Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7522)

LooNatyk 12.08.2010 07:43

tacy jak fanTS1906 mnie rozwalaja po calosci.. az szkoda komentowac ;)

niektorzy na tym forum na prawde zyja w swojej prywatnej rzeczywistosci, oderwani od wszystkiego.

skeba 12.08.2010 07:47

Nam potrzeba trenera z charyzmą, a nie potulnego dziadzia (Kasperczak)
Pilkarze muszą wiedzieć, kto rządzi i basta, co czasami mi sie zdawalo, ze gdy trenowal Skorza to pilkarze mieli za duzo do powiedzenia.

LooNatyk 12.08.2010 08:03

fanTS1906 -- napisales cos takiego:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 958568)
Ktos moglby mi wytlumaczyc ten szal radosci, w zwiazku z informacja, ze moze nas trenowac Jimenez? Nie wiele o nim wiem oprocz tego ze do tej pory na powaznym poziomie trenowal tylko 1 klub i zaczal dobrze a potem bylo juz tylko coraz gorzej.

skad wziales to info?? I jezeli nie jestes czegos pewny, to po co to piszesz?

Jimenez przyszedl do Sevilli w 2007, w pierwszym sezonie zajal 5 miejsce, natomiast w sezonie 08/09 juz 3. Gdzie tu widzisz regres? W sezonie 09/10 Sevilla skonczyla na miejscu 4.

Nie rozumiem jak mozna mmiec zastrzezenia do takie trenera, zdajac sobie sprawe gdzie my jestesmy obecnie?? Chlop prowadzil 3 lata druzyne z czuba tabeli w jednej z najsilniejszych lig swiata. Druzyna ta przez te 3 lata lokowala sie zaraz za wielka dwojka..

Oczywiscie pomijam tutaj fakt, ze taki trener dla nas jest poza zasiegiem, dla niego przyjscie do nas to bylo by cos jak zeslanie na roboty przymusowe. To byl by szok, przesiadka z jednego z najmocniejszych klubow PD, do naszej buraczanej ligi.

EDIT: I zeby jasne bylo, to jeszcze raz podkresle, ze jak dla mnie to kolejny wymysl PS, ktory ostatnio dostawia takie szopki, ze ja piernicze.

el Nuero 12.08.2010 08:14

Kolejne kłamstwa PS?
 
W moim odczuciu PS zszedł już na nędzniejszy poziom, niż gra naszej repry w meczu z Hiszpanią czy wczoraj z Kamerunem. Manuel Jimenez trenerem Wisły? Kto tak pisze oprócz żałosnych łowców sportowych sensacji? Noticias Deportivas dywaguje, gdzie Barcelona "upchnie" Ibrahimovicia. La Marca pisze o wczorajszym, szczęśliwym dla Hiszpanów remisie 1-1- z Meksykiem. Żadne buscar (szukanie- hiszp.) nie pomaga. Tuttomercatoweb również nie zajmuje się losami byłego trenera Sevilii.

Owszem, biorę pod uwagę wariant, że nasza Wisełka negocjuje po cichu i nie upublicznia wiadomości. Nie chce mi się jednak wierzyć, że lepsze wiadomości sportowe od wspomnianych, znanych serwisów ma gazetka w kraju, gdzie futbol żegluje w stronę międzynarodowego pośmiewiska...

ladek1989 12.08.2010 08:18

Dla mnie ten news to może nie być kolejne sf wymyślone przez dziennikarzy. Jimenez nie ma pracy, a pieniądze są potrzebne:). Wisła przecież to nie jest jakiś tam anonimowy klub, o którym nikt w Europie nie słyszał, chociaż zgoda, że ostatnie ,,wyczyny w pucharach'' chwały nie przynoszą. Jest jednak nowy stadion, stabilny sponsor więc czemu ma nie spróbować? Jak dla mnie najlepsza kandydatura, jeśli oczywiście została zgłoszona.

felipe 12.08.2010 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 958596)
LooNatyk, wszedlem na wikipedie i z tego co zobaczylem odnioslem wrazenie ze w jego przypadku nastapil syndrom Skorzy u nas czyli dobry poczatek a potem zaczelo sie sypac a ja oczekiwal bym trenera budujacego druzyne powiedzmy przez 5 lat a nie takiego, ktorego znowu zwolnia za 2 lata. Na prawde ja nie jestem z tych ktorzy oczekuja nie wiadomo kogo, ale tez nie dopatrzylem sie w nim drugiego Mourinho zeby tak szalec na wiesc o nim.

Pomijając oczywisty fakt, że Jimenez do nas nie przyjdzie to już brak mi słów jak nazwać osobę marudzącą nad taką potencjalną kandydaturą...

Skoro masz takie wymagania to wróżę ci spory zawód za parę dni :lol:

snyrting 12.08.2010 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 958596)
LooNatyk, wszedlem na wikipedie i z tego co zobaczylem odnioslem wrazenie ze w jego przypadku nastapil syndrom Skorzy u nas czyli dobry poczatek a potem zaczelo sie sypac .

Gdzie ty to wyczytałeś w Wikipedii?

Koleś przez od 2007 roku przez 3 lata doprowadzał Sewille odpowiednio do miejsc- 5, 3, 4.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 958596)

Na prawde ja nie jestem z tych ktorzy oczekuja nie wiadomo kogo, ale tez nie dopatrzylem sie w nim drugiego Mourinho zeby tak szalec na wiesc o nim.

Ty wogóle czytasz co piszesz? Nie oczekujesz nie wiadomo kogo, ale każdy "kto nie jest drugim Mourinho" jest za słaby.



Twój post potwierdza moją tezę, że nawet jakbyśmy się dowiedzieli, że od jutra Wisłe zmacniaja Messi, Ronaldo, Casillas i Rooney, to znalezliby się ludzie, którzy by narzekali na taki wybór.

Swoją drogą mało realne jest to, że trener takiej klasy jak Jimenez wogóle zechciał do nas przyjść. A już sposób w jaki (podobno) próbuje to załatwić, każe się poważnie zastanowić.

szlaQ 12.08.2010 08:51

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Pil...890,1,727.html

ooo czyżby strach przed "Hard-workiem" zaaplikowanym przez zagranicznego szkoleniowca ??:rotfl:

jason wiślak 12.08.2010 08:51

Jeśli prawdą jest że chce do nas przyjść Jimenez, to ja jestem za! Dobry gość, pewniak niemalże....pracował w Sevilii, myślę ze powinniśmy dać mu szansę. Może być lepszy od Simeone...

TymonPRO 12.08.2010 08:57

Co za news z rana dawać Jimeneza do nas taki trener to miałby autorytet,niesamowite aż że chce do nas.

fanTS1906 12.08.2010 08:57

W ogole bym nie szalal bo uwazam, ze trener to nie jest cudotworca, jesli przyjdzie solidny(nawet w wymiarze Wisly a nie europejskim) to nalezy mu dac szanse i kibicowac by mu wyszlo. Nie podoba mi sie za to podejscie jak np niektorych tutaj, ktorzy przedstawiaja Petrescu jako nieomylnego i idealnego trenera bo moim zdaniem nie od szkoleniowca wszystko zalezy. Nie wydaje mi sie tez zeby odpowiednim bylo kierowanie sie tym kogo trenowal, poniewaz jest wielu trenerow, ktorzy na starcie dostaja szanse pracy w wielkim klubie (chocby walkowany ostatnio Zola) co nie oznacza ze prezentuja odpowiednio wysoki poziom. Dla tego tez bardziej interesuja mnie kulisy jego pracy niz to ze uczyl sie trenerki w rezerwach Sevilli, Urban tez byl w Osasunie... Nie jest tak, ze jestem negatywnie do niego nastawiony ale nie uwazam, ze przez to ze nasza pilka jest na dnie to mamy sciagac jakiegos podrzednego trenera (nie mam nikogo konkretnie na msyli) bo tym problemow nie rozwiazemy, jesli wyjsc z zalozenia ze nikt porzadny do nas nie przyjdzie to po co wogole sobie glowe zawrac?

iq1000 12.08.2010 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ (Post 958610)
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Pil...890,1,727.html

ooo czyżby strach przed "Hard-workiem" zaaplikowanym przez zagranicznego szkoleniowca ??:rotfl:

- Szybko pokazał, że zna się na rzeczy. Kolejna zmiana szkoleniowca w trakcie sezonu nie wydaje się najlepszym pomysłem - mówi anonimowo jeden z piłkarzy Wisły.


Oby nowy trener dał im prawdziwy wycisk, a najsłabsze ogniwa trzeba eliminować.

qchar90 12.08.2010 09:17

nie wiem czy przekret sportowy prawde pisze o tym ze nasze gwiazdeczki nie chca nowego trenera, sa za Kulawikiem
kolejny kolega, ktory poglaszcze, nie bedzie aplikowal ciezkich treningow
jebane s****ysyny boja sie czlowieka z zagranicy, boja sie stracic miejsce w pierwszym skladzie
boja sie ciezkich treningow

MarecqiTSW 12.08.2010 09:36

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...arahal,1517823


bardzo ciekawa postać ;) myśle że taka myśl szkoleniowa by sie u nas sprawdziła :)

sandiegoo 12.08.2010 09:36

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Hmmm myśle że to byłby dobry wybór. Ale czy aby napewno to nie plotki ?? Bo gdyby nie to byloby super. Moim zdaniem lepszy od Simone

bridgeburner 12.08.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 958625)
- Szybko pokazał, że zna się na rzeczy. Kolejna zmiana szkoleniowca w trakcie sezonu nie wydaje się najlepszym pomysłem - mówi anonimowo jeden z piłkarzy Wisły.



Im więcej czytam takich wypowiedzi tym bardziej życze sobie kogos pokroju Magatha
Już się naszym p...izdk...znaczy piłkarzom pojawiło widmo końca notorycznych wakacji w oczach
I bardzo dobrze, koniec opierdalactwa wreszcie nadejdzie
A jeżeli z tym, że Jimenez wysłał swoją aplikację do nas to prawda( w co nota bene nie wierzę)
To Basałaj obojetnie gdzie teraz jest powinien w pośpiechu zapierniczać do Sevilli z propozycją umowy

Martinus 12.08.2010 09:38

Abstrahując od tego, że szanse na to, że Jimenez do nas przyjdzie są tylko nieco większe od tego, że jutro nad Krakowem przeleci Kometa Halleya jedna sprawa:
Nie wiem czy śmiać się czy płakać na widok postów krytykujących kandydaturę tego szkoleniowca.Na litość Boską mówimy o osobie która przez 3 lata trenowała Sevillę - to chyba nie był przypadek.Dla porównania Bakero poprowadził Sociedad w kilku meczach i po kiepskich wynikach podziękowali mu.
A co do tego wywiadu z "anonimowym piłkarzem" Wisły to tylko potwierdza się fakt, że kadrę należy mocno przetrzebić.Już widzę ten strach przed "nowym Petrescu" Mam nadzieję, że on się ziści :)

sandiegoo 12.08.2010 09:41

Wcale bym się nie zdziwił gdyby tym anonimowym piłkarzem byla ta ,,panienka,, Boguski

Kon®ado 12.08.2010 09:48

jesli to prawda to jestem jak najbajdzier za tym Jimenezem tylko czy to relane hmm ;p wazne ze to nie jest orzyoadkowy gosc tylko ma pojecie w koncu z Sevilla ma jakies tam osiagniecia ale pozyjemy zobaczymy..

Ogin 12.08.2010 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandiegoo (Post 958655)
Wcale bym się nie zdziwił gdyby tym anonimowym piłkarzem byla ta ,,panienka,, Boguski

ja bym bardziej na Lobodzinskiego stawial :] a co do Jimeneza pozyjemy zobaczymy :) trenera najprawdopodobniej przedstawia po meczu z Ruchem dopiero wiec trzeba czekac

fanTS1906 12.08.2010 09:49

A ktos wie jakim typem czlowieka jest Jimenez, czy rzeczywiscie jest takim "drugim Petrescu"? W tym artykule z interii co ktos wkeil raczej opisuja go jako dobrego ojca dla swoich pilkarzy i wariata, ktory zmienia sklad co mecz :)

LooNatyk 12.08.2010 09:57

no po tej wypowiedzi naszej gwiazdki o Kulawiku widac, ze to banda nierobow i tyle. Juz pewnie trzesa gaciami, ze przyjdzie ktos z duzym poparciem Cupiala, i zrobi im z dupy jesien sredniowiecza.

lukaszkm 12.08.2010 10:18

Seriale "Wisła szuka bramkarza", "Wisła szuka stopera - czyli wielka zagadka Chaveza" okazały się hitem, więc musiała się pojawić i trzecia część sagi: "Wisła szuka trenera". Fajna sprawa bo gazety mają o czym pisać, a ja mam co czytać przy śniadaniu :) A tak serio, to Przegląd Sportowy mnie dziś mocno rozbawił. Dno głębsze niż Fakt.

mitmichael 12.08.2010 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 958659)
jesli to prawda to jestem jak najbajdzier za tym Jimenezem tylko czy to relane hmm ;p wazne ze to nie jest orzyoadkowy gosc tylko ma pojecie w koncu z Sevilla ma jakies tam osiagniecia ale pozyjemy zobaczymy..

Cos na rzeczy chyba jest.

"Kolejny trop wiedzie natomiast do Hiszpanii. Jak dowiedzieliśmy się, jednym z kandydatów na stanowisko trenera Wisły jest Manolo Jimenez, czyli człowiek bardzo mocno związany z Sewillą. Właśnie w tym mieście, w barwach FC Sevilla grał w czasie kariery zawodnicznej. Jimenez był też w kadrze Hiszpanii na mistrzostwach świata we Włoszech w 1990 roku. Jako trener ma doświadczenie z Primera Division. Przez 2,5 roku prowadził bowiem Sevillę, którą przejął od Juande Ramosa."

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...dzie,id,t.html To juz chyba pewniejszy informator od Przegladu Sportowego

no faktycznie, nie zauwazyłem drugiej daty

felipe 12.08.2010 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 958680)
Cos na rzeczy chyba jest.

"Kolejny trop wiedzie natomiast do Hiszpanii. Jak dowiedzieliśmy się, jednym z kandydatów na stanowisko trenera Wisły jest Manolo Jimenez, czyli człowiek bardzo mocno związany z Sewillą. Właśnie w tym mieście, w barwach FC Sevilla grał w czasie kariery zawodnicznej. Jimenez był też w kadrze Hiszpanii na mistrzostwach świata we Włoszech w 1990 roku. Jako trener ma doświadczenie z Primera Division. Przez 2,5 roku prowadził bowiem Sevillę, którą przejął od Juande Ramosa."

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...dzie,id,t.html

Wiadomość zaktualizowana dziś rano...
Nie ma juz wiarygodnych dzienników, wszyscy kopiują po sobie i interes się kręci...

koyoot 12.08.2010 10:42

Panowie, ktos tutaj pytal czy on jest jak drugim Petrescu(znaczy Jimenez). Jest od niego jeszcze gorszy jesli chodzi o przygotowanie fizyczne:D. Pilkarzyki mieliby taki za******* na treningach ze to co przechodzili z Rumunem to bylo klepanie sie po tylkach.

Do tego swietny taktyk. Nic tylko brac.

JrQ- 12.08.2010 10:44

Mogę i uwierzyć, że Jimenez wysłał ofertę do nas.
Ale w życiu nie uwierzę, że nas na niego stać.

Nie ma pracy, wysyła oferty, proste.
Nie szukajcie sensacji.

Martinus 12.08.2010 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manager89 (Post 958691)
Bo co?? Bo chce, żeby Wisła działała profesjonalnie i racjonalnie??


Nie bo nie zdajesz sobie sprawy z prostego faktu.Polska piłka w każdym wymiarze jest na dnie a niedługo usłyszymy pukanie od spodu - i to już nie w wykonaniu Estonii czy Azerbejdżanu a Irlandii Północnej,Malty czy Islandii.
Uzdrowić ową sytuację mogą tylko i wyłącznie wzorce zachodnie i rozwiązania swego czasu stosowane w Turcji,Ukrainie a obecnie chociażby na Cyprze.Mowa tu o ściąganiu doświadczonych,obytych szkoleniowców i piłkarzy.

As 12.08.2010 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manager89 (Post 958683)
Panowie spokojnie z tym szukaniem nowego trenera... I spokojnie z "jechaniem" po Tomku Kulawiku. A co Wy myślicie, że on odrazu może narzucić naszym kopaczom "hard work"?? Jakby zaaplikował im odrazu po 2 treningi dziennie to z naszej dość szerokiej kadry utworzył by się mały szpital... A

Pytam bo dlugo mnie w Krakowie ne ma.
To oni nie maja dwoch treningow dziennie? Kiedys za pierwszej kadencji Henryka dwa treningi dzienie to byla norma.

No to juz mnie nie dziwi, te wszystkie chujowe wyniki i brak jakiejkolwiek techniki. Ja pracuje na pelny etat i trenuje praktrycznie codziennie po pracy.
Ci kolesie powinni miec po dwa normalne treeningi dziennie plus zajecia taktyczne a takze motywacyjne z psychologiem sportowym.
Jak mozna odnosisc jakiekolwiek sukcesy w profesjonalnym futbolu jak sie trenuje 10 godzin tygodniowo plus mecz?

Ktokowiek by nie przyszedl to powinien to natchmiast zmienic.

Manager89 12.08.2010 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 958696)
Nie bo nie zdajesz sobie sprawy z prostego faktu.Polska piłka w każdym wymiarze jest na dnie a niedługo usłyszymy pukanie od spodu - i to już nie w wykonaniu Estonii czy Azerbejdżanu a Irlandii Północnej,Malty czy Islandii.
Uzdrowić ową sytuację mogą tylko i wyłącznie wzorce zachodnie i rozwiązania swego czasu stosowane w Turcji,Ukrainie a obecnie chociażby na Cyprze.Mowa tu o ściąganiu doświadczonych,obytych szkoleniowców i piłkarzy.

Ale ja jestem jak najbardziej za trenerem z zagranicy... Tylko zatrudnienie szkoleniowca musi być przemyślane... W klubie pracować ma niebawem dyrektor sportowy i on też powinien mieć głos przy wyborze nowego trenera. Który szanujący się trener obejmie zlepek kopaczy kiepsko przygotowanych do sezonu?? Trener z zagranicy raczej nie zna polskiego, trudno mu się będzie dogadać odrazu z piłkarzami, a my już jesteśmy w trakcie sezonu. Nie mamy czasu na nieporozumienia, niedopowiedzenia... Niech Kulawik poprowadzi zespół w rundzie jesiennej. A co do nowego trenera to z kandydatur jakie dotychczas przewijały się na forum najlepsze są: Wiktor Gonczarenko, Manolo Jimanez, Diego Simeone.

kamilo584 12.08.2010 11:06

Moim zdanie Jimenez jest najlepszym trenerem dla Wisełki , lepszego na pewno nie będzie .

Marszałek 12.08.2010 11:22

Jimenez za pośrednictwem PS szukał kontaktu z Wisłą. A co to Wisła nie ma skrzynki mailowej?Wg PS łatwiej znaleźć kontakt do nich niż do klubu:). czyli coś z cyklu, historie dla pelikanów. Poza tym Jimenez wg mnie nie jest najlepszym kandydatem. Gdyby rzeczywiście rozpatrywał chęć przyjścia do nas, to tylko dla kasy. I zapewne sprowadziłby jakiś "super kopaczy", których chciał kupić gdy był w Sevilii ale byli za drodzy:). Lub jakiś chłam z rezerw nam podrzuci. To byłby właśnie ten gość,który wie,że nic nie osiągnie,bo materiału ku temu nie ma żadnego, dobrze o tym wie,ale przez jakiś czas kasę wyciągnie. A odchodząc zostawi nas z jakimś szrotem.

iq1000 12.08.2010 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 958723)
Jimenez za pośrednictwem PS szukał kontaktu z Wisłą.

Jimenez nie zwrócił się do PS tylko zwrócił się do jednego z ich wysłanników, co nie przeszkodziło PS w ubarwieniu swoich zasług.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 958723)
Poza tym Jimenez wg mnie nie jest najlepszym kandydatem. Gdyby rzeczywiście rozpatrywał chęć przyjścia do nas, to tylko dla kasy. I zapewne sprowadziłby jakiś "super kopaczy", których chciał kupić gdy był w Sevilii ale byli za drodzy:). Lub jakiś chłam z rezerw nam podrzuci. To byłby właśnie ten gość,który wie,że nic nie osiągnie,bo materiału ku temu nie ma żadnego, dobrze o tym wie,ale przez jakiś czas kasę wyciągnie. A odchodząc zostawi nas z jakimś szrotem.

Niby moderator, a pieprzysz jak inne pokemony :rotfl::rotfl::rotfl:

Martinus 12.08.2010 11:28

Jimenez to osoba która zasłynęła przede wszystkim świetną pracą z młodzieżą w Sevilli i za owe osiągnięcia został mianowany I trenerem.Navas,Ramos,Reyes to jego odkrycia.Co to oznacza? - moim zdaniem bardzo prostą rzecz.Nawet gdyby naściągał tzw "Szrotu" to potrafiłby z tego szrotu wyciągnąc 100 % ich możliwości.

DiegoG 12.08.2010 11:34

Tylko jakby miał już ściągać ten szrot, to żeby był to "młody szrot", a nie Descargi czy inne Arrunabarreny. :D

Marszałek 12.08.2010 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 958724)
J.




Niby moderator, a pieprzysz jak inne pokemony :rotfl::rotfl::rotfl:

No to powiedz mi co może gość pokroju Jimeneza zrobić w takim klubie jak Wisła. Rozumiem,ze dla Ciebie przyszedł by tu z nostalgii a nie dla kasy./Facet bez klubu pozostaje jakiś czas. Dawaj coś konkretnie i na temat bo pokemonowata kara cie czeka.

power1928 12.08.2010 11:37

Jimenez w Wiśle? Nie chce mi się wierzyć... Co do jego osoby to gdyby faktycznie objął nasz zespół to skończyłoby się gwiazdorzenie Brożka i chamstwo Małeckiego. To trener który w Sevilli nie bał wprowadzać się młodych do gry od razu na głęboką wodę. To mógłby być najlepszy transfer do nas na lata!

Pablo84 12.08.2010 11:38

iq1000 to nie tak.
Jeśli są osoby, które oceniają piłkarzy po 2 meczach, na dodatek takich, którzy z drużyną zamiast trenenować czas spędzali w samolotach załatwiając papierkowe sprawy (tak jakby od takich rzeczy nie było ludzi...) to ja sobię pozwolę na ocenę niektórych po ich postach.

Pomijam już fakt, że PS jest szmatławcem a informacja o hiszpańskim trenerze jest wyssana z palca, ale jeśli ktoś ma jakieś "ale" w stosunku do pracy Jimeneza w Wiśle, to ja absolutnie uważam, że taka osoba ma jakieś kłopoty sama z sobą i postów tej osoby nie należy traktować poważnie.
Bardzo uradował mnie "chłab z Sevilli".Szkoda tylko, że ten klub ma jedną z najlepszych na świecie szkółek.
Dobre jest też stwierdzenie, " że pewnie przychodzi dla kasy". A miałby przyjśc dlatego, bo zawsze marzył o pracy w Wielkiej Wiśle?Przeciez nasza liga jest jedną z najgorszych w Europie....

DiegoG 12.08.2010 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 958731)
No to powiedz mi co może gość pokroju Jimeneza zrobić w takim klubie jak Wisła. Rozumiem,ze dla Ciebie przyszedł by tu z nostalgii a nie dla kasy./Facet bez klubu pozostaje jakiś czas. Dawaj coś konkretnie i na temat bo pokemonowata kara cie czeka.

Skoro nie Jimenez czy koleś pokroju Jimeneza, to kto twoim zdaniem powinien być trenerem Wisły? Tomasz Kulawik byłby idealny, tak?

Marszałek 12.08.2010 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DiegoG (Post 958736)
Skoro nie Jimenez czy koleś pokroju Jimeneza, to kto twoim zdaniem powinien być trenerem Wisły? Tomasz Kulawik byłby idealny, tak?

Jimenez to jest top trenerski. Co on może zdziałać w ekipie gdzie piłkarze mają problemy z przyjęciem piłki? Nic. O infrastrukturze,a raczej jej braku nie wspomnę. Przyjść to może, ale będzie mijało się to z celem. Tylko kasę weźmie i tyle. Trzymam się swojej wersji,że najlepiej to ściągnąć trenera z Słowenii, Słowacji.Czech, Serbii. A nie gości z innych piłkarskich planet. To tak jakby Kubica miał się ścigać maluchem. Maluch przez to lepszy będzie czy jak?

A co do szkółki Sevilii,na pewno najlepsi z niej przyjdą na wypożyczenie do Wisły:). Żyjcie nadal złudzeniami. W Polonii gra wychowanek Barcelony,raczej kopie się po czole.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl