Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

szczepek19 06.07.2012 17:57

nie wiem czy ktoś pamięta nasz hit transferowy, ale wg 90minut Branco gra w... Bahrajnie :D http://www.90minut.pl/kariera.php?id=18830

laurence 06.07.2012 18:05

Co się dzieje z Darkiem Dudką. Czy przypadkiem nie skończył mu się kontrakt z Auxerre ?

mitmichael 06.07.2012 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 1261911)
Co się dzieje z Darkiem Dudką. Czy przypadkiem nie skończył mu się kontrakt z Auxerre ?

Podobno ma podpisac kontrakt z TSV 1860 Monachium tylko nie wiem po co mialby przeniesc sie z 2 ligi francuskiej do 2 ligi niemieckiej.

Jagul 07.07.2012 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1261925)
Podobno ma podpisac kontrakt z TSV 1860 Monachium tylko nie wiem po co mialby przeniesc sie z 2 ligi francuskiej do 2 ligi niemieckiej.

We Francji chyba nie są zainteresowanie przedłużeniem umowy.
Dudka to taki polski Diaz wszędzie może zagrać ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy.

JrQ- 07.07.2012 12:40

Ale i tak:
1.) u nas byłby najlepszy w tyłach
2.) nie stać nas

koniec tematu

brylant17 09.07.2012 11:17

Misiu kasa Misiu


http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html


Cytat:

Brożek właśnie wrócił do Trabzonu, gdzie pozostanie przez najbliższy rok. Piłkarz miał oferty z innych klubów, ale nie zdecydował się na zmianę drużyny. - Oferowano mi jedną czwartą obecnych zarobków. Przy takich warunkach zostanę w Trabzonsporze. Jeżeli trzeba, będę siedział na trybunach - cytują go tureckie media.

najm 09.07.2012 11:21

Brożek się chyba za dużo Jaliensów naoglądał ..

mitmichael 09.07.2012 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1262322)

Burak został sprzedany wiec Brozek moze miec szanse grania ale pewnie kogos dokupia w jego miejsce

Charlie 09.07.2012 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1262387)
Burak został sprzedany wiec Brozek moze miec szanse grania ale pewnie kogos dokupia w jego miejsce

Niby gdzie i kiedy został sprzedany? Ja żadnego info na ten temat nie widziałem.

cfa 09.07.2012 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1262388)
Niby gdzie i kiedy został sprzedany? Ja żadnego info na ten temat nie widziałem.

Krążą plotki, że ma iść do ruskich.

TOMEK 11 09.07.2012 20:51

http://www.transfermarkt.de/en/burak...38_seite1.html

90% czyli już praktycznie 'klepnięty'

Natkan 11.07.2012 22:26

http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...LKS_Niedzwiedz


Gołoś bez formy zupełnie, Szymkowiak dalej świetne piłki daje ale strzał już nie ten tak samo jak Węgrzyn. Kmiecik w takiej formie jeszcze by nam cos w lidze ustrzelił

kacpaw91 13.07.2012 20:29

Marcin Juszczyk odchodzi z Arki.
http://www.90minut.pl/news/192/news1...kt-z-Arka.html

torres15 14.07.2012 11:32

wywiad z Kazimierzem Moskalem http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...zy-maja-czego/

"- Wisła była, jest i będzie dla mnie czymś ważnym. Bez względu na to, czy będę tam pracował, czy nie, ten klub zawsze będzie dla mnie wyjątkowy. Nie odpowiem panu, czy chciałbym tam wrócić, bo myślę, że odpowiedź jest oczywista."

TymonPRO 14.07.2012 13:16

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Paweł Brożek może trafić do TSV 1860 Monachium

Popołudniowy Pisarz 15.07.2012 09:48

Wie ktoś co się dzieje z Pablo Alvarezem?

Pozdrawiam.

filemon 15.07.2012 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Popołudniowy Pisarz (Post 1263217)
Wie ktoś co się dzieje z Pablo Alvarezem?

Jakis czas temu wrocil do swojego Nacionalu Montevideo.

syryls 15.07.2012 13:54

http://www.youtube.com/watch?feature...v=cn2cUF__Yz0#!
Drużyna Moskala;)

TymonPRO 16.07.2012 18:55

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...opy,nId,622902

Coś więcej trzeba powiedzieć ?? Brawo Kuba !!!

tomo 16.07.2012 23:26

^ Ciekawe czy mu ktoś więcej biletów na uroczystą galę załatwi;)

cfa 17.07.2012 00:28

Gorzej jak żonie się miejsce nie spodoba i będzie musiał kombinować inne :)

Grantar 17.07.2012 06:57

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

tomo 19.07.2012 09:17

Wiem, że ten frajer nie zasługuje na wspomnienie, ale w Lechii przecież jeszcze pogra. Ktoś coś więcej wie na ten temat?

http://futbol.org.pl/news,27786.html

muerte 19.07.2012 12:50

Także rok temu Surma przeprowadził trening drużyny z podkrakowskiej miejscowości. Towarzyszy mu kolega i były zawodnik Krzysztof Szumiec (grał w niższych ligach), który będzie pierwszym szkoleniowcem Zieleńczanki.

Klub w minionym sezonie spisał się kiepsko. Zajął przedostatnie miejsce w czwartej lidze (był na samym dnie, ale po rundzie jesiennej z rozgrywek wycofał się LKS Mogilany), a do utrzymania zabrakło mu aż 17 punktów. To oznacza, że rok po awansie Zieleńczanka wraca do ligi okręgowej.

Surma trenuje drużynę towarzysko, bo cały czas zawodowo gra w piłkę. Do końca czerwca 2013 r. ma podpisany kontrakt z ekstraklasową Lechią Gdańsk. Wcześniej zawodnik reprezentował Wisłę Kraków i był jednym z niewielu graczy, którzy z tego klubu przeszli do Legii Warszawa. Później półtora roku spędził w Izraelu, rundę w Austrii, a od ponad trzech lat gra w Gdańsku.

za sport.pl

KOALIK 20.07.2012 22:54

Cytat:

Andrzej Voigt jeszcze niedawno obiecywał, że wpompuje w ŁKS trzy miliony złotych, ale jak można było się spodziewać, szybko wymazał z pamięci swoje zapewnienia. Dziś udaje, że spółka wcale nie wymaga takiego zastrzyku gotówki, a co więcej, jak czytamy w „Gazecie Wyborczej”, wpadł na lepszy pomysł i już wie, jak tu wysupłać trochę grosza na funkcjonowanie klubu.

Uwaga, Voigt zamierza wystąpić do Wisły Kraków o ekwiwalent za wyszkolenie braci Brożków. Tym, którzy już na tym etapie planu zdążyli się pogubić, przypominamy, że obaj byli w ŁKS-ie dokładnie 10 lat temu NA PÓŁROCZNYM WYPOŻYCZENIU. Co ciekawe, ŁKS grał wtedy w drugiej lidze, a Brożkowie mieli dość znikomy wpływ na losy klubu. Paweł tylko dwa razy zagrał w pierwszym składzie i sześć razy wchodził z ławki, a Piotr łącznie zgromadził pięć występów.

Zgodnie z prawem, symboliczny w tym wypadku ekwiwalent jednak się należy, co potwierdził już swoimi dokumentami Łódzki Związek Piłki Nożnej. Aż strach jednak pomyśleć, do czego Voigt może się jeszcze posunąć i co wygrzebać z archiwów. Za chwile gotowy wystąpić o pieniądze za wyszkolenie Dariusza Bayera albo Sergio Bataty.
Obudzili się po kilkunastu miesiącach, ale mają tempo...

najm 20.07.2012 23:05

a nie przedawniło się jego roszczenie?

wolfy 21.07.2012 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1264139)
Obudzili się po kilkunastu miesiącach, ale mają tempo...

To było dużo więcej niż kilkanaście miesięcy temu...

najm 21.07.2012 15:23

A nasz Kaziu w Niecieczy dalej robi niespodzianki. Teraz ograli Koronę (z która nomen omen przegrał prowadząc Wisłe:P)
http://www.futbolnews.pl/informacje/...niecieczy.html

TymonPRO 21.07.2012 15:34

http://www.futbolnews.pl/informacje/...zonsporem.html

Oficjalnie: Piotr Brożek rozwiązał kontrakt z Trabzonsporem

mitmichael 21.07.2012 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1264197)
http://www.futbolnews.pl/informacje/...zonsporem.html

Oficjalnie: Piotr Brożek rozwiązał kontrakt z Trabzonsporem

To jezeli mamy kogos pozyskac na LO to zostaje własnie Pietia bo Dudu to sam nie wie czego chce.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl