Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Junior_Battle 03.08.2011 11:17

DNB jak coś :)

LeszekABG 04.08.2011 12:02

Dzisiaj:
Rennes - Olimpi Rustavi 1
Legia - Gaziantepspor 1x
Lokomotiv - Śląsk x2

Z wiarą, że ta edycja pucharów będzie udana dla Polaków.

Donki 04.08.2011 12:48

Gra ktos z was w Fortunie ? Jesli tak to prosze o pw.

jakkfk 04.08.2011 17:58

Dla sportu 2-1 dla Turków z Legią.

AveLechia 05.08.2011 18:22

http://sts.pl/kupon/pokaz/WWW217059330 ? Jak myślicie ?

LeszekABG 06.08.2011 22:01

No to kto posłuchał i sprawdził dzisiejsze wyniki ten widzi. U mnie kursy 2.99, 3.07 i 3.58, a jeszcze jutro 2 mecze.

pirat.z.karaibow 12.08.2011 05:15

Hartberg - St. Andra
Over 2,5
Blau-Weis Linz - Grodig

Over 2,5

AKO 2,35

Lubię to :)

rocco_1906 12.08.2011 08:48

mecz: Liaoning - Guangzhou
typ: 2
kurs: 2,10

kuczmen 12.08.2011 09:00

Witam podaje moje typy na wekend:)

kupon nr.1
Liverpool-Sunderland 1 kurs 1.40
Manch.City -Swansea 1 kurs 1.23
Lille-Montpellier 1 kurs 1.62
Toulouse-Dijon 1 kurs 1.60

kupon nr.2
Hoffenheim -Dortmund 2 kurs 1.73
W.B.A. -Manch.Utd 2 kurs 1.50
Wisła - Zagłebie 1 kurs 1.60

LeszekABG 12.08.2011 09:56

Naprawdę uważałbym, szczególnie na L'pool. Ja z reguły unikam gry na pierwszą kolejkę jakiejś ligi.

slavio 12.08.2011 11:25

Kupon 1: (jeden typ zapożyczony :p)
FC Gil Vicente - Benfica Lissabon (Typ) 2 kurs 1,40
Radwanska A. - Petkovic A. (Typ) 1 kurs 1,65
Liaoning Hongyuan - Guangzhou Evergrande (Typ) 2 kurs 1,95

Kupon 2:
Hamburger SV - Hertha BSC Berlin (Typ) 1 kurs 1,90
FC Toulouse - Dijon Football Cote D´or (Typ) 1 kurs 1,65
Polonia Warszawa - LKS Lodz (Typ) 1 kurs 1,35
Wisla Krakow - Zaglebie Lubin (Typ) 1 kurs 1,70

kisiel92 12.08.2011 19:56

Kupon na III kolejke E-klasy:

1. Ruch - Śląsk 2 (kurs 2,63)
2. Legia - Górnik 1 (kurs 1,47)
3. Wisła - Zagłębie 1 (kurs 1,67)
4. Jagiellonia - Korona 1 (kurs 1,85)
5. Polonia - ŁKS 1 (kurs 1,37)
6. Lechia - Cracovia 1 (kurs 1,85)
7. Podbeskidzie - Widzew 0 (kurs 3,10)
8. GKS - Lech 2 (kurs 2,40)

żeby sie tylko nie okazało, że mi Jaga kupon spierdzieli...

power1928 13.08.2011 11:13

Kupon na dziś 1

Wisła - Zagłębie 1
Polonia W - ŁKS 1
Kurs 2,7

Kupon 2
Hoffenheim - Borussia Dortmund 2
Wolfsburg - Bayern M. 2
Kurs 3,3

piter116 13.08.2011 11:27

Gdzie stawiasz, że masz taki duży łączny kurs na Wisłę i Polonię jeśli można wiedzieć ?

zidanemarcin 13.08.2011 11:47

Na dzis single:

Valenciennes- Brest 1 1.95

Hamstad - Hacken 2 1.9


Stosur - Radwanska DW: 0-2 2.9

Wisla (-1) - Zaglebie 1 3.00 (eh Andraz, Andraz...)



JAN ZEMBRZYCKI 13.08.2011 15:12

Spójnia Osiek - Karpaty Siepraw 1
Limanovia - Wierna 1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1...5,2

Newcastle - Arsenal 2
Toulouse - Dijon 1
Lechia Gdańsk - Cracovia 1...5,85

LeszekABG 13.08.2011 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 1145466)
Naprawdę uważałbym, szczególnie na L'pool. Ja z reguły unikam gry na pierwszą kolejkę jakiejś ligi.

To tak do tego meczu. Ja podparłem :>

silver03 13.08.2011 20:09

Real vs. Barca, jak obstawiacie? Macie jakieś info co do składów? (kontuzje itp.)?

pirat.z.karaibow 14.08.2011 11:37

GAIS - Kalmar
Over 2,5

Cortiba - Atletico Mineiro
Over 2,5


AKO 3,34

JAN ZEMBRZYCKI 14.08.2011 13:00

Limanovia - Wierna 1
Lechia Gdańsk - Cracovia
1
Zieleńczanka - LKS Mogilany 1X...4,37

Lokeren - Anderlecht 2
Utrecht - De Graafschap 1
Neuchatel Xamax - Servette 1X
Corinthians - Ceara 1...5,18

wieczor 15.08.2011 12:24

Shakhtyor Soligorsk - Dinamo Minsk 1
GKS Bełchatów - Lech Poznań over 1,5

power1928 17.08.2011 10:24

Polecam na dziś
Termalica Nieciecza - ŁKS
typ: 1
kurs 3,2.

Karamazow 20.08.2011 10:15

Na dziś:
I Kupon:
Chelsea - WBA (-1) 1 1,85 EXPEKT
II kupon:
Arsenal - Liverpool DNB 2 2,00
Korona - Wisła DNB 2 1,80 bet365

JAN ZEMBRZYCKI 20.08.2011 14:24

A ja dziś zagram coś co wszyscy graja jako pewniaka:

DNB:Everton - Q.P.R 2(5,75)

acco:
Chelsea - WBA 1
Borussia - FC Nurnberg 1
Orzeł Balin - Iskra Klecza Dolna 1
...2,11

jonaf 21.08.2011 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 1150594)
A ja dziś zagram coś co wszyscy graja jako pewniaka:

DNB:Everton - Q.P.R 2(5,75)

Jestem pod wielkim wrażeniem 0.0 na szczęście po przeczytaniu postaJ.Z sam nie zagrałem na Everton :) ale nie miałem jaj by grać na Queensów...

JAN ZEMBRZYCKI 21.08.2011 13:31

acco:
dnb:Wolves - Fulham 1
Den Haag - PSV 2
dnb:Bolton - Man.City 2...4,25

ReymontBoy 21.08.2011 22:44

Coś godnego polecenia na ligę mistrzów i ligę europejską zaproponuje ktoś?

zidanemarcin 22.08.2011 00:25

Awans Wisły ;) kursy ok. 1.6

Zastanawiam sie nad zagraniem systemu 2z3, na awanse:

Genku (2.05)
Odense (2.7)
Udinese (2.7)

BieżanówStary 22.08.2011 12:25

A ja mam do was takie pytanie. Gdzie można znaleźć wyniki , tabele dotyczące Afrobasketu? Nigdzie nie mogę tego znaleźć a zakłady na ten turniej są bardzo ciekawe.

__Cobra__ 22.08.2011 15:02

http://livescore.com/basketball/
http://www.livesports.pl/koszykowka/

1986 22.08.2011 17:52

Apoel-Wisła X2 1,75 ewentualnie postawie na awans Wisły
Villareal-Odense 1 1,25
Spartak - Legia 1 1,45
PSV - Ried 1 1,25
Partizan - Shamrock 1 1,25
Sporting-Noetsjalland 1 1,28


za 100 zl
ew.wygrana - 570 zł

Jawor 23.08.2011 19:25

1 Załącznik(ów)
Do boju Wisła!

tedi100 24.08.2011 15:46

Exeter-Liverpool - 2 - 1.40
Udinese-Arsenal - aw1 - 2.80
Millot V.-Fleishman Z. - 1 - 1.25
Schoorel T.-Galvani S. - 1 - 1.25
Huta Galung J.-Teixeira M. - 1 - 1.32
Capdeville P.-Weintraub A. - 1 - 1.28
Gallov.-Hall E.-Holland I. - 1 - 1.30
Domachowska M.-Iijima K. - 1 - 1.32
Hlavackova A.-Wang Q. - 1 - 1.22
Diatchenko V.-Siegemund L. - 1 - 1.27

Wkład - 5zł
Przewidywana wygrana:
121.09 zł

Karamazow 24.08.2011 15:51

Sturm - Bate DNB 1 1,66
West Ham - Aldershot 1 1,36
Udinese - Arsenal 1X 1,40 bet365

archi33 25.08.2011 12:14

Prosze o opinie

Spartak-Legia 1
Psv-Josko 1
Rapid-Slask 1
Schalke-Hjk 1
Glasgow-Maribor 1
Roma-Slovan 1
Tottenham-Heart 1
Partizan-Schamrock 1

BieżanówStary 25.08.2011 12:38

Za dużo spotkań.
Ja proponuje Afrobasket: Single
Senegal (-6,5) - WKS 1
Over 150

Grze Gie 25.08.2011 19:57

1 Załącznik(ów)
Ładnie kuponik siadł ,szkoda że więcej nie postawiłem.

Gercu 25.08.2011 23:58

1 Załącznik(ów)
Mi też siadł, chociaż gdyby Rapid, lub Śląsk jeszcze coś ustrzelili to by była bajka :)

AveLechia 30.08.2011 18:34

Co myślicie o tym na piątek ? http://beta2.sts.pl/kupon/pokaz/WWW242805283

fialo 02.09.2011 14:05

Tak po dłuższej przerwie gramy na reprezentacjach, często dobrze wchodzą akurat właśnie takie mecze :) :

Kupon 1

Izrael v Grecja 1 2.20
Gruzja v Łotwa 1 1.67
Bułgaria v Anglia 2 1.57
Holandia v San Marino H0:4 1 1,35

AKO 7,67

Kupon 2 lekki wariat :

Norwegia v Islandia H0:1 1 2.00
Węgry v Szwecja <2.5 1.80
Wales v Montenegro <2.5 1.50
Polska v Meksyk 2 2.40
Serbia (U21) v Irlandia Północna (U21) 1 1.30
Liechtenstein (U21) v Turcja (U21) 2 1.15
Zjednoczone Emiraty Arabskie v Kuweit <2.5 1.57

AKO 30,14

Kupon 3 wariat kompletny:

Irlandia v Słowacja 1 1.90
Irlandia Północna v Serbia [Full Time DC] X or 2 1.25
Białoruś v Bośnia i Hercegowina X 3.25
Wales v Montenegro X 3.20
Polska v Meksyk 2 2.40
Albania (U21) v Polska (U21) 2 2.00
Holandia v San Marino H0:3 X 1.18
Oman v Arabia Saudyjska X 3.10
Bahrajn v Katar 1 1,95

AKO 875 :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl