![]() |
|
|
|
Przychodzi muzułmanin w turbanie na głowie do sklepu z bronią i pyta:
- Czy ma pan noże? Sprzedawca przygląda mu się uważnie i mówi: - Nie, nie mamy noży. Muzułmanin juz wychodzi, ale zauważa że noże leżą na wystawie za sprzedawcą i wraca. - Przepraszam, a czy może ma pan pistolety? - Nie, nie mamy pistoletów. Muzułmanin jest zdziwiony, gdyż na wystawie za sprzedawcą leżą pistolety. - A czy może ma pan granaty? - Nie! - odpowiada sprzedawca, mimo że leżą one obok pistoletów. - Przepraszam, muszę się jeszcze pana o coś zapytać. Czy ma pan coś przeciwko muzułmanom? - Tak - odpowiada spokojnie sprzedawca: noże, pistolety, granaty. ;) |
Takie wpadki zwykle przydarzają się gdy ktoś chce się lansować na czymś na czym się nie zna :lol: |
To się wydaje śmieszne ale jak się człowiek zastanowi to widać jak ci ludzie potrafią w żywe oczy kłamać, jak bez żadnego wstydu mówią nieprawdę. To są zwykłe szmaty, które grają swoje role po to żeby się dorwać do koryta, do interesów. okropne.
|
IncognitoTSW zerknij sobie na wpis JKM na facebooku z dnia 7 września bierzącego roku, na temat meczu Polska Gibraltar. Twój podpis pod filmikiem z Beatą Szysło pasował by idalnie, również pod tamtym wpisem.
|
mmm
mnie to nie śmieszyło bo było logiczne z punktu widzenia teorii gier acz nie do końca sprawdzało się w futbolu. To wrzuciłem bo mnie śmieszy i myślę, że nie tylko mnie |
|
https://pannieznajomy.wordpress.com/...gubil-samolot/
Może kupimy jeden? W najlepszym wypadku na wyjazdy po Europie w najgorszym żeby wsadzić do niego cały zagraniczny szrot i wy.......ić pod koło podbiegunowe ;) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chamskie ale taki nastrój po Norwegii w ręczną...
Czemu niewidomi lubią bułki z makiem ? Bo na każdej jest inna historia |
Chamskie ciąg dalszy
Czemu w Afryce dzieciom obcinają nóżki ? Żeby nie chodziły głodne |
|
|
Promcja Walentykowa w jednej z restauracji
Przyjdź z kochanką -5% Przyjdź z żoną -10% Przyjdź z obiema ....my stawiamy. |
nie jestem do końca pewien ale sądząc po koszukach nie są to chłopaki z Amici?
http://joemonster.org/images/vad/img...dc5adfe18a.gif http://vader.joemonster.org/upload/r...dec7slimak.gif |
Ile Wałęsa wydał na nowy samochód?
... ... ... Dwóch kolegów. |
No taki sędzia w Polsce przypuszczam, że żywy by nie wyszedł po czymś takim.
Dużo widziałem w futbolu ale takiego sqrwysyństwa sędziowskiego jeszcze nie. https://www.youtube.com/watch?v=XBFkakbRoiY |
Dancing dog :)
https://m.youtube.com/watch?v=KsESLm0Lj38 |
Z pamiętnika archeologa:
Cytat:
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl