Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Salamanca 25.07.2011 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1132972)
Salamanca a remisu w połowie to niedopuszczasz??

Dopuszczam jak najbardziej - zreszta jest to najbardziej prawdopodobny wynik ale wtedy kursy sa juz niskie i nie oplaca sie :)

Simao1 25.07.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1132990)
Wisła oczywiście wygra i nie dopuszczam do siebie innego wyniku.

Sądzę dokładnie tak samo, więc na dzisiaj + mecz Wisły:

Brasov - Medias (Remis = Zwrot) 1 (1.8)
FC Minsk - Belshina B. X2 (1.68)
Koge - Midtylland 2 (1.65)
Dunfermline - St. Mirren 1 (2.25)
CSKA Moskwa - Krylia Sovietov +2.5 (1.6)
Litex - Wisła 2 (3.35) :D

Ako: 60.17
Wkład: 5 zł
Do wygrania: 264.75zł

Byłoby miło :P

Salamanca 26.07.2011 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1133061)
Sądzę dokładnie tak samo, więc na dzisiaj + mecz Wisły:

Brasov - Medias (Remis = Zwrot) 1 (1.8)
FC Minsk - Belshina B. X2 (1.68)
Koge - Midtylland 2 (1.65)
Dunfermline - St. Mirren 1 (2.25)
CSKA Moskwa - Krylia Sovietov +2.5 (1.6)
Litex - Wisła 2 (3.35) :D

Ako: 60.17
Wkład: 5 zł
Do wygrania: 264.75zł

Byłoby miło :P

No to chyba musisz jeszcze jeden kuponik postawic z Wiselka bo z tego co widze bylo blisko ale chyba Dunfermline ci tylko nie siadlo :/

blanco 26.07.2011 12:15

Ma ktoś jakiś kupon na dziś ?

Salamanca 26.07.2011 12:17

Ja nie mam ale mozesz dodac do swojego Apoel - Slovan - under 2,5 :)

rocco_1906 26.07.2011 12:36

mecz: Litex - Wisła
typ: 1
kurs: 2.35

LeszekABG 26.07.2011 12:42

Na jednym Wisła, na drugim:
Benfica - Trabzonspor 1
Twente - Vaslui 1
Glasgow - Malmo 1

E: Dziś gra Hiszpania U19, która na razie ładnie jedzie - 4:0 z Serbią i 4:1 z Belgią.

wściekłe pięści węża 26.07.2011 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 1133439)
mecz: Litex - Wisła
typ: 1
kurs: 2.35

No, niestety, wydaje mi się, że to dobry typ. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, kim jest ich prezes i jaką ma przeszłość. Dodatkowo, jeśli do ok 50- 60 minuty ciągle będzie się utrzymywał remis, to można zagrać, że będzie karny, albo czerwona kartka (albo jedno i drugie).

yarow 26.07.2011 13:50

Mam coś takiego na dzisiaj. Dla hardcorowców :P
Ryzyk fizyk ale wysoki kurs. Coś mi mówi "2" ;) I jak ktoś ma możliwość wysłać bo ja nie mam.

Wyspy Owcze, Premier League
IF Fuglajordur - B68 Toftir 2 (kurs pewnie z 3,50)


Poza tym, może:
Grotta - Vikingur Olafsvik X {kursy powyzej 3.00 to nie w kij dmuchał ;)

a jak ktoś jest zdecydowanym i absolutnym hardcorem to jest taki mecz:

FK Tauras - VMFD Zalgiris 1

Za zwycięstwo Tauras'a jest kurs pewnie coś kolo 6. [a na remis potężnie ponad 2, więc też się opłaca].

Oczywiście polecam zagrać na jakiś system.




----
reflink:
http://TypowanieWynikow.pl

piotrek_LG 26.07.2011 14:50

Rangers - Malmo + 1 typ 1 kurs 2.30
Twente - Vaslui + 1 typ 1 kurs 1.92
Dynamo Kijów - Rubin Kazań typ 1 kurs 1.80

ako. 7.15
buk: STS (podatek :/)
stawka: 20
ew. wygrana 143

Chciałem Wisłe dorzucić, ale nie będę łamał zasady, że na swoich się nie stawia.

Litex - Wisła 0 - 2 :)

blanco 26.07.2011 15:23

APOEL - SK Slovan Bratislava (Ile padnie goli?) Mniej niż 2,5

Litex Łowecz - Wisła Kraków (Ile padnie goli?) Mniej niż 2,5

Glasgow Rangers - Malmö FF (1X2) Glasgow Rangers

KRC Genk - Partizan Belgrad (1X2) KRC Genk

FC Twente - Vaslui (1X2) FC Twente

Kurs całkowity: 6.90 :P

Może siądzie ; )

Hanys 26.07.2011 17:25

Co myślicie o takich kuponach

1.

Genk-Partizan Belgrad - 2
D. Kijów - R. Kazan -2
za 20 zł jest 500 do wygrania ;-)

2. FC zestafoni - Sturm Graz - 2
Lovec - Wisła K. - 2
Duisburg - Schalke (towarzyski) - 2

kurs 12

3. Towarzyskie:
Gl. Rangers - Malmo - 1
Juventus - America de Mexico - 1
Rapid W. - Valencia - 2
Gil Vicente - Braga - 2
Aris - Penarol Montevideo - 1
kurs 13

yarow 26.07.2011 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1133480)
[...]

Za zwycięstwo Tauras'a jest kurs pewnie coś kolo 6. [a na remis potężnie ponad 2, więc też się opłaca].

Oczywiście polecam zagrać na jakiś system.


[...]



I jest remis.Tauras prowadzil do 68 minuty :)
Za 1X był kurs wielki, bo ponad 2.

mam nadzieję, że ktoś zagrał :)



------
reflink:
http://TypowanieWynikow.pl

trial 27.07.2011 07:16

Kashima - G-Osaka 1
Podobała mi się ich gra w poprzednim meczu, a że kurs kuszący(powyżej 2) to myślę, że warto zagrać za parę złotówek.

lorddavy 27.07.2011 17:52

Na dziś Standard Liege - FC Zurich 1 po kursie 1.85.
Zurich w lidze szwajcarskiej na razie 2 porażki, Standard walczył do końca z Genkiem o mistrzostwo mają bardzo silny skład, stracili jedynie Witsela. Powinni dać sobie radę ze Szwajcarami.

Gargamel 28.07.2011 06:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 1134758)
Na dziś Standard Liege - FC Zurich 1 po kursie 1.85.
Zurich w lidze szwajcarskiej na razie 2 porażki, Standard walczył do końca z Genkiem o mistrzostwo mają bardzo silny skład, stracili jedynie Witsela. Powinni dać sobie radę ze Szwajcarami.

Pierwszy i ostatni raz kogoś posłuchałem z forum.

1 (90min) -1

JAN ZEMBRZYCKI 28.07.2011 18:14

Gaziantepspor - Legia 1(1,73)

1q2 29.07.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gargamel (Post 1135077)
Pierwszy i ostatni raz kogoś posłuchałem z forum.

1 (90min) -1

nie rób z siebie pajaca - kolega podał typ - krótko ale prawdziwie go udokumentował a że nie weszło - życie
ps gdyby napisał - pewniak, 100% , zniszczą ich itp albo przedstawiał nieprawdziwe dane to jasne ale tym wpisem to Ty się kompromitujesz a nie on.

wściekłe pięści węża 29.07.2011 22:42

Dzisiaj przeszedłem samego siebie. Od jakiegoś czasu postanowiłem grać tylko małymi stawkami, jak za starych dobrych czasów LO (no, może trochę większymi, ale niewielkimi), długie kupony. Typowa weekendowa rozrywka bez nastawiania się na jakiś konieczny zysk/ sukces, bo przecież jak przegram 10, to świat się nie skończy, a jak czasem coś wpadnie, to będzie miło. Nie tak jak w wypadku porażki z kuponem za 500 zeta, ale do rzeczy. Otóż postawiłem sobie dziś kupon z 10 zdarzeniami, z których 4 miały miejsce dziś... i ....a mać miałem 4 pudła. :O :lol: Stuprocentowa skuteczność, tylko szkoda, że nie w tą stronę. :lol:

Gargamel, jak nie radzisz sobie z presją bukmacherki, to zajmij się dzierganiem na drutach. :lol:

Siwy_89 30.07.2011 01:59

Jak ktoś byłby zainteresowany graniem typów z tej strony: http://vip-tips.in/ to piszcie na priv.

Kursy 1,8-1,9.

drbolkins 30.07.2011 07:15

Witam,
Bawie się w bukmacherke od czasu do czasu, i dziś mam propozycje dla tych którzy nie mają jeszcze konta w Betclic.
Oferują oni zakład bez ryzyka do 200zł (zwracają całość jeśli zakład nie wygra, można od razu zwrot wypłacić - sprawdzone i potwierdzone z http://forum.bukmacherskie.com). Sam dziś rano założyłem konto, wpłaciłem w 10 minut 200zł i poszło :)
Kurs na Wisełke 2.1 na wyjeździe z Widzewem więc nic tylko brać :)

Oprócz tego polecam ogólnie serwis Betfair - najlepsze kursy i można odsprzedawać zakłady w trakcie - jak ktoś lubi polecam się pobawić.

Więc ogólnie na dziś:

Widzew Łódź - Wisła Kraków 2 @ 2.1 @ Betclic

Widzew Łodź - Wisła Kraków 2 -0/-0.5 @ 1.94 @ Betfair (handicap azjatycki - jak będzie remis tracimy tylko połowe)

Jazda Jazda Jazda! :)
PS.Jeśli komuś nie przeszkadza może podać mój nick w polecającym.

WiślakNH 30.07.2011 10:44

Ma ktoś na dziś jakieś typy godne polecenia?Praktycznie żadna licząca sie liga jeszcze nie zaczęła sezonu więc trzeba szukac w słabszych ligach :D

kuczmen 30.07.2011 13:26

Siema Wislak NH .Ajax z Twente powinien sobie poradzic w pucharze -grają o 20ej.Pozdrawiam

AveLechia 30.07.2011 15:08

co sądzicie o tym na środę LM ?
http://sts.pl/kupon/pokaz/WWW211310004

Łukasz1987 30.07.2011 15:27

Mnie tylko ta Benifika zastanawia.... Czy wygrają w Turcji? Wątpie...

AveLechia 30.07.2011 15:39

No faktycznie, zapewne będzie tam ciężko. A co Mógłbyś zaproponować zamiast Benfiki, ? Myślałem też o Twente ale nie jestem przekonany na 100%.

JAN ZEMBRZYCKI 30.07.2011 16:30

Kapfenberg - Sturm Graz 2
Widzew - Wisła 2...4,5

FC Kopenhaga - F.Nordsjaelland
Nordsjaelland zdobędzie gola:TAK(1,99)

WiślakNH 30.07.2011 20:49

Ajax grając z przewagą zawodnika jeszcze potrafił bramke stracić..

trial 01.08.2011 17:23

W ciągu ostatniej godziny kursy na Jage wzrosły z 2,3 do 2,8. Myślę, że nie zaszkodzi postawić na nich parę złotych.

LeszekABG 01.08.2011 22:17

Zauważyłem fajną zależność w jednej z lig. Jak ktoś jest ciekaw to na pw, nie będę tego tak dokładnie opisywał tutaj na forum. Można nawet zarobić.

pirat.z.karaibow 01.08.2011 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LeszekABG (Post 1138534)
Zauważyłem fajną zależność w jednej z lig. Jak ktoś jest ciekaw to na pw, nie będę tego tak dokładnie opisywał tutaj na forum. Można nawet zarobić.

W ekstraklasie chorwackiej na 16 dotychczas rozegranych meczów ani jeden nie zakończył się więcej niż trzema bramkami?

LeszekABG 01.08.2011 22:23

O tym nie wiedziałem... podpowiedź: Liga francuska.

piotrek_LG 02.08.2011 16:07

LASK Linz - Hartberg + 1 typ 1 kurs 1.82
Villacher - LASK (Am.) typ 1 kurs 1.80
PAO - Odense typ 1 kurs 1.60
St. Polten - Altach 2 kurs 2.10

ako. 11,00
stawka: 20 zł
ew. wygrana: 220 zł

Dariusz 02.08.2011 18:25

Polecam na jutro w bet-at-home postawic podwojna szanse:

Dinamo-HJK 1X
Plzeń-Rosenborg 1X

oraz w czwartek na LE:

Crvena Zveda-Ventspils 1X
M.Tel-Aviv-Zeljeznica 1X

wywnioskowałem te typy po pierwszych meczach i po przeanalizowaniu kursów. 1 i 2 runda się sprawdziła

lorddavy 02.08.2011 18:58

Przecież kursy z 3 podanych przez Ciebie zdarzeń oscylują w okolicach 1.01-1.05. Jaki jest sens grać takie coś?

Ja spróbowałem dziś takie małe coś, Gargamel nie daję gwarancji, że to wejdzie ;)

BATE - Ekranas 1 1,18
Panathinaikos - Odense 1 1,60
Shamrock- Kopenhaga handi Shamrock +1, Shamrock 2,25


kurs 4,25

kuczmen 02.08.2011 21:21

czemu w bah-u ?kursy wyzsze?

MłodePokolenie 02.08.2011 21:31

Środa:

SK Sturm Graz
v FC Zestafoni 1.53



Czwartek:


NK Varazdin v Dinamo Bucaresti 1.90
Gaz Metan v Mainz 1.72
FC Thun v Palermo 2.20

Bet365

WiślakNH 02.08.2011 21:34

Póki co europejskie puchary są nieprzewidywalne,ciągle jakieś niespodzianki i ciężko coś obstawić..

ReymontBoy 02.08.2011 23:04

Panowie co myślicie o spotkaniu Malmö FF - Glasgow Rangers,warto postawić na wygraną szkotów?

El'kabat 03.08.2011 11:17

Nie warto. Puchary rządza sie swoimi prawami,a Malmo jedzenie z jednobramkową zaliczka z wyjazdu.
Jak dla mnie to tam sie moze zdarzyc wszystko,a skonczy sie imo 1-1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl