Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

NowaHutaWNH 18.02.2009 15:17

Olympiakos - St. Etienne 1.62 1
Fiorentina - Ajax 1.61 1
Sampdoria - M.Charkow 1.73 1
Bordeaux - Galatasaray 1.90 1

kurs: 8.73
stawka: 5
ew. wygrana: 39.30

Bobic 18.02.2009 17:19

Dynamo Kiev - CF Valencia (Typ) 2
kurs:2:80

FC Zenit St.Petersburg - VFB Stuttgart (1.Połowa) X
Olympiacos Piraeus - AS Saint Etienne (Typ) 1
Kurs:3,15

Ja wejdzie przynajmniej jeden to zagra się dzis jeszcze cos :-)

darotsok73 18.02.2009 17:45

Pewnie powiecie że "Bóg mnie opuścił" ale zagrałem tak:

Zenit - Stuttgart 02
Olympiacos-St Etienne 1
Aston Villa -CSKA M. 1
Aalborg -Depo La Corunia 0
Werder- Ac Milan 0
Bordeaux -Galatasaray 1

Remisy to ryzyko ale do wyjęcia za 2 zeta jest 150!

WiselkaMLP 18.02.2009 17:50

darotsok z podporkami za dyche jakbys puscil to napewno by cos z tego bylo :) a tak to tym Stuttgart-em mogles przekreslic wszystko ;) bo reszta jest wporzadku

BRTS39 18.02.2009 17:51

nie opuscil cie Bóg ja zagrałem podobnie tylko że zamiast Zenit x2 to zagralem 1x i i wygrana Milanu i Depo

kameleon2323 18.02.2009 19:06

myslicie ze olympakos jescze wygra z AS Saint Etienne??
no szkoda troche ale skoro dostali 0:2 w 1 polowie to oni tez moga w sporcie wsyzstko jest mozliwe!!!! ;]

Bobic 18.02.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 676663)
myslicie ze olympakos jescze wygra z AS Saint Etienne??

No nie wiem ale mysle że Zenit zjebał mi kupon strzelają bramkę już po doliczonym czasie gry.
Na szczęscie na razie Valencia wygrywa:-p

PS: już wiem że nie siądzie dostają już 0-2

Jeszcze na dzis cosik takiego:

Werder Bremen - AC Milan (Typ) 2
Kurs:2,50

Girondins Bordeaux - Galatasaray Istanbul (Typ) 1
UC Sampdoria - Metalist Kharkiv (Typ) 1
Kurs:3,24

kameleon2323 18.02.2009 20:37

na dzisiaj

Lech P.-Udinese 1
Williams V.-Dementieva E. 1
Marseille-Twente 1
St.Mirren-Motherwell 2
Fiorentina-Ajax 1
Williams S.-Ivanovic A. 1

wkład: 5zł
Przewidywana wygrana: 158.71
jak to ocenicie??

kuczmen 18.02.2009 23:40

na jutro
Marseille -Tw.Enschede 1 -kurs 1.65
S.Donieck -Tottenham 1 -kurs 1.98

pan Dudi 19.02.2009 00:09

Honor "dzisiejszego" dnia muszą uratować hokeiści Washingtonu, bo o ile PSG i HSV osiągnęły przewidywalne wyniki, o tyle kompletnie mnie zaskoczył Olympiakos i Bordeaux. :/

WiślakNH 19.02.2009 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 676365)
bet-at-home.com


Dzięki,co prawda nie chodziło mi o neta ale właśnie założyłem sobie konto na bet-at-home i robie wielki powrót. :)

pan Dudi 19.02.2009 12:11

Remis Amici? Kto jest na tak? :D

Bobic 19.02.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 677073)
Remis Amici? Kto jest na tak? :D

Ja chyba postawie na Udinese ale jeszcze nie wiem.
Na pewno nie stawiam na Amice

kameleon2323 19.02.2009 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 677098)
Ja chyba postawie na Udinese ale jeszcze nie wiem.
Na pewno nie stawiam na Amice

jaka amice a nie LECH?

WiślakNH 19.02.2009 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 677176)
jaka amice a nie LECH?


taaaak,sprzedali klubik swój teraz mają wielki ch** :lol:

Ricken 19.02.2009 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 677176)
jaka amice a nie LECH?

amica amica :-p lech już nie istnieje:-P
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 677073)
Remis Amici? Kto jest na tak? :D

remis nie jest zły dla Udine sam Pasquale Marino twierdzi że to dobry wynik dla nich.
Osobiście wolałbym jakąś powtórkę z kariery Smudy np.
Cytat:

1997/98 - LM - II r el. - Widzew Łódź - AC Parma - 1:3, 0:4

Bobic 19.02.2009 14:44

Panowie zakładać konta w BAH zadałem im pytanie czy będą jakies promocjie dla kibiców Wisły napisali tak:

Dziękujemy za e-mail!

Pana wiadomość zostanie przekierowana do Działu Marketingu. Być może z tego
tytułu równiez przewidzane będą jakieś promocje. Wszystkie ewentualne
informacje podane będą na naszej stronie.

xxxToMeKxxx91 19.02.2009 14:46

pnowie ;D olympiakos widze wam posiadaL:D hehe
polecam na weekend zeby sie odbic:)
2264 Heerenveen - Willem II 1 1.42
2266 Heracles - Alkmaar 2 1.52
2338 G'Birligi - Fenerbahce 2 1.70
3122 Milan - Cagliari 1 1.40
3146 Liverpool - Manch.City (+1) 1 2.72
za 50zł ok. 650zł ;) ladniee

BRTS39 19.02.2009 16:37

masz racje. Olimpiacos pierdalnal ze az dyszke mi wciaglo......... ale coz zdarza sie

Tomek_TS 19.02.2009 20:06

Jakies typy na jutro?

Bobic 19.02.2009 20:41

Takie cosik dzis grałem:
FC Kopenhagen - Manchester City (Typ) 2
Olympique Marseille - Twente Enschede (Typ) 1
Kurs:3,41

pan Dudi 19.02.2009 22:41

U mnie trochę nerwowo, ale weszło. Remis Amica- Udine i 1X na Kopenhaga- Man City.

WiselkaMLP 19.02.2009 23:49

Angers - Vannes 1 1.80
Vitesse - Roda 1 1.75
Cambuur - Omniworld 1 1.35
Mainz - Rostock 1 1.55

kurs: 6.59

Tolzer Lowen - Crimmitschau 1 1.30
Bietigheim - Schewenninger 1 1.55
Barys Astana - Kazan 2 1.90
Kosice - Zvolen 1 1.50
Trencin - Slovan (zw.) 2 1.57

kurs: 9.02

Zwierze 20.02.2009 09:40

Założyłem konto mojej dziewczynie żeby sobie grała:D
No i proszę np kuponik z dzisiaj z nocy, dodam tylko że wygrana taka mała bo za moją namową postawiła systemowy a chciała iść na całość;)
Kupon stworzony Cz 19/02/09 22:51

system: 4/6 pokaz kupony systemowe
stawka : 60.00 PLN
możliwa wygrana 266.88 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Cz 19/02/09 23:15 Cruzeiro - Estudiantes La Plata
akumulacyjne Copa Libertadores 1 1 (3-0) 1.70
Pt 20/02/09 01:00 Pittsburgh - Montreal
akumulacyjne NHL 1 1 (5-4) 1.90
Pt 20/02/09 01:35 Roddick Andy - Ginepri Robby
akumulacyjne ATP Tour 1 1 (2-0) 1.15
Pt 20/02/09 04:30 San Jose - Los Angeles
akumulacyjne NHL 1 1 (4-2) 1.52
Pt 20/02/09 05:00 UCLA - Washington
akumulacyjne NCAAB 1 1 (85-76) 1.28
Pt 20/02/09 07:35 Hurricanes - Highlanders
akumulacyjne Super 14 1 1.25

Ostatni mecz też wszedł żeby nie było:)

Tomek_TS 20.02.2009 11:41

Ferreira-FC Porto 2 1,55
Angers-Vannes 1 1,80
Boulogne-Reims 1 1,75
Freiburg-Augsburg 1 1,60
Mainz-Rostock 1 1,50

Kurs: 10,40

Bobic 20.02.2009 11:48

SV Mattersburg - SV Ried (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2
FSV Mainz 05 - Hansa Rostock (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2
SC Freiburg - FC Augsburg (Typ) 1

Kurs:4,73

WisełkaMLP do mnie to pytanie??
A sory pojebało mi się

WiselkaMLP 20.02.2009 12:00

Zwierze twoja panna zna sie na bukmacherce :shock: ??

Bobic jesli jestes Zwierze to tak :)

WiślakNH 20.02.2009 12:19

Vitesse - Roda 1
Mainz - Rostock 1

kameleon2323 20.02.2009 13:41

Schalke-Dortmund 2 (wiem ale zaryzykowalem :D)
Ferreira-FC Porto 2
Angers-Vannes 1
Genk-Mouscron 1
Vitesse-Roda 1
Honka-Jaro 1
Hrbaty D.-Warburg S. 1

Wkład: 3 zł
Przewidywana wygrana: 136.24 zl

Zwierze 20.02.2009 14:02

Ona się na tym zna jak ja np na kwiatach, widzi stawkę mniej niż 1.90 to jak dla niej pewniak hehe

WiselkaMLP 20.02.2009 14:40

Aaa ... nie miej do niej pretensji :) no wiesz ... nie wszyscy zastanawiaja sie po 30 min nad kursem 1.90 :lol: chociaz ja nawet czasami i dluzej obmyslam :)

Pozdrawiam

pan Dudi 20.02.2009 15:03

Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem stawiając na to Vitesse. Niby pewniak, ale śmierdzi mi tu jakąś niespodzianką... Oprócz tego zagrałem jeszcze 2 mecze z drugiej ligi żabojadzkiej Boulogne i Angers.

WiselkaMLP 20.02.2009 15:06

Roda ostatni raz zremisowala na wyjezdzie 13.12 po czym nastepuje u nich wyjazdowa zaglada ale tez nie podchodzilem zbyt pewnie do tego ale postawlem i wygrana bedzie cos w okolicach 1:0 :) ... takie OT spekulacje ;)

Angers pewniejszy mecz a po lepszym kursie

kameleon2323 20.02.2009 15:18

dzisiaj derby Schalke-Dortmund ale bedzie mecz :D

PrawdziwośćDlaGry 20.02.2009 16:20

Angers dziś ok do grania bo w Vannes nie zagra 11 zawodników w tym bramkarz i cała defensywa oraz napastnik (6 graczy podstawowego składu) i 5 rezerwowych. Co do Vitesse.. h2h pokazuje że nie wygodnie sie gra Vitesse z Rodą. Poza tym dziś wszyscy stawiają na Vitesse Arnhem więc ja sobie odpuszcze... Oly, Sampa, Fiora. Masówkom mówimy stop :)

WiselkaMLP 20.02.2009 16:25

PrawdziwośćDlaGry : skad masz takie dokladne info o 2 lidze :> bo ja mam same stronki z opisami do 1 lig

Mozesz zarzucic ??

WiślakNH 20.02.2009 16:40

PrawdziwośćDlaGry : Możesz podać stronkę z brakiem zawodników,kontuzjami itd?

MatiBKS 20.02.2009 16:41

1 kupon:
Real M - Liverpool X
Newcastle - Everton X
Inter - Man Utd X

stawka: 5 zł
do wygrania 133.90

2 kupon
Aston Villa - Chelsea 2
Le Havre - Auxerre 2
Aberdeen - Dundee Utd 1
Bologna - Inter 2
Wolfsburg - Hertha 2

stawka: 5 zł
do wygrania: 312 zł

3 kupon:
Arsenal - Roma 1
Chelsea - Juventus 1
Lyon - Barcelona 2
Atl. Madryt - Porto 1
Villareal - Panathinaikos 1

stawka: 5zł
do wygrania : 90 zł

4 kupon:
Liverpool - Man City 1
Man Utd - Blackburn 1
Real - Betis 1
Ferreira- Porto 2
Arsenal - Sunderland 1
Barca- Espanyol 1
Villareal - Gijon 1
Marsylia - Le mans 1

stawka: 5zł
do wygrania : 90 zł


Jak myślicie ?? Mozna cos wygrac z tego??:)

PrawdziwośćDlaGry 20.02.2009 17:07

w związku z prośbami na PW i tutaj podaję źródło :)

http://vocfoot.com/index.php?option=...=358&Itemid=35 <-- tu znajdziecie kadrę powołaną na mecz



http://www.frenchleague.com/club/eff...fil_fff=547500 a tu rzut okiem na statystyki poszczególnych graczy

pisałem już kiedyś post, w którym mówiłem że bukmacherka to również umiejętność szukania informacji o kontuzjach, ubytkach itd ;)

pozdrawiam :)

edit: Angers - Vannes. w 1 linku tam pisze jaki to mecz :P

edit2: na 1 oczywiście.

swoją drogą polecam wam buka Pinnacle Sports http://www.pinnaclesports.com/ duuuużo wyższe kursy od innych buków.Nie ma niestety interfejsu polskiego.

xxxToMeKxxx91 20.02.2009 17:34

pawdziwoscdlagry :
a co to za mecz typujesz???


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl