Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

labtec 18.09.2011 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1166052)
Jak będę miał info to oczywiscie podam, cuda sie zdarzaja więc zagrałem za tyle ile wynosi moja maksymalna stawka w tym momencie, nie ma się też co podpalać.


opróżnij skrzynkę odbiorczą

kadziolek1906 19.09.2011 06:53

Coś na dziś ???

Junior_Battle 19.09.2011 09:27

Sporting Lisbona i Wisła AKO ~2.7

sergio 19.09.2011 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1166178)
A ja taki wczoraj kupon puściłem za grosze i nie wyobrażam sobie żeby mógł nie wejść!

ŁKS-GÓRNIK X
JUDKI-ŚLĄSK 2
KORONA-LECHIA 1
WISŁA-GKS 1

Za 5 zł do wygrania 107,40 zl


Dzisiaj radość podwójna. Macie może jakies typy w puchare Polski?

labtec 19.09.2011 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1166583)
Dzisiaj radość podwójna. Macie może jakies typy w puchare Polski?


przede wszystkim spory pieniądz ( jak na moje możliwości ) stawiam na Rozwój II Katowice z Legią Warszawa.

Wiadomo że Legi ma w lidze nie za ciekawie ( 6 meczy i 3 porażki ) a do tego mają LE, więc powinni lać na PP. Ale Skorża dostał ultimatum: wygrać w PP następny mecz i przynajmniej remis z żydkami w LE.

Więc:

Rozwój II Katowice - Legia Warszawa - 2 - ( kurs tylko 1.18 i to na betlicku. Na bet365 są tylko 3 mecze PP, a na expekcie w ogóle nie ma pucharu do obstawienia )

Chrobry Głogów - Lech Poznań - 2 - ( kurs 1.40 betlick. Ale będzie na żywo do obstawiania, więc wtedy można dać spokojnie over 2.5 gola )

Piast Gliwice - cracovia - 1 ( kurs 2.50. Powód ? Według mnie żydzi muszą się spiąć w lidze, żeby zdobywać te bramki i punkty i starać się utrzymać. Na kij im ten PP ? Nawet Filipiak się nie wygłupiał, i nie powiedział że jego klub będzie chciał zagrać w LE poprzez puchar Polski ;D. Więc dla mnie sprawa oczywista, wygrają Gliwiczanie )





===

grać czy nie grać ?

Flota - Wisła - 2 - 1.80 ?
Dla mnie wygrana z Bełchatowem wcale nie jest dobrym prognostykiem przed następnym meczem. Kirm po kontuzji nie może dojść do siebie, to samo Mały po urazie. Kurs na remis 3,20. Na Flotę 4,10 - ale ich wygrana raczej mało prawdopodobna, mimo że grają u siebie.
A do tego obrona u nas jest...hm....słaba ?
Jasne, nie straciliśmy dziś gola - ale Chavez popełnia kolejne błędy ( stąd przypuszczam wszedł Bunoza ),
Lamey i Diaz też są słabi.

A po odpadnięciu z LM , Maaskant powiedział że PRIORYTETEM JEST EKSTRAKLASA i zajęcie w niej jak najwyższego miejsca.
Czyli przypuszczam że zagra Jovanić w bramie , Guła zamiast Maora, Paijlić na skrzydle i Jovanović vel bolący ząb.

Także kto lubi ryzykować, niech sobie doda ten meczyk.
Chociaż mnie bardziej będzie podniecać jak Piast będzie łoił dupsko pasiastym, niż rzucanie mięsem w stronę naszych, że nie prowadzą jeszcze z jakąś Flotą....


Jakieś Wasze opinie można prosić nt. tego co wyżej napisałem, bądź innych meczy PP ?




a i jeszcze ciekawy mecz :

MKS Kluczbork - Zagłębie Lubin

5.20 kurs na MKS , 3,50 remis i 1,60 na Lubinki.


Lubin gra padake w lidze, tak jak cracovia. Więc oni wolą się skupić na następnym meczu ligowym, niż na jakiejś potyczce w pp na niskim szczeblu .

A MKS wcale słaby nie jest - gdyby tam nie było paru obiecujących i ambitnych graczy, to Śląsk nie podpisywałby umowy z MKS. Niejako taki klub finalny jak w football managerze ;-).

Tj. Śląska ma prawo pierwokupu zawodników z MKS-u i wypożyczaja do Kluczborka młodych graczy z Wrocławia.


Więc taka moja chłopska, prosta logika - że WKS nie podpisałbym z takim klubem umowy, gdyby nie było tam paru interesującyh graczy.

Także może dam na remis, ale to pomyślę jeszcze




concedi 19.09.2011 21:46

dziś też jak w masło.
http://i53.tinypic.com/2ptuh5d.jpg">
:D

kadziolek1906 19.09.2011 23:22

To podawaj swoje maślane typy za w czasu a nie w połowie wykorzystanego kuponu :)

pan Dudi 20.09.2011 13:19

Ja dziś trzy single, zagrane bardzo lajtowo:

Limanovia @ 6,5 (tak, wiem :lol: ), Chrobry Głogów @ 7, Dolcan Ząbki - KSG X @ 3,3. Jak coś wejdzie, to później... zobaczymy co później. ;)

w0lno. 20.09.2011 13:27

Witam, dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherką i dlatego mam do Was pytanie ;) jest sens robić TAKI kupon?
EDIT: Link nie działa, więc wrzucę screena (kurs ogólny 249) - http://i54.tinypic.com/bffkeh.png

LeszekABG 20.09.2011 15:26

Moim zdaniem nie ma sensu. Sam z doświadczenia wiem, że powyżej 5 zdarzeń praktycznie w każdym kuponie ktoś MUSI zepsuć. Podziel to na kilka za mniejszą stawkę a coś na pewno wejdzie...

pan Dudi 20.09.2011 15:30

Nooo, sporo tych zdarzeń. ;) Też jestem zwolennikiem grania singli, max dubli. No ALE oczywiście czasem tego typu długie kupony wchodzą.

Co do grania w krajowych pucharach meczów ze stawką rzędu 1,2, 1,1, to moim zdaniem jest to najkrótsza droga do samobójstwa. Sam często gram szukając raczej niewspółmiernie do prawdopodobieństwa wysokich kursów, a puchary, to jest idealna ku temu okazja. Dlatego ten Rozwój aż się prosi o 1 w meczu z Legią. ;) Stali Sanok też nikt szans nie dawał. Też grali z nimi o stanowisko Wdowczyka (?). No nic, w każdym razie, powodzenia. Mnie na razie oszukuje Chrobry.

Damian1241 20.09.2011 16:37

Raczej mała szansa ze wejdzie w takim duzym kuponie zawsze ktos cos odegra

w0lno. 20.09.2011 17:04

Skoro mówicie, że nie warto, to sobie odpuszczę. A co polecacie na najbliższe dni? Myśle, ze zrobie kilka kuponow za 2-5zl i na każdym obstawie 2-4 mecze "pewniaki”, np. Manchester United, Chelsea, Real

_gilardino_ 20.09.2011 17:16

Jak masz grać "pewniaki" to sobie odpuść i kup sobie pare browarów. Nie ma szans żebyś cokolwiek zarabiałi grając Manchestery,Barcelony po 1.20
Spore stawki, single/duble, gra przed spadkami, wybranie buka z najwyzszym kursem, odpowiednie stawkowanie. To jedyna metoda żeby mieć szanse cokolwiek ugrać. chyba że ktoś liczy na szczęście no to zawsze można grać długie taśmy :)

Dzisiaj warto było zagrać Burnley a jaki będzie wynik to się przekonamy za kilka godzin :)

rafil 20.09.2011 17:54

CA Osasuna - FC Sevilla
Typ - Typ: 2 2,35


Leeds United - Manchester United (1:0)
Handicap - Typ: 2 2,20


FC Girondins Bordeaux - OSC Lille
Typ - Typ: 2 2,55

Vitesse Arnheim - NAC Breda
Typ - Typ: 2 5,50


ustrzeliłem dziś 25%, zawsze to coś

pan Dudi 20.09.2011 18:45

Jak dla mnie, to masz bardzo realną szansę ustrzelić 0%. No, ale zobaczymy. Ja zagrałem Sociedad na wieczór.

rozarian 20.09.2011 19:06

Aldershot-Rochdale 1(2,17),York-Darlington 1(1,75),Waterford-Cork 2(1,75).

bridgeburner 20.09.2011 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1166953)
Jak masz grać "pewniaki" to sobie odpuść i kup sobie pare browarów. Nie ma szans żebyś cokolwiek zarabiałi grając Manchestery,Barcelony po 1.20
Spore stawki, single/duble, gra przed spadkami, wybranie buka z najwyzszym kursem, odpowiednie stawkowanie. To jedyna metoda żeby mieć szanse cokolwiek ugrać. chyba że ktoś liczy na szczęście no to zawsze można grać długie taśmy :)

Dzisiaj warto było zagrać Burnley a jaki będzie wynik to się przekonamy za kilka godzin :)

Dzieki za typ, wpadło"kilka" złotych
chociaż nerwy były do 89 minuty:P

labtec 21.09.2011 00:08

St. Entiente - Tuluza - 2
Śląsk - Lech - 2
Valencia - Barcelona - 2

stawka 9,70
do wygrania 85,02

bet365

_gilardino_ 21.09.2011 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1167130)
Dzieki za typ, wpadło"kilka" złotych
chociaż nerwy były do 89 minuty:P

Były, były ale liczy się wynik:PRywale mieli 10 młodzieżowców w 18 meczowej :) Wczoraj miałem też mecz gdzie w 94 minucie Niort straciło bramke, a kurs był 3.60 także raz szczęście jest raz nie ma.
Dziś chyba warto Genoa 1.85 Dijon -0.25 2.17 ale nie jakoś mocno i UFA 1.85 . No i był taki typek gdzie betsafe wystawił 5.30 zamiast 1.15...ale już nie ma :lol:

gosc2332 21.09.2011 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1167274)
Były, były ale liczy się wynik:PRywale mieli 10 młodzieżowców w 18 meczowej :) Wczoraj miałem też mecz gdzie w 94 minucie Niort straciło bramke, a kurs był 3.60 także raz szczęście jest raz nie ma.
Dziś chyba warto Genoa 1.85 Dijon -0.25 2.17 ale nie jakoś mocno i UFA 1.85 . No i był taki typek gdzie betsafe wystawił 5.30 zamiast 1.15...ale już nie ma :lol:

Dzięki za typki :-Dzagrałem Dijon który już wszedł i Genoe która też wchodzi :-D

_gilardino_ 21.09.2011 21:22

Dobrze ze nie zagrałes UFY z 4-2 na 4-4 i 2 bramki w 25 sekund :D Genoa raczej utrzyma to z tego co tu podałem 2-1 a jeszcze trafiłem Gryfa i Malmo takze jest dobrze :D

concedi 21.09.2011 21:44

http://i56.tinypic.com/16jg3u8.jpg

Lazio też weszło :P

PS: kadziolek nie spinaj, po prostu wcześniej nie miałem jak wrzucić.

gosc2332 21.09.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1167745)
Dobrze ze nie zagrałes UFY z 4-2 na 4-4 i 2 bramki w 25 sekund :D Genoa raczej utrzyma to z tego co tu podałem 2-1 a jeszcze trafiłem Gryfa i Malmo takze jest dobrze :D

Pewnie bym zagrał ale mecz już trwał jak zobaczyłem typy :-D Jeszcze by mi się jakieś przydały bo mam 90zł i muszę zrobić jeszcze 490zł obrotu żeby wypłacić :-D a wpłaciłem 100, więc na jakiś plus chce wyjść:-D

_gilardino_ 22.09.2011 11:56

Luzern 2.80 Luzern Dnb 2.05 Chamberry -4 1.96 Liberec 2.05 Farjestads 2.82
Najmocniej Chamberry i Luzern...

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Aalesund ht/ft 2.50 Keflavik under 3.5 + Wisła under 2.5 = 3.06

labtec 22.09.2011 18:44

ej , nie kumam słownika na bet365,,,, wszędzie w zakładach ako są opisy typu KUPON2/4, 3/4 , 6/8 i tak dalej,


ale co oznaczają te sformuowania:


Duble

Trixie

Patent



podkreślam że mam 3 mecze , wysokie kursy i chciałbym właśnie typowe 2/3 z obstawić.

gosc2332 22.09.2011 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1168139)
ej , nie kumam słownika na bet365,,,, wszędzie w zakładach ako są opisy typu KUPON2/4, 3/4 , 6/8 i tak dalej,


ale co oznaczają te sformuowania:


Duble

Trixie

Patent



podkreślam że mam 3 mecze , wysokie kursy i chciałbym właśnie typowe 2/3 z obstawić.

http://help.bet365.com/home/mainpage...0&lng=21&tid=1

labtec 22.09.2011 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gosc2332 (Post 1168145)


sorry, ale jestem za tępy na to.

z czatu betu:



"

kamel u innych bumacherów są zaklady akumulowane o nazwie 2/4 , 3/4 czy 6/8. Czyli np. musza wejsc 2 mecze z 4 postawionych, zeby cos wygrac. I szukam tego samego typu zaklady u Panstwa

Alicja P Nie ma takiej opcji w serwisie bet365.



"




to co ja kuźwa obstawiłem ? 3 mecze piłki nożnej jako duble.....

gosc2332 22.09.2011 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1168149)
sorry, ale jestem za tępy na to.

z czatu betu:



"

kamel u innych bumacherów są zaklady akumulowane o nazwie 2/4 , 3/4 czy 6/8. Czyli np. musza wejsc 2 mecze z 4 postawionych, zeby cos wygrac. I szukam tego samego typu zaklady u Panstwa

Alicja P Nie ma takiej opcji w serwisie bet365.



"




to co ja kuźwa obstawiłem ? 3 mecze piłki nożnej jako duble.....

Szczerze to się na tym nie znam :-D sam gram tam głównie single, nigdy jakiś systemów.

pan Dudi 23.09.2011 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 1167755)
http://i56.tinypic.com/16jg3u8.jpg

Lazio też weszło :P

PS: kadziolek nie spinaj, po prostu wcześniej nie miałem jak wrzucić.

Miałeś kiedy puścić kupon, ale nie miałeś kiedy wrzucić typów? :lol: Dobre, dobre. :lol: To co? Zmieniamy reguły i każdy wrzuca swoje typy dopiero jak wejdą? Będziemy mieli zajebistą skuteczność. 100%! :lol: Zrób przysługę sobie i nam i jeśli masz się dzielić typami, to rób to przed wydarzeniem.

Edit: Sformułowania single/ duble/ treble, to po prostu określenie ilości zdarzeń na kuponie. Reszta:

http://www.interbookie.pl/bukmachers...-systemowe.php

Robin 23.09.2011 12:08

moje propozycje na dziś:


PIŁKA:

Belshina Bobruisk - BATE Borisov 2

Lokomotiva Zagrzeb - NK Dinamo Zagreb 2

Molde - Viking 1


HOKEJ:

HC Davos - HC Lugano 1

EC KAC - Graz 99ers 1

Slovan Bratysława - HC 05 Banska Bystrica 1


ps.
co myslicie o Podbeskidzie - Lechia U2,5 (-)
oraz Slask - Lech U2,5 (+)?

pan Dudi 23.09.2011 12:31

W tym tygodniu będzie grała LM, więc ja pewnie pokombinuję coś z meczami BATE i Dinama Zagrzeb, o których piszesz, ale raczej zagram przeciw nim. ;) Dobre kursy są.

Takie ode mnie. Oczywiście single.

Belshina Bobruysk - BATE
1x2 1 4.95

NK Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb
Połowa czasu 1 8.00

NK Lokomotiva Zagreb - Dinamo Zagreb
Połowa / cały mecz 1/2 26.00

concedi 23.09.2011 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1168370)
Miałeś kiedy puścić kupon, ale nie miałeś kiedy wrzucić typów? :lol: Dobre, dobre. :lol: To co? Zmieniamy reguły i każdy wrzuca swoje typy dopiero jak wejdą? Będziemy mieli zajebistą skuteczność. 100%! :lol: Zrób przysługę sobie i nam i jeśli masz się dzielić typami, to rób to przed wydarzeniem.

Mistrzu PROSZĘ BARDZO, dziś zawczasu.
http://i54.tinypic.com/29nb0iw.jpg

PS: Istnieje coś takiego jak praca rodzina i milion innych WAŻNIEJSZYCH rzeczy do zrobienia niż wrzucanie kuponów tutAJ.

pan Dudi 23.09.2011 13:33

No jasne i ja to rozumiem. Dlatego nie wrzucam co drugi dzień trafionych kuponów. Bo mógłbym wyjechać np. z czymś takim:

Cytat:

Wydarzenie
Kurs
Data


1. Cittadella - Sassuolo
2.80
Wygrane

Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

2. Ascoli - Crotone
2.85
Wygrane

Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

3. Modena - Empoli
2.85
Wygrane

Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

4. Piacenza - Triestina
2.85
Wygrane

Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie B
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X
Cytat:

1. Brescia - Bari
2.00
Wygrane

Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

2. Parma - Fiorentina
3.00
Wygrane

Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

3. Genoa - AC Milan
3.20
Wygrane

Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X

4. FC Utrecht - FC Twente
3.40
Wygrane

Piłka Nożna - Holandia - Holenderska Casino Eredivisie (1 Liga)
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:X
i czekać na oklaski.

Pytanie tylko, po co? Rozumiesz do czego zmierzam? Nie ma się co kreować na mistrza bukmacherki, bo każdy popełnia w tym temacie błędy i nikt przecież nie wymaga od ciebie, żebyś komuś ustawiał życie dzięki wygranym. Jak przegrasz, to przecież jest, niestety, część tego biznesu i każdy to zrozumie. Wrzuciłeś kupon przed, ok. Nie wrzuciłeś, to po prostu przyhamuj z wrzucaniem kuponów PO, bo nie na tym to polega, żeby się chwalić, ale ewentualnie doradzić/ skonsultować.

WislakWiDoK 23.09.2011 13:48

http://tinypic.pl/i/00123/3rvwdedpwprc_t.jpg

to na razie potem jeszcze coś wymyśle :)

jeszcze dubel

Lok. Plovdiv + Molde

labtec 23.09.2011 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robin (Post 1168471)
moje propozycje na dziś:


PIŁKA:

Belshina Bobruisk - BATE Borisov 2

Lokomotiva Zagrzeb - NK Dinamo Zagreb 2

Molde - Viking 1


HOKEJ:

HC Davos - HC Lugano 1

EC KAC - Graz 99ers 1

Slovan Bratysława - HC 05 Banska Bystrica 1


ps.
co myslicie o Podbeskidzie - Lechia U2,5 (-)
oraz Slask - Lech U2,5 (+)?



Jeśli chodzi o mecz Górali z Lwami Północy, to coś mnie podkusiło żeby dać x2... no nie wiem co z tego będzie, ale co do liczby bramek to można się spokojnie zgodzić, under 2,5 będzie.

Co do Śląska i Lecha to Rudnevs walnie hat tricka i po meczu ;-).
A tak na serio to gra Śląska jest hmm...trudna do przewidzenia ? Ze słabą cracovią męczą się i jedynie 1:0 wygrywają, Orent skłócony jest z Omarem Diazem, więc WKS ma tylko jednego napastnika - Voskampa, a do tego w każdym meczu Śląsk gra w innym ustawieniu. Tj w obronie i środkowy pomocnik ( prócz Mili ) jest zmieniany praktycznie w każdym meczu.

Także ja spokojnie obstawiam na Lecha że wygrają, nie bawię się w ilość goli na to spotkanie.





===


moje typy:


Bryne v Sandefjord - 2 ( liga norweska, noga )
Bohemians 1905 v Slovan Liberec - 2 ( pepiki, noga )
Real Betis v Real Zaragoza - 1 ( wiadomo jaka liga i że noga, ale nerwy w meczu były bo 4:3 wygrał Betis )



Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zysk Zwroty Duble 3 5,00 15,00 52,57



===





kolega wyżej napisał że wklejanie wyników pozytywnych po meczu, mija się trochę z celem, bo nie chodzi przecież o kreaowanie się na gwiazdę i wielkiego znawcę.

Zgoda, ale tutaj nikt nie robi żadnych rankingów i w podpisie nikt z nas nie piszę:

100 zakładów, 69 trafionych, 21 nie weszło. Skuteczność 70 % ! :P



Ja zachęcam wszystkich do obstawiania live, zdecydowanie większe emocję ( przynajmniej dla mnie ) jak obstawiasz podczas danego pojedynku, obserwując zawdoników, niż stawiając kasę załóżmy 2 dni przed meczem.

I tak o to włączyłem wczoraj tv - patrze wynik 2:1....no to nie za wesoło z tą Flotą będzie i bach , live - 20 zł że wygramy:


Created: Cz 22-09-2011 15:29 Stawka : 20.00 PLN Wygrany: 103.00 PLN
zakład rezultat Kurs
Cz 22-09-2011 14:30 Polska Puchar Polski Flota Swinoujscie - Wisla Krakow
1x2


Także myślę że warto ;-)

pan Dudi 23.09.2011 14:24

Cytat:

kolega wyżej napisał że wklejanie wyników pozytywnych po meczu, mija się trochę z celem, bo nie chodzi przecież o kreaowanie się na gwiazdę i wielkiego znawcę.

Zgoda, ale tutaj nikt nie robi żadnych rankingów i w podpisie nikt z nas nie piszę:

100 zakładów, 69 trafionych, 21 nie weszło. Skuteczność 70 % ! :P
Jasna sprawa. I właśnie dlatego tak napisałem. Tu nie chodzi o ranking, więc nie rozumiem po co chwalić się trafionym kuponem "po". No chyba, że ktoś rzeczywiście miał super- zajebisty traf, a nie chciał się wcześniej dzielić kuponem ze względu na niskie prawdopodobieństwo wygranej (sam co weekend gram dłuuugie kupony w stylu tych powyżej po 10- 20 zeta, ale w trosce o Wasze pieniądze na pewno bym ich tutaj nie wrzucał :lol: ).


Edit:

na wieczór jeszcze Podbeskidzie- Lechia 2 @ 2,55.

labtec 23.09.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1168561)
na wieczór jeszcze Podbeskidzie- Lechia 2 @ 2,55.


no kusi ta Lechia, w ogóle żeby zagrać na Lechię i Lecha = kurs 6.60 na expekcie.

No i za 2 dyszki zagrać no kurcze....kusi kusi ;-)


Ale powiedzmy sobie szczerze - Lechia gra padakkę tak ? Odpadają z PP z drużyną, gdzie na bramie stoi amator w wieku Kowalczyka ( nie wykluczone że sobie coś dziabnął przed meczem na odwagę :P ).
A Podbeskidzie ? Ono nie kalkuluje , nie patrzy kto przyjeżdża - tylko najważńiejsze jest zdobywać punkty.


===

ale dobra, zagram coś takiego;

Podbeskidzie - Lechia - 2
Śląsk - Lech - 2

Bełchatów - Legia - 2

Ale żeby było bezpieczniej ( bo coś za wysoki kurs jest na GKS )
To kupon typu 2/3


Created: Pt 23-09-2011 15:35
Stawka : 15.00 PLN
Możliwa Wygrana: 90.95 PLN



====


NA NIEDZIELE;


II Liga Niemiecka


Rostock - Karlsruher - 1


Braki u gości:
T. Konrad 0 1/0
M. Terrazzino P 6/0
M. Piossek P 0/0
L. Ngwat-Mahop N 2/1
Andrei Cristea N 0/0
M. Lamidi N 0/0

pan Dudi 23.09.2011 16:51

Cytat:

Ale powiedzmy sobie szczerze - Lechia gra padakkę tak ? Odpadają z PP z drużyną, gdzie na bramie stoi amator w wieku Kowalczyka ( nie wykluczone że sobie coś dziabnął przed meczem na odwagę :P ).
A Podbeskidzie ? Ono nie kalkuluje , nie patrzy kto przyjeżdża - tylko najważńiejsze jest zdobywać punkty.
Jasne, że ostatnio forma obu zespołów raczej wskazuje na Podbeskidzie w tym meczu, ale wiadomo, jak jest. PODOBNO ;) jeden z piłkarzy Lechii powiedział, że odpuszczają PP na rzecz ligi i to 0-1 wygląda na taką raczej kontrolowaną porażkę... No nic, niedługo zobaczymy, co są warci. Tymczasem BATE niestety nie przegrało. 1 kupon w tył.


edit: noż ....a, jak się nie strzela na pustą bramkę, to potem się traci bramkę. Dramat.

edit2: szlag trafi tę Lokomotivę. Brakło kilku minut do ich prowadzenia do przerwy. Szkoda, że nie zagrałem wygranej przegrywającego, ale teraz już się nie opłaca grać Dinama. No nic. Kiepski dzień, ale walka trwa. ;)

_gilardino_ 23.09.2011 17:32

Weekend ...
Zdecydowanie najmocniej Siena 2.00 a oprócz tego...Juve Stabia DNB 2.05 Sevilla 2.25 Celje 2.55 Celje DNB 1.83
Stroze DNB 2.14 Lov Ham DNB 1.87 Alkmaar 1.80 Foggia 1.80 Den Haag 1.80 Sassuolo 2.05 Steaua 1.85 Start 2.55
Vicenza DNB 2.10

Liga Europejska
Twente --1.25 1.93 najmocniej...oraz Besiktas DNB 3.22 Birmingham DNB 2.16 Odense 3.00 Hapoel DNB 2.50

Oby do przodu ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl