Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Ciastek1 26.02.2010 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 859609)
Nie zapomniałeś o wiecznie pokrzywdzonych i zapomnianych?:D

Czy przypadkiem ich stadion nie jest za niski na pająka . Nie wiem jak dokładnie wygląda montaz tego ustrojstwa ale może okazać się , że ich trybuny są za niskie , w dodatku o różnej wysokości . Jeszcze cabaj zrobi wyjazd i im spadnie pajęczak na głowy .

Pablo84 26.02.2010 10:50

A tutaj ujęcie, jak wygląda ten masz od dołu
http://img693.imageshack.us/img693/7...tualny1024.jpg

sztafi 26.02.2010 10:59

Ale jaja:) Wyglada na to ze oni montuja to juz z zamotowanymi "zarowkami" :)

Ivory1906 26.02.2010 11:24

Cytat:

Orientuje się na jakim etapie są prace wykończeniowe wewnątrz trybuny C ?
Wczoraj napisalem na gg 1906 zapytanie o full galerie z wnetrza C. Dzisiaj dostalem odp ze nowa galeria bedzie dzisiaj ale we wnetrzu trybuny wiele sie nie dzieje...

Cytat:

Ale jaja:) Wyglada na to ze oni montuja to juz z zamotowanymi "zarowkami" :)
Pozniej pewno ciezko by im bylo zamontowac "zarowki" wiec robia to odrazu.

Fuks 26.02.2010 12:23

Myslalem ze te jupitery beda troche bardziej poziomo w kierunku murawy, a ten prawie pionowo do góry.. ciekawe..

DIX1906 26.02.2010 12:47

jest galeria z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeria/zdjecia_z_budowy/Pierwszy_jupiter_zamontowany/

Rafee 26.02.2010 12:49

ja tez tak właśnie myślałem... no ale cóż zaskoczyli nas..... mniejsza juz z tymi jupiterami wazne zeby calosc od srodka tak mniej wiecej wygladala
http://stadionwisly.info/img/konkurs...krakow_big.jpg

crazykaro 26.02.2010 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 859702)
Myslalem ze te jupitery beda troche bardziej poziomo w kierunku murawy, a ten prawie pionowo do góry.. ciekawe..

Jupiter chyba będzie bardziej poziomo tylko trzeba najpierw odciąg do konstrukcji stalowej zamontować żeby się nie przekręcił

PhantomRanger 26.02.2010 12:53

Ja mam takie pytanie. Na ostatnim zdjęciu z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ntowany/35540/ odnoszę wrażenie jakby robili coś w D. Wnioskuje to tym, że są te niebieskie wsporniki czy jak się to tam nazywa. Chyba, że się mylę :) Stadion powoli pnie się w górę i kto wie może faktycznie uda im się ukończyć go do lipca.

Adamek21 26.02.2010 12:56

Mi osobiście podoba się ten niżej podany projekt krzesełek pasują te krzesełka do trybuny E i D bardzo fajnie by to wyglądało.Z tymi jupiterami też się zdziwiłem no ale co nam pozostało tylko czekać aż stadion w całości będzie gotowy.

Ivory1906 26.02.2010 12:59

Cytat:

a mam takie pytanie. Na ostatnim zdjęciu z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ntowany/35540/ odnoszę wrażenie jakby robili coś w D. Wnioskuje to tym, że są te niebieskie wsporniki czy jak się to tam nazywa. Chyba, że się mylę :) Stadion powoli pnie się w górę i kto wie może faktycznie uda im się ukończyć go do lipca.
To jest wnetrze C. Rygle juz wczesniej malowali na wiec to na 1906% jest C :)

wojtala8 26.02.2010 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 859719)
Jupiter chyba będzie bardziej poziomo tylko trzeba najpierw odciąg do konstrukcji stalowej zamontować żeby się nie przekręcił

Maszt oświetleniowy będzie stał tak jak widać na zdjęciu i nic bardziej nachylany nie będzie. Ale na tym maszcie każdy jupiter ma własną regulacje pod jakim kontem można go ustawić. I same jupitery będą ustawione bardziej poziomo tak żeby całe boisko oświetlić.

KoPer 26.02.2010 13:02

http://tsw.com.pl/upload/images/oswietlenie(duze).jpg

http://tsw.com.pl/news/Stawiaja-oswietlenie-48

cassius31krakow 26.02.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 859653)
Wczoraj napisalem na gg 1906 zapytanie o full galerie z wnetrza C. Dzisiaj dostalem odp ze nowa galeria bedzie dzisiaj ale we wnetrzu trybuny wiele sie nie dzieje...

W środku natomiast trwa układanie kolejnych kabli, przewodów i rur. Są to prace, które nie są zbyt efektowne, jeśli chodzi o dostrzegalne zmiany, ale na pewno są bardzo pracochłonne. Równocześnie na wszystkich poziomach poza parterem, gdzie te prace są już wykonane, wylewane są posadzki. Zaczęło się też ogrzewanie wnętrz tak, aby możliwe było wykonywanie kolejnych prac, a także pozbycie się wilgoci z budynku.

Rano d góry wyniesiony został pierwszy maszt oświetleniowy. Najpierw został on zamocowany na dachu, a potem dodatkowo będzie usztywniony odciągami, które będą przymocowane do ramy dachu. Przymocowanie jednego masztu będzie więc trwało cały dzień. Na ziemi są już gotowe również kolejne maszty, które podnoszone będą w następnych dniach. Wkrótce w górę pojedzie również konstrukcja, na której oparty zostanie telebim. Sama konstrukcja jest już w całości skręcona i spokojnie czeka na wyniesienie jej. Gotowe są też mocowania przy dachu, do których zostanie ona przykręcona. Operacja podnoszenia konstrukcji odbędzie się prawdopodobnie w poniedziałek.


M. Górski
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

sztafi 26.02.2010 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 859720)
Ja mam takie pytanie. Na ostatnim zdjęciu z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ntowany/35540/ odnoszę wrażenie jakby robili coś w D. Wnioskuje to tym, że są te niebieskie wsporniki czy jak się to tam nazywa. Chyba, że się mylę :)

Cytat:

Równocześnie na wszystkich poziomach poza parterem, gdzie te prace są już wykonane, wylewane są posadzki.
Tak ze to zdjecie tez sie tyczy trybuny wschodniej.
Gdyby faktycznie ktos cos ruszyl pod polnocna napewno by o tym wspomniano

pozdro

ciacho 26.02.2010 13:08

Czy te wszędobylskie rury pod sufitem będą zakryte jakimś podwieszanym sufitem czy zostaną takie na wierzchu, ewentualnie obłożą jej jakimiś srebrnymi elementami widocznymi na zdjęciach z ostatniej galerii? Jak to wygląda w środku trybuny E?

crazykaro 26.02.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 859735)
Czy te wszędobylskie rury pod sufitem będą zakryte jakimś podwieszanym sufitem czy zostaną takie na wierzchu, ewentualnie obłożą jej jakimiś srebrnymi elementami widocznymi na zdjęciach z ostatniej galerii? Jak to wygląda w środku trybuny E?

Oczywiście że tak w końcu projekt naszego stadionu zakłada surowy wygląd w co wkomponują się odryte instalacje:!:


Żartowałem:D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 859728)
Maszt oświetleniowy będzie stał tak jak widać na zdjęciu i nic bardziej nachylany nie będzie. Ale na tym maszcie każdy jupiter ma własną regulacje pod jakim kontem można go ustawić. I same jupitery będą ustawione bardziej poziomo tak żeby całe boisko oświetlić.

Rzeczywiście masz racje teraz spojrzałem na ten projekt który był kilka stron wcześniej:-p

sztafi 26.02.2010 13:13

A ktos mi powie co to jest?? Kolektor sloneczny :shock:

http://i47.tinypic.com/2liap0k.jpg

Czarny 26.02.2010 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sztafi (Post 859740)
A ktos mi powie co to jest?? Kolektor sloneczny :shock:

Platforma dla obsługi technicznej. Gość wchodzi po drabince a na platformie wymienia, co tam trzeba wymienić etc.

crazykaro 26.02.2010 13:24

To nie kolektor tylko miejsce skąd będą rzucać w Cabaja śnieżkami :D
Widizsz drabinę po prawej? To miejsce dla obsługi technicznej jakby się lampa spaliła. Takie samo przejście techniczne będzie wzdłużcałego dachu. Jak się przyjrzeć temu projektowi pare stron wcześniej to widać

RLY 26.02.2010 13:25

@sztafi Platforma dla obslugi techncznej reflektorow,moze tez dla TV ale szczerze mowiac watpie.

saklak1906 26.02.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sztafi (Post 859740)
A ktos mi powie co to jest?? Kolektor sloneczny :shock:

http://i47.tinypic.com/2liap0k.jpg

Tylko i wylacznie platforma dla obslugi technicznej jak sie lampy przepala.

maci0s 26.02.2010 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sztafi (Post 859740)
A ktos mi powie co to jest?? Kolektor sloneczny :shock:

Kolektor!! :D:D:D Nie... Tam będzie lądował helikopter Cupiała...:p Jezu ludzie.... Czasem warto coś oglądnąc dwa razy:)

Gordian 26.02.2010 13:58

To nie platforma techniczna raczej. Porównajcie wielkość chłopa na dźwigu do odległości między lampami a tą platformą. Gość który wymienia żarówki musiałby mieć taboret ze sobą :D żeby zmienić dolne żarówki., a górne są nie zniszczalne, nie przewidziano ich naprawy :D

A tak serio, to co by to nie było to i tak mało ważne. Ważne, że te maszty są w miarę subtelne, a nie tak jak np. na stadionie w sąsiedztwie.

crazykaro 26.02.2010 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 859779)
To nie platforma techniczna raczej. Porównajcie wielkość chłopa na dźwigu do odległości między lampami a tą platformą. Gość który wymienia żarówki musiałby mieć taboret ze sobą :D żeby zmienić dolne żarówki., a górne są nie zniszczalne, nie przewidziano ich naprawy :D

A tak serio, to co by to nie było to i tak mało ważne. Ważne, że te maszty są w miarę subtelne, a nie tak jak np. na stadionie w sąsiedztwie.

Nie zauważyłeś ża za lampami są jeszcze dwie mini drabinki z tego co widze

famul 26.02.2010 15:20

tak lekko odbiegając od tematu budowy ten kto wejdzie zmieniać te żarówki to będzie miał niezła panoramę Krakowa z tego podestu :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 859875)
No i jeszcze wiecej odwagi


a tego to zdecydowanie bo ja to w życiu bym tam nie wyszedł

saklak1906 26.02.2010 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez famul (Post 859865)
tak lekko odbiegając od tematu budowy ten kto wejdzie zmieniać te żarówki to będzie miał niezła panoramę Krakowa z tego podestu :D

No i jeszcze wiecej odwagi

Fuks 26.02.2010 16:27

Nie chce byc złym prorokiem, ale jak ta pogoda utrzyma sie jeszcze do meczu i w jego trakcie, to murawa na Hutniku w kilka dni po położeniu zostanie totalnie zjechana....

orzeu 26.02.2010 17:11

Ja sie nie obraze jak dzisiaj juz bedzie tragiczna bo to bedzie sprzyjac zawodnikom ktorym kibicuje w dzisiejszym meczu. Kontuzjom i czerwonym kartkom :D

Pero 26.02.2010 18:54

Wydaje mi się że z powodu montowanych dzisiaj mastów transmisja z wspomnianych pajączków będzie na naszym stadionie niemożliwa. Będą one przecież poniżej tych masztów i będą tworzyły cień na boisku. Jeśli się mylę to mnie poprawcie bo pisze tylko co mi sie wydaje :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl