![]() |
Stranger Things - PO-LE-CAM!
In the 1980s, the disappearance of a young boy develops into an extraordinary mystery involving top secret experiments, terrifying supernatural forces, and a very strange little girl. |
Ktoś wie skąd mogę pobrać drugi sezon Narcos ? Torrentz.eu z którego dotychczas korzystałem padł na cycki i ogólnie mam problem ze znalezieniem tego.
|
pebx.pl i konto premium na jakims serwisie
|
Dokładnie. Tez kiedyś bawiłem się z torrentami, bo to teoretycznie darmocha, ale po pierwsze ściąganie uciążliwe, a po drugie tyle gó..a co tam się złapie to nie ma nigdzie.
Od dłuższego czasu mam konto premium na catshare z wyszukiwarką. Kosztuje grosze, a cały sezon serialu ściągam zazwyczaj w pół godziny i nigdy nie ściągnąłem żadnego vira Narcos s02? Znalazłem na catshare w 5 sekund. Do wyboru pliki w różnych formatach i w różnych jakościach, Co, kto lubi. |
I jeśli chodzi o prawne rzeczy przy torentach jestes piratem, pobierajac z serwisow nie :D
|
"Black Mirror" nowy sezon ktoś już widzioł???
|
Jakieś namiary na seriale online?
Coś się porobiło i 99% stron jakie miałem zapisane nie działa ... Akurat chciałem sobie odświeżyć Spartakusa. Edit: Thx ! |
http://www.cda.pl/RayanAsasin/folder/966079
Tu masz dostęp do Spartakusa na CDA, nie wiem czy preferujesz Lektora czy też napisy;) http://www.cda.pl/video/show/spartakus_seriale |
http://www.tvseriesonline.pl/?lang=en a ta strona też nie działa?
|
Hmm, tam nie mam konta - jak wybieram z listy to nie pokazuje żadnych odcinków - może tylko dla zalogowanych?
|
|
Cytat:
Mój ad blocker i antywir się przepalił tyle tam linków i ukrytych odnośników ;) |
Zabrałem się za Breaking Bad który jest tak mocno chwalony przez każdego, jestem po pierwszym odcinku i muszę przyznać trzyma poziom lecz zobaczymy co będzie dalej obym się nie zawiódł....Zastanawia mnie jedno czego lektor wszystkiego nie czyta ? muszę ratować się napisami....
|
Fakt.
W dwóch, czy trzech pierwszych odcinkach ściąganych z netu są luki. Później już jest OK. Miłych wrażeń. Chyba zabiorę się też niedługo za obejrzenie BB po raz trzeci. btw nie mogę doczekać się 3 sezonu Better Call Saul |
Ihaaa obejrzałem pierwszy sezon i jestem po 5 odcinku drugiego.Sezon drugi i odcinek drugi u tego dziadka Tuco rozwalił mnie całkowicie,nie żałuje że się za niego wziąłem :D
|
BB zajebiste :) co sezon to lepszy.
|
SyFy podała, że powstanie trzeci sezon "The Expanse".
https://naekranie.pl/aktualnosci/bed...on-the-expanse I bardzo dobrze - dla mnie to najlepsze SF od zakończenia "Battlestar Galactica". Ponad to w październiku br ma się zacząć trzeci sezon "Ash vs Evil Dead". Groovy ;) |
Ogląda ktoś serial Człowiek z wysokiego zamku/The man in high castle? Faktycznie taki dobry?
|
Człowiek z wysokiego zamku - ja widziałem kilka odcinków, ale nie skończyłem. Super zrobiony pod względem technicznym (scenografia, zdjęcia, muzyka itp.), ale sama akcja... Mnie znudziło po tych kilku odcinkach, że ciągle powtarza się ten sam schemat czyli już ma się udać co zaplanowane i zawsze w ostatnim momencie coś się sypie. Po prostu ta powtarzalność stałą się nużąca i kompletnie nie zaskakująca.
Mam pytanie czy warto dalej oglądać takie seriale? Fortitude 2 sezon Humans 2 sezon Bloodline 2 sezon The Affair 3 sezon (przyznam, że już drugi mnie znudził. 1 był rewelacyjny przez zabieg pokazywania tych samych sytuacji z różnych perpektyw) A z nowości? Medyceusze: Władcy Florencji Sneaky Pete Ktoś wie gdzie można obejrzeć Pogranicze w ogniu? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem po 3 sezonach BB zacząłem czwarty serial jednym słowem świetny,ale irytuje mnie Pinkman co za typ i na dodatek 0 myślenia.Szkoda,że tylko 5 sezonów tylko bo się meeega wciągnąłem.Anna Gunn powinna dostać oskara za to jak gra w tym serialu
|
Jak będziesz tęsknił za BB ściągnij sobie potem Better Call Saul. Saul Goodman i Mike Ehrmantraut wymiatają....
Zacząłem teraz oglądać Constantine... Lubie takie klimaty. Trochę jak Stranger Things dla ciut starszych. A od jutra ściągam The Expanse 2 Aha. Nikt nie polecał jeszcze "Westworld".... |
Nie?
Westworld zajebiste ! :) 10 odcinkow ktore mozna wciagnac jeden po drugim. Początek troszke cięzki ale warto sie wczuć. |
Skończyłem w końcu Breaking Bad.Trochę mi to zajęło,ale warto było szkoda,że tak się skończyło, było naprawdę parę mocnych odcinków,które wciskały w fotel.Pinkman jak mnie ten gość irytował, a za to,że sprzedał WW należała mu się kulka w czółko.Zastanaiwam się co obejrzeć myślę nad: Fargo,Better Call Saul lub Narcos ciężki wybór....
|
Better Call Saul, później Narcos.
|
Netflix wyprodukuje serial na podstawie "Wiedźmina" Sapkowskiego :alleluja:
|
jakiś godny polecenia serial, który wyszedł najdalej pół roku temu... ?
|
Ma ktoś może link do 16 odcinka 6 sezonu Suits?
|
a może jakiś dobry link do oglądania seriali? filiser.rv widzę, że zaniemógł
|
Filiser faktycznie padł. Coś można znaleźć na anyfiles.pl
|
Zacząłem spisywać ostatnio swoje wspominki, a część z nich, zwłaszcza jeśli chodzi o parę znajomości wiążą się ze starym dobrym forum TWSD. Pozwolę sobie podzielić się tworzonym przeze mnie serialem vlogowym @Jestem Budda Człowieku: https://www.youtube.com/channel/UCI6...SGhKmCf6F67Xfg
Ciekaw jestem czy ktoś tu jeszcze z tamtych czasów postuje. Jak coś źle zrobiłem i to zły temat czy coś to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość za długi staż i że dawno mnie na forum nie było :D pozdrawiam :razz: |
W końcu z opóźnieniem z powodu braku czasu, obejrzałem 3 sezony Better Call Saul przyjemnie mi się oglądało aż do ostatnich odcinków trzeciego sezonu.Pięknie załatwił Chucka w sądzie,ale wkurzyłem się jak też załatwił Erin. Ciekawe czy uratują Chucka? może Jimmy będzie miał jakieś przeczucie ? Dawać IV sezon dopiero w 2018r....W IV sezonie ma się pojawić Jesse i Walter ciekawie oj ciekawie
|
Cytat:
Już odniemógł :) |
Cytat:
|
Szukam jakiejś brytyjskiej produkcji kryminalnej badz czegos w tym stylu :) ktoś coś może polecić?
Od siebie polecam Unforgotten ;) |
Lubiłem Kevin'a Spacey'ego nie spodziewałem się takiego gó...na z jego strony widać,że nie ma świętoszków i każdy ma coś za uszami teraz pewnie będzie wsyp podobnego syfu
|
Cytat:
Cytat:
|
Broad Church i Black Mirror bardzo fajne ;)
Ja oglądałem jeszcze Unforgotten i też mogę polecić :) Teraz Luther na ekranie i jak dotychczas nie jestem rozczarowany. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl