Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

Krzysiek 17.07.2016 16:04

Stranger Things - PO-LE-CAM!

In the 1980s, the disappearance of a young boy develops into an extraordinary mystery involving top secret experiments, terrifying supernatural forces, and a very strange little girl.

Krav 28.09.2016 09:57

Ktoś wie skąd mogę pobrać drugi sezon Narcos ? Torrentz.eu z którego dotychczas korzystałem padł na cycki i ogólnie mam problem ze znalezieniem tego.

MatMario 28.09.2016 22:34

pebx.pl i konto premium na jakims serwisie

FraMat 29.09.2016 08:47

Dokładnie. Tez kiedyś bawiłem się z torrentami, bo to teoretycznie darmocha, ale po pierwsze ściąganie uciążliwe, a po drugie tyle gó..a co tam się złapie to nie ma nigdzie.
Od dłuższego czasu mam konto premium na catshare z wyszukiwarką. Kosztuje grosze, a cały sezon serialu ściągam zazwyczaj w pół godziny i nigdy nie ściągnąłem żadnego vira
Narcos s02? Znalazłem na catshare w 5 sekund. Do wyboru pliki w różnych formatach i w różnych jakościach, Co, kto lubi.

MatMario 29.09.2016 09:39

I jeśli chodzi o prawne rzeczy przy torentach jestes piratem, pobierajac z serwisow nie :D

wiesniak842 24.10.2016 03:51

"Black Mirror" nowy sezon ktoś już widzioł???

Kocur 10.02.2017 21:05

Jakieś namiary na seriale online?

Coś się porobiło i 99% stron jakie miałem zapisane nie działa ... Akurat chciałem sobie odświeżyć Spartakusa.


Edit:
Thx !

TSWthedues 10.02.2017 21:43

http://www.cda.pl/RayanAsasin/folder/966079

Tu masz dostęp do Spartakusa na CDA, nie wiem czy preferujesz Lektora czy też napisy;)

http://www.cda.pl/video/show/spartakus_seriale

FraMat 10.02.2017 23:24

http://www.tvseriesonline.pl/?lang=en a ta strona też nie działa?

Kocur 10.02.2017 23:29

Hmm, tam nie mam konta - jak wybieram z listy to nie pokazuje żadnych odcinków - może tylko dla zalogowanych?

cash_X 10.02.2017 23:39

http://filiser.tv

Kocur 12.02.2017 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cash_X (Post 1464061)


Mój ad blocker i antywir się przepalił tyle tam linków i ukrytych odnośników ;)

brylant17 21.02.2017 18:05

Zabrałem się za Breaking Bad który jest tak mocno chwalony przez każdego, jestem po pierwszym odcinku i muszę przyznać trzyma poziom lecz zobaczymy co będzie dalej obym się nie zawiódł....Zastanawia mnie jedno czego lektor wszystkiego nie czyta ? muszę ratować się napisami....

FraMat 22.02.2017 10:56

Fakt.
W dwóch, czy trzech pierwszych odcinkach ściąganych z netu są luki.
Później już jest OK.
Miłych wrażeń.
Chyba zabiorę się też niedługo za obejrzenie BB po raz trzeci.

btw
nie mogę doczekać się 3 sezonu Better Call Saul

brylant17 06.03.2017 16:17

Ihaaa obejrzałem pierwszy sezon i jestem po 5 odcinku drugiego.Sezon drugi i odcinek drugi u tego dziadka Tuco rozwalił mnie całkowicie,nie żałuje że się za niego wziąłem :D

stawski 14.03.2017 22:30

BB zajebiste :) co sezon to lepszy.

christof20 18.03.2017 00:54

SyFy podała, że powstanie trzeci sezon "The Expanse".
https://naekranie.pl/aktualnosci/bed...on-the-expanse
I bardzo dobrze - dla mnie to najlepsze SF od zakończenia "Battlestar Galactica".

Ponad to w październiku br ma się zacząć trzeci sezon "Ash vs Evil Dead". Groovy ;)

ABGwislakABG 18.03.2017 09:27

Ogląda ktoś serial Człowiek z wysokiego zamku/The man in high castle? Faktycznie taki dobry?

art 18.03.2017 10:22

Człowiek z wysokiego zamku - ja widziałem kilka odcinków, ale nie skończyłem. Super zrobiony pod względem technicznym (scenografia, zdjęcia, muzyka itp.), ale sama akcja... Mnie znudziło po tych kilku odcinkach, że ciągle powtarza się ten sam schemat czyli już ma się udać co zaplanowane i zawsze w ostatnim momencie coś się sypie. Po prostu ta powtarzalność stałą się nużąca i kompletnie nie zaskakująca.

Mam pytanie czy warto dalej oglądać takie seriale?
Fortitude 2 sezon
Humans 2 sezon
Bloodline 2 sezon
The Affair 3 sezon (przyznam, że już drugi mnie znudził. 1 był rewelacyjny przez zabieg pokazywania tych samych sytuacji z różnych perpektyw)

A z nowości?
Medyceusze: Władcy Florencji
Sneaky Pete

Ktoś wie gdzie można obejrzeć Pogranicze w ogniu?

Zwitter 18.03.2017 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1466903)
The Affair 3 sezon (przyznam, że już drugi mnie znudził. 1 był rewelacyjny przez zabieg pokazywania tych samych sytuacji z różnych perpektyw)

Jeżeli drugi sezon Ci nie podszedł (co dziwne jak dla mnie bo ja uważam go za jeszcze lepszy niż pierwszy) to sezon 3 też Ci raczej nie podejdzie, jak dla mnie najsłabszy, ale jak widać się nie zgadzamy w ocenie więc możesz zerknąć na 1, 2 odcinki i sam ocenisz.

FraMat 20.03.2017 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1466877)
SyFy podała, że powstanie trzeci sezon "The Expanse".
https://naekranie.pl/aktualnosci/bed...on-the-expanse
I bardzo dobrze - dla mnie to najlepsze SF od zakończenia "Battlestar Galactica".

Miałem problemy z przebrnięciem przez pierwszy sezon. Warto ściągnąć sobie drugi? Coś drgnęło w akcji? Czy nadal takie dłużyzny?

christof20 21.03.2017 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1467106)
Miałem problemy z przebrnięciem przez pierwszy sezon. Warto ściągnąć sobie drugi? Coś drgnęło w akcji? Czy nadal takie dłużyzny?

W drugim sezonie dzieje się IMO więcej niż w pierwszym, jest więcej akcji, mniej "dłużyzn". Czy warto ściągać/oglądać drugi sezon ?? To już zależy, co się lubi ;) Najlepiej spróbuj oglądnąć kilka odcinków drugiej serii (do tej pory ukazało się ich osiem) i sam zdecyduj.

brylant17 21.03.2017 15:39

Jestem po 3 sezonach BB zacząłem czwarty serial jednym słowem świetny,ale irytuje mnie Pinkman co za typ i na dodatek 0 myślenia.Szkoda,że tylko 5 sezonów tylko bo się meeega wciągnąłem.Anna Gunn powinna dostać oskara za to jak gra w tym serialu

FraMat 21.03.2017 22:01

Jak będziesz tęsknił za BB ściągnij sobie potem Better Call Saul. Saul Goodman i Mike Ehrmantraut wymiatają....

Zacząłem teraz oglądać Constantine... Lubie takie klimaty. Trochę jak Stranger Things dla ciut starszych.
A od jutra ściągam The Expanse 2

Aha. Nikt nie polecał jeszcze "Westworld"....

szprotson 22.03.2017 09:12

Nie?
Westworld zajebiste ! :)

10 odcinkow ktore mozna wciagnac jeden po drugim. Początek troszke cięzki ale warto sie wczuć.

brylant17 29.04.2017 18:02

Skończyłem w końcu Breaking Bad.Trochę mi to zajęło,ale warto było szkoda,że tak się skończyło, było naprawdę parę mocnych odcinków,które wciskały w fotel.Pinkman jak mnie ten gość irytował, a za to,że sprzedał WW należała mu się kulka w czółko.Zastanaiwam się co obejrzeć myślę nad: Fargo,Better Call Saul lub Narcos ciężki wybór....

ABGwislakABG 29.04.2017 18:09

Better Call Saul, później Narcos.

wiesniak842 18.05.2017 20:14

Netflix wyprodukuje serial na podstawie "Wiedźmina" Sapkowskiego :alleluja:

Kamil_mchw 18.05.2017 21:47

jakiś godny polecenia serial, który wyszedł najdalej pół roku temu... ?

MatMario 19.05.2017 11:21

Ma ktoś może link do 16 odcinka 6 sezonu Suits?

Kolumbus 13.06.2017 22:14

a może jakiś dobry link do oglądania seriali? filiser.rv widzę, że zaniemógł

Kocur 19.06.2017 12:29

Filiser faktycznie padł. Coś można znaleźć na anyfiles.pl

Jawor 13.07.2017 05:04

Zacząłem spisywać ostatnio swoje wspominki, a część z nich, zwłaszcza jeśli chodzi o parę znajomości wiążą się ze starym dobrym forum TWSD. Pozwolę sobie podzielić się tworzonym przeze mnie serialem vlogowym @Jestem Budda Człowieku: https://www.youtube.com/channel/UCI6...SGhKmCf6F67Xfg

Ciekaw jestem czy ktoś tu jeszcze z tamtych czasów postuje. Jak coś źle zrobiłem i to zły temat czy coś to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość za długi staż i że dawno mnie na forum nie było :D

pozdrawiam
:razz:

brylant17 06.08.2017 12:23

W końcu z opóźnieniem z powodu braku czasu, obejrzałem 3 sezony Better Call Saul przyjemnie mi się oglądało aż do ostatnich odcinków trzeciego sezonu.Pięknie załatwił Chucka w sądzie,ale wkurzyłem się jak też załatwił Erin. Ciekawe czy uratują Chucka? może Jimmy będzie miał jakieś przeczucie ? Dawać IV sezon dopiero w 2018r....W IV sezonie ma się pojawić Jesse i Walter ciekawie oj ciekawie

Warrior 06.08.2017 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1472842)
Filiser faktycznie padł. Coś można znaleźć na anyfiles.pl

https://fili.tv

Już odniemógł :)

Kolumbus 25.09.2017 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Warrior (Post 1479275)
https://fili.tv

Już odniemógł :)

fili tv też zdechło, jakaś alternatywa?

TonyWiślak 27.10.2017 19:27

Szukam jakiejś brytyjskiej produkcji kryminalnej badz czegos w tym stylu :) ktoś coś może polecić?

Od siebie polecam Unforgotten ;)

brylant17 01.11.2017 16:53

Lubiłem Kevin'a Spacey'ego nie spodziewałem się takiego gó...na z jego strony widać,że nie ma świętoszków i każdy ma coś za uszami teraz pewnie będzie wsyp podobnego syfu

MatMario 01.11.2017 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TonyWiślak (Post 1485971)
Szukam jakiejś brytyjskiej produkcji kryminalnej badz czegos w tym stylu :) ktoś coś może polecić?

Od siebie polecam Unforgotten ;)

Broad Church, Black Mirror i Sherlock. Z czego BM raczej fantazja ae watki kryminalne też są.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1486514)
Lubiłem Kevin'a Spacey'ego nie spodziewałem się takiego gó...na z jego strony widać,że nie ma świętoszków i każdy ma coś za uszami teraz pewnie będzie wsyp podobnego syfu

Taki świat, pedał pedałowi wilkiem.

TonyWiślak 01.11.2017 19:06

Broad Church i Black Mirror bardzo fajne ;)
Ja oglądałem jeszcze Unforgotten i też mogę polecić :)
Teraz Luther na ekranie i jak dotychczas nie jestem rozczarowany.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl