![]() |
nie wiem czy ktoś pamięta nasz hit transferowy, ale wg 90minut Branco gra w... Bahrajnie :D http://www.90minut.pl/kariera.php?id=18830
|
Co się dzieje z Darkiem Dudką. Czy przypadkiem nie skończył mu się kontrakt z Auxerre ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Dudka to taki polski Diaz wszędzie może zagrać ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy. |
Ale i tak:
1.) u nas byłby najlepszy w tyłach 2.) nie stać nas koniec tematu |
Misiu kasa Misiu
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inn...wiadomosc.html Cytat:
|
Brożek się chyba za dużo Jaliensów naoglądał ..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...LKS_Niedzwiedz
Gołoś bez formy zupełnie, Szymkowiak dalej świetne piłki daje ale strzał już nie ten tak samo jak Węgrzyn. Kmiecik w takiej formie jeszcze by nam cos w lidze ustrzelił |
Marcin Juszczyk odchodzi z Arki.
http://www.90minut.pl/news/192/news1...kt-z-Arka.html |
wywiad z Kazimierzem Moskalem http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...zy-maja-czego/
"- Wisła była, jest i będzie dla mnie czymś ważnym. Bez względu na to, czy będę tam pracował, czy nie, ten klub zawsze będzie dla mnie wyjątkowy. Nie odpowiem panu, czy chciałbym tam wrócić, bo myślę, że odpowiedź jest oczywista." |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Paweł Brożek może trafić do TSV 1860 Monachium |
Wie ktoś co się dzieje z Pablo Alvarezem?
Pozdrawiam. |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?feature...v=cn2cUF__Yz0#!
Drużyna Moskala;) |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...opy,nId,622902
Coś więcej trzeba powiedzieć ?? Brawo Kuba !!! |
^ Ciekawe czy mu ktoś więcej biletów na uroczystą galę załatwi;)
|
Gorzej jak żonie się miejsce nie spodoba i będzie musiał kombinować inne :)
|
|
Wiem, że ten frajer nie zasługuje na wspomnienie, ale w Lechii przecież jeszcze pogra. Ktoś coś więcej wie na ten temat?
http://futbol.org.pl/news,27786.html |
Także rok temu Surma przeprowadził trening drużyny z podkrakowskiej miejscowości. Towarzyszy mu kolega i były zawodnik Krzysztof Szumiec (grał w niższych ligach), który będzie pierwszym szkoleniowcem Zieleńczanki.
Klub w minionym sezonie spisał się kiepsko. Zajął przedostatnie miejsce w czwartej lidze (był na samym dnie, ale po rundzie jesiennej z rozgrywek wycofał się LKS Mogilany), a do utrzymania zabrakło mu aż 17 punktów. To oznacza, że rok po awansie Zieleńczanka wraca do ligi okręgowej. Surma trenuje drużynę towarzysko, bo cały czas zawodowo gra w piłkę. Do końca czerwca 2013 r. ma podpisany kontrakt z ekstraklasową Lechią Gdańsk. Wcześniej zawodnik reprezentował Wisłę Kraków i był jednym z niewielu graczy, którzy z tego klubu przeszli do Legii Warszawa. Później półtora roku spędził w Izraelu, rundę w Austrii, a od ponad trzech lat gra w Gdańsku. za sport.pl |
Cytat:
|
a nie przedawniło się jego roszczenie?
|
Cytat:
|
A nasz Kaziu w Niecieczy dalej robi niespodzianki. Teraz ograli Koronę (z która nomen omen przegrał prowadząc Wisłe:P)
http://www.futbolnews.pl/informacje/...niecieczy.html |
http://www.futbolnews.pl/informacje/...zonsporem.html
Oficjalnie: Piotr Brożek rozwiązał kontrakt z Trabzonsporem |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl