![]() |
Skorża nie ma jaj żeby nawet ich porządnie opieprzyć:lol:
|
Jego marzenia już się spełniły, więc nich nie histeryzuje :).
|
typy KIKS.tv na 20. kolejke Ekstraklasy:
http://kiks.tv/2011/04/20-kolejka-ek...sy-typy-kiksa/ |
Spotkanie w Gdańsku z Premiership łączył tylko... premier :D, a tak na poważnie, to pierwsza połowa była nudna jak flaki z olejem, w drugiej mecz się ożywił.
|
MILA!!!!!!!!!! Lech 0:1 Śląsk
|
Śląsk po kontrowersyjnym karnym prowadzi 1-0 z Lechem!
|
Jak miło :)
|
Cytat:
w przyrodzie nic nie ginie |
hmm dziwna sytuacja, zawodnik jedną nogą w polu karnym drugą na jeego lini, wydaje mi się ze skoro został kopnięty w nogę która nie była w polu karnym to chyba nie powinno być karnego tylko wolny, ale to dla Śląska więc wszystko OK;d
jazda WKS! |
Cytat:
|
Krivets 1:1
|
myśmy też prowadzili tam.....
szkoda troszke wyniku w Gdańsku |
Jakiez te ....y poznanskie maja szczescie 2:1dla nich
|
Cytat:
|
Amika nakrywa Sląska czapką póki co....
|
Cytat:
|
szczerze, to tam w ogole nie bylo karnego dla Slaska - nie dosc, ze cale zdarzenie przed polem karnym to ja bym nawet faulu nie gwizdnął - Gikiewicz się próbował wpychać na dwóhc kolesi i tyle
|
Cytat:
|
Cytat:
Może bądźmy obiektywni choć trochę. Szczęście to miał Śląsk który nie oddał ani jednego strzału na bramkę oprócz karnego. Mimo wszystko liczę na jakiś kolejny fuks i chociaż remis. Bo nie czarujmy się, z Legią wygrali na mega fuksie połączonym ze spalonym. Tu w sumie karny wątpliwy czyli może powtórka z rozrywki. W każdym razie życzę im tego. |
no i pieknie+Sztylka
|
2:2 Ale brama!
|
2-2 !!! Wks
|
jest 2:2 no pyry zaskoczone
|
isc za ciosem i lac te ....y
|
Ładny mecz - kontynuacja w niedziele :)
|
czy mi sie wydaje czy na stadionie słychać głównie naszych braci ?? edit: Może nie głównie ale był moment co byli wyraźnie słyszalni..
|
Widać różnicę klas między Stiliciem, a Ćwielongiem. Ten pierwszy po opuszczeniu boiska olał swojego trenera, a Pepe, którego złość była uzasadniona - bo Lenczyk zdjął go jeszcze w pierwszej części spotkania - zachował się z klasą i podał rękę swojemu trenerowi.
|
Kaźmierczak dzisiaj trochę zawodzi wraz z całą obroną Śląska.
Śląsk pokazuje, że nie trzeba mieć świetnych zawodników w składzie, żeby grać dobrą i skuteczną piłkę. Być może w dużej części zasługa w tym świetnego środka pola Mila-Kaźmierczak-Sztylka... |
Lenczerio jakby trenowal Slask od poczatku sezonu to spokojnie mogli by grac o majstra
|
o mistrza.
|
Wks wks wks
|
Cytat:
|
ALe zjebał to Śląsk!!!! 2 x100% w 30 sekund i takie nie"szczescie"...
|
Niezle rozdupcyli nowa murawe tymi wslizagami :rotfl:
|
Lenczyka można oficjalnie uznać za najlepszego "ratownika" w lidze :)
Szkoda tylko, że taki stary. |
Najlepszy ratownik byl swietnym trenerem Wisly..Szkoda, ze inspiracja dla Wisly nigdy nie byl MU+Alex Fergusson ;-)
|
Cytat:
|
Murawa na Lechu miała wytrzymać do końca rozgrywek ligowych w tym sezonie. Nie wytrzymała nawet do końca pierwszego spotkania. Jutro po meczu Warty wróci do stanu sprzed wymiany :)
|
Gratulacje dla WKS-dziękujemy;)
E: Lotos Gdynia72:90Wisła Can - Pack Kraków [16:26] [15:18] [23:28] [18:18] Mamy finał-piekny wieczór-dziewczyny-jestescie wielkie! |
Co za liga, znowu wszyscy grają pod nas :) Teraz tylko trzeba się sprężyć na Jagę...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl