Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

arti 17.09.2014 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1377087)
Na weszŁo jest ciekawy wywiad z Kryszałowiczem pozwolę sobie zacytować co nie co

32 lata czyli 2006 bo w zimie 2006/7 odszedł.
Trenerzy: Petrescu, Okuka, a Nawałka chyba zaczął już po odejściu Kryszała?
Dyrektorzy: Mielcarski, a po nim nie pamiętam kto?

rafkur 17.09.2014 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteDoctor (Post 1376940)
Małecki: - Bardzo dziękuję trenerowi Wdowczykowi za podanie ręki, myślę, że w Wiśle Kraków nie mógłbym liczyć na taką reakcję.


A nie szkoda klawiatury na niego? Krzyż mu na drogę, może kiedyś zmądrzeje. Oby nie było to dopiero pod sklepem w Suwałkach. Ci którzy go u nas głaskali zrobili mu ogromną krzywdę. Teraz mamy efekt, niestety dla niego raczej smutny.

R33 17.09.2014 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1377208)
32 lata czyli 2006 bo w zimie 2006/7 odszedł.
Trenerzy: Petrescu, Okuka, a Nawałka chyba zaczął już po odejściu Kryszała?
Dyrektorzy: Mielcarski, a po nim nie pamiętam kto?

To Nawałka go wystawił wtedy na listę transferową (jako ówczesny dyrektor sportowy) i już za Nawałki (tu już jako trenera) Kryszał odszedł.

Tutaj daty:
lista transferowa - http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=12861
Nawałka trenerem Wisły - http://historiawisly.pl/wiki/index.p...m_Nawa%C5%82ka
Kryszałowicz rozwiązuje kontrakt - http://wisla-polska.bloog.pl/id,1226...zda,index.html (tutaj lepszego źródła nie mogłem znaleźć)

Dzideek 18.09.2014 09:49

A propos Małego i nadchodzących derbów :D
http://d.webgenerator24.pl/k/r//hd/p...swkoow.600.jpg

darotsok73 18.09.2014 10:13

Cóż , Patryk Małecki ... były piłkarz Wisły. Sam ,z własnego wyboru tak dzisiaj jest postrzegany.
Do niedawna mitologizowany przez spore grono kibiców ( głównie fanatyków) . Dziś swoją postawą na własne życzenie psuje wizerunek. Szkoda ,przykro i współczuję. Bywa...
Głowę miał zawsze gorącą ,i zapewne jeszcze długo tak będzie.
Osobiście nie ukrywam sporego rozczarowania jego słąbiutką postawą sportową i to już od daaawna. . NIe wróży to dobrze. Rynsztokowa pyskatość nikomu i nigdzie (poza polityką :D ) sukcesu nie przyniosłą.
Zyczę powodzenia ,zdrowia i otrzeźwienia.

funkykoval 18.09.2014 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1377214)
A nie szkoda klawiatury na niego? Krzyż mu na drogę, może kiedyś zmądrzeje. Oby nie było to dopiero pod sklepem w Suwałkach. Ci którzy go u nas głaskali zrobili mu ogromną krzywdę. Teraz mamy efekt, niestety dla niego raczej smutny.

Szkoda, że Patryk zapomniał ile razy to Wisła wyciągała do niego rękę...

63.5 Kg 18.09.2014 12:16

O Patryku Panowie już naprawdę szkoda gadac...
Rownia pochyla z roku na roku...
Patryku tylko taka jedna rada ...odstaw to co bierzesz....

IncognitoTSW 22.09.2014 13:42

44 urodziny obchodzi dzisiaj Krzysztof Bukalski. Dużo zdrowia!

IncognitoTSW 23.09.2014 21:28

Wczoraj urodziny miał Krzysztof Bukalski a dzisiaj 23 lata kończy kolejny nasz wybitny kreator gry, Fabian Burdenski !

Karherop 24.09.2014 12:06

fajny wywiad z Kosowskim http://wislalive.pl/polecamy/kosowsk...po_zyciu-2596/

w tym bardzo ważny fragment

Cytat:

Czego kibice Wisły mogą panu życzyć?
- Bardzo bym chciał, żeby być może właśnie kibice, którzy są teraz blisko klubu, pomogli w zorganizowaniu pożegnalnego meczu tej wielkiej Wisły z lat 2002-2007, w której miałem przyjemność grać. To była fantastyczna paczka kolegów, ale przede wszystkim świetnych piłkarzy, którzy mam wrażenie nie pożegnali się z Reymonta tak, jakby naprawdę chcieli. Wielu z nas grało później w zagranicznych klubach i ma przecież kontakty. Gdybyśmy zaprosili chociaż po jednym koledze z zagranicy i zorganizowali przy Reymonta taki mecz, to byłoby to świetne wydarzenie. Podziękowalibyśmy tym kibicom, którzy te kilkanaście lat temu tak wspaniale nas dopingowali. Można powiedzieć, że to takie moje mini-marzenie.
myślę że to nie tylko jego marzenie, a na taki mecz przy niskich cenach biletów moglibyśmy liczyć na komplet widzów, bo kto by nie chciał zobaczyć w jednej drużynie Franka, Żurawskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka, Sobolewskiego a może i Cantoro, Uche. Piękna sprawa.

huberix 24.09.2014 15:23

Pomysł byłby genialny i liczę, że takowy zostanie zorganizowany.
Nie wiem czy byłby komplet ale te minimum 25 tyś mogłoby się pojawić.

Dean 24.09.2014 16:25

Mały 2 bramy w PP. :P

bódyń 26.09.2014 14:01

Wywiad z Adamem Musialem
http://www.weszlo.com/2014/09/26/ada...ownie-smiechu/

janus 26.09.2014 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1378106)
fajny wywiad z Kosowskim http://wislalive.pl/polecamy/kosowsk...po_zyciu-2596/

w tym bardzo ważny fragment



myślę że to nie tylko jego marzenie, a na taki mecz przy niskich cenach biletów moglibyśmy liczyć na komplet widzów, bo kto by nie chciał zobaczyć w jednej drużynie Franka, Żurawskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka, Sobolewskiego a może i Cantoro, Uche. Piękna sprawa.

Świetny pomysł. Ale boję się, że sie rozmyje i nic z tego nie będzie.
Jeżeli byłoby dobrze zorganizowane i rozreklamowane komplet murowany.

felipe 27.09.2014 11:59

Mariusz Pawełek w starym, dobrym wydaniu:

http://www.youtube.com/watch?v=uDafsCzblso

St Yabol 27.09.2014 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1378106)
fajny wywiad z Kosowskim http://wislalive.pl/polecamy/kosowsk...po_zyciu-2596/

w tym bardzo ważny fragment



myślę że to nie tylko jego marzenie, a na taki mecz przy niskich cenach biletów moglibyśmy liczyć na komplet widzów, bo kto by nie chciał zobaczyć w jednej drużynie Franka, Żurawskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka, Sobolewskiego a może i Cantoro, Uche. Piękna sprawa.

Kłos, Stolarczyk, Majdan (jakiś bramkarz musiałby grać ;) ) Baszczyński, Kuźba

Sam chętnie przeszedłbym się na taki mecz

R33 27.09.2014 12:28

Teraz to myślę by było ciężko. Nie wszyscy piłkarze z tego okresu zostali by ciepło przyjęci ( i słusznie).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janus (Post 1378361)
Jeżeli byłoby dobrze zorganizowane i rozreklamowane komplet murowany.

Wątpie. Na taki mecz to by pewnie 10-15k przyszło to max. To by przecież była tylko taka pokazówka jakich wiele, a nie mecz na jakimś poziomie to raz, a dwa, że to raczej bardziej by to skusiło ludzi którzy faktycznie interesują się tym klubem, bo takiego ,,sezonowca" (którzy też wpływają na komplet) to raczej średnio interesuje kto dawno w Wiśle grał i prawdopodobnie nie ma z tymi piłkarzami żadnych wspomnień.

huberix 27.09.2014 12:43

Zawsze można by w razie małej popularności połowę biletów rozlosować wśród kibiców, jakieś konkursy itd.
Ja bym chętnie po raz kolejny zobaczył takich zawodników. Nawet tych, którzy odchodzili z Reymonta w niezbyt dobrej atmosferze.

mistico 28.09.2014 21:17

nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale Tomasz Kulawik jest grającym trenerem Przeboju Wolbrom występującego w A klasie.

http://apprzeboj.wolbrom.pl/wp-conte...kamil_drag.jpg

wiecej fotek tutaj http://apprzeboj.wolbrom.pl/2014/09/...le-zwyciestwo/

WhiteDoctor 02.10.2014 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1379070)
Wywiad z Miśkiewiczem... Może jeszcze podpiszemy z nim kontrakt?

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wiad,id,t.html

kamyczek, a raczej głaz do ogrodu łysego; czemu nie? myślę, że na pewno z obecną świtą rozmowy były by prowadzone w inny sposób ale z drugiej strony Buchalik w miarę ok, z ciekawej strony pokazał się w PP Bieszczad, oj ciężka sytuacja..

PiVoSH92 02.10.2014 13:50

Bieszczad młody, Buchalik nie taki zły, a na 3 bramkarzy nas nie stać. Chyba, że uda się Buchalika komuś opchnąć albo Bieszczada wypożyczyć do I ligi...

wolfy 02.10.2014 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1379070)
Wywiad z Miśkiewiczem... Może jeszcze podpiszemy z nim kontrakt?

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wiad,id,t.html

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GK
- Zamykając temat Wisły – jest Pan rozliczony z klubem w stu procentach?
- Nie. To jest dla mnie dość przykra sytuacja. Jeszcze gdy prezesem Wisły był Jacek Bednarz wiele razy prosiłem go, żeby klub starał się ze mną powoli rozliczać. Zdaję sobie sprawę z sytuacji, jaka jest w Wiśle, dlatego prosiłem, żeby wypłacili mi choć jedną zaległą pensję, choć te zaległości są o wiele większe. Doszło jednak do takiej sytuacji, że były obietnice, pensji nie było, aż w końcu prezes przestał ode mnie odbierać telefon. Później prezes Bednarz z Wisły odszedł. Wiem, że ostatnio chłopaki dostali część zaległości. Ja nie zobaczyłem ani grosza, a mówimy o okresie, w którym byłem przecież zawodnikiem Wisły. To też jest dla mnie przykre. Próbuję dojść do porozumienia z obecnymi władzami klubu, ale sytuacja jest bardzo podobna do tej z okresu pracy Jacka Bednarza. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że ostatecznie jakoś się porozumiemy.

Daje do myślenia odnośnie sytuacji w klubie.

Szkoda chłopaka.

arti 02.10.2014 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1379100)
Daje do myślenia odnośnie sytuacji w klubie.
Szkoda chłopaka.

Murzyn zrobił swoje...
Wszystkiego dobrego Misiek!

jaro1985r 02.10.2014 19:25

Swoich olewamy a trzymamy czarnucha, gwiazdę frantica i podrywacza pustych blachar. Ech gdzie te czasy , gdy kibice odwiedzali treningi kopaczy i ustawili ich do pionu. Mam nadzieje że jutro damy im do zrozumienia że nie zapomnieliśmy przespacerowanych derbów

WhiteDoctor 02.10.2014 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1379127)
Aby było jasne - to, że jest czarny nie jest problemem :D

ale to, że jest głupi już jest

jaro1985r 02.10.2014 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteDoctor (Post 1379134)
ale to, że jest głupi już jest

Pajac ,który powinien dostać już dawno solidnego kopa w dupę na pożegnanie od kibiców. Gwiazda fejsbuka z kutasem na wierzchu. Pomyśleć ,że podnosimy sobie ceny biletów ,żeby taki baran miał na zabawę na ryneczku.

WhiteDoctor 02.10.2014 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1379136)
Pajac ,który powinien dostać już dawno solidnego kopa w dupę na pożegnanie od kibiców. Gwiazda fejsbuka z kutasem na wierzchu. Pomyśleć ,że podnosimy sobie ceny biletów ,żeby taki baran miał na zabawę na ryneczku.

za dużo dolców na początek, nie było klasycznej drogi od zera do bohatera, chłopaczek uwierzył, że jest huj wie kim i królem życia, słabe charaktery tak kończą

Cytat:

Dinner With My Bodyguard Max77 But He like Cola More Than Food
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...99&oe=54BAEC25

Cytat:

Dług ostatecznie został spłacony w 1947, jednak w znacz
nym stopniu przyczynił się do tego, że Haiti stało się jednym z najbiedniejszych państw świata.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...2a34882b22aa06

ot taka rozkmina dla hipokryzji i krótkowzroczności murzynka, przecież wie skąd się wyrwał i dokąd wróci jeśli nie będzie ciężko pracował, klasyczny przykład czarnego człowieka, życie chwilą, zero myślenia o przyszłości, myślicie, że on jakiś hajs odłożył?

Babba 03.10.2014 12:55

Mecz, o ktorym wspomniał Kosa to świetny pomysł. Ale nie ma szans, żeby SKWK, ludzie pełni cnót, zaprosili jakiegoś "judasza" , czy "lewacką szmatę"(hahahahaha). Witamy w polskim piekiełku.
Inicjatywa jest po stronie władz klubu.

Wywiad z Sosinem http://www.youtube.com/watch?v=dMjJO...layer_embedded

shaggy 03.10.2014 13:29

Jak tam sytuacja Bunozy po rozstaniu z Wisła, nigdzie nie wpadła mi w oko informacja o jego nowym klubie- coś przeoczyłem?
Musi mocno się cenić co najmniej na tym poziomie co w Wiśle skoro nikt go nie przygarnął.

element 03.10.2014 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1379213)
Mecz, o ktorym wspomniał Kosa to świetny pomysł. Ale nie ma szans, żeby SKWK, ludzie pełni cnót, zaprosili jakiegoś "judasza" , czy "lewacką szmatę"(hahahahaha). Witamy w polskim piekiełku.
Inicjatywa jest po stronie władz klubu.



Ale gdzie mają go zaprosić? na trawnik nieopodal budki z hot-dogami?
Jak żes biznesmen to mu zorganizuj taki mecz.
Chce sobie organizować meczyk wspomnień to niech wyłoży pieniądze i sobie organizuje. W czym problem?


A klub teraz o niczym innym nie myśli tylko o zorganizowaniu meczu Kosie i jego kolegom, jakby nie było tysiąc innych problemów.

Lukasz 03.10.2014 15:32

OT/
Cytat:

Dinner With My Bodyguard Max77 But He like Cola More Than Food
Normalne. Każdemu psu robi się sucho w gardle po tym jak wyliże sobie co nieco...

Cytat:

Sam sobie gotuje... - westchnął trener. ....
I pije colę spod ogórków... Afeeee :lol:

rychu 04.10.2014 14:08

Fragment biografii Sypniewskiego:

Gdyby nie Kosa czy Żuraw, to w ogóle nie miałbym się do kogo w Wiśle odezwać. Na zgrupowaniu we Włoszech postanowiliśmy się zintegrować na poważnie, gdy któregoś dnia Smuda pozwolił nam pojechać wieczorem do miasta. Ruszyliśmy we trzech, z Kosą i Żurawiem, ale… szybko wróciliśmy, ponieważ okazało się, że do centrum mamy kawał drogi. Poszliśmy do pokoju chłopaków, bo Maciek Żurawski miał w lodówce kupioną na lotnisku whisky. Nie był to zwykły „Johnnie Walker”, a jakaś cholernie droga butelka. Mocne to było niemożliwie i śmierdziało straszliwie, ale grzecznie piliśmy ze szklaneczek – opowiada „Sypek”. – Nie lubię mocnych alkoholi, podobnie jak Kosa, a whisky wręcz nie znosiłem, ale nie wypadało odmówić. Siedzieliśmy w pokoju, opowiadaliśmy jakieś historie, śmialiśmy się. Usłyszał nas Smuda, który wściekły wparował do pokoju i zaczął krzyczeć, że odeśle nas do domu. Żurawiowi odpuścił początkowo, ale do Kosy się przyczepił: – Wiem, że pijesz, gdzie gorzała? – krzyczał, a Kamil spokojnie: – My sobie tylko siedzimy. Smuda wpadł w szał… Szukał butelki: w koszu na śmieci, pod łóżkami, pod kołdrami, za telewizorem i w walizkach. Podłogę by zerwał, gdyby mógł! Zaczął grozić, że wezwie policję, żeby nas alkomatami zbadała, a Kosa na to: – Bardzo proszę. Pachniało awanturą… Lodówka, gdzie spokojnie chłodziła się nasza flaszka, była chyba jedynym miejscem w pokoju, którego trener nie wziął pod uwagę. Nic by nam nie udowodnił, gdyby nie to, że… kazał mi iść do siebie do pokoju. Wstałem, zatoczyłem się i usiadłem – mocne alkohole nie były moją domeną. Znów wstałem i znów bym upadł…

PiVoSH92 06.10.2014 16:04

http://www.weszlo.com/2014/10/06/pod...kiecie-weszlo/
Całkiem konkretny wywiad z Kosą.

fialo 06.10.2014 23:55

https://www.facebook.com/platinium.f...type=1&theater

Mateusz Kowalski Panie i Panowie. Nie skończył najlepiej, ale przynajmniej zajmuje się uczciwą pracą. Czekaj, Jankowski, Boguski - macie jeszcze szansę w życiu uzyskać w miarę porządny zawód!

MatMario 07.10.2014 08:24

Boguski jak zaprezentuje swoją muskulaturę to na pewno na zajęcia przyciągnie tłumy...

Pero 07.10.2014 21:48

Tutaj kolejny dowód, ze dla niektórych jeszcze nie jest za późno (nie wiem czy nie było już)
http://m.sport.pl/pilka/1,105004,167...ku_27_lat.html

fialo 07.10.2014 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1379605)
Dlaczego wymieniłeś tu Jankowskiego?

Bo jest beznadziejny.

fialo 08.10.2014 15:11

Aaaaaaa zgrywa piłki głową i główkuje w polu karnym. OK, przekonaleś mnie. Jest zajebisty!

----

Oglądnij sobie derby przyjacielu :)

Kapcok7 08.10.2014 15:28

fialo zejdź na ziemię, w obecnej sytuacji Jankowski jest solidnym zawodnikiem, czasy gwiad na każdej pozycji juz dawno minęły.



http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_nas_wzmocni/

Może juz w najbliższym czasie będziemy mieć sporą rywalizację o miejsce między słupkami?

A za sprzęt pewnie im tysiaka strącił z zadłuzenia :D

Karherop 08.10.2014 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1379632)
A za sprzęt pewnie im tysiaka strącił z zadłuzenia :D

Misiek syty i Wisła cała :-)

Niemniej jednak były już podobne przypadki w przeszłości że nasz były zawodnik z nami trenował i nie podpisał kontraktu, vide Frankowski. A szkoda.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl