![]() |
Zgodzę się z ostatnim zdaniem poprzednika. Porównujecie stadion Legii do tego w Kielcach, może i faktycznie bryły są podobne, ale jakość użytych materiałów do wykończenia jest zgoła odmienna. Na Legii naprawdę widać i czuć nowoczesność. Z tego głównie względu podoba mi się ten stadion. Nie odwalają maniany.
|
W moim odczuciu stadion Legii jest bardzo podobny do stadionu Wisły, i oba tak samo mi się podobają. Nasz jeszcze tak efektownie nie wygląda, bo jeszcze bryła nie zamknięta, ale jak zamkną bryłę to zobaczycie że też będzie super wyglądał.
Stadion Lecha wymiata, trzeba im to oddać. |
Co do stadionu Lecha to wymiata tylko i wyłącznie (oczywiście wg. mnie) Pojemnością i wielkością,materiały mizerne,dach ze szmat,jedna trybuna z baki kompletnie.Ale to tylko moje zdanie,trzeba się cieszyć że tyle tych stadionów się buduję,gdyby m ktoś powiedział 10 lat temu że będziemy w niedługim czasie praktycznie potęgą stadionową w tej części europy to bym go odesłał na kałuży chyba ;)
|
|
|
Można tylko patrzeć i ostrzyć sobie zęby na wyjazdy w przyszłym sezonie... :)
|
Jak już pojawiło się zdjęcie to miałbym pytanie do kolegi z Poznania,
zdzierają u Was murawę, ile potrwa jej wymiana? Zdążą na następny mecz ligowy? |
Trybuny wzdłuż boiska i gigantyczna konstrukcja dachu w Poznaniu robią niesamowite wrażenie. Ale te krzesełka na rusztowaniu i jedna wyłamana trybuna za bramką, to katastrofa - moim zdaniem większa niż nasz okrąglak czy odległość trybun od murawy.
|
Cytat:
|
|
Nawet najlepsze zdjęcia nie zmienią faktu, że juz stojaca trybuna psuje efekt końcowy o połowę...Szkoda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Każdy ogrodnik wie, że to stonka im tę trawę zżera :P |
Naprawdę fajny obiekt powstaje w Poznaniu . Jego największą zaletą jest wielkość , wręcz przytłacza ,zwłaszcza dzięki kratownicy .Faktycznie "trybunka" trochę nie pasuję ale w Poznaniu mają ten sam problem co w Krakowie , a mianowicie budowa zaczęła się na długa przed przyznaniem Polsce ME.
|
Cytat:
|
ale przeciez to Pyrlandia ;)
|
W pierwszej lidze też budują - Sandecja będzie miała stadion na 10 tys. - http://rdir.pl/8503r
Niestety nie znalazłem nigdzie w sieci wizualizacji... |
Jeśli chodzi o budowę stadionów to nie wyznaję żadnych animozji klubowych. Im więcej będziemy mieć stadionów, które będzie można bez wstydu pokazać Europie, tym lepiej. I nie chodzi tylko o stadiony w największych miastach więc fajnie, że powstają one także w takich miejscach jak Nowy Sącz.
|
Cytat:
Byłem wczoraj pooglądać stadion Legii (tak przy okazji wyjazdu służbowego do Warszawy). Z daleka robi fajne wrażenie, ale brak elewacji bardzo to psuje jak podejdziemy bliżej. Widok krzesełek "od spodu" dookoła stadionu sprawia wrażenie tandety i bylejakości. Troche jak nasze stare A/B od tyłu. Generalnie w porównaniu do monumentalnego "bunkra" Wisły sprawia wrażenie delikatnego i "tymczasowego" :) Nasz stadion od razu wygląda jak twierdza :) Konkluzja, poza subiektywnymi wrażeniami estetycznymi, jest taka, że zajebiste stadiony nam się budują i za rok będzie wypas! |
|
Bardzo fajnie to wyglada gdyby nie: jedna za mala trybuna, co trybuna to inna ilosc kondygnacji.
Natomiast podoba mi sie zamknieta struktura stadionu, zadnych dziur przez ktore mozna by zobaczyc pasace sie krowy. |
powstanie Familok-Arena połączy Bytom z Radzionkowem
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,77...zionkowem.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/4770 - tez mam spore watpliwosci co do cen(szokujacych...narodowy 1,5 mld zlotych?!) stadionow budowanych w Polsce...ale z racji tego, ze nic nie budowano, przymykam to na to oko.
|
W Poznaniu bardzo ciekawie to wygląda, szczególnie to monumentalne zadaszenie, jak dla mnie zdecydowanie daje radę - cała bryła też ciekawa, faktycznie ta stara trybuna psuje trochę efekt.
Warszawa(Legia) - bardziej standardowy wygląd ale też nie jest źle.Tak sobie patrze na te ich krzesełka - chciałbym poznać cenę ich i naszych bo ich ten 'sedes' ,nie dość że mi się bardziej podoba - jest taki stadionowy, to wygląda na o wiele wygodniejszy.Znając życie pewnie różnica w cenie będzie spora. I to nie tak że cudze chwale a swoje ganie - Nie przeczę że oba te stadiony jak dla mnie , prezentują się lepiej niż nasz ale nasz jakąś tragedią nie będzie - jak na te układy, architekta nie mającego najmniejszego doświadczenia w projektowaniu stadionów, itp to powinien być do przyjęcia - Szału nie zrobi ale obciachu też nie będzie. |
fajna fota Carte z dziś, więc wstawiam:
http://img231.imageshack.us/img231/8...3p40771597.jpg |
Wpienia mnie to.
Wasz stadion już teraz wygląda lepiej niż nasz po oddaniu w 100% Kiedy dokładnie oddają stadion Lecha ? |
Cytat:
|
Fajnie wyglada stadion Kuchenek ale nasz gdzie mlyn jest "caly" na jednym poziomie do ogarniecia dla gniazdowego wydaje mi sie duzo praktyczniejszy ,nawet jesli nasza D jest mniejsza niz ich trybuna z mlynem.
Gniazdowy u nas mowi do wszytskich (zwlaszacza jak ubęda Pleksy) i cala D teraz ma byc mlynem.Jesli dodac ze dobrze slyszlny bedzie G dla naroznikow wowczas nasz doping bedzie glosniejszy o duzzo w porowaniu do wczejszych meczy na R22. Na Amice moze i jest ta trybuna wieksza ale poziomowa i nie tworzy calosciowego mlyna.Legia ma zeszta to samo ,a np Zaglebie Lubin juz ma jeden poziom.O jeden poziom walczyli chyba tez kibice Jagi ale nie wie jak to tam ostatecznie wyszlo. Cieszymy sie wiec tym co mamy. |
Cytat:
W krainie kwitnącej bulwy lepiej grają w piłkę, lepiej kibicują, tam też robi się lepsze interesy. Amica lepiej kupuje sędziów (Kasierski), Amica II lepiej dba o wizerunek klubu (Reiss) a Amica III ma powodzenie w prasie (GW). Zatem dołącz do chórzystów...chóry (piewców) pewnie też mają najlepsze.... |
Cytat:
edit: Aha, nie wiem czy wiecie, ale wybrano już krzesełka i układ barw na trybunach. Będzie cholerna modna mozaika w barwach niebieski na dole przechodzący w biały tudzież bardzo jasny błękit ku górze. Średnio mi się to podoba, nasze barwy są przecież odwrotne (:/) no i wolałbym jednolity niebieski. Z drugiej strony rozumiem też że w układzie mozaiki niebieski nie mógł być pod dachem bo wyglądałoby to źle, wizualnie odcinając białą konstrukcję dachu. Plus jest taki, że wybrano fajne, wyogdne siedziska, szersze od planowanych, co zmniejszy pojemność maksymalną do ok 40-42k. Daje Wam linki do tych siedzisk i ich układu, z zaznaczeniem, że jakość kolorystyczna projektu układu jest słaba i nie oddaje rzeczywistych barw więc będziecie musieli poczekać, aż pojawią się lepsze grafiki. http://www.studiom2.pl/krzeselka.jpg http://img688.imageshack.us/img688/7783/25331768.jpg http://img6.imageshack.us/img6/7811/29952459.jpg No i na 100% mogę już Wam pokazać, gdzie będzie sektor gości. W narożniku I/II w części dwupoziomowej: http://lh4.ggpht.com/_qqdd-tkhY7M/S7...0/IMG_4650.JPG (zdjęcie Carte) Kocioł przeniesie się na lepszą pod względem kibicowskim trybunę nr IV. |
Krzesełka bardzo fajne. Ale ten układ kolorów niezbyt ciekawy. A będzie jakiś napis na trybunie np Lech ? Bo ta mozaika w przechodzeniu kolorów faktycznie słabo wygląda.
|
Cytat:
|
IV to chyba ta piętrowa za bramką( pierwsza z nowo wybudowanych)?
|
Tak, ta z mniejszym dachem jest IV, naprzeciwko obecnie kociol to II, kolorystyka krzeselke to jakas parodia i juz zostaly poczynione kroki aby wypieprzyc ten projekt w kosmos
|
|
na Bułgarskiej powoli startują z telebimami
http://www.lechpoznan.pl/art,14035,c..._telebimow.htm |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl