![]() |
Cytat:
opróżnij skrzynkę odbiorczą |
Coś na dziś ???
|
Sporting Lisbona i Wisła AKO ~2.7
|
Cytat:
Dzisiaj radość podwójna. Macie może jakies typy w puchare Polski? |
Cytat:
przede wszystkim spory pieniądz ( jak na moje możliwości ) stawiam na Rozwój II Katowice z Legią Warszawa. Wiadomo że Legi ma w lidze nie za ciekawie ( 6 meczy i 3 porażki ) a do tego mają LE, więc powinni lać na PP. Ale Skorża dostał ultimatum: wygrać w PP następny mecz i przynajmniej remis z żydkami w LE. Więc: Rozwój II Katowice - Legia Warszawa - 2 - ( kurs tylko 1.18 i to na betlicku. Na bet365 są tylko 3 mecze PP, a na expekcie w ogóle nie ma pucharu do obstawienia ) Chrobry Głogów - Lech Poznań - 2 - ( kurs 1.40 betlick. Ale będzie na żywo do obstawiania, więc wtedy można dać spokojnie over 2.5 gola ) Piast Gliwice - cracovia - 1 ( kurs 2.50. Powód ? Według mnie żydzi muszą się spiąć w lidze, żeby zdobywać te bramki i punkty i starać się utrzymać. Na kij im ten PP ? Nawet Filipiak się nie wygłupiał, i nie powiedział że jego klub będzie chciał zagrać w LE poprzez puchar Polski ;D. Więc dla mnie sprawa oczywista, wygrają Gliwiczanie ) === grać czy nie grać ? Flota - Wisła - 2 - 1.80 ? Dla mnie wygrana z Bełchatowem wcale nie jest dobrym prognostykiem przed następnym meczem. Kirm po kontuzji nie może dojść do siebie, to samo Mały po urazie. Kurs na remis 3,20. Na Flotę 4,10 - ale ich wygrana raczej mało prawdopodobna, mimo że grają u siebie. A do tego obrona u nas jest...hm....słaba ? Jasne, nie straciliśmy dziś gola - ale Chavez popełnia kolejne błędy ( stąd przypuszczam wszedł Bunoza ), Lamey i Diaz też są słabi. A po odpadnięciu z LM , Maaskant powiedział że PRIORYTETEM JEST EKSTRAKLASA i zajęcie w niej jak najwyższego miejsca. Czyli przypuszczam że zagra Jovanić w bramie , Guła zamiast Maora, Paijlić na skrzydle i Jovanović vel bolący ząb. Także kto lubi ryzykować, niech sobie doda ten meczyk. Chociaż mnie bardziej będzie podniecać jak Piast będzie łoił dupsko pasiastym, niż rzucanie mięsem w stronę naszych, że nie prowadzą jeszcze z jakąś Flotą.... Jakieś Wasze opinie można prosić nt. tego co wyżej napisałem, bądź innych meczy PP ? a i jeszcze ciekawy mecz : MKS Kluczbork - Zagłębie Lubin 5.20 kurs na MKS , 3,50 remis i 1,60 na Lubinki.Lubin gra padake w lidze, tak jak cracovia. Więc oni wolą się skupić na następnym meczu ligowym, niż na jakiejś potyczce w pp na niskim szczeblu . A MKS wcale słaby nie jest - gdyby tam nie było paru obiecujących i ambitnych graczy, to Śląsk nie podpisywałby umowy z MKS. Niejako taki klub finalny jak w football managerze ;-). Tj. Śląska ma prawo pierwokupu zawodników z MKS-u i wypożyczaja do Kluczborka młodych graczy z Wrocławia. Więc taka moja chłopska, prosta logika - że WKS nie podpisałbym z takim klubem umowy, gdyby nie było tam paru interesującyh graczy. Także może dam na remis, ale to pomyślę jeszcze |
|
To podawaj swoje maślane typy za w czasu a nie w połowie wykorzystanego kuponu :)
|
Ja dziś trzy single, zagrane bardzo lajtowo:
Limanovia @ 6,5 (tak, wiem :lol: ), Chrobry Głogów @ 7, Dolcan Ząbki - KSG X @ 3,3. Jak coś wejdzie, to później... zobaczymy co później. ;) |
Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherką i dlatego mam do Was pytanie ;) jest sens robić TAKI kupon?
EDIT: Link nie działa, więc wrzucę screena (kurs ogólny 249) - http://i54.tinypic.com/bffkeh.png |
Moim zdaniem nie ma sensu. Sam z doświadczenia wiem, że powyżej 5 zdarzeń praktycznie w każdym kuponie ktoś MUSI zepsuć. Podziel to na kilka za mniejszą stawkę a coś na pewno wejdzie...
|
Nooo, sporo tych zdarzeń. ;) Też jestem zwolennikiem grania singli, max dubli. No ALE oczywiście czasem tego typu długie kupony wchodzą.
Co do grania w krajowych pucharach meczów ze stawką rzędu 1,2, 1,1, to moim zdaniem jest to najkrótsza droga do samobójstwa. Sam często gram szukając raczej niewspółmiernie do prawdopodobieństwa wysokich kursów, a puchary, to jest idealna ku temu okazja. Dlatego ten Rozwój aż się prosi o 1 w meczu z Legią. ;) Stali Sanok też nikt szans nie dawał. Też grali z nimi o stanowisko Wdowczyka (?). No nic, w każdym razie, powodzenia. Mnie na razie oszukuje Chrobry. |
Raczej mała szansa ze wejdzie w takim duzym kuponie zawsze ktos cos odegra
|
Skoro mówicie, że nie warto, to sobie odpuszczę. A co polecacie na najbliższe dni? Myśle, ze zrobie kilka kuponow za 2-5zl i na każdym obstawie 2-4 mecze "pewniaki”, np. Manchester United, Chelsea, Real
|
Jak masz grać "pewniaki" to sobie odpuść i kup sobie pare browarów. Nie ma szans żebyś cokolwiek zarabiałi grając Manchestery,Barcelony po 1.20
Spore stawki, single/duble, gra przed spadkami, wybranie buka z najwyzszym kursem, odpowiednie stawkowanie. To jedyna metoda żeby mieć szanse cokolwiek ugrać. chyba że ktoś liczy na szczęście no to zawsze można grać długie taśmy :) Dzisiaj warto było zagrać Burnley a jaki będzie wynik to się przekonamy za kilka godzin :) |
CA Osasuna - FC Sevilla
Typ - Typ: 2 2,35 Leeds United - Manchester United (1:0) Handicap - Typ: 2 2,20 FC Girondins Bordeaux - OSC Lille Typ - Typ: 2 2,55 Vitesse Arnheim - NAC Breda Typ - Typ: 2 5,50 ustrzeliłem dziś 25%, zawsze to coś |
Jak dla mnie, to masz bardzo realną szansę ustrzelić 0%. No, ale zobaczymy. Ja zagrałem Sociedad na wieczór.
|
Aldershot-Rochdale 1(2,17),York-Darlington 1(1,75),Waterford-Cork 2(1,75).
|
Cytat:
chociaż nerwy były do 89 minuty:P |
St. Entiente - Tuluza - 2
Śląsk - Lech - 2 Valencia - Barcelona - 2 stawka 9,70 do wygrania 85,02 bet365 |
Cytat:
Dziś chyba warto Genoa 1.85 Dijon -0.25 2.17 ale nie jakoś mocno i UFA 1.85 . No i był taki typek gdzie betsafe wystawił 5.30 zamiast 1.15...ale już nie ma :lol: |
Cytat:
|
Dobrze ze nie zagrałes UFY z 4-2 na 4-4 i 2 bramki w 25 sekund :D Genoa raczej utrzyma to z tego co tu podałem 2-1 a jeszcze trafiłem Gryfa i Malmo takze jest dobrze :D
|
http://i56.tinypic.com/16jg3u8.jpg
Lazio też weszło :P PS: kadziolek nie spinaj, po prostu wcześniej nie miałem jak wrzucić. |
Cytat:
|
Luzern 2.80 Luzern Dnb 2.05 Chamberry -4 1.96 Liberec 2.05 Farjestads 2.82
Najmocniej Chamberry i Luzern... ----------------------------------------------------------------------------------------------- Aalesund ht/ft 2.50 Keflavik under 3.5 + Wisła under 2.5 = 3.06 |
ej , nie kumam słownika na bet365,,,, wszędzie w zakładach ako są opisy typu KUPON2/4, 3/4 , 6/8 i tak dalej,
ale co oznaczają te sformuowania: Duble Trixie Patent podkreślam że mam 3 mecze , wysokie kursy i chciałbym właśnie typowe 2/3 z obstawić. |
Cytat:
|
Cytat:
sorry, ale jestem za tępy na to. z czatu betu: " kamel u innych bumacherów są zaklady akumulowane o nazwie 2/4 , 3/4 czy 6/8. Czyli np. musza wejsc 2 mecze z 4 postawionych, zeby cos wygrac. I szukam tego samego typu zaklady u Panstwa Alicja P Nie ma takiej opcji w serwisie bet365. " to co ja kuźwa obstawiłem ? 3 mecze piłki nożnej jako duble..... |
Cytat:
|
Cytat:
Edit: Sformułowania single/ duble/ treble, to po prostu określenie ilości zdarzeń na kuponie. Reszta: http://www.interbookie.pl/bukmachers...-systemowe.php |
moje propozycje na dziś:
PIŁKA: Belshina Bobruisk - BATE Borisov 2 Lokomotiva Zagrzeb - NK Dinamo Zagreb 2 Molde - Viking 1 HOKEJ: HC Davos - HC Lugano 1 EC KAC - Graz 99ers 1 Slovan Bratysława - HC 05 Banska Bystrica 1 ps. co myslicie o Podbeskidzie - Lechia U2,5 (-) oraz Slask - Lech U2,5 (+)? |
W tym tygodniu będzie grała LM, więc ja pewnie pokombinuję coś z meczami BATE i Dinama Zagrzeb, o których piszesz, ale raczej zagram przeciw nim. ;) Dobre kursy są.
Takie ode mnie. Oczywiście single. Belshina Bobruysk - BATE 1x2 1 4.95 NK Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb Połowa czasu 1 8.00 NK Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb Połowa / cały mecz 1/2 26.00 |
Cytat:
http://i54.tinypic.com/29nb0iw.jpg PS: Istnieje coś takiego jak praca rodzina i milion innych WAŻNIEJSZYCH rzeczy do zrobienia niż wrzucanie kuponów tutAJ. |
No jasne i ja to rozumiem. Dlatego nie wrzucam co drugi dzień trafionych kuponów. Bo mógłbym wyjechać np. z czymś takim:
Cytat:
Cytat:
Pytanie tylko, po co? Rozumiesz do czego zmierzam? Nie ma się co kreować na mistrza bukmacherki, bo każdy popełnia w tym temacie błędy i nikt przecież nie wymaga od ciebie, żebyś komuś ustawiał życie dzięki wygranym. Jak przegrasz, to przecież jest, niestety, część tego biznesu i każdy to zrozumie. Wrzuciłeś kupon przed, ok. Nie wrzuciłeś, to po prostu przyhamuj z wrzucaniem kuponów PO, bo nie na tym to polega, żeby się chwalić, ale ewentualnie doradzić/ skonsultować. |
http://tinypic.pl/i/00123/3rvwdedpwprc_t.jpg
to na razie potem jeszcze coś wymyśle :) jeszcze dubel Lok. Plovdiv + Molde |
Cytat:
Jeśli chodzi o mecz Górali z Lwami Północy, to coś mnie podkusiło żeby dać x2... no nie wiem co z tego będzie, ale co do liczby bramek to można się spokojnie zgodzić, under 2,5 będzie. Co do Śląska i Lecha to Rudnevs walnie hat tricka i po meczu ;-). A tak na serio to gra Śląska jest hmm...trudna do przewidzenia ? Ze słabą cracovią męczą się i jedynie 1:0 wygrywają, Orent skłócony jest z Omarem Diazem, więc WKS ma tylko jednego napastnika - Voskampa, a do tego w każdym meczu Śląsk gra w innym ustawieniu. Tj w obronie i środkowy pomocnik ( prócz Mili ) jest zmieniany praktycznie w każdym meczu. Także ja spokojnie obstawiam na Lecha że wygrają, nie bawię się w ilość goli na to spotkanie. === moje typy: Bryne v Sandefjord - 2 ( liga norweska, noga ) Bohemians 1905 v Slovan Liberec - 2 ( pepiki, noga ) Real Betis v Real Zaragoza - 1 ( wiadomo jaka liga i że noga, ale nerwy w meczu były bo 4:3 wygrał Betis ) Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zysk Zwroty Duble 3 5,00 15,00 52,57 === kolega wyżej napisał że wklejanie wyników pozytywnych po meczu, mija się trochę z celem, bo nie chodzi przecież o kreaowanie się na gwiazdę i wielkiego znawcę. Zgoda, ale tutaj nikt nie robi żadnych rankingów i w podpisie nikt z nas nie piszę: 100 zakładów, 69 trafionych, 21 nie weszło. Skuteczność 70 % ! :P Ja zachęcam wszystkich do obstawiania live, zdecydowanie większe emocję ( przynajmniej dla mnie ) jak obstawiasz podczas danego pojedynku, obserwując zawdoników, niż stawiając kasę załóżmy 2 dni przed meczem. I tak o to włączyłem wczoraj tv - patrze wynik 2:1....no to nie za wesoło z tą Flotą będzie i bach , live - 20 zł że wygramy: Created: Cz 22-09-2011 15:29 Stawka : 20.00 PLN Wygrany: 103.00 PLN zakład rezultat Kurs Cz 22-09-2011 14:30 Polska Puchar Polski Flota Swinoujscie - Wisla Krakow 1x2 Także myślę że warto ;-) |
Cytat:
Edit: na wieczór jeszcze Podbeskidzie- Lechia 2 @ 2,55. |
Cytat:
no kusi ta Lechia, w ogóle żeby zagrać na Lechię i Lecha = kurs 6.60 na expekcie. No i za 2 dyszki zagrać no kurcze....kusi kusi ;-) Ale powiedzmy sobie szczerze - Lechia gra padakkę tak ? Odpadają z PP z drużyną, gdzie na bramie stoi amator w wieku Kowalczyka ( nie wykluczone że sobie coś dziabnął przed meczem na odwagę :P ). A Podbeskidzie ? Ono nie kalkuluje , nie patrzy kto przyjeżdża - tylko najważńiejsze jest zdobywać punkty. === ale dobra, zagram coś takiego; Podbeskidzie - Lechia - 2 Śląsk - Lech - 2 Bełchatów - Legia - 2 Ale żeby było bezpieczniej ( bo coś za wysoki kurs jest na GKS ) To kupon typu 2/3 Created: Pt 23-09-2011 15:35 Stawka : 15.00 PLN Możliwa Wygrana: 90.95 PLN ==== NA NIEDZIELE; II Liga Niemiecka Rostock - Karlsruher - 1 Braki u gości: T. Konrad 0 1/0 M. Terrazzino P 6/0 M. Piossek P 0/0 L. Ngwat-Mahop N 2/1 Andrei Cristea N 0/0 M. Lamidi N 0/0 |
Cytat:
edit: noż ....a, jak się nie strzela na pustą bramkę, to potem się traci bramkę. Dramat. edit2: szlag trafi tę Lokomotivę. Brakło kilku minut do ich prowadzenia do przerwy. Szkoda, że nie zagrałem wygranej przegrywającego, ale teraz już się nie opłaca grać Dinama. No nic. Kiepski dzień, ale walka trwa. ;) |
Weekend ...
Zdecydowanie najmocniej Siena 2.00 a oprócz tego...Juve Stabia DNB 2.05 Sevilla 2.25 Celje 2.55 Celje DNB 1.83 Stroze DNB 2.14 Lov Ham DNB 1.87 Alkmaar 1.80 Foggia 1.80 Den Haag 1.80 Sassuolo 2.05 Steaua 1.85 Start 2.55 Vicenza DNB 2.10 Liga Europejska Twente --1.25 1.93 najmocniej...oraz Besiktas DNB 3.22 Birmingham DNB 2.16 Odense 3.00 Hapoel DNB 2.50 Oby do przodu ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl