Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

ToTylkoJa 31.03.2011 14:21

Skorża nie ma jaj żeby nawet ich porządnie opieprzyć:lol:

Gwiaździsty 01.04.2011 08:02

Jego marzenia już się spełniły, więc nich nie histeryzuje :).

spinna 01.04.2011 12:57

typy KIKS.tv na 20. kolejke Ekstraklasy:
http://kiks.tv/2011/04/20-kolejka-ek...sy-typy-kiksa/

Blaszczu16 01.04.2011 18:45

Spotkanie w Gdańsku z Premiership łączył tylko... premier :D, a tak na poważnie, to pierwsza połowa była nudna jak flaki z olejem, w drugiej mecz się ożywił.

bakiagh 01.04.2011 19:28

MILA!!!!!!!!!! Lech 0:1 Śląsk

Stanlej13 01.04.2011 19:29

Śląsk po kontrowersyjnym karnym prowadzi 1-0 z Lechem!

Blaszczu16 01.04.2011 19:30

Jak miło :)

fan1906 01.04.2011 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stanlej13 (Post 1071540)
Śląsk po kontrowersyjnym karnym prowadzi 1-0 z Lechem!

nio to jest remis ponieważ weWrocławiu 2 gol dla Amici padł ze spalonego..
w przyrodzie nic nie ginie

neq. 01.04.2011 19:32

hmm dziwna sytuacja, zawodnik jedną nogą w polu karnym drugą na jeego lini, wydaje mi się ze skoro został kopnięty w nogę która nie była w polu karnym to chyba nie powinno być karnego tylko wolny, ale to dla Śląska więc wszystko OK;d
jazda WKS!

Stanlej13 01.04.2011 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1071542)
nio to jest remis ponieważ weWrocławiu 2 gol dla Amici padł ze spalonego..
w przyrodzie nic nie ginie

To nie miało zabrzmieć jak skarga :) W ogóle chłopaki trochę wiatru w skrzydła nabrali po tej bramce, może coś być z tego meczu

bakiagh 01.04.2011 19:37

Krivets 1:1

fan1906 01.04.2011 19:37

myśmy też prowadzili tam.....
szkoda troszke wyniku w Gdańsku

kriswisla 01.04.2011 19:49

Jakiez te ....y poznanskie maja szczescie 2:1dla nich

Wasiu 01.04.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1071551)
Jakiez te ....y poznanskie maja szczescie 2:1dla nich

Nasze ladowanie bramek po 90. minutach i wyimaginowane rzuty karne to rzeczywiscie umiejetnosci.

Pan Jotka 01.04.2011 19:56

Amika nakrywa Sląska czapką póki co....

Acima 01.04.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1071551)
Jakiez te ....y poznanskie maja szczescie 2:1dla nich

W sumie to możesz mieć rację. Gdyby Siejewicz nie wydrukował karnego dla Śląska to Lech nie miałby szansy zareagować pozytiwnie :)

dynek.pl 01.04.2011 19:58

szczerze, to tam w ogole nie bylo karnego dla Slaska - nie dosc, ze cale zdarzenie przed polem karnym to ja bym nawet faulu nie gwizdnął - Gikiewicz się próbował wpychać na dwóhc kolesi i tyle

kriswisla 01.04.2011 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1071552)
Nasze ladowanie bramek po 90. minutach i wyimaginowane rzuty karne to rzeczywiscie umiejetnosci.

o co ci kaman bo nie lape?

rafkur 01.04.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1071551)
Jakiez te ....y poznanskie maja szczescie 2:1dla nich


Może bądźmy obiektywni choć trochę. Szczęście to miał Śląsk który nie oddał ani jednego strzału na bramkę oprócz karnego. Mimo wszystko liczę na jakiś kolejny fuks i chociaż remis. Bo nie czarujmy się, z Legią wygrali na mega fuksie połączonym ze spalonym. Tu w sumie karny wątpliwy czyli może powtórka z rozrywki. W każdym razie życzę im tego.

La Furia Dell' Est 01.04.2011 20:15

no i pieknie+Sztylka

Żuczek 01.04.2011 20:15

2:2 Ale brama!

mgła 01.04.2011 20:15

2-2 !!! Wks

kriswisla 01.04.2011 20:17

jest 2:2 no pyry zaskoczone

kriswisla 01.04.2011 20:18

isc za ciosem i lac te ....y

mitmichael 01.04.2011 20:22

Ładny mecz - kontynuacja w niedziele :)

Marcin_fan 01.04.2011 20:22

czy mi sie wydaje czy na stadionie słychać głównie naszych braci ?? edit: Może nie głównie ale był moment co byli wyraźnie słyszalni..

Blaszczu16 01.04.2011 20:30

Widać różnicę klas między Stiliciem, a Ćwielongiem. Ten pierwszy po opuszczeniu boiska olał swojego trenera, a Pepe, którego złość była uzasadniona - bo Lenczyk zdjął go jeszcze w pierwszej części spotkania - zachował się z klasą i podał rękę swojemu trenerowi.

Titto 01.04.2011 20:30

Kaźmierczak dzisiaj trochę zawodzi wraz z całą obroną Śląska.
Śląsk pokazuje, że nie trzeba mieć świetnych zawodników w składzie, żeby grać dobrą i skuteczną piłkę.
Być może w dużej części zasługa w tym świetnego środka pola Mila-Kaźmierczak-Sztylka...

AS82 01.04.2011 20:37

Lenczerio jakby trenowal Slask od poczatku sezonu to spokojnie mogli by grac o majstra

mcks 01.04.2011 20:41

o mistrza.

kriswisla 01.04.2011 20:49

Wks wks wks

mitmichael 01.04.2011 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1071578)
Lenczerio jakby trenowal Slask od poczatku sezonu to spokojnie mogli by grac o majstra

Na prawde ten facet odmienił gre całego Slaska. Szkoda, ze sedzia nie potrafi w ekstraklasie zachowac spokoju tylko przerywa swietnie zapowiadajaca sie akcje. Zrobił sie ciekawszy mecz na koniec.

Pan Jotka 01.04.2011 20:53

ALe zjebał to Śląsk!!!! 2 x100% w 30 sekund i takie nie"szczescie"...

AS82 01.04.2011 20:56

Niezle rozdupcyli nowa murawe tymi wslizagami :rotfl:

tofik 01.04.2011 20:57

Lenczyka można oficjalnie uznać za najlepszego "ratownika" w lidze :)
Szkoda tylko, że taki stary.

Pan Jotka 01.04.2011 20:59

Najlepszy ratownik byl swietnym trenerem Wisly..Szkoda, ze inspiracja dla Wisly nigdy nie byl MU+Alex Fergusson ;-)

mitmichael 01.04.2011 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1071587)
Niezle rozdupcyli nowa murawe tymi wslizagami :rotfl:

Jezeli znowu trzeba bedzie wymieniac murawe to sie chyba powiesza w Poznaniu. 2-2, szkoda bo Slask miał jeszcze szanse i to bardzo duzą.

Acima 01.04.2011 21:01

Murawa na Lechu miała wytrzymać do końca rozgrywek ligowych w tym sezonie. Nie wytrzymała nawet do końca pierwszego spotkania. Jutro po meczu Warty wróci do stanu sprzed wymiany :)

La Furia Dell' Est 01.04.2011 21:01

Gratulacje dla WKS-dziękujemy;)
E: Lotos Gdynia72:90Wisła Can - Pack Kraków [16:26] [15:18] [23:28] [18:18]
Mamy finał-piekny wieczór-dziewczyny-jestescie wielkie!

martonas 01.04.2011 21:01

Co za liga, znowu wszyscy grają pod nas :) Teraz tylko trzeba się sprężyć na Jagę...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl