Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

4fan_player 21.01.2009 19:14

Grzegorz Kmiecik zagra w Stali Stalowa Wola. Info : 90minut.pl

Tricky 21.01.2009 19:31

Z całym szacunkiem trafił tam gdzie jego umiejętności maja jakąś wartość. To już jakiś postęp w jego karierze.

Tylko_Wisła! 22.01.2009 20:33

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...russii,1247822

Kamson 23.01.2009 23:19

Dziś w galerii krakowskiej widziany sam... Kuba Błaszczykowski. Stawiam dyche, że w temacie "polityka transferowa" rozgorzeje dyskusja na temat jego powrotu do Wisły :D
A jakby sie skończył temat o Kubie to... 2-3 tygodnie temu widziany Gorawski :D

pio 23.01.2009 23:30

Mam nadzieję, że się z dychy rozliczysz i nie zapomnisz o podatku ;>

grzesiek632 24.01.2009 10:09

http://www.futbol.pl/index_2501.php?...66d13df4c62d0a

fajny wywaid.. z Kalu Uche....

jachting 24.01.2009 12:27

gwiazdy w ogniu pytań:Szymek i Majdan między innymi

http://www.futbol.pl/index_0001.php?m_ID=13490&key=6347

HEDu 24.01.2009 13:25

Kosowski zagrał 90 minut w pucharowym meczu pucharu Cypru przeciwko Katokopia. APOEL zremisował 2-2 a Kamil pokazał się z dobrej strony w 2 połowie meczu. To pierwszy mecz "Kosy"w 1 składzie od czasu kontuzji.

Silvestro 24.01.2009 17:32

A Paolo Costa wszedł dopiero w 69 min za Satsiasa. :) Zobaczymy jak dzisiaj będzie.

HEDu 24.01.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Silvestro (Post 661892)
A Paolo Costa wszedł dopiero w 69 min za Satsiasa. :) Zobaczymy jak dzisiaj będzie.

dokladnie, ale Paulo grał na lewej, a Kosa na prawej flance ;)

Tomek_TS 25.01.2009 13:07

Poważana kontuzja Kukiełki.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...kielki,1248738

R33 25.01.2009 17:40

Maciej Żurawski zdobył bramkę w 18 min. meczu Larissy z Panserraikos. Larissa zremisowała 1:1 (w 90 min. wyrównał Konstantinidis)

hoho 25.01.2009 18:03

A Kalu Uche strzelił uwaga 4-tą bramke w kolejnym 3-cim meczu dla Almerii

darotsok73 28.01.2009 15:06

Borussia oferuje Błaszczykowi nowy "bajeczny kontrakt" między 1,5 a 2 mln. euro rocznie ! , i umowę do 2013 r. Spora kasa. Trzeba przyznać że Go doceniają . Należy mu się. Powodzenia , ale i tak uważam że powinien szukac sobie niedługo lepszego klubu.

Ps. - 2 mln. euro , gdzie Wisełka i polska liga do takiej kasy.....Powodzenia Błaszczyk , wróć kiedyś , przed emeryturą na R22....

piter116 28.01.2009 19:53

30-letni pomocnik Damian Gorawski podpisał w środę trzyletni kontrakt z Górnikiem Zabrze - podało biuro prasowe klubu.

Powodzenia Gora.

Mrsnh 28.01.2009 20:47

powodzenia to mu mogles zyczyc jak gral w Rosji, a nie teraz kiedy gra u naszych przeciwnikow....

piter116 28.01.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 664969)
powodzenia to mu mogles zyczyc jak gral w Rosji, a nie teraz kiedy gra u naszych przeciwnikow....

Przeciwników? :rotfl: Zejdź na ziemię.

Mrsnh:
To, że chłopak wrócił do polskiej ligi, akurat nie do Wisły nie znaczy, że mam zacząć go nienawidzić. Podobnie możesz powiedzieć o Pawle Strąku. A ja wciąż pamiętam jak chłopak zagrał w Wiśle fajne mecze w europejskich pucharach i chwała mu za to. To samo Gora. Może Błaszczykowski to nie był, ale robił zamieszanie na skrzydle, parę bramek strzelił, nawet piękne kobiety na trybuny sprowadzał:) Nie przeszedł chłopak do Cracovii czy Legii byś mógł o nim tak twierdzić.

Mrsnh 28.01.2009 20:53

krotka pamiec? wyniku z jesieni nie pamietasz?

mic 28.01.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 664971)
Przeciwników? :rotfl: Zejdź na ziemię.

Gdybysmy wygrali z tymi "nie-przeciwnikami": Gornikiem, Cracovia czy ŁKSem to prawdopodobnie mielibysmy teraz lidera.

eye63 28.01.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 664969)
powodzenia to mu mogles zyczyc jak gral w Rosji, a nie teraz kiedy gra u naszych przeciwnikow....

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 664976)
krotka pamiec? wyniku z jesieni nie pamietasz?

To miej pretensje do naszych kopaczy, że nie wygrali, do zarządu, że nie wzmocnił kadry, wreszcie do pecha, który nas zapewne prześladował, a nie szukaj winy i źle życz innym - przestań być stereotypem.
Sorry, mic Twój post mi się zacytowało :). Tego przed Tobą miałem na myśli.

MCX 29.01.2009 00:11

http://www.weszlo.com/news/2208

Strąk w Górniku, w związku z jego powrotem z Austrii dość interesująca notka :D

leyzer87 29.01.2009 07:59

Z tego co słyszałem Hristu Chiacu strzelił w 6-u spotkaniach dla swojego klubu 5-ć goli. Jest wypożyczony z Dynama do CS Otopeni, które broni się przed spadkiem.

ja_ka_ 30.01.2009 10:18

Tako rzecze Henryk K.
http://sport.onet.pl/0,1248675,19070...wiadomosc.html

FredzIo 30.01.2009 10:55

Jeśli to prawda to ciekawe czemu nie sprzedali Niedzielana. Nie wydaje mi się aby Skorża jeszcze w niego wierzyl, skoro w ataku hierarchia jest mniej wiecej taka: Pawel Brozek, Beto, Malecki, Boguski, Niedzielan.
Takie wnioski wyciagnalem ze sparingow.

Maciuś 30.01.2009 12:12

Bo pewnie Gornik chcial dac za niego 50 tys. euro.

jaszczur90 30.01.2009 14:59

Jeśli chodzi o wypowiedź Kasperczaka na temat kupna Niedzielana.. strona oficjalna Wisły Kraków domaga się przeprosin za te nieprawdziwe informacje .. więcej tutaj -> http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5178

KoPer 31.01.2009 09:44

Kongresu PiSu w Krakowie i ...

http://bi.gazeta.pl/im/8/6220/z6220928X.jpg

4fan_player 31.01.2009 09:48

W taki to o to sposób Kasperczak traci szacunek w moich oczach :) może szuka już roboty nowej?

gniady_lopez 31.01.2009 11:23

Cytat:

Grzegorz Pater w Krakbecie

34-letni były piłkarz Wisły Kraków i czterokrotny z nią Mistrz Polski Grzegorz Pater zadebiutował na futsalowym parkiecie. W miniony weekend zagrał w barwach drugoligowego zespołu z Małopolski Krakbet Kraków. W miniony weekend Grzegorz Pater pojawił się na futsalowym parkiecie w brawach Krakbetu Kraków. Krakowska drużyna, która grała z Westovią Okna Pawłowski Tarnów przed meczem miała tylko jeden punkt w tabeli małopolskiej II ligi futsalu. Westovia była natomiast niepokonana. Krakbet z Grzegorzem Paterem w składzie wygrał mecz 7:3, a sam były zawodnik Wisły Kraków strzelił 3 gole.
polski futsal

vilgefortis 31.01.2009 12:22

Jeżeli chodzi o wypowiedź Kasperczaka - Przegląd robi z tego wydarzenie, bo nie ma pomysłu na artykuł. A Wisła się niestety ośmiesza reagując na to. Polskie dziennikarstwo sportowe już jakiś czas temu zeszło na psy i leży i kwiczy. Reagowanie na to, szczególnie poprzez oficjalne komunikaty, to ośmieszanie się i zniżanie się jego niskiego poziomu.

emsi 31.01.2009 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vilgefortis (Post 666227)
Jeżeli chodzi o wypowiedź Kasperczaka - Przegląd robi z tego wydarzenie, bo nie ma pomysłu na artykuł. A Wisła się niestety ośmiesza reagując na to. Polskie dziennikarstwo sportowe już jakiś czas temu zeszło na psy i leży i kwiczy. Reagowanie na to, szczególnie poprzez oficjalne komunikaty, to ośmieszanie się i zniżanie się jego niskiego poziomu.

Ośmiesza to się Pan Kasperczak zarówno wypowiedziami jak i wynikami, a Wisła nie może sobie pozwolić pozostawiać takich tekstów bez komentarza, bo skończy się na tym, że każdy gamoń czujący się bezkarnie będzie mógł jechać po naszym klubie.

Pana Kasperczaka szanowałem, lecz swoimi zachowaniami traci u mnie powoli szacunek, niech się weźmie za trenowanie a nie opowiadanie głupot, bo tekst na temat Niedzielana był nie smaczny i nie powinien wychodzić z ust osoby publicznej.

Troszeczkę się w główce wywróciło panu Heniowi, może ciężko andropauzę przechodzi czort go wie.

I widzę, że się Kasperczak obstawia pupilami Strąk już w Górniku jest :lol:

Silvestro 01.02.2009 01:56

Apoel wygrał kolejny mecz , tym razem na wyjeździe z ENP . Zwycięską bramkę strzelił Żewłakow, Kamil grał do 78 min. (Costa wszedł w 71 min za Hlia) . Zajmują nadal 1 miejsce.

HEDu 01.02.2009 11:02

Ale za Kamila wszedł Chalarambides (chyba tak sie pisze) i on asystował przy golu.

element 01.02.2009 17:57

Wywiad z Petrescu

jova 02.02.2009 05:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 666866)
Wywiad z Petrescu

hehehehehe
ten facet spędził 8 lat w Anglii?! Jego zasób słownictwa jest wręcz cudny... Nic dziwnego, że nasi nie mogli się z nim porozumieć. :lol:

dudzon 02.02.2009 17:48

nie ma się co śmiać z Dana, jeden z mądrzejszych ludzi jacy zawitali w ostatnich latach pod Wawel.Niestety inna mentalność w zderzeniu z polską bylejakością i tumiwisizmem musiała się skończyć tak jak się skończyła.
Po cichu marzę, ze być może kiedyś gdy Wisła będzie profesjonalnym klubem, z profesjonalną bazą treningową, profesjonalnymi władzami klubu, znajdzie się znów miejsce dla profesjonalnego trenera. Ale to inna historia...

1q2 02.02.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 667102)
hehehehehe
ten facet spędził 8 lat w Anglii?! Jego zasób słownictwa jest wręcz cudny... Nic dziwnego, że nasi nie mogli się z nim porozumieć. :lol:

Oczywiscie wielki spec od Dana musial sie do czegos przyjebac bo nie bylby soba - zenuła kolego.
Swoja droga to walnales kula w plot , ale rozumem Cie o tyle ze uprzedzenia odbieraja czasami resztki logicznego myslenia.

fanTS1906 02.02.2009 19:40

W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym podobno ciekawy wywiad z Petrescu, fragmenty są na weszło ale jesli ma ktos możliwosc wrzucic tutaj caly to poprosze :)

wolfy 02.02.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 667387)
Oczywiscie wielki spec od Dana musial sie do czegos przyjebac bo nie bylby soba - zenuła kolego.
Swoja droga to walnales kula w plot , ale rozumem Cie o tyle ze uprzedzenia odbieraja czasami resztki logicznego myslenia.

Sam chciałem coś napisać, ale chyba lepiej przemilczeć takie "występy".

element 02.02.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 667434)
W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym podobno ciekawy wywiad z Petrescu, fragmenty są na weszło ale jesli ma ktos możliwosc wrzucic tutaj caly to poprosze :)


http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

stare to jest, dziwne że znów ruszył o tym temat.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl