Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

1q2 23.06.2009 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tiramisu (Post 750419)
Czcionka przypadek. Nie trzeba mieć złej pamięci, żeby optymizmem wiało. Ok maruderzy - marudźcie sobie na zdrowie, jeśli to Wam pozwala czuć się "elytą".

Każdy ma inny sposób na czucie się elytą - ja tam bardziej wole pomarudzić niż uprawiać lans rodem z bajeru.pl:P

LAW 24.06.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 737214)
skoro drużyna która przeszła mistrza Niemiec, Francji, wicemistrza i mistrza Anglii nie jest najlepsza na świecie to ja już naprawdę nie wiem o co w tej całej piłce chodzi...

W Europie. Zobaczymy, czy przejdzie zdobywcę Copy Libertadores, bo różnie z tym w historii bywało. No chyba, że nie ma już Interkontynentalnego...

killzone 24.06.2009 19:09

Nie ma juz interkontynalnego. Na jego miejsce utworzyli Druzynowe Mistrzostwa Swiata(czyli 6 najlepszych druzyn z kazdego kontynentu)

LAW 24.06.2009 20:33

KMŚ i tak najlepsze były w 2000 (8 drużyn), ale wtedy zabrakło chyba kasy na organizacje i projekt musiał poczekać...

palikot 24.06.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 750377)
A co to ma do ubliżania Wiśle?

Niektórzy mają po prostu dobrą pamięć - Ostatnio jakies wstydliwe wtopy w pucharach nam się nie zdarzały ale to nie oznacza że mamy zgrywać kozaków.Nikt się Levadii nie boi ale element mądrze prawi - przejdźmy ich to będziemy się zastanawiać co dalej.A ich bardzo dobre wyniki(jak na taki klub) nie wzięły się z dupy, tylko poprzez dobrą grę.

Panowie nie bądźcie smieszni, jak my mamy się obawiac estończyków to lepiej, nie grac w pucharach... To tak jakby sie nas Barcelona obawiala rok temu... To poprostu jest słaby przeciwnik do ogrania i należy pamiętać o tym co nas wyeliminowało w 2004 roku żeby nie lekceważyc umiejętnosci przeciwkina... Trzeba podejść do nich z szacunkiem grac swoje i ich stałmsić u nas min. trójką i sprawa załatwiona. Po co dywagacje?

Baala 01.07.2009 22:58

Tre Fiori - Santa Julia 1-1
Hibernians FC - FK Mogren 0-2

W pojedynku gigantów remis i nie roztrzygnięte póki co kto ma najsłabszą lige w europie :D

boro92 01.07.2009 23:04

gdyby nie czerwona kartka to podejrzewam że Santa Julia by wygrała bo Tre Fiori wyrównało jak tamci grali w dziesiątke

LAB 01.07.2009 23:50

smiejcie sie nasi polscy giganci maksymalnie by wygrali 2:1 :D

ps. jakies culte-club brugge 5:0 <szok>

pirat.z.karaibow 02.07.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 754880)

ps. jakies culte-club brugge 5:0 <szok>

To nie jakieś culte, tylko Zulte Waregem. Nie słyszałeś o takiej drużynie? Rok czy 2 lata temu namieszali w Pucharze Uefa.

LAB 02.07.2009 00:28

szczerze,cos mi sie obliło o uszy,ale nie sądziłem ze sa az tak silni.
to nie jest ten zespol co kiedys cala kadra sklada sie z pilkarzy z wybrzeza kosci sloniowej? Vide Braziliana Pogon ?:D

Kondipr 02.07.2009 08:23

Nikt nie pokaże pucharowych meczów Wisły, Legii, Lecha i Polonii
Wszystko wskazuje na to, że kibice w Polsce nie będą mieli możliwości obejrzenia w telewizji walki polskich drużyn o awans do głównych faz europejskich pucharów. Najprawdopodobniej żadna z polskich telewizji nie pokaże meczów eliminacyjnych Wisły w Lidze Mistrzów oraz Legii, Lecha i Polonii w Lidze Europejskiej - informuje "Dziennik".
Już dziś pierwsza z polskich drużyn zaczyna walkę o europejskie puchary. Polonia Warszawa jedzie do czarnogórskiej Podgoricy, ale od dłuższego czasu było wiadome, że o pokazanie meczu nie pokusi się żadna z polskich telewizji. Okazuje się, że to nie ma być wyjątek, a zapowiedź braku transmisji z kolejnych meczów.

Powodem, dla którego polskie telewizje nie chcą płacić za pokazywanie futbolu, jest brak gwarancji zwrotu kosztów. Miesiące wakacyjne są dla telewizji najgorszymi jeśli chodzi o wyniki oglądalności. Szefowie poszczególnych stacji wychodzą więc z założenia, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na coś, co zobaczą nieliczni. Poza tym polskie platformy "wykrwawiły" się na kosztach praw do transmisji głównych faz europejskich pucharów. "N" zapłaciła za Ligę Mistrzów 50 mln euro, czyli trzykrotnie więcej niż przy poprzednim przetargu. Kolejne 10 mln wydał Polsat na sublicencję.

- U nas nikt nawet nie zastanawiał się nad tym, czy warto pokazywać rundę wstępną Ligi Europejskiej. Mamy poważniejsze problemy. Wszędzie są cięcia, zwolnienia, oszczędności i choć meczu Legii czy Polonii to nie są wielkie koszty, to w tej chwili i tak są one dla nas za duże. Po prostu odkąd straciliśmy wpływy z abonamentu, liczona jest u nas każda złotówka - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem" jeden z pracowników TVP.

TVP nie ma zamiaru pokazywać meczów rund eliminacyjnych jeszcze z jednego powodu. Prawa do głównej fazy mają konkurencyjne stacje. Pokazywanie ewentualnych sukcesów polskich drużyn w eliminacjach byłoby promocją produktu, do którego prawa ma Polsat i nSport.

Jedyną stacją, która wyraziła zainteresowanie pokazywaniem eliminacji jest Polsat. Stacja Zygmunta Solorza stawia jednak warunek firmie Sportfive (posiadaczowi praw) - musiałby je odstąpić za darmo w zamian za wyprodukowanie sygnału. Ta propozycja nie dotyczy jednak Wisły Kraków, która nie sprzedała Sportfive praw i sama posiada prawa do sprzedaży praw do transmisji z eliminacji Ligi Mistrzów.

Więcej w "Dzienniku"

***

Mam nadzieję, że Wisła odstąpi w razie czegoś za darmo wyjazdowe spotkanie.

konini09 02.07.2009 08:55

Tylko że jak raz odpuszczą za darmo to później telewizje będą też chciały za darmo albo za śmieszne pieniądze jak będą widzieć, że musimy pokazać to spotkanie bo tak chcą kibice... niestety ugięcie się też nie jest dobrym pomysłem myślę...

banasik 02.07.2009 09:19

chory kraj... jak można nie pokazać meczó eliminacyjnych kosztem jakiegoś po.......onego serialu?

TVP nie ma kasy?! Wolne, ****a żarty !! Nadzieja w Polsacie i sprzedaży przez nas praw.

unpredictable_wislaczka 02.07.2009 09:46

Jeżeli rzeczywiście nie pokażą tych spotkań, to według mnie to będzie wielka kompromitacja. Najpierw zabrano wtorkowe spotkania LM, a teraz nie chcą pokazać polskich drużyn. Wolne żarty...

A tłumaczenie,że są wakacje jest poprostu śmieszne. To nie serial,że jak się ominie jeden odcinek, to nic wielkiego się nie stanie. Jak ktoś chce obejrzeć mecz,to chyba zobaczy go bez różnicy czy jest grudzień czy lipiec...

!!IRIVER!! 02.07.2009 10:32

Ja tam się nie dziwię TVP. Proste, że nie chcą w tej chwili pokazać meczów eliminacji. Prawdą jest, że TVN i Polsat powinny w tej chwili tym się zająć - wygrały przetarg, niech transmitują. TVP było za biedne na całość LM, czy tam jeden mecz tygodniowo, wobec czego słusznie .......i resztę.

Kurt 02.07.2009 10:59

Tylko że różnica jest taka, że TVP jest finansowana z naszych podatków. TVP jest jak sama nazwa wskazuje telewizją publiczną. I ma coś takiego jak misja. W część tej misji wchodzi pokazywanie Polaków podczas ważnych wydarzeń sportowych. Bezsprzecznie Piłka Nożna jest sportem nr 1 w Polsce, to czy start polskich drużyn w europejskich pucharach nie jest tym ważnym wydarzeniem? Nie wierzę, że im koszty meczu Levadia - Wisła się nie zwrócą albo Wisła - Levadia to są eliminacje Ligi Mistrzów. Wisłę, Legie, Lecha ma kto oglądać, może z Polonią tak nie jest, ale nie pokazywanie meczów wyżej wymienionej trójki można nazwać kpiną.

wislacki 02.07.2009 11:10

Od jakiegoś czasu widać, że nie tylko piłka, ale w ogóle sport schodzi w TVP na drugie i dalsze miejsca. Ważniejszy jest przecież kolejny odcinek "M jak miłość" czy serial finansowany przez telewizję publiczną "Tancerze" (ogląda to ktoś? Bo płaci za to prawie każdy).

Co do opłacalności nie wierzę, że zwróci się transmitowany mecz FK Simurq Zaqatala - Bnei Yehuda Tel Aviv FC a Wisła - Levadia się nie zwróci.

For_FuN_ 02.07.2009 12:18

Przede wszystkim to kompromitacja ITI i Polsatu, bo to te konsorcja wykupily prawa do transmisji spotkan LM i LE. Od 20 lat ogladalismy wszystkie mecze polskich druzyn, a w tym roku zapowiada sie, ze nic nie obejrzymy.

Juz wiadomo, ze dzisiaj nie bedzie transmisji z meczu Polonii(co jest skandalem i trzeba to powtarzac).

1q2 02.07.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 755097)
Przede wszystkim to kompromitacja ITI i Polsatu, bo to te konsorcja wykupily prawa do transmisji spotkan LM i LE. Od 20 lat ogladalismy wszystkie mecze polskich druzyn, a w tym roku zapowiada sie, ze nic nie obejrzymy.

Juz wiadomo, ze dzisiaj nie bedzie transmisji z meczu Polonii(co jest skandalem i trzeba to powtarzac).

tyle że ITI i Polszit to stacje komercyjne i jak coś sie im nie opłaca to mają to w dupie a naszej publicznej to jest .......ony obowiązek by takie mecze pokazywać, szczególnie że koszty są niewielkie.

tu pojadę może utopią:) ale mam nadzieje że da się coś wymyślić wspólnie z kibicami innych zainteresowanych klubów, by poszło to publicznej w pięty - Choćby codzienne blokowanie im skrzynek pocztowych i nagłośnienie sprawy w mediach - które jak wiadomo w większości nie sa nam przychylne ale czasmi trza sie układac z wrogiem w imię wyższych celów;)

Marszałek 02.07.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 755584)
tyle że ITI i Polszit to stacje komercyjne i jak coś sie im nie opłaca to mają to w dupie a naszej publicznej to jest .......ony obowiązek by takie mecze pokazywać, szczególnie że koszty są niewielkie.

tu pojadę może utopią:) ale mam nadzieje że da się coś wymyślić wspólnie z kibicami innych zainteresowanych klubów, by poszło to publicznej w pięty - Choćby codzienne blokowanie im skrzynek pocztowych i nagłośnienie sprawy w mediach - które jak wiadomo w większości nie sa nam przychylne ale czasmi trza sie układac z wrogiem w imię wyższych celów;)

I tak wszyscy wiemy,że mecze będą pokazywane. Dla mnie tematu nie ma. Nie m się co napinać.

tofik 04.08.2009 16:43

Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie w Atenach :-p
Panathinaikos jest właściwie w tej samej sytuacji, co w meczu z nami. Pierwsze spotkanie na wyjeździe przegrane 3:1 ze Spartą Praga. Myślę, że warto zobaczyć, jak zaprezentują się Czesi. Jak podejdą do tego spotkania i jak ogólnie będzie wygladać gra obydwu drużyn. Ciekawe porównanie z tym, co zaprezentowała wtedy Wisła.

Wojtas 04.08.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 773577)
Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie w Atenach :-p
Panathinaikos jest właściwie w tej samej sytuacji, co w meczu z nami. Pierwsze spotkanie na wyjeździe przegrane 3:1 ze Spartą Praga. Myślę, że warto zobaczyć, jak zaprezentują się Czesi. Jak podejdą do tego spotkania i jak ogólnie będzie wygladać gra obydwu drużyn. Ciekawe porównanie z tym, co zaprezentowała wtedy Wisła.


Ciekawe czy znajdzie sie kolejny Riley "pomocna dłoń"

tofik 04.08.2009 19:13

Zobaczymy :lol: , sędziują Portugalczycy. Nie wiem jak u nich z eksportowymi sędziami, ale w lidze sędziowanie jest na mizernym poziomie. Szczególnie jeśli chodzi o odgwizdanie lub nie ofsajdu, czy faulu w polu karnym.

A tymczasem pierwsza "niespodzianka" Żydzi z Maccabi upokorzeni na własnym stadionie przez Kazachskie Aktobe. W 22 minucie już 0:3!

Eustachy 04.08.2009 19:16

Wlasnie jakis Zyd wsadzil na 1:3...beda jeszcze emocje.

Stream z meczu: http://cmarad.co.cc/

Edycja : mowilem, juz 2:3 :)

tofik 04.08.2009 19:23

Cholera farfocel od obrońcy i już 2:3 :((. Maccabi widzę podobnie jak Wisła podeszli do wzmocnień na LM. W ostatnich 2 sezonach same darmowe transfery.Jeden piłkarz za ok 300k eurasów. U nich to dopiero będzie płacz, jak w ciągu 2 lat najpierw mistrza wykopuje drużyna z Polski, a później z Kazachstanu :D

dawidTS 04.08.2009 19:23

no i koszerni 2-3 ,naprawde ciekawe widowisko.

A wie ktoś co sie dzieje z Beitarem? ile zespołów z Izraela gra w LM?

Svartis 04.08.2009 19:25

A w Turcji Sivasspor odrabia straty i po 20 minutach prowadzi 2:0 z Anderlechtem.
Ciekawe mecze szkoda że bez nas...

Neon 04.08.2009 19:48

FC Twente 1 - 0 Sporting Lizbona 1' :-)

sessegnon 04.08.2009 19:50

Na ERT World mozna ogladac mecz Panathinaikos-Sparta.Jest to kanal FTA, a wiec kazdy posiadajacy antene satelitarna moze go obejrzec.

Eustachy 04.08.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 773680)
Na ERT World mozna ogladac mecz Panathinaikos-Sparta.Jest to kanal FTA, a wiec kazdy posiadajacy antene satelitarna moze go obejrzec.

a ktory to kanal na Cyfrze+ ?

hunter 04.08.2009 20:00

Kanał 323.

sessegnon 04.08.2009 20:02

Nie wiem, bo mam CP, ale tu masz parametry: 11642H.Wystarczy przeszukac transporder.

Jak narazie to ten mecz przypomina mi mecz Panaty z Wisla.Sparta caly czas sie broni.

royalmichael 04.08.2009 20:11

M. Haifa 4-3 Aktobe
no bez jaj z 0:3 na 4:3 :O

tofik 04.08.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 773686)
Nie wiem, bo mam CP, ale tu masz parametry: 11642H.Wystarczy przeszukac transporder.

Jak narazie to ten mecz przypomina mi mecz Panaty z Wisla.Sparta caly czas sie broni.

E tam. Akcja za akcję idzie.
O i broni nadal ten sam kołek co z Wisłą :-p Co do Żydów...to było zbyt piękne. Pewnie się skończy 5:3 albo więcel ;[

LAB 04.08.2009 20:35

kurde pao strzelilo a ja podswiadomie kibicuje Sparcie jakby to Wisełka była..

marcinugorek 04.08.2009 20:43

no widać dziś że dużo drużyn lekceważy rywala tak jak dziś Anderlecht 5-0 w pierwszym a teraz 3-1 i ktow ei gdyby w Belgi było 4-0 mogło by byc utaj ciekawie..

WILU TS 04.08.2009 21:39

Sparta 3-0 w plecki ;)

sessegnon 04.08.2009 21:41

Pewne zwyciestwo Panathinaikosu, ale gdyby wpadl ten ostatni strzal to normalnie bramka roku :D

Kamson 04.08.2009 21:43

Sporting wyrównuje w 90 minucie i przechodzi do następnej rundy. Nie chciałbym dziś być kibicem Twente...

TymonPRO 04.08.2009 21:45

Masakra 94 minuta Sporting strzela na awans


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl