![]() |
Cytat:
Trenerzy: Petrescu, Okuka, a Nawałka chyba zaczął już po odejściu Kryszała? Dyrektorzy: Mielcarski, a po nim nie pamiętam kto? |
Cytat:
A nie szkoda klawiatury na niego? Krzyż mu na drogę, może kiedyś zmądrzeje. Oby nie było to dopiero pod sklepem w Suwałkach. Ci którzy go u nas głaskali zrobili mu ogromną krzywdę. Teraz mamy efekt, niestety dla niego raczej smutny. |
Cytat:
Tutaj daty: lista transferowa - http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=12861 Nawałka trenerem Wisły - http://historiawisly.pl/wiki/index.p...m_Nawa%C5%82ka Kryszałowicz rozwiązuje kontrakt - http://wisla-polska.bloog.pl/id,1226...zda,index.html (tutaj lepszego źródła nie mogłem znaleźć) |
A propos Małego i nadchodzących derbów :D
http://d.webgenerator24.pl/k/r//hd/p...swkoow.600.jpg |
Cóż , Patryk Małecki ... były piłkarz Wisły. Sam ,z własnego wyboru tak dzisiaj jest postrzegany.
Do niedawna mitologizowany przez spore grono kibiców ( głównie fanatyków) . Dziś swoją postawą na własne życzenie psuje wizerunek. Szkoda ,przykro i współczuję. Bywa... Głowę miał zawsze gorącą ,i zapewne jeszcze długo tak będzie. Osobiście nie ukrywam sporego rozczarowania jego słąbiutką postawą sportową i to już od daaawna. . NIe wróży to dobrze. Rynsztokowa pyskatość nikomu i nigdzie (poza polityką :D ) sukcesu nie przyniosłą. Zyczę powodzenia ,zdrowia i otrzeźwienia. |
Cytat:
|
O Patryku Panowie już naprawdę szkoda gadac...
Rownia pochyla z roku na roku... Patryku tylko taka jedna rada ...odstaw to co bierzesz.... |
44 urodziny obchodzi dzisiaj Krzysztof Bukalski. Dużo zdrowia!
|
Wczoraj urodziny miał Krzysztof Bukalski a dzisiaj 23 lata kończy kolejny nasz wybitny kreator gry, Fabian Burdenski !
|
fajny wywiad z Kosowskim http://wislalive.pl/polecamy/kosowsk...po_zyciu-2596/
w tym bardzo ważny fragment Cytat:
|
Pomysł byłby genialny i liczę, że takowy zostanie zorganizowany.
Nie wiem czy byłby komplet ale te minimum 25 tyś mogłoby się pojawić. |
Mały 2 bramy w PP. :P
|
Wywiad z Adamem Musialem
http://www.weszlo.com/2014/09/26/ada...ownie-smiechu/ |
Cytat:
Jeżeli byłoby dobrze zorganizowane i rozreklamowane komplet murowany. |
|
Cytat:
Sam chętnie przeszedłbym się na taki mecz |
Teraz to myślę by było ciężko. Nie wszyscy piłkarze z tego okresu zostali by ciepło przyjęci ( i słusznie).
Cytat:
|
Zawsze można by w razie małej popularności połowę biletów rozlosować wśród kibiców, jakieś konkursy itd.
Ja bym chętnie po raz kolejny zobaczył takich zawodników. Nawet tych, którzy odchodzili z Reymonta w niezbyt dobrej atmosferze. |
nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale Tomasz Kulawik jest grającym trenerem Przeboju Wolbrom występującego w A klasie.
http://apprzeboj.wolbrom.pl/wp-conte...kamil_drag.jpg wiecej fotek tutaj http://apprzeboj.wolbrom.pl/2014/09/...le-zwyciestwo/ |
Cytat:
|
Bieszczad młody, Buchalik nie taki zły, a na 3 bramkarzy nas nie stać. Chyba, że uda się Buchalika komuś opchnąć albo Bieszczada wypożyczyć do I ligi...
|
Cytat:
Cytat:
Szkoda chłopaka. |
Cytat:
Wszystkiego dobrego Misiek! |
Swoich olewamy a trzymamy czarnucha, gwiazdę frantica i podrywacza pustych blachar. Ech gdzie te czasy , gdy kibice odwiedzali treningi kopaczy i ustawili ich do pionu. Mam nadzieje że jutro damy im do zrozumienia że nie zapomnieliśmy przespacerowanych derbów
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
ot taka rozkmina dla hipokryzji i krótkowzroczności murzynka, przecież wie skąd się wyrwał i dokąd wróci jeśli nie będzie ciężko pracował, klasyczny przykład czarnego człowieka, życie chwilą, zero myślenia o przyszłości, myślicie, że on jakiś hajs odłożył? |
Mecz, o ktorym wspomniał Kosa to świetny pomysł. Ale nie ma szans, żeby SKWK, ludzie pełni cnót, zaprosili jakiegoś "judasza" , czy "lewacką szmatę"(hahahahaha). Witamy w polskim piekiełku.
Inicjatywa jest po stronie władz klubu. Wywiad z Sosinem http://www.youtube.com/watch?v=dMjJO...layer_embedded |
Jak tam sytuacja Bunozy po rozstaniu z Wisła, nigdzie nie wpadła mi w oko informacja o jego nowym klubie- coś przeoczyłem?
Musi mocno się cenić co najmniej na tym poziomie co w Wiśle skoro nikt go nie przygarnął. |
Cytat:
Ale gdzie mają go zaprosić? na trawnik nieopodal budki z hot-dogami? Jak żes biznesmen to mu zorganizuj taki mecz. Chce sobie organizować meczyk wspomnień to niech wyłoży pieniądze i sobie organizuje. W czym problem? A klub teraz o niczym innym nie myśli tylko o zorganizowaniu meczu Kosie i jego kolegom, jakby nie było tysiąc innych problemów. |
OT/
Cytat:
Cytat:
|
Fragment biografii Sypniewskiego:
Gdyby nie Kosa czy Żuraw, to w ogóle nie miałbym się do kogo w Wiśle odezwać. Na zgrupowaniu we Włoszech postanowiliśmy się zintegrować na poważnie, gdy któregoś dnia Smuda pozwolił nam pojechać wieczorem do miasta. Ruszyliśmy we trzech, z Kosą i Żurawiem, ale… szybko wróciliśmy, ponieważ okazało się, że do centrum mamy kawał drogi. Poszliśmy do pokoju chłopaków, bo Maciek Żurawski miał w lodówce kupioną na lotnisku whisky. Nie był to zwykły „Johnnie Walker”, a jakaś cholernie droga butelka. Mocne to było niemożliwie i śmierdziało straszliwie, ale grzecznie piliśmy ze szklaneczek – opowiada „Sypek”. – Nie lubię mocnych alkoholi, podobnie jak Kosa, a whisky wręcz nie znosiłem, ale nie wypadało odmówić. Siedzieliśmy w pokoju, opowiadaliśmy jakieś historie, śmialiśmy się. Usłyszał nas Smuda, który wściekły wparował do pokoju i zaczął krzyczeć, że odeśle nas do domu. Żurawiowi odpuścił początkowo, ale do Kosy się przyczepił: – Wiem, że pijesz, gdzie gorzała? – krzyczał, a Kamil spokojnie: – My sobie tylko siedzimy. Smuda wpadł w szał Szukał butelki: w koszu na śmieci, pod łóżkami, pod kołdrami, za telewizorem i w walizkach. Podłogę by zerwał, gdyby mógł! Zaczął grozić, że wezwie policję, żeby nas alkomatami zbadała, a Kosa na to: – Bardzo proszę. Pachniało awanturą Lodówka, gdzie spokojnie chłodziła się nasza flaszka, była chyba jedynym miejscem w pokoju, którego trener nie wziął pod uwagę. Nic by nam nie udowodnił, gdyby nie to, że… kazał mi iść do siebie do pokoju. Wstałem, zatoczyłem się i usiadłem – mocne alkohole nie były moją domeną. Znów wstałem i znów bym upadł… |
http://www.weszlo.com/2014/10/06/pod...kiecie-weszlo/
Całkiem konkretny wywiad z Kosą. |
https://www.facebook.com/platinium.f...type=1&theater
Mateusz Kowalski Panie i Panowie. Nie skończył najlepiej, ale przynajmniej zajmuje się uczciwą pracą. Czekaj, Jankowski, Boguski - macie jeszcze szansę w życiu uzyskać w miarę porządny zawód! |
Boguski jak zaprezentuje swoją muskulaturę to na pewno na zajęcia przyciągnie tłumy...
|
Tutaj kolejny dowód, ze dla niektórych jeszcze nie jest za późno (nie wiem czy nie było już)
http://m.sport.pl/pilka/1,105004,167...ku_27_lat.html |
Cytat:
|
Aaaaaaa zgrywa piłki głową i główkuje w polu karnym. OK, przekonaleś mnie. Jest zajebisty!
---- Oglądnij sobie derby przyjacielu :) |
fialo zejdź na ziemię, w obecnej sytuacji Jankowski jest solidnym zawodnikiem, czasy gwiad na każdej pozycji juz dawno minęły.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_nas_wzmocni/ Może juz w najbliższym czasie będziemy mieć sporą rywalizację o miejsce między słupkami? A za sprzęt pewnie im tysiaka strącił z zadłuzenia :D |
Cytat:
Niemniej jednak były już podobne przypadki w przeszłości że nasz były zawodnik z nami trenował i nie podpisał kontraktu, vide Frankowski. A szkoda. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl