Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pan Dudi 09.06.2010 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinugorek (Post 911540)
Typ na RPA?? wątpie x2 to opcja dobra Meksyk jest w tej chwili faworytem do wyjścia z grupy ja widze Urugwaj w parze do Meksyku. A Francję chyba na szarym końcu.

Przypomnij sobie, co robiono z gospodarzami turniejów w Japonii i Korei i potem w Austrii i Szwajcarii. Meksyk piłkarsko na pewno lepszy, ale w takich imprezach już dawno przestało chodzić o piłkę.

Sam zagrałem 1 na ten mecz.

Kamson 09.06.2010 21:27

Ten bonus w Bet at Homie (100% wpłaty) trzeba obrócić 4 razy przed wypłatą - trzeba obrócić całość (wpłata + bonus) czy sam bonus? Oczywiście w razie przegrania całej kasy bonus jest anulowany?

Maxior 09.06.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 911552)
Przypomnij sobie, co robiono z gospodarzami turniejów w Japonii i Korei i potem w Austrii i Szwajcarii. Meksyk piłkarsko na pewno lepszy, ale w takich imprezach już dawno przestało chodzić o piłkę.

Sam zagrałem 1 na ten mecz.

Dokładnie, nie zdziwię się nawet, jak sędzia podyktuję karnego z kapelusza dla RPA:P Jak nie wyjdą z grupy, albo przegrają wszystkie mecze, będą jaja coś czuje:D

DrewniaQ 09.06.2010 22:03

Ja wpłaciłem 40zł na BaH i 40zł bonusu poszło do śmieci w 3 minuty od dostania. Teraz muszę obrócić 320zł po kursach minimum 2,0! I po to mi to było? :goraco:

$iWu$ 09.06.2010 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 911554)
Ten bonus w Bet at Homie (100% wpłaty) trzeba obrócić 4 razy przed wypłatą - trzeba obrócić całość (wpłata + bonus) czy sam bonus? Oczywiście w razie przegrania całej kasy bonus jest anulowany?

Całość...
Wpłacasz 350 musisz obrócić 700x4 czyli 2800 :foch:

pozdi91 09.06.2010 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 911576)
Ja wpłaciłem 40zł na BaH i 40zł bonusu poszło do śmieci w 3 minuty od dostania. Teraz muszę obrócić 320zł po kursach minimum 2,0! I po to mi to było? :goraco:

Mam podobny problem, ale wpłaciłem 50zł :lol:

El'kabat 10.06.2010 00:04

No wiec MŚ,kupon główny:

Hiszpania-Honduras 1
Anglia-Algeria 1
Holandia-Japonia 1

ako 1,94

Co do meczu rpa z meksykami to wezcie sobie podarujcie to lepiej,rozsadek mowi Meksyk,ale gospodarzom sie zawsze latwiej gra i tu moze byc kazdy wynik,podobnie jak Urugwaju z Francja,logika mowi Urugwaj,ale zabojadom zawsze moze mecz wyjsc bo ogórami do bicia to oni nie sa...:)


Do tego na 11 i 12 idzie :
Urugwaj-Fr Urugwaj strzeli
Anglia-Usa Anglia strzeli
Arg-Nigeria Arg strzeli

ako 1.85

I w zaleznosci od tego kuponu tak potem bedzie gra wygladala.

Martinho 10.06.2010 01:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez $iWu$ (Post 911580)
Całość...
Wpłacasz 350 musisz obrócić 700x4 czyli 2800 :foch:

Kurs 2.0 tyczy się pojedynczego meczu na kuponie czy całego kuponu ??

Kamson 10.06.2010 06:51

Całego kuponu.

Hudy 10.06.2010 12:07

Afryka Południowa - Meksyk (Podwójna szansa) X2 1,42
Urugwaj - Francja (Podwójna szansa) 1X 1,70
grupa w której nie ma co grać póki co za dużą kasę

Argentyna - Nigeria (Typ) 1 1,40
Korea Południowa - Grecja (Podwójna szansa) 1X 1,46
tu już to wygląda sympatyczniej

dodatkowo
Argentyna - Nigeria (0:1) (Handicap) 1 1,95

jakby nie te zakłady to nie byłoby takie klimatu przed tv:))

pan Dudi 10.06.2010 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 911756)
Afryka Południowa - Meksyk (Podwójna szansa) X2 1,42
Urugwaj - Francja (Podwójna szansa) 1X 1,70
grupa w której nie ma co grać póki co za dużą kasę

Argentyna - Nigeria (Typ) 1 1,40
Korea Południowa - Grecja (Podwójna szansa) 1X 1,46
tu już to wygląda sympatyczniej

dodatkowo
Argentyna - Nigeria (0:1) (Handicap) 1 1,95

jakby nie te zakłady to nie byłoby takie klimatu przed tv:))

A ja coś czuję, że Argentyna nie wygra...

rzep 10.06.2010 13:03

jeśli gra ktoś w bwin i starał się o bonus 40 zł to niech się odezwie na priv mam pytanko

LanceTS 10.06.2010 13:58

RPA - Meksyk 10
Urugwaj - Francja 02
Korea Płd - Grecja 02
N. Zelandia - Słowacja 2
Anglia - USA 1
Niemcy - Australia 1
Za 3 zł.

Serbia - Ghana 1
Włochy - Paragwaj 1
Algieria - Słowenia 2
Honduras - Chile 2
Za 2zł

ChomikNH 10.06.2010 14:20

Jest jakiś bukmacher gdzie jest bonus od 700 d0 1500zł ?

Donki 10.06.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 911821)
Jest jakiś bukmacher gdzie jest bonus od 700 d0 1500zł ?

w sportingbet.com jest zakład bez ryzyka do 600 zł innych tak wysokich chyba nie ma :-p

bula1010 10.06.2010 14:31

No tak witam po długiej przerwie zaczynamy :)
na piątek za 20zł w fortunie Meksyk i Francja
sobota na bah z bonusem mam 120zł i pierwszy raz obracam go na meczach Anglia i Argentyna zobaczymy jak to będzie. Pozdro ps wiem że zaraz będą wpisy że francja nie wygra itp ... ale to jest mundial a nie mecze towarzyskie ;]

ChomikNH 10.06.2010 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 911826)
w sportingbet.com jest zakład bez ryzyka do 600 zł innych tak wysokich chyba nie ma :-p


A na unibecie jest ta promocja Bonus do 400zł czy to już nie ważne ?

Hudy 10.06.2010 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 911769)
A ja coś czuję, że Argentyna nie wygra...

a Uche strzeli hattricka:))

nie zdziwiłbym się jakby nawet przegrali ale mocno w****ił no ale przy tym byłym gwiazdorze trenerze który zrobił z siebie pana i władce zawodnicy wiedzą,że mogą już nie pograć w pierwszym składzie jak będzie blamaż
a afrykańskich drużyn nigdy nie ceniłem i chociaż ta Nigeria jest niewiadomą to z tych pierwszych meczów w które są zawsze niespodzianką( przypomnę nasz pierwszy mecz z Koreą:) ten wydaje się być dobrym posunięciem
wydaje się!!:)))

bula1010 10.06.2010 17:05

mam pytanie odnośnie tego bonusu na bah bo jest taka opcja że w czasie trawania bonusu wpłacałem kase na konto 20zł i wczoraj wpłaciłem 50 zł i zrealizowałem bonus i zamist 100zł mam 120zł. Napisałem im wiadomość i oni mi napisali że dostałem za wpłate 50zł i za 20zł i mam 120zł. I pytam czy musze obrócić bonus 4 razy za kwote 120zł a on mi piszę "Aby zlecić wypłatę musi Pani dokonać jeszcze obrót na łączną kwotę 544,69 PLN po minimalnym kursie 2,0." i teraz nie wiem za ile mam to grać byłbym wdzięczny jakby mi ktoś to wytłumaczył dzięki i pozdro

Hudy 10.06.2010 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 911907)
mam pytanie odnośnie tego bonusu na bah bo jest taka opcja że w czasie trawania bonusu wpłacałem kase na konto 20zł i wczoraj wpłaciłem 50 zł i zrealizowałem bonus i zamist 100zł mam 120zł. Napisałem im wiadomość i oni mi napisali że dostałem za wpłate 50zł i za 20zł i mam 120zł. I pytam czy musze obrócić bonus 4 razy za kwote 120zł a on mi piszę "Aby zlecić wypłatę musi Pani dokonać jeszcze obrót na łączną kwotę 544,69 PLN po minimalnym kursie 2,0." i teraz nie wiem za ile mam to grać byłbym wdzięczny jakby mi ktoś to wytłumaczył dzięki i pozdro

czyli wpłaciłeś lącznie 70 zł plus bonus 70zł i wychodzi 140 zł z czego obrót musi być na łączną kwotę 4x140=560 zł
na kursy 2 i wyższe
np. 3 zakłady po 100zł za kurs 2 i jeden za 260zł za kurs 2

nie należy się spieszyć:))

Szarny 10.06.2010 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 911909)
Ale trochę to dziwnie wygląda
Czyli rozumiem, że to nie jest jeden zakład bez ryzyka na 600 zł tylko 4 po 50?
Teraz już tego nie czaję :foch:

Już tam kiedyś pisałem do supportu w sprawie tego bonusa i tak:

-jest tylko dla nowych graczy, którzy jeszcze nie wpłacali kasy do tego buka
-te max. 600 zł to tak naprawde 4 zaklady bez ryzyka po 150 zeta (jak wplacisz min. 1999 zł).
-jak dostaniesz pierwszy zakład bez ryzyka to musisz go obrocic wciągu tygodnia zeby dostac drugi itp. az do czwartego.

bula1010 10.06.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 911914)
czyli wpłaciłeś lącznie 70 zł plus bonus 70zł i wychodzi 140 zł z czego obrót musi być na łączną kwotę 4x140=560 zł
na kursy 2 i wyższe
np. 3 zakłady po 100zł za kurs 2 i jeden za 260zł za kurs 2

nie należy się spieszyć:))

Tak łącznie wpłaciłem 70zł na dwa razy tylko że nie mam 140zł tylko 120zł

Hudy 10.06.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 911920)
Tak łącznie wpłaciłem 70zł na dwa razy tylko że nie mam 140zł tylko 120zł

tak jak napisałeś raz wpłaciłeś 20 i już wcześniej pozbyłeś się ich a póżniej 50 zł i uaktywniłeś bonus a oni dodali Ci go też do tej wcześniej wpłaty co dla mnie jest trochę dziwne no ale cóż zrobić no i teraz musisz trochę bardziej pokombinować z zakładami
"życie to gra":))

Speedy 10.06.2010 18:44

RPA - Meksyk bramka od 31-szej minuty lub później kurs 2,10 expekt

Wprawdzie mecze otwarcia z poprzednich mundiali mówią co innego, ale tutaj wydaje mi się, że bramka szybko nie padnie. Tysiące kibiców na stadionie, miliony przed tv myślę, że sparaliżują nogi piłkarzom i zanim ochłoną i zaczną coś grać minie trochę czasu.
Zastanawiałem się też nad typem dokładny wynik I połowy 0-0 (2,25), ale myśle, że ten jest rozsądniejszy a kurs niewiele niższy.

A jeśli chodzi o to kto wygra jestem w gronie tych co stawiają na Meksyk, z małym wskazaniem na x2 :p

Urugwaj - Francja obie strzelą TAK 1,90 expekt

Osobiście ciężko mi tutaj wskazać faworyta, Francuzi jeśli zepną poślady są w stanie wygrać. Na mistrzostwach grają trochę w kratkę: 98 Mistrz, 02 ostatnie miejsce w grupie, 06 finał. Wychodzi na to, że teraz będzie blamaż, co przemawia za Urugwajem :-P
Jakbym miał grać to remis bramkowy, dlatego daje, że obie strzelą.

pozdi91 10.06.2010 20:38

Co jezeli na kuponie STS miałem mecz tenisa i zanim wyszli na kort jeden z nich na ktorego postawilem oddal mecz walkowerem? Odejmuje sie od AKO ten pojedynek czy przegrałem kupon?

Junior_Battle 10.06.2010 20:46

TZG: Julia Kamińska Rafał Maserak @1.9 (bez ironii proszę, taki kurs, to nawet taniec mozna obstawić)
Niemcy - Australia @1.53
Nowa Zelandia - Słowacja @1.46
Honduras - Chile @1.65
Hiszpania - Szwajcaria @1.35

stawka 50zł
MAKS WYGRANA : 425,30zł.

WislakWiDoK 10.06.2010 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 912004)
Co jezeli na kuponie STS miałem mecz tenisa i zanim wyszli na kort jeden z nich na ktorego postawilem oddal mecz walkowerem? Odejmuje sie od AKO ten pojedynek czy przegrałem kupon?

Powinien być liczony po kursie 1.0

Hudy 11.06.2010 06:07

Meksyk strzeli bramkę
1,38
Urugwaj strzeli bramkę
1,49

Kursy ogólnie 2,06

rocco_1906 11.06.2010 08:50

mecz: RPA - Mexico
typ: będzie rzut karny
kurs: 3,50

zobaczymy czy teoria o faworyzowaniu RPA sie sprawdzi :p w sumie nie musi,byle by karnego komukolwiek gwizdneli :D

WislakWiDoK 11.06.2010 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 912123)
mecz: RPA - Mexico
typ: będzie rzut karny
kurs: 3,50

zobaczymy czy teoria o faworyzowaniu RPA sie sprawdzi :p w sumie nie musi,byle by karnego komukolwiek gwizdneli :D

Lepiej dać ze Katlego Mphela strzeli gola, bo to on wykomnuje jedenastki a może w meczu też coś ustrzlić, wieksza szansa a kus 3.25


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl