![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mathouse odzyskałem te utwory ale pojawił się kolejny problem,np zamiast utworu WWO jest Limp Bizkit,tak że klikam w odtwarzaczu i odtwarza inny kawałek a w podpisie jest inny,da się coś z tym zrobić?
|
Witam. Wybieram sie do gródka na łikend. Co ciekawego mozna tam robic (prócz pływania i picia) Chiciałbym również sie czegos dowiedziec o klubach w Gródku ali-baba oraz X
|
skopcil to boruc nie? ten drugi niebieski nawet pilki nie dotknal przed borucem? |
Cytat:
|
Arteka1906 dzieki. Gdyby ktoś mógłby na temat Gródka sie jeszcze wypowiedzieć byłbym wdzięczny :)
|
Cytat:
|
W których miejscach nowych stadionów w Poznaniu i Warszawie będą sektory dla gości i o jakich będą one pojemnościach?
|
Czy wy też wchodząs w newsy na stronie SKWK widzicie taki oto napis
"We're sorry, but something went wrong. We've been notified about this issue and we'll take a look at it shortly." ? |
też widzimy :)
w ogole jakis chyba atak hakerów, mozecie sie zalogowac na poczte na onecie? bo ja mam tam 3, i w kazdej podaje mi ze zle haslo :D edit: ale smieszne ala, ha ha ha, rano tak mialem, teraz faktycznie niby dziala, ale i tak cos strasznie dlugo... no i poza odebranymi nie mam dostepu do zadnych innych folderow |
Cytat:
|
Czy dzisiejsze mecze Polskich druzyn będzie gdzies mozna oglądnąć na Cyfrze+ (jakies egzotyczne kanały)?
|
http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia czyli kolejny odcinek braku transmisji z meczy polskich ekip,no nic pozostaje nadzieja że chociaż Niemcy pokażą mecze swoich drużyn.
i pytanie,co trzeba ściągnąć żeby podłączyć nokię 6070 do komputera?kabel mam:) |
Mam opere w wersji 9.64, ściągnąłem aspell pl i zainstalowałem a mimo to klikając na funkcje " sprawdź pisownie " wyskakuje mi komunikat że funkcja jest niedostępna z zapytaniem czy chce ją skonfigurować. Ktos pomoże ?
|
A ja mam pytanie, jak to jest z tymi parkomatami w centrum.
Chodzą kolesie co sprawdzają czy auto ma za szybą kwitek czy nie ale czy oni sami wypisują mandaty, czy za każdym razem jak znajda auto bez opłaty, dzwonią na straż miejską? |
Z tego co pisało to te osoby co kiedyś stały z karteczkami,to teraz są przekwalifikowane do sprawdzania ważności wydruków z parkomatu,a co do tego czy dzwonią czy sami wypisują to nie wiem bo zawsze grzecznie płace ze parkowanie:)
|
Cytat:
|
Cytat:
Który sezon Przyjaciół "leci" obecnie na TVN ? |
gdzie sprzedam "używane" szkolne książki i dostane uczciwą cenę adekwatną do stanu książki a nie 5 zł za nieużywaną książke która kosztowała 50 zł?
|
Cytat:
wszyscy sepia kase na to i tyle - nie ma chyba takiego punktu moj brat w zeszlym roku pojechał pod hale w niedziele i wystawił wszytskie na chodniku na gazetach - i wszytskie sprzedał za 6 godzin a sprzedawał po 50% ceny jaka była z tyłu podrecznika |
Siema ;] mam pytanie mam okolo 1500zl moze troche ponad i szukam jakiegos kompa do grania . Moze mi ktos cos polecic i od razu sklep gdzie moge to kupic wszystko??
|
Cytat:
nie chwal się :P za 1500 to może kupisz do grania kompa bez monitora, jak chcesz z monitorem to raczej ciężko będzie znaleźć coś dobrego. Polecałbym zlecić złożenie kompa w sklepie. Dobry sklep jest na św. Krzyża opodal Rynku, ale czy tam składają kompy? Nie wiem. |
mi zalezy na samym kompie bez monitora . Jesli ktos sie zna to niech mi poleci jakies czesci dobre jaki procek i plyte gl. itd.
z gory dzieki |
Cytat:
Cytat:
|
polećcie jakieś jeziorko lub zalew w małopolsce coby zrobić wypad na weekend pod namiot ze znajomymi.
oprócz jeziora rożnowskiego, |
Mam pytanie, gdzie w Krakowie zrobic osiemnastke ? jaki klub,cena ? czy jest opcja, aby alkohol mozna wnieść swoj? Moze ktoś coś polecić ?
|
Spolszczenie do PS 7.0 przygarnę! :) T co znalażłam w gugach albo nie działa albo coś lipne lub płatne ...
Wic jeśli ktoś ma lub umie lepij znalezc to będę wdzięczna! Tylko nie na rapidzie bo stamtąd nic nie ściągnę :/ Z góry thx! |
sprawa jest..mam problem z laptopem tzn z obrazem na nim... uciekaja kolory tzn. niekiedy powstaje taki efekt "smuzenia" nie wiem jak to wytlumaczyc ? moze mail ktos cos podobnego ?
jak sie zresetuje kompa to jest dobrze tyle z epo jakims czasie znow to samo jakis wirus czy cos z karta ? z gory dzieki |
Wybieram sie do Galerii Kazimierz w Niedziele i może mi ktos powiedziec czy sa dobre przeceny ?:P Czy jest sens jechac:P xD
|
Ratujcie!
Co minute gaśnie mi cały winodws na 3sec i pozostaje sama tapeta z pulpitu, by po chwili było znów normalnie. Wyskakuje okienko, ze to coś od C;\RECYCLER ... z tego co udało mi się dowiedzieć jest to coś związane z koszem. Jak usunąć usterke? |
Jakaś rada, jak najskuteczniej znaleźć mieszkanie w Krakowie? Do czterech osób, cena do 2400 (z mediami itp). Jak najbliżej AGHu. Bo mam już dość.
|
Cytat:
Będąć dzisiaj szczerze polecam. Wybór duży, każdy coś znajdzie i w rozsądnych cenach. |
ktos kumaty moze mi potwierdzic albo zaprzeczyć info z Wegrzc Wlk z ostatnich dni na priva
|
Mam problem z alertem systemu zabezpieczeń systemu Windows w pasku zadań
http://i32.tinypic.com/ao3zol.jpg Jak go wyłączyć skutecznie ??? |
Pytanie na szybko: ile kosztuje Przeglad Sportowy ze skarbem kibica?
I to jest tylko 1 czesc, a druga czesc bedzie za tydzien? z gory dzieki |
panel sterowania -> centrum zabezpieczeń -> aktualizacje automatyczne -> wyłącz
o to chodziło? |
Cytat:
148 stron. Wszystko o Ekstraklasie. |
Na okladce pisze ze to jest czesc pierwsza. Za tydzien bedzie czesc druga czy jak?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl