![]() |
Będą kibice Ruchu na Wisła - Ruch ?
|
Z tego co wiadomo, w Sosnowcu, na meczach Wisły "u siebie" sektor gości jest zamknięty
|
Wie ktoś jak nazywa się tytuł tej nuty co leci od 9 sekundy?
http://www.youtube.com/watch?v=ei6Q9Gcxw20 |
Widziałem na kibicowskim filmiku z Superpucharu flage warszawskiego fanclubu w barwach Wisły.Jeśli czyta to ktoś z w/w FC lub ma z jakies namiary to prosze o wiadomosc na prv.
|
Wie ktoś kiedy i o któej jest odbiur mistrzowskich koszulek z góry dzięki
|
"Morze jótro bendzie odbiur"
a tak serio to dziś o 18,masz w temacie o koszulkach |
ale dzis nie dam rady i dlatego pytam,
a za te koszulki to ile? |
40zł
w temacie wszystko masz |
Ktoś wie co z kibice.net?
|
Cytat:
albo admin zapomnial wykupic domene i nie przekierowuje na serwer albo psy zlapaly admina :P |
Cytat:
|
Cytat:
to ty jestes kosacki??:>:> pewnie ktos ma dosc i prawie sluchac tej napinki i wywalili server:P |
Poszukuję wiersza pt: "Duchy zamczyska". Autor Gałczyński. Nie jest to znany wiersz ale jest mi pilnie potrzebny. Gdyby ktoś, gdzieś, jakoś itd posiadał to byłbym bardzo wdzięczny.
|
Znacie jakieś tytuły książek o tematyce podobnej do Kod Da Vinci lub Anioły i Demony?
|
Cytat:
|
poszukuję piosenki Andrzeja Sikorowskiego: "Piosenka na pożegnanie dla mojej publiczności" czy jakoś tak...
nie ma tego na wrzuta.pl ani na youtube.pl ...miałem to na kasecie, ale gdzieś zgubiłem, a na płytach "Pod Budą", choć mam ich kilka, nie mam tej piosenki... pytałem w temacie o piosenkach...ale nikt nie odpowiedział |
Chciałem sobie w foobarze usunąć listę odtwarzania,a przez pomyłkę usunęło mi całą zawartość folderu gdzie była ta muzyka na dysku.Czy da się ją jakoś odzyskać?
Proud tu powinieneś znaleźć ten utwór:http://darkmachine.pl/muzyka-music/r...uda-13226.html |
Niewiem czy w dobrym miejscu daje to ogłoszenie,ale nóz widelec sie uda :D
Poszukuje namiarów na jakies FC z woj.mazowieckiego,tak tak mazowieckiego! :) Jakby ktoś mial sposobnośc to prosze o prv :P |
Cytat:
Ale nie wiem jak to jest z odzyskiwaniem plikow skasowanych przez programy. Ogolnie te pliki dalej sa tam na dysku jezeli nic nie wrzucales bo kasowanie generalnie polega tylko na wymazaniu informacji o takowym pliku z tablicy partycji :) Wiec jest szansa na odzyskanie ale to musisz przeprowadzic wyzej wymeinonym programem. Z tym ze z koleji z nim czasem sa dziwne rzeczy bo znajduje nie to co akurat w danej chwili chcemy odzyskac ;) w kazdym razie na partycje z ktorej zniknely dane nie wrzucaj zadnych duzych plikow bo muzyk nie odzyskasz. |
Ile bus z Krk do Wolbromia pojedzie ?
|
Cytat:
ale zależy od korków bo jak ja jechałem to nie było w ogóle (sobota wieczorem) @Tez jechałem z RDA |
Z RDA jedzie godzinkę.
|
Oki ... jezdzi coś innego poza tym ? http://www.mbm-bus.com.pl
bo tu mi godziny nie pasują w takim razie zbynio :/ |
Jakim tramwajem z dojadę z Placu Centralnego na ulicę Wielicką?
|
Ma ktoś Orange mix i wie jak załadować pakiet (500,600 nie wiem ile można) sms ?
Kiedyś tu ktoś o tym pisał ale chyba nikt nie wiedział...może teraz? |
Cytat:
a to nie wiem :D xD |
No ale to jest w ofercie Orange Pop na karte z tego co sie orientuję...
Wiem też o możliwości zamówienia 1000 sms do orange ale to doplata do abonamentu a wolę z doładowań. Więc jak ktoś wie to czekam na pomoc :) |
Cytat:
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=30 |
KSIĄŻECZKA SANEPIDU,
potrzebuje wyrobic a nie wiem gdzie, jak, ile to trwa i ile to kosztuje. Bardzo prosze o pomoc. z góry dzieki |
Cytat:
Potwierdzenie http://nakarte.bajo.pl/news,5296,pak...e,powraca.html |
1. Gdzie w Gdańsku znajdę pamiątki Lechijki? (oprócz stadionu)
2. Czy jest możliwość zainstalowania GG w Erze bez opłat? |
Cytat:
|
Jakie laptopy w tej chwili polecacie najbardziej ?? Firmy Acer i Toshiba np. ??
|
Zdecydowanie Toshibe, ale z laptapow najbardziej polecam MacBooka Pro
|
Da sie od strony ronda Mogilskiego wjechać na górny parking dworca?
|
Tak. Na pierwszym rondzie (przy tunelu) jedziesz w prawo i masz drugie rondko z którego wjezdasz na górę.
|
Cytat:
ps. Ksiazeczke sanepidowska kupisz w kazdym papierniczym, koszt 3-4 zl |
Ja mam pytanie - kojazy ktoś gdzieś w miarę w centrum (tzn wiadomo, że w ścisłym nie będzie - ale niekoniecznie na Klinach) jakieś opuszczone stare hale, budynki, fabryki czy takie tam - nadające się do adaptacji ?
Jak ktoś gdzieś coś widział to prosiłabym o jakieś lokalizacje :) |
http://www.mobileman.pl/toshiba_sate...47,laptop.html
http://www.mobileman.pl/toshiba_sate...08,laptop.html http://www.mobileman.pl/toshiba_qosm...62,laptop.html Znajdzie mi ktoś ile w tej chwili w Polsce kosztują mniej więcej takie laptopy ?? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl