![]() |
|
"są w tym kraju ludzie,którzy nie potępiają judasza za to,że zdradził
ale za to, że tak mało wziął" |
Nowy Tuskobus już czeka na objazd po Polsce :D
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...05665876_n.jpg |
Czego to ludzie nie sprzedaja :)
http://allegro.pl/sexowne-i-ostre-pa...142084600.html |
Nowy spot wyborczy Armanda Ryfińskiego od Palikota :D Kto nie widział niech obejrzy :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=SMvi22Nazhs |
|
Cytat:
Ja bym ją zawiózłby na wytrzeźwiałkę. Portfel szczuplejszy o 400 złotych + do tego znalazłbym jakieś usterki w aucie, mandat za obrazę funkcjonariuszy no i oczywiście za jazdę po pijaku. Sad grodzki chyba jest co? Czy z automatu zabierają prawko za jazdę na podwójnym gazie? |
Kilka faili na siłowni :)
http://www.youtube.com/watch?v=T74Xek-pDLM |
Muzułmańskie dziecko w Anglii pyta mamę:
- Mamo, co to jest socjalizm i co to jest rasizm? - No więc tak, Muhamedzie... Socjalizm jest wtedy, kiedy biali ludzie pracują codziennie, żebyśmy my mogli przyjechać do ich krajów i dostawać zasiłki... no wiesz – dopłaty do czynszu, kupony na jedzenie, darmowe leczenie i takie tam. Na tym polega socjalizm. - Ale mamo, czy ci głupi biali ludzie nie wściekają się, że tak jest? - Oczywiście, że tak, kochanie. I to jest właśnie rasizm. ========================================= Przychodzi dwóch facetów obok Sejmu i słyszą jak krzyczą wszyscy: Sto Lat! Sto lat! Jeden do drugiego: - Jakiś idiota ma chyba urodziny. - Nie. Wiek emerytalny ustalają. ========================================= Tusk zebrał swych popleczników w pałacu prezydenckim i mówi: - No kryzys mamy, a więc musimy podwyżki zrobić. - Ale gdzie? - No to jest problem, zróbmy tak - ja będę podawać litery alfabetu, a wy podacie po jednym słowie na tę literę, i tam podwyższymy. To lecimy: A! - Alkohol! - zawołał Rostowski - B! - Benzyna! - Arłukowicz - C! - Cukier! - Sikorski - D! - Drewno! - powiedział Pawlak - E! - Elektryczność! - Schetyna - F! - Fszystko! - rzekł Komorowski ========================================= Dzwoni kierowca TIR-a do szefa: - Szefie, rozjechałem psa - Auto całe? - Całe - To go zakop i jedź dalej Zakopał, ale zaraz dzwoni: - Szefie zakopałem go - To po co znowu dzwonisz? - Nie wiem co z radiowozem zrobić ========================================= Do sklepu obuwniczego wchodzi mężczyzna. Zauważa piękne białe buty. Z zachwytem pyta ekspedientki: - Jakie cudowne buty, ile kosztują? - 10 tysięcy złotych. - Oj, a czemu tak drogo? - Bo to proszę pana jest unikat, ręcznie robione z ludzkiej skóry. Ale jeśli jest pan zainteresowany tym modelem to mamy jeszcze czarne, za 9,99 |
dobra, a teraz niech ktoś zbanuje idiotę.
a w temacie: Bramki dla Hiszpanii: http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...mhqRs,w400.jpg |
|
|
Niech ktoś zbanuje tych spamerów od evony
|
|
Lepsza strona futbolu
|
Piękno futbolu
|
|
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ubow__Jak.html za koszerną.pl
Kraków 70 lat czekał na mecz żydowskich klubów. Jak było wtedy i teraz [ZDJĘCIA] ak 06.07.2014 , aktualizacja: 06.07.2014 17:16 A A A Drukuj ŻKS Kraków przegrał 3:5 z Makabi Warszawa na boisku Nadwiślana. To był pierwszy od wojny mecz żydowskich drużyn pod Wawelem Ekskluzywne materiały i ciekawostki krakowskim sporcie tylko na Facebooku Kraków - Sport.pl ť Kilkadziesiąt osób, w tym Michael Schudrich, naczelny rabin Polski, który rozpoczął spotkanie, zebrało się na boisku przy ul. Koletek (historyczne miejsce, gdzie mecze rozgrywał Makkabi Kraków), by zobaczyć reaktywację piłki nożnej w wydaniu żydowskim w Krakowie. W Międzywojniu działały tu co najmniej trzy kluby. Po II Wojnie Światowej żaden nie wznowił działalności. Stało się to dopiero w 2014 roku. - Za chwilę przekonamy się, kto jest najlepszą drużyną żydowską w Polsce - podkreślał spiker. Na Nadwiślanie ŻKS Kraków - Makabi Warszawa 3:5 Tuż przed godz. 13 w upale, jakiego nie powstydziłby się Izrael, stanęły na przeciwko siebie zespoły ŻKS i Makabi Warszawa. Lepiej zaczęli gospodarze, którzy po pierwszej tercji (grano 3x20 minut) prowadzili 2:0, ale pozwolili rywalom wyrównać i nawet wyjść na prowadzenie 3:2. Po chwili był remis, ale kolejne trzy strzelili Żydzi ze stolicy. Kraków 70 lat czekał na mecz żydowskich klubów. Jak było wtedy i teraz 06.07.2014 , aktualizacja: 06.07.2014 17:16 ŻKS Kraków przegrał 3:5 z Makabi Warszawa na boisku Nadwiślana. To był pierwszy od wojny mecz żydowskich drużyn pod Wawelem Kilkadziesiąt osób, w tym Michael Schudrich, naczelny rabin Polski, który rozpoczął spotkanie, zebrało się na boisku przy ul. Koletek (historyczne miejsce, gdzie mecze rozgrywał Makkabi Kraków), by zobaczyć reaktywację piłki nożnej w wydaniu żydowskim w Krakowie. W Międzywojniu działały tu co najmniej trzy kluby. Po II Wojnie Światowej żaden nie wznowił działalności. Stało się to dopiero w 2014 roku. - Za chwilę przekonamy się, kto jest najlepszą drużyną żydowską w Polsce - podkreślał spiker. Na Nadwiślanie ŻKS Kraków - Makabi Warszawa 3:5 Tuż przed godz. 13 w upale, jakiego nie powstydziłby się Izrael, stanęły na przeciwko siebie zespoły ŻKS i Makabi Warszawa. Lepiej zaczęli gospodarze, którzy po pierwszej tercji (grano 3x20 minut) prowadzili 2:0, ale pozwolili rywalom wyrównać i nawet wyjść na prowadzenie 3:2. Po chwili był remis, ale kolejne trzy strzelili Żydzi ze stolicy. |
|
Autobusem jedzie chłopak i czyta książkę. Na przystanku wsiada elegancka pani. Chłopiec ustępuje jej miejsca. Pani siada i zagaduje:
- Pewnie jesteś chłopcze z Krakowa. - Jak pani na to wpadła? - Ustąpiłeś mi miejsca. - A pani to pewnie rodowita warszawianka? - Rzeczywiście! Jak na to wpadłeś? - Nawet dziękuję pani nie powiedziała. |
|
|
http://vader.joemonster.org/upload/q...31_e1osdnV.gifhttp://vader.joemonster.org/upload/q...e2_LRctAZZ.gifhttp://vader.joemonster.org/upload/q...93_i9Q6MOC.gifhttp://vader.joemonster.org/upload/q...14_tyPKWzR.gifhttp://vader.joemonster.org/upload/q...a5_RkndW2F.gifhttp://vader.joemonster.org/upload/q...56_12PHr61.gifhttp://vader.joemonster.org/upload/q...27_BtbjYsu.gifhttp://vader.joemonster.org/upload/q...58_PcWM4uU.gifhttp://vader.joemonster.org/upload/q...29_SWLhUXH.gif
http://img.joemonster.org/images/vad...9f2109771c.gif |
http://img.joemonster.org/i/2014/08/cleo_rafala01.jpg
http://img.joemonster.org/i/2014/08/cleo_rafala02.jpg Można nie słuchać i nie lubić ale za ten wpis mam udany początek dnia :D |
|
i dalej donatan....chyba zostanę fanem.
http://img.joemonster.org/i/2014/08/demot-88-332.jpg |
Bo młodzi muszą się wyszaleć
|
|
Kot w wc
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl