświadczeniem 2. stosunek do służby wojskowej jako ostatni w danych personalnych 3. Wszystko to od lewej strony CV pisane 4. Na wysokości danych personalnych po prawej stronie zdjęcie |
Ala1955 dzieki śliczne :)
|
Może nie ten temat , ale mam pilne pytanie poszukuje jakiegoś sympatycznego pola namiotowego w Małopolsce w okolicy wody (rzeka , jezioro ) łatwy dostęp (pociąg , pks ) z góry dzięki.
|
Leszek a na Śląsku może być? to polecam Ci jeziora Żywieckie i Międzybrodzkie,masz autobus linii Kraków-Żywiec więc z dojazdem nie powinno być problemu.
no i pewnie coś w Dobczycach jest i tam również ok dojazd |
witam. czy moze ktos przetlumaczyc mi dokladnie nastepujace zdanie? bo nie wiem czy ja je dobrze odbieram ;)
'i don't care if you really care. as long as you don't go.'' |
w gdowie jest pole namiotowe. i okolica dosc dobra kolo rzeki raby. i wioska !00% Wisła:D a busy co chwilke pomykaja;)
|
Hej, byłem dzisiaj w kinie w g. kazimierz na Kocham cie stary, i zapomniałem zabrać torbę z pod fotela.
W środku nie było kompletnie niczego wartościowego, dosłownie zeszyt i ołówek. Jaka jest szansa że ją odzyskam? i ew. gdzie? niby nic wielkiego, bo to stara torba, ale ostatnio zafundowałem jej mały face lifting, i żal byłoby mi torby w którą włożyłem bądź co bądź sporo pracy :) |
dzięki :)
taki właśnie mam plan, ale dzisiaj i tak bym już nie zdążył, więc przed pojechaniem tam jutro wolałem zapytać :) |
Cytat:
Do 100,do tego nówke to nie kupisz szału :) Ewentualnie : http://allegro.pl/item705468335_mp3_...24_czarny.html http://allegro.pl/item705341920_creative_zen_v_1gb.html http://allegro.pl/item699038859_odtw...muvo_t100.html http://allegro.pl/item702449611_sony...d_olsztyn.html http://allegro.pl/item698531026_odtw...et_kolory.html http://allegro.pl/item698137081_mp3_...fvat_gwar.html mój znajomy ma taka kostke i bardzo poleca,ale jak zes sie uparl na nowy to biduj :) |
El'kabat w życiu kupiłem raz używke mp3 była ok Mp4 była do kitu rozwalone gniazdo słuchawkowe więc z dystansem
|
Cytat:
Dziękuję, a ile taki przejazd,orientacyjnie, może zabrać czasu? Uwzględniając specyfikę krakowskich ulic. |
napisalem w temacie "skladam komputer" ale nikt sie nikt mi niedoradzil ,wiec wkleje tutaj
moj pc 1 GB ram(dokupie jeszcze 1gb lub 2 ) Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz, 2537 MHz plyta :MSI G31M3 series (MS-7528 v1.X) karta grafiki:Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family (256 MB) zasilacz 350w chce kupic karte grafiki do 300zl ,pisalem na forum peb.pl i gadalem z informatykiem o to co mi zaproponowali: http://www.proline.pl/sklep.php?p=ASUS+EN9600GSO+384HT http://allegro.pl/item705914927_diam...2mb_gddr4.html http://www.allegro.pl/item705738427_...00mhz_wwa.html http://www.allegro.pl/item698703330_...4_p ci_e.html http://www.allegro.pl/item703752772_...gwarancja.html http://www.allegro.pl/item695330722_..._550_1800.html ktore z nich lepsze (wydajniejsze,efektywniejsze)a ktore odrazu skreslicjesli macie swoje propozycje to mile widziane wiekszosc obstawala za ta druga opcja ten radek,tylko kuzwa ze platnosc przelew a ja jeszcze konta nie mam w banku ,wiec w gre wchodzi tylko platnosdc przy odbiorze |
Mam pytanie odnosnie biletów na mecz Wisła-Bełchatów.Czy jest możliwość zakupienia biletu na miejscu w Sosnowcu przed meczem?Niestety nie po drodze mi po bilet do Krakowa ponieważ jestem z Rybnika i mam blisko do Sosnowca.Jeśli jest taka możliwość to czy bilet trzeba zakupić w pakiecie z przejazdem czy można sam bilet.Proszę o odpowiedz.Z Wiślackim pozdrowieniem.JJJBG
|
Mam problem. Posiadam 50 minutowy film i chciałbym z niego wyciac 3 minuty mniej wiecej w środku. Wgrywam go windows movie marker. 10 minut sie wgryrwa i jak chce znaleść i wyciac te 3 minuty wyskakuje bład. Moze jakims innym programem ? Sprawa pilna i z góry dzieki za odp.
|
Witam,
Korzysta ktoś z oprogramowania iTunes oraz iPod'a classic 120GB? Bo chyba jestem zbyt ciemny by pojąć obsługę tego programu w kwestii dodawania teledysków, filmików, itd. Chcę synchronizować filmy to mi wywala wszystkie piosenki z iPod'a, a filmików czy teledysków i tak nie dodaje. Nie rozumiem już dlaczego. |
Jakim autobusem dojadę na osiedle Zgody od strony Podgórza może być z przesiadką bo z Kurdwanowa raczej nie ma nic bezpośrednio :P
|
502 (np z powstancow albo z korony) lub 163 i 174 z powstancow
|
Wysiadka najlepiej na placu centralnym?
|
Wojtek_Lok, podepnij ipoda do kompa, włącz itunes. Po podłączeniu ipoda na głównej stronie ( tej z fotką ipoda ;] ) w opcjach zaznacz "Ręcznie zarządzaj muzyką i wideo". Po zaznaczeniu tej opcji wystarczy "przeciągnąć" muzykę z folderu do iPoda.
I troche prywaty, jeśli ktoś używa iPhone'a 3g/3gs proszę o kontakt na PW |
Dzięki za porady właśnie kupiłem u siebie w mieście CREATIVE ZEN STONE 2GB za 89 zł, oczywiście pełene okablowanie :D
|
Jak wygląda sprawa zerwania umowy z operatorem komórkowym (Orange), jeśli teraz przysyła aneks do tej umowy, którego ja nie akceptuję. Ostatnio głośno o tym było, głównie chodzi mi o to, czy mogę bez konsekwencji ich olać i przejść gdzie indziej??
Z góry dzięki. |
Znacie jakis czeski portal taki jak interia lub wp ??? Wczoraj odpadla Sparta dzis Slavia z SZERYFEM :)
|
gdzie mozna kupic najtaniej laptopa?
|
Cytat:
|
Cytat:
A jesli nie to PrimaKomp. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl