![]() |
A co dopiero mowic o innych, polskich klubach, ktore poodpadaly z "potegami" z Litwy i Azerbejdzanu, a inna zostala zmasakrowana przez Seville B(ktora to wygrala 1 mecz na wyjezdzie w tamtym sezonie w rodzimej lidze :D). Ekstraklasa, to dramat i graja tu pseudopilkarze. Po takich meczach widac, ile znaczy taki Radovic czy Ljuboja, bo i maja technike, i potrafia zagrac nieszablonowo. I tak dziw, ze Legia stracila tak malo bramek, skoro recznik broni strzaly przeciwnikow ;). O pracy sedziego tez nie ma co mowic, bo to co Turasy wyprawialy(Malouda i ten lewy obronca), to kryminal.
|
Nie ma szkolek pilkarskich to nie ma zawodnikow. proste. Jesli sa to sa przeplaceni nieudacznicy. Chcecie LM to trza postawic na szkolenie mlodziezy i ciezka praca tak ze 20 lat i moze wkoncu cos z tego bedzie. Innej drogi nie widze. Na skroty Cupial chcial isc i nie doszedl, wiec teraz raczej trzeba isc tak jak wszyscy w Europie. to tak a propos polskiej pilki w ogole. bo to co Legla pokazla wczoraj to jest dno, i tam wlasnie znajduje sie polska pilka .
|
Cytat:
|
trzech graczy takich jak Ljuboja (nawet na bani) i można o coś tam powalczyć w pucharach....a z tymi grajkami obecnymi to do pucharu intertoto można startować
Skorża miał chyba bardzuiej utalentowanych zawodników jak Rybus i Borysiuk czy wspomniany wyżej Ljubo. |
Cytat:
Jesli nie skzolenie mlodziezy to co? kupowania zagranicznych zawodnikow do klubow i naturalizowanie do reprezentacji? droga donikad jak pokazuje ostanie wystepy naszych orlow. W takim Zagrzebiu szkola mlodziez na potenge i sprzedaja za grube miliony. Da sie? |
Jak sobie przypomnę o wpisach pełnych zachwytów nad tym magicznym zespołem (nazywanym FC Hollywood), o genialnym prezesie, o cudownych transferach, o wielkich planach z budżetem za 100 mln zł., o odjeżdżaniu całej polskiej lidze, to mnie śmiech pusty bierze, że ktoś jeszcze na forum Wisły daje się łapać na takie ściemy.
Za to powinien być ban :) W LE nie ma Hubercika, nie ma Pskita to nie ma wyników. Mecz oglądałem od 90 min. :). A potem w studiu legijne lizidupy dziennikarskie nie mogły wyjaśnić jak to jest, że tyle zmarnowanego trudu przez nich i opowiadania bajek wszystkim widzom jaka ta Legia jest cudowna a w realu wpiernicz od każdego. Jakieś rozpaczliwe chwytanie się teorii o karnym o płaczku Koseckim co dostał z łokcia. Tymi bzdurami tłumaczyli kolejną porażkę cwaniaczków. Po 5 min. tego bajdurzenia przełączyłem. |
Po wczorajszym meczu:
http://sport.interia.pl/klub-legia-w...10#pst67082673 "Trabzonspor trochę nas zaskoczył, ponieważ zagrał słabo i mogliśmy wywieźć stąd punkty." Padłem :D |
Cytat:
Ale są też takie akcje jak Milik, Zieliński, Wolski itd, którzy wyjeżdzają za wcześnie ... a myślicie, że dlaczego Stolarski nie gra w Wiśle w podstawowym skłądzie? Jest gorszy od Burligi? On nie gra, bo zagrał kilka fajnych meczy, pokazał się, a że jest niepełnioletni to go można wziąć za gruszki. Jak wejdzie w wiek dojrzały, podpisze profesjonalny kontrakt w Wiśle to będzie grał w pierwszej 11. Zobaczycie na wiosnę ... |
Cytat:
|
Cytat:
Co do postawy polskich drużyn to oczywiście szkolenie jest ważne ale jeszcze ważniejsze są finanse. Na tym polu polska piłka stoi na o wiele za niskim poziomie, żeby w pucharach liczyć na coś więcej niż szczęśliwe prześlizgiwanie się przez kolejne rundy. |
Cytat:
Daruj sobie, wolne żarty. |
O losowaniach PP nie wspominając,bo to przypomina już cyrk.
|
Dokładnie, chyba pod nas ustawiali te losowania, bo w zeszłym sezonie mieliśmy łatwiej, niż Legia :).
P.S - Ręce opadają. |
Wiecie czemu Nawałka ma zostać selekcjonerem? Po to aby ułatwić Legii awans do 1/4 PP.
PS: Ręce opadają. |
Cytat:
Czasami nie wystarczy pisać ble, ble, ble byle tylko pisać tylko zajrzeć do materiałów by nie robić z siebie ..... Z tych "losowań" to już się cała Polska od dawna śmieje. |
Cytat:
1/16: Luboński(3 liga, czyli 4) vs Wisła, Okocimski KS Brzesko(1 liga) vs Legia Warszawa - PZPN chyba ustawil, to losowanie 1/8: Warta(1 liga) vs Wisła, Piast(ekstraklasa) - Legia - PZPN chyba ustawil, to losowanie 1/4: Wisła - Jaga(ekstraklasa), Olimpia - Legia(1 liga) - w koncu Legia ma latwiejszego rywala od nas 1/2: Wisła - Slask(ekstraklasa i MP), Legia - Ruch(ekstraklasa i vce MP) final: Legia pokonuje MP Trzeba wiedziec, o czym sie mowi, a nie wypisywac głupoty :). |
Cytat:
Aż dziwne, że taki wytrawny poszukiwacz sędziowskich przekrętów nie dostrzegł wczorajszych występów pewnego bolszewika z gwizdkiem. Zgodę sobie zrób - wreszcie ktoś Twojego śmiertelnego wroga udupił :) P.S. Dla normalnych - tak wiem, i z bezstronnym sędziom byśmy nie wygrali. Cytat:
|
Cytat:
1/4: Wisła - Jaga(ekstraklasa), Olimpia - Legia(1 liga) - w koncu Legia ma latwiejszego rywala od nas 1/2: Wisła - Slask(ekstraklasa i MP), Legia - Ruch(ekstraklasa i vce MP) - tu tez ma łatwiejszego rywala, który był w tym czasie kompletnie bez formy. Wystarczy sobie tylko przypomniec ten czas. Chyba jednak jestes bardziej tępy niż myślałem Cytat:
|
Cytat:
Jak wyjaśnisz w takim razie tegoroczne losowanie? Mam rozumieć, że Górnik w Zabrzu to najłatwiejszy przeciwnik na tym etapie rozgrywek? PS. Ocenianie wczorajszego sędziowania jak oglądałeś mecz od 90 minuty jest śmieszne. Bo takiego wałka jakiego Rusek w pierwszej połowie potrafił wykręcić przy faulu na Broziu to już dawno nie widziałem... |
Cytat:
Cała reszta to dorabianie martyrologii do braku umiejętności piłkarskich. Żadna Liga Mistrzów, żadna Liga Europejska. Nie z tym składem. Czego wam brak? Ljuboi. Albo jakiegokolwiek innego kreatywnego piłkarza. Jak mieliście dwóch w składzie to na farcie coś tam udawało się wcisnąć. Teraz został wam jeden (Radović), to trudno na cokolwiek liczyć. Pytanie - co on jeszcze robi w tak marnym klubie? |
Cytat:
Cytat:
P.S. Brakuje trochę tak licznych niedawno wywiadów nadprezia Leśnodorskiego= geniusza futbolowego. On by nam wszystko wytłumaczył, co i jak. :) |
Cytat:
|
Cytat:
Problem tkwi nie tylko w braku ok. 10 kontuzjowanych zawodników, ani w braku zawodników kreatywnych, a w tym, że generalnie przeciętny piłkarz Legii, tak samo jak Wisły, Śląska, czy Amiki czysto piłkarsko odstaje od przeciętnego zawodnika Trabzonu, czy takiej Steauy. Prawda, ale gorzka prawda. Lekcję jaką zbieramy w tym roku (ok. 10 patelni niewykorzystanych w 3 spotkaniach LE) przyda się w przyszłych latach. |
Cytat:
Odnośnie perspektywy to za długo ogladam to bagienko, żeby się dać nabrać. Trenerowi Petrescu wystarczył niecały sezon, żeby się połapał co tu jest grane i kto jest faworyzowany przez centralę futbolową. |
Cytat:
P.S - Teraz ten kretyn bedzie ustalal od kiedy zaczyna sie PP :D, a zeby cos podporzadkowac swojej tezie. Gdzie takich produkuja? Widac fakty przerastaja mozliwosci umyslowe ;]. Paranoje sie leczy. |
Oni razem z Drozdem tworzą kabaret wyborowy. W każdym temacie. Począwszy od politycznych, przez temat o igrzyskach olimpijskich, a kończąc na tematach związanych z piłką :D
|
na miejscu Jasia Urbana bym już w praktycznie przegranej LE ogrywał Mikite,Efira, dawał od początku grać Furmanowi i Łukasikowi.Takie doświadczenie może sie okazać bezcenne na wiosne.No i do bramki Antalovic bo Skaba to dramat.
|
Cytat:
Ponadto po co wyciągasz ten Rozwój skoro według Ciebie nasz zeszłoroczny Luboński się nie liczy bo to zbyt wczesna faza była ("PP na powaznie zaczyna się tak od 1/8")? Wybiórczość żeby fakty pod teze pasowały? |
Cytat:
|
Do Arked,F.fun,mrkwolf i innych legijnych adwokatow :
Stworzcie z laski swojej zamkniety temat pt."Lizanie sie po ch.u.j.a.ch" i tam wraz z waszymi stolecznymi przyjaciolmi bedziecie sie mogli wymieniac uwagami na temat zajebistosci Legii tudziez o seksownych koralikach duchowego prywodcy jej kibicow,nie w.k.o.r.w.i.a.j.a.c przy okazji wislackiej braci |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl