Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

grzechu1991 15.10.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 616006)
Ochłoń. To ja teraz napiszę, że nie przegraliśmy dziś przez Boruca, tylko przez zawodników z pola, bo nie strzelili jeszcze 2 goli.

I ja też się z tym zgadzam. Boruc popełnił błąd, ale cały mecz w naszym wykonaniu to mega padaka.

janus 15.10.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 615964)
aha, czyli ten jeden błąd Boruca ma zaważyć na jego karierze w reprze? Przypomnij mi podobny jego kiks w kadrze. I wymień mecze, w których ratował dupę Polakom. Nie tacy bramkarze wpuszczali jeszcze większe szmaty


co nie zmienia faktu, że można go krytykować za to co zrobił, ale żeby od razu wywalać go z zespołu? To już lekka przesada. To wywalmy też Błaszczykowskiego, który dziś zagrał słabo. gdzie tu logika?

To nie był jedyny błąd Boruca. Cały mecz podawał po ziemi Słowakom.

IndykTSW 15.10.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 616007)
popatrz jakich zawodników ma ta Słowacja i zacznij gadać. W swoim składzie mają podstawowego obrońce Liverpoolu czy piłkarza który w ciągu 2-3 lat będzie jednym (o ile nie najlepszym) rozgrywającym świata. Możecie pieprzyć jak Juskowiak (chyba on) że dzisiaj zagrał słabo ale takiego przeglądu pola jak on to ma mało piłkarzy na świecie. Jest to reprezentacja na naszym poziomie a że grali u siebie to nie wiem czemu stwierdzasz że " nie potrafimy wygrać ze Słowacją, gdzie my jesteśmy?"

Człowieku, podniecasz się jednym rozgrywającym. Jak przeciętny Słowak spojrzy na skład naszej kadry to widzi nazwiska Boruc, Błaszczykowski, Smolarek itd. Słowacja jest ekipą słabą i taka jest prawda.

flamengista 15.10.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 615996)
Flamengista. Sorry, ale się z Tobą nie zgodze. Boruc wybronił nam naprawdę masę meczy. Przypomnę Ci choćby ten z Austrią gdzie gdyby nie on byłoby 3-0 po 20 minutach. To, że zdarzył mu się kiks nic nie znaczy. Uważam, że większy błędy popełnił przy bramkach Dariusz "3mln euro" Dudka, który nie wybił piłki, a potem władował sobie samobója.

No właśnie - wymień tę masę meczy. Bo mecz z Austrią - pragnę przypomnieć - to nie był wybroniony mecz, bo po nim odpadliśmy z Euro. Fakt, nie z winy Boruca - ale Boruc nam go nie wybronił.

Wolfy - "legijny" jako przymiotnik pisze się z małej litery, a pionek to chyba nie jest przesadnie mocny epitet po takim babolu - więc w czym problem:-D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 616006)
(...)

Oczywiście, że to nie wina Boruca. Ale, ale. Najwyraźniej nie zgadzamy się co do określenia "wybronienie meczu". Wg. mnie klasyczny przykład to Jerzy Dudek i finał LM. To jest wybronienie meczu. Podajesz przykłady meczy, w których owszem - Artur bronił świetnie, ale tak się składa że je przegraliśmy lub odpadliśmy z turnieju. Nasza reprezentacja i kibice nie odnieśli z tego tytułu żadnych korzyści.

Co do oceny Boruca, to proponuję też byś trzeźwo popatrzył na jego dokonania. Facet został przywrócony do kadry na kredyt, bez poważnych podstaw. Przy czym skrzywdzono Fabiańskiego, który przecież dobrze broni i nikt nie miał do niego pretensji o formę.

Pal sześć, że mimo gry na Wyspach gra tragicznie nogami i nie poczynił w tym zakresie żadnych postępów (dziś było to widać jak na dłoni). Liczy się tylko to, że dzisiejszy mecz - denny w naszym wykonaniu - mógł się zakończyć szczęśliwym, całkowicie niezasłużonym zwycięstwem.

Dzięki Borucowi zaś ten mecz przegraliśmy - koszmarny błąd naszego bramkarza całkowicie podłamał nasz zespół (owszem, też to świadczy o reszcie piłkarzy i ich kondycji psychicznej - ale od Boruca zaczęło się nieszczęście).

Dobry bramkarz to taki, który zdobywa dla zespołu punkty. Zły to taki, przez którego zespół przegrywa wygrane mecze. Przecież to dosyć proste. Więc nie wiem, po co ta dyskusja. Boruc nam przegrał mecz, nie pierwszy z resztą. Takie są fakty!

westersyl 15.10.2008 21:45

Dlaczego kur... dlaczego ?! Jak można ściągać najlepszego zawodnika na boisku który z minute na minute jest coraz groźniejszy i zalatywało już drugą bramką w jego wykonaniu... przecież on nawet nie wiedział że ma zejść do cholery....
...ale nie lepiej dać dobrego w destrukcji Smolarka na szpice żeby sobie brameczke strzelił... wszystko kosztem Krzynówka który w destrukcji gra tak jak się o tym przekanliśmy dzisiaj i w meczu z Czechami.

jasnyGwint 15.10.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 615997)
2. Sytuacja Lewandowskiego - a gdyby to był Brożek?

:D

bez przesady, mógłby kompnąć jeszcze wyżej. kto jak kto ale Brożek wie jak marnować setki.

A okazja Błaszczykowskiego? a gdyby tam był Brożek... i tak można wymieniać

(żeby nie było, dla mnie to jest skandal żeby profesjonalny piłkarz marnował takie sytuacje, no ale ogladajać Wisłe i ogólnie polską ligę przyzwyczailem się że takie rzeczy niestety często sie zdarzają, a celny strzał z 20 metrów w światło bramki to prawie święto)

grzechu1991 15.10.2008 21:46

Słowacja? Mocna? Maja jednego dobrego zawodnika, który w dodatku nie grał. Słaba drużyna, co pokazali dziś kopiąc się po czołach. A my ? Cóż Panowie więcej ambicji.

ToTylkoJa 15.10.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janus (Post 616012)
To nie był jedyny błąd Boruca. Cały mecz podawał po ziemi Słowakom.

nie od dziś wiadomo, że Boruc słabo gra nogami.

Bronex 15.10.2008 21:46

Powiedzmy sobie szczerze Boruc to ogólnie świetny bramkarz i mogło się mu jeden raz przydarzyć .Pech. No ale cała reszta burasów. Brożek, Błaszczykowski,może Rodżer i koniec. Reszta burasy z ławek albo z trybun ... Wojtkowiak przecież ten chłopak to jest wawrzyniak do kwadratu. Ciekawe co powie Leo -jestem ****a najlepszy ,wybrałem najlepiej a wy mi ssijcie ... Co za bezkarny siwy typ. To już mógł Boguskiego , Piotrka Brożka powołać. Piotrek na tej ****a lewej obronie zagrałby o tysiąc ****a razy lepiej niż ten buras Wojtkowiak. I po co on do ****y zajebanej nędzy zdjął Brożka to już chyba pozostanie tajemnicą tego ..ach.

mr_kwolf 15.10.2008 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 616013)
Człowieku, podniecasz się jednym rozgrywającym. Jak przeciętny Słowak spojrzy na skład naszej kadry to widzi nazwiska Boruc, Błaszczykowski, Smolarek itd. Słowacja jest ekipą słabą i taka jest prawda.

A Skrtel to niby kto?

Przeciętny Słowak i myślisz że kojarzy Błaszczykowskiego czy Smolarka :rotfl: oni ci powiedzą składy polskiej ekstraligi hokejowej a nie Kubę czy "Eusebio"
Vittek, Sestak, mówią ci coś te nazwiska czy dla ciebie to no name?

miki2006 15.10.2008 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flame (Post 616000)
Leo, why?

for money !

fan1906 15.10.2008 21:49

ze skrajnośći w skrajność.. taka natura jakbyśmy wygrali liżelibyście wszystkim dup/... (wide Czechy,....//
jak nie wiadomo... ludzie troche obiektywizmu..

bieniuTS 15.10.2008 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 615997)

2. Sytuacja Lewandowskiego - a gdyby to był Brożek?


być może Paweł nawet by się w takiej sytuacji nie znalazł... Pozostaje nam tylko gdybanie

ToTylkoJa 15.10.2008 21:51

w poniedziałek w PS po meczu z Czechami był tytuł na pierwszej stronie:

NIEOBLICZALNI :D

IndykTSW 15.10.2008 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 616020)
A Skrtel to niby kto?

Przeciętny Słowak i myślisz że kojarzy Błaszczykowskiego czy Smolarka :rotfl: oni ci powiedzą składy polskiej ekstraligi hokejowej a nie Kubę czy "Eusebio"
Vittek, Sestak, mówią ci coś te nazwiska czy dla ciebie to no name?

Tak mówią mi, i sądzisz że są lepsi od Kuby lub Smolarka? Nie sądzę. Vittek tak dzisiaj uderzał pięknie że chyba ani jeden strzał nie leciał w światło bramki. Podniecasz się nazwiskami i klubami w których grają. Dla mnie Słowacja nie jest dobrą reprezentacją, gdyby nie to że dzisiaj większość naszych graczy grało tak jak stado baranów, to sami nic by nie zdobyli.

Zieniu17 15.10.2008 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 616007)
popatrz jakich zawodników ma ta Słowacja i zacznij gadać. W swoim składzie mają podstawowego obrońce Liverpoolu czy piłkarza który w ciągu 2-3 lat będzie jednym (o ile nie najlepszym) rozgrywającym świata. Możecie pieprzyć jak Juskowiak (chyba on) że dzisiaj zagrał słabo ale takiego przeglądu pola jak on to ma mało piłkarzy na świecie. Jest to reprezentacja na naszym poziomie a że grali u siebie to nie wiem czemu stwierdzasz że " nie potrafimy wygrać ze Słowacją, gdzie my jesteśmy?"

Tak idż teraz do łazienki stan przed lustrem i jedziesz na dwie strony: "Leoooooooo", "Leoooooo", w dowód wdzięczności, że byliśmy w stanie wymienić parę piłek z taką potęgą jak Słowacja.

Człowieku prosze Cie, zrób ludziom przysługe i wyjdź stąd!

wolfy 15.10.2008 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 616014)
Wolfy - "legijny" jako przymiotnik pisze się z małej litery, a pionek to chyba nie jest przesadnie mocny epitet po takim babolu - więc w czym problem:-D

Dlatego jeszcze nie ciąłem, ale było kilku mniej szczęśliwych.

Tomek_TS 15.10.2008 21:53

Od poczatku mowilem ze po aferze na Ukrainie Boruc nawet po powrocie do kadry powinien sobie posiedziec na ławie i troche spokorniec a bronic powinien Fabian ktory rozegral wczesniej w kadrze 2 dobre mecze. Wielki Artur wrocil i odrazu ma bronic?!:foch:

Czułem tez ze jesli Kubie nie wyjdzie mecz jak z Czechami to nasza gra ofensywna bedzie wygladac jak zawsze, czyli nie bedzie wygladac.

Bronex 15.10.2008 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 616023)
ze skrajnośći w skrajność.. taka natura jakbyśmy wygrali liżelibyście wszystkim dup/... (wide Czechy,....//
jak nie wiadomo... ludzie troche obiektywizmu..

Nic nikomu byśmy nie lizali. Oni ****a za to biorą kasę ,że mają wygrywać. A Leon ciągnie kasę za to ,że ma wpuścić tych którzy potrafią to zrobić. Dziękujemy ci Leo. Jak przegrywa się w tak frajerski sposób to nie dziwota ,że w tej chwili miliony Polaków na świecie mówi sobie Co to ****a ma być?... Ja .......e to się nazywa dopiero wieczór z polską piłką nożną.

mr_kwolf 15.10.2008 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 616029)
Tak mówią mi, i sądzisz że są lepsi od Kuby lub Smolarka? Nie sądzę. Vittek tak dzisiaj uderzał pięknie że chyba ani jeden strzał nie leciał w światło bramki. Podniecasz się nazwiskami i klubami w których grają. Dla mnie Słowacja nie jest dobrą reprezentacją, gdyby nie to że dzisiaj większość naszych graczy grało tak jak stado baranów, to sami nic by nie zdobyli.

Nie podniecam się ale wydaje mi się że mają reprezentacje na podobnym poziomie co my. Skoro Vittek jest słaby bo dzisiaj "pięknie" strzelał to kim niby jest Boruc po pięknej interwencji? Przecież tobie jeden mecz wystarczy do pełnej oceny sytuacji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 616030)
Człowieku prosze Cie, zrób ludziom przysługe i wyjdź stąd!

jakieś argumenty?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Boruc
"Lubię czytać desperatów siedzących przed monitorem komputera , obgryzających paznokcie z nerwów,bo nie mają ambicji być kimś więcej niż tylko bezużytecznym krytykiem. Wiadomo , skąd to się bierze-ze zwykłej zawiści. To jest na swój sposób motywujące. Możesz pokazać tym wszystkim zakompleksionym ludzikom , że można coś osiągnąć nawet z jakimś defektem."


GemHZR 15.10.2008 21:55

Niestety obrona w której gra Dudka jest na poziomie drugiej ligi francuskiej, pomoc gdy trzech gości bez przerwy lata za Błaszczykowskim jest na poziomie niezgranej drużyny naszej ligi, i tak to wyglądało. Z gwna bata nie ukręcisz, czy Leo odejdzie czy nie, zawsze jakiś inny Janas wejdzie do dużej imprezy, gdzie dopiero wtedy widać poziom naszego futbolu. Wyje... hołotę z PZPN na początek i robić boiska w każdej wsi i dzielnicy :D Wtedy może za 15 lat nie będziemy rzucać mięsiwem przy okazji meczów z ogórasami z SanMarino Słowacji czy Słowenii (a jeszcze Irlandia nas czeka).

Co do dzisiejszego meczu to Boruc niestety w 90% winny porażki (a reszta rozkłada się na 3 obrońców co go kryło jak próbował łapać piłkę) i myślę że powinien teraz pobronić Fabiański. Powinien już bronić teraz i z Czechami zresztą.

fan1906 15.10.2008 21:57

qrde troche umiaru... ludzie... boli przedewszystkim to w jaki sposób straciliśmy te bramki..

IndykTSW 15.10.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 616038)
Nie podniecam się ale wydaje mi się że mają reprezentacje na podobnym poziomie co my. Skoro Vittek jest słaby bo dzisiaj "pięknie" strzelał to kim niby jest Boruc po pięknej interwencji? Przecież tobie jeden mecz wystarczy do pełnej oceny sytuacji.



jakieś argumenty?

Mi wcale jeden mecz nie wystarcza do oceny sytuacji. Po prostu śmiać mi się chce z tego jak bronisz tych Słowaków, którzy nie tylko dzisiaj grali słabo. My dzisiaj graliśmy beznadziejnie ale nigdy nie zgodze się ze stwierdzeniem że mamy reprezentacje na takim poziomie jak oni.

luke1906 15.10.2008 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 615986)
Przypominam - babol z Armenią. Przypomnij mecz o punkty, który wygraliśmy dzięki Borucowi. Bo heroiczny bój z Austrią i tak został zaprzepaszczony przez sędziego Webba, więc się nie liczy.

Jak zwykle piszesz mądrze to tym razem coś Ci się po.......iło.
Oczekujesz od bramkarza, że wygra mecz? W jaki sposób ma to zrobić? Mam rozumieć, że ma wybronić kilka setek, po czym pobiec pod drugą bramkę i zajebać zwycięskiego gola?
No ludzie bez jaj. Gdyby nie Boruc to kilka(naście) spotkań zakończyło by się totalną kompromitacją.
Co nie zmienia faktu, że dziś zawalił straszliwie.

Sam mecz - kopanie się po czołach. Czy mnie się wydaje, czy bramka Ebiego to nasz jedyny celny strzał był?

mr_kwolf 15.10.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 616044)
Mi wcale jeden mecz nie wystarcza do oceny sytuacji. Po prostu śmiać mi się chce z tego jak bronisz tych Słowaków, którzy nie tylko dzisiaj grali słabo. My dzisiaj graliśmy beznadziejnie ale nigdy nie zgodze się ze stwierdzeniem że mamy reprezentacje na takim poziomie jak oni.

Na takim samym poziomie że nie wypada pisać "że gdzie my jesteśmy skoro nie potrafimy wygrać ze Słowacją". Rozumiem jakbyśmy przegrali z Estonią czy coś w tym stylu ale Słowacja jednak to wyższy kaliber

Zieniu17 15.10.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 616038)
Nie podniecam się ale wydaje mi się że mają reprezentacje na podobnym poziomie co my. Skoro Vittek jest słaby bo dzisiaj "pięknie" strzelał to kim niby jest Boruc po pięknej interwencji? Przecież tobie jeden mecz wystarczy do pełnej oceny sytuacji.



jakieś argumenty?

Patrz poprzedni mój post.

fan1906 15.10.2008 22:01

prawdemowiąc patrzeć po nazwiskach i gdzie oni grają to powiniśmy prosić o maxymalne 3 miejsce w grupie...

Ogryzek 15.10.2008 22:01

Myślę że wszyscy jesteśmy wkurzeni na maksa, bo co najgorsze frajersko przegraliśmy ze Słowacją!
Pozwolę sobie ocenić piłkarzy - tak na chłodno:)

1.Boruc - niestety jeden wielki błąd + kila głupich płaskich wybić do napastników Słowackich - bardzo słabo
2. Wasilewski - bardzo przeciętnie,
3. Żewłakow - przeciętnie
4. Dudka - słabo
5. Wojtkowiak - słabo
6. Murawski - przeciętnie (nie miał pary)
7. Roger - za dużo strat, bezproduktywny przecietnie
8. Błaszczykowski - bez błysku, ale miał decydujące podanie do Pawła - przyzwoicie
9. Smolarek - bramka a poza tym przeciętnie
10. M.Lewandowski - przeciętnie, kilka głupich strat w środku
11. Brożek - obok Błaszczykowskiego najlepszy dzisiaj
12. Garguła - grał, ale (może tak mu Benhaker kazał) nadmiernie zwalniał grę, przeciętnie
13. R.Lewandowski - szkoda że nie trafił na 2-2 przeciętnie
14. Krzynówek - przecietnie

Jeśli większość piłkarzy gra przeciętnie to ciężko zremisować, nie mówiąc już o wygranej...

Zieniu17 15.10.2008 22:03

Wystarczyło, żebyś napisał:

Wszyscy poza Brożkiem i Błaszczykowskim przeciętnie;)

piter116 15.10.2008 22:04

Euzebiusz Smolarek 4 - najlepszy w polskiej drużynie. W pierwszej połowie bardziej nawet niż skrzydłowy, obrońca. Zablokował kilka dośrodkowań i odebrał sporo piłek. Strzelił gola, walczył i biegał od jednej bramki do drugiej. Nie ma co wymagać więcej.
gazeta.pl
Nie wiem czy ja inny mecz oglądałem ?

Aro1234 15.10.2008 22:05

Też macie uczucie jakby was ktoś w dupę wyjebał? :D

A tak na poważnie.
Brawo Paweł Brożek, brawo Kuba Błaszczykowski, znów duża klasa!
Ebi mnie załamywał choć niby swoje zrobił - zdobył gola.
Obrońcy mnie załamywali od początku. Fatalnie grał Wojtkowiak.. Dramat z tą lewą stroną.. Może wreszcie pora na Gancarczyka? Co w końcu z Bronowickim?
Roger już nie ten co z Czechami. Zresztą sądzę, że Słowacy byli dużo mądrzejsi niż Czesi. Spokojnie przeanalizowali to co my z Pepitkami zagraliśmy i zrobili swoje. Gole z dupy, trudno...
Szkoda zmiany Pawła. Bardziej ku temu nadawał się Smolarek. Dziwi też zejście Murawskiego. Dużo gorzej prezentował się Mariusz Lewandowski.

No cóż. Mam nadzieję, że to nauczka. Że już nigdy nie przytrafi się nam tak frajerska porażka. Z przykrością stwierdzam, że to była najbardziej frajerska przegrana polskiej kadry jaką widziałem.

Co do przyszłości Leo. Nie sądzę, aby sam odszedł. Za dużą kasę tu dostaje, żeby z niej zrezygnować. Poza tym to nie jego wina, że nasi obrońcy wbili dwa samobóje, bo tak to trzeba określić.

Byle do wiosny!

Tak z innej beczki. Może to głupie co powiem, ale nie niespodzianki (bo za taką uznaję dzisiejszą porażkę naszych) zdarzają się mimo wszystko coraz częściej. Dziś znów:
Estonia - Turcja 0:0, Grecja - Szwajcaria 1:2, Gruzja - Bułgaria 0:0, Łotwa - Izrael 1:1, Włos, Niemcy, Litwini i Hiszpanie ledwo ledwo. Anglicy też nie bez problemów. Portugalia przeżywa męki z Albanią. Zobaczymy co będzie na wiosnę. :)

mr_kwolf 15.10.2008 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 616056)
Euzebiusz Smolarek 4 - najlepszy w polskiej drużynie. W pierwszej połowie bardziej nawet niż skrzydłowy, obrońca. Zablokował kilka dośrodkowań i odebrał sporo piłek. Strzelił gola, walczył i biegał od jednej bramki do drugiej. Nie ma co wymagać więcej.
gazeta.pl
Nie wiem czy ja inny mecz oglądałem ?

chłopaki z gazeta.pl oglądali z VHS Polska-Portugalia

pan_premier 15.10.2008 22:05

Armageddon ludzie, armageddon

uspokójcie sie troche, to tylko nasza reprezentacja, a to jej zwykły mecz.
Ja na ten przykład omówiłem z domownikami między 60 a 93 min planowaną budowe trasy kolejowej Podłęże- Piekiełko
rozstrzygnałem skąd moze wypływac Raba i w którym miejscu ma swe ujście, jak równiez przy tej okazji pojawiła sie kwestia Dunajca
Do tego rozprawialismy czy tory kolejowe Mszana D- Tymbark są jeszcze czynne.

Dało sie? dało, porażke przełknałem, a jadac kiedys na trasie Podłęże- Piekiełko między jednym browarem a drugim wspomnę Borubara.
i już.

flamengista 15.10.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 616047)
Oczekujesz od bramkarza, że wygra mecz?

Tak, tego należy oczekiwać od najlepszych bramkarzy. A do takiego poziomu ponoć aspiruje nasz Boruc.

Przy czym wygrać mecz to u bramkarza oznacza - wyciągnąć kilka setek i zachować czyste konto, dzięki czemu jego drużyna po słabym meczu wygrywa farciarsko jedną bramką. To co zrobił Palop zdarza się raz an milion i nikt tego od bramkarza nie wymaga.

Casillas, Buffon, Cech czy nawet Dudek - to są/byli bramkarze, którzy regularnie wygrywają dla swojego klubu 4-5 meczy w sezonie. Jeśli nie więcej.

Z kolei taki Artur Sarnat, który zawsze bronił przyzwoicie miał bilans zerowy. Tzn. na ogól nie psuł meczów, ale jak leciała trudna piłka - można było być pewnym, że ją puści.

Boruc niestety ma w reprezentacji bilans ujemny, bo zawalił co najmniej dwa mecze. Jest to o tyle irytujące, że w Celticu w LM kilka razy dokonywał już cudów w bramce i wygrywał im przegrane mecze. Niestety w kadrze nie prezentuje podobnej formy.

Vashut 15.10.2008 22:09

Panowie, ja też jestem wkurzony jak mało kto- Boruc jest dobrym bramkarzem ale faktem jest, że ma dobrą prasę dobre publicity (piwko od czasu do czasu z warszawskimi dziennikarzami?) To że jest dobrym bramkarzem wywindowało do go Celticu i to jest max dla tego piłkarza. Samym wizerunkiem "holy goale" i pewnego siebie twardziela nie wygrywa się meczów.. Psychika była jego mocna stroną zawsze ale widać że po Lwowie na jego wizerunku pojawiła się rysa, której się nigdy nie pozbędzie... myślę, że jesteśmy świadkami zejścia Boruca z firmanentu

Plastman 15.10.2008 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 616007)
popatrz jakich zawodników ma ta Słowacja i zacznij gadać. W swoim składzie mają podstawowego obrońce Liverpoolu czy piłkarza który w ciągu 2-3 lat będzie jednym (o ile nie najlepszym) rozgrywającym świata. Możecie pieprzyć jak Juskowiak (chyba on) że dzisiaj zagrał słabo ale takiego przeglądu pola jak on to ma mało piłkarzy na świecie. Jest to reprezentacja na naszym poziomie a że grali u siebie to nie wiem czemu stwierdzasz że " nie potrafimy wygrać ze Słowacją, gdzie my jesteśmy?"


Nie róbmy jaj! Nie róbmy ze Slowacji potentata piłkarskiego, nawet jeśli mieli w miare udane poprzednie eliminacje.
To NIE POWINNA być reprezentacja na naszym poziomie! Powinniśmy ich znacznie przewyższać! Co z tego że mają gracza Liverpoolu? (Zimbabwe też miało gracza Liverpoolu). Są w tym głupim, bo głupim ale coś odzwierciedlającym rankingu FIFA 30 miejsc niżej niż my.
Temu stwierdzam, że solidny zespół europejski powinien wygrać taki mecz, prowadząc na kilka minut przed końcem i boli mnie to, że Polacy się takim zespoołem nie okazali, ale to już szeroki apekt i nie chciałbym uderzać w tony podobne do Szpaka, którego kryrtykowałem. I dlatego pytam GDZIE JESTEŚMY?
Bo potencjał Słowacy mają pewnie dużo mnieszy niż my i podejzewam , że tam kazdy chce być hokeistą a nie piłkarzem. Dlatego "gadam", bo Polacy mają wielkie aspiracje, ale co z tego wynika to widać a mogło by dużo więcej

irman 15.10.2008 22:11

Panowie jaki Piotrek Brożek do reprezentacji? Widzieliście jego ostatni mecz przed kadrą w Zabrzu? Przecież to była tragedia mieszana z katastrofą. Trochę umiaru.

Przeginacie też z wyrzucaniem Lewandowskiemu zmarnowej setki. A zmarnowana setka Błaszczykowskiego z pierwszej połowy to co? Ten to miał i czas i miejsce, a pieprznął tak jakby chciał za stadion piłkę wywalić.

Vashut 15.10.2008 22:13

Sarnat tez nam zaje.al kilka meczów- przykład? Polonia- Wisła mecz o mistrza w 2000r.. ależ byłem wtedy wk...

ToTylkoJa 15.10.2008 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 616064)
Tak, tego należy oczekiwać od najlepszych bramkarzy. A do takiego poziomu ponoć aspiruje nasz Boruc.

Przy czym wygrać mecz to u bramkarza oznacza - wyciągnąć kilka setek i zachować czyste konto, dzięki czemu jego drużyna po słabym meczu wygrywa farciarsko jedną bramką. To co zrobił Palop zdarza się raz an milion i nikt tego od bramkarza nie wymaga.

Casillas, Buffon, Cech czy nawet Dudek - to są/byli bramkarze, którzy regularnie wygrywają dla swojego klubu 4-5 meczy w sezonie. Jeśli nie więcej.


Boruc niestety ma w reprezentacji bilans ujemny, bo zawalił co najmniej dwa mecze. Jest to o tyle irytujące, że w Celticu w LM kilka razy dokonywał już cudów w bramce i wygrywał im przegrane mecze. Niestety w kadrze nie prezentuje podobnej formy.

yyy tyle, że taki Iker 'ma' Ruuda, który zawsze strzeli gola z 'dupy' w 90 minucie. Czyli to wina Boruca, że bronił świetnie z Niemcami, Austrią czy Chorwacją, ale niestety, nie było komu strzelać goli dla Polski.

Naprawdę, nie jestem w stanie pojąć Twojego toku myślenia.

flamengista 15.10.2008 22:14

Fakt, Błaszczu strasznie przestrzelił.

Tyle że od rasowego snajpera, który jest od 3 minut na boisku (a więc świeży, nie zmęczony) wymaga się by wykorzystywał 100% sytuacje. Bo przeciętni Słowacy takie wykorzystali.

A Błaszczu to pomocnik, nie napastnik. Tyle że w Liverpoolu za takie pudła to treneiro ściąga z boiska. Nawet pomocnika.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl