Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Watts 25.06.2010 09:33

Ma ktoś jakieś informacje na temat dostępności tych koszulek w Krakowie (nie tylko GK)? Dzięki z góry.

DominoForza 25.06.2010 10:27

w Krakowskiej sa po 69 trzy kolory ,bede w bonarce wieczorem to lukne czy sa w sizeer

BiM_BaM 26.06.2010 12:34

w bonarce sa same białe z logo bet-at-home

sayek89 26.06.2010 16:33

W gk w umbro jest czerwona m, ale z długimi rękawami. Z krótkim są same białe.

krkgiba 26.06.2010 20:34

kiedy możemy się spodziewać prezentacji nowych koszulek? od Adidasa.

rafil 26.06.2010 20:43

nie wcześniej jak 1. lipca

MłodePokolenie 27.06.2010 11:39

Czy ktoś wie coś na temat koszulek Wisły w sklepie Sport 50 Style na Kapelance pod TESCO? Rozmiarówka, kolory, ceny?

Neo1221 28.06.2010 12:20

http://wislackiepamiatki.blogspot.com/ <- zapraszam do oglądnięcia Koszulek Wisły... wciąż dodaje nowe... i proszę o Wasze zdjęcia :)

Przy okazji możecie kliknąć na reklamy aby pomóc w rozwoju bloga :)

Jazda Jazda Jazda!!!

Darkh 28.06.2010 14:14

A ja słyszałem że na koniec tygodnia do sklepu UMBRO w Galerii Krakowskiej ma przyjechać dostawa :) i Ceny mają być leszcze lepsze podobno :)

Serhean 28.06.2010 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 921533)
Czy ktoś wie coś na temat koszulek Wisły w sklepie Sport 50 Style na Kapelance pod TESCO? Rozmiarówka, kolory, ceny?

Rozmiarówka full, białe/czerwone/niebieskie.
Cena 69zł Bet-at-home/Tele-fonika

Adamek21 28.06.2010 14:28

Ciekawe kiedy będize oficjalne info o Adidasie

SoldierM4 28.06.2010 14:33

Pewnie 1 Lipca bo się umowa kończy z Umbro

R33 28.06.2010 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serhean (Post 922578)
Rozmiarówka full, białe/czerwone/niebieskie.
Cena 69zł Bet-at-home/Tele-fonika

Paradoksalna sytuacja ;)
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy...08_09_czerwona

Ciekawe co będzie się działo z cenami koszulek Umbro jak ten Adidas wejdzie do Wisły.

Darkh 29.06.2010 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 922577)
A ja słyszałem że na koniec tygodnia do sklepu UMBRO w Galerii Krakowskiej ma przyjechać dostawa :) i Ceny mają być leszcze lepsze podobno :)

No, miałem dobre info. Od dziś w Umbro i w Sizeerach koszulki są po 49,90 :)

bartek89TS 29.06.2010 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 923017)
No, miałem dobre info. Od dziś w Umbro i w Sizeerach koszulki są po 49,90 :)

No cena dobra, ale czy są rozmiary M i L ewentualnie XL??Bo większe to mogą sobie być:DŻyby ktoś kupił XXL to musiał by warzyć chyba 140kg:-p

Watts 29.06.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 923017)
No, miałem dobre info. Od dziś w Umbro i w Sizeerach koszulki są po 49,90 :)

No ja pieprze, a wczoraj wydałem 20 zł więcej :D

smutny 30.06.2010 14:00

Wie ktoś może czy w nowej dostawie przyszły M-ki ?

DominoForza 30.06.2010 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 922613)
Paradoksalna sytuacja ;)
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy...08_09_czerwona

Ciekawe co będzie się działo z cenami koszulek Umbro jak ten Adidas wejdzie do Wisły.

zgadnij, teraz pytaja nalapia tych koszulek a poznije bedzie za 100 na allegro puszczal bo adidas pewnie z 290 zl

jurukuru 30.06.2010 19:08

Piszcie jak wygląda sytuacja w TESCO na Kapelance i GK :)

El'kabat 30.06.2010 20:30

Dzis w umbro z krakowskiej byly niebieskie/biale/czerwone ale rozmiarowka xxl,3xl chyba,jedna albo dwie xlki widzialem

anthony09 30.06.2010 20:31

Nie wiecie czy jest zaplanowana konferencja prasowa dotycząca nowych strojów z Adidasa ?

Martinho 30.06.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 924341)
Nie wiecie czy jest zaplanowana konferencja prasowa dotycząca nowych strojów z Adidasa ?

Żmijka w innym temacie podała termin 12 lipca.

anthony09 30.06.2010 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 924371)
Żmijka w innym temacie podała termin 12 lipca.

To jest jakieś prawdopodobne info ? Czy tylko taki rzucony na opak termin ? Trochę też bez sensu jak będzie 12 lipca, strasznie późno na sprzedaż nowych koszulek.

Martinho 30.06.2010 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anthony09 (Post 924455)
To jest jakieś prawdopodobne info ? Czy tylko taki rzucony na opak termin ? Trochę też bez sensu jak będzie 12 lipca, strasznie późno na sprzedaż nowych koszulek.

Dla mnie sensowny, bo to poniedziałek po powrocie drużyny z Niemiec.

jurukuru 30.06.2010 22:21

Przynajmniej ceny tych UMBROwskich bedą spadać jeszcze bardziej na twarz, więc więcej Wiślaków i Wiślaczek będzie stać na nabycie koszulki :)
Adidas przygrzeje z ceną pi razy odbyt :) meczówki pewnie ze 250 zł a repliki ze 160 zł- obym się mylił.

Pawlolek 30.06.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 924280)
Piszcie jak wygląda sytuacja w TESCO na Kapelance i GK :)

Z poprzedniego sezonu w TESCO 49,99.

jurukuru 30.06.2010 22:27

Dzięki Pawlolek i dzięki drugiemu koledze za info na privie. Informujcie na bieżąco, jeżeli ktoś był widział co i jak.

R33 30.06.2010 23:18

No nie za dobrze to wygląda cenowo:
http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=422
http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=34
http://www.sklep.gksbelchatow.com/Ko..._M_XXL-29.html
http://www.sklep.gksbelchatow.com/Ko...miar_S-27.html

W przypadku GKS są to koszulki z tamtego sezonu (drogo jak na wyprzedaż, patrząc z tym co my mamy). W tym były trochę inne: http://galeria.wislakrakow.com/20100227/norek/11.jpg .

1227
Pewnie w Umbro.

1227 30.06.2010 23:21

strasznie drogo ten adidas się ceni... jak myślicie wyjdą dziś na trening w umbro czy dotrze jakiś tajny transport z ciuchami adidasa?

wonski_eNHa 01.07.2010 21:29

O podpisaniu umowy z Adidasem mogą w każdej chwili poinformować, ale pewnie zrobią to przy okazji prezentacji jakiegoś zawodnika, może prezentacji koszulek ?? W każdym razie nie ma co się za cycki ciągnąć z tymi koszulkami.

crazykaro 01.07.2010 22:09

To mamy 1 lipca. I co, trenowali już w adasiach?

R33 01.07.2010 22:13

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...0160171327.jpg http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9821624452.jpg

Jak widać raczej nie. Ale chyba nie jest tak, że jak Ci się umowa skończy to nie można w tym trenować, przecież z tego co pamiętam to w rezerwach to jeszcze w NIKE'ach grali jak Umbro było.

kolarz90 01.07.2010 22:14

Pewnie dopóki nie zaprezentują ich oficjalnie to na razie będą trenować w Umbro

pablo92TSW 01.07.2010 22:15

Dalej w UMBRO, myślę, że dopóki nie będzie oficjalnej zmiany sponsora, to tak pozostanie. Bardzo jestem ciekaw nowych strojów ;).

R33 01.07.2010 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pablo92TSW (Post 925353)
Bardzo jestem ciekaw nowych strojów ;).

Krój taki jak Realu w tym (09/10) sezonie ;) . Chyba, że chcesz wiedzieć jak to się Wiślacko będzie prezentować.

ping 02.07.2010 12:27

A dalej nikt nic nie wie kiedy bedzie oficjalna prezentacja Adidasa??

pablo92TSW 02.07.2010 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 925358)
Krój taki jak Realu w tym (09/10) sezonie ;) . Chyba, że chcesz wiedzieć jak to się Wiślacko będzie prezentować.



To wiem, ale właśnie interesuje mnie jak oni to zrobią "na Wiślacko" jak to sam ująłęś ;)

R33 02.07.2010 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ping (Post 925628)
A dalej nikt nic nie wie kiedy bedzie oficjalna prezentacja Adidasa??

Ktoś pisał (Żmijka bodajże), że 12 lipca kiedy to drużyna wróci do Krakowa.

WiślakMyślenice 02.07.2010 13:26

pokazują jak wygląda poprawne trałkowanie? :D Cristiano Ronaldo przerósł mistrza przecież xD

polska.mysl.szkoleniowa 02.07.2010 13:41

Na oficjalnej wciąż logo Umbro...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl