![]() |
|
Gimbusy w akcji
|
Żyła sobie pewna mała dziewczynka.
Przeczytała razu pewnego, że średnia wielkość męskiego penisa to 14-18 cm, że 18-22 cm to duży i że ponad 22 cm - bardzo duży. Poszła do sklepu, kupiła linijkę i postanowiła, że jej kochankami będą faceci wyłącznie z bardzo dużymi interesami. Pierwsze, co zrobiła, to sprawdziła swego pierwszego chłopaka. Z 8 cm odpadł w przedbiegach. Potem poznawała kolejnych, ale żaden nie dorósł nawet do 10 cm. Mijały lata. Dziewczyna stawała się kobietą, ale zawsze polegała na swojej linijce. W wieku 25 lat poznała kolejnego faceta. Test dał niespotykany dotąd wynik - 15 cm! Ale to było wciąż poniżej jej wymagań. Mijały lata. Kobieta dbała o siebie, ale zdradzały ją puste i gniewne oczy. Szła przez życie, starzała się, mężczyźni przestawali się nią interesować, coraz rzadziej linijka była w akcji. W końcu zmarła - nie dowiedziawszy się, że jej linijka była wyskalowana w calach... :D |
|
Zdzisław Nowak ogląda CNN. Występują szefowie światowych mocarstw.
Wywiad z Sarkozym: - Z kim by się pan ożenił, gdyby nie był żonaty z Carlą Bruni? - Z moją kochanką. Bo to typowo francuskie. Nowak komentuje: - Debil. Wywiad z Obamą: - Z kim by się pan ożenił, gdyby nie był żonaty z Michelle? - Z Michelle. Bo to typowo amerykańskie. Nowak: - Debil. Wywiad z Tuskiem: - Z kim by się pan ożenił, gdyby nie był żonaty z Małgosią? - Z Polską. Polska to moja jedyna miłość! Nowak wstaje, podbiega i obejmuje telewizor: - Prawdziwy Polak, dżentelmen i człowiek honoru! Wyruchał, więc się ożeni! :D |
Wpadki na żywo
|
nie wiem gdzie więc sprobuje tutaj
nie dalej jak wczzoraj ogladalem sobie dyskotekę doroslego czlowieka.i ku mojemu zdzziwieniu zaproszono tam pajaca neijakiego malenczuka....jakby ktos nei wiedzial to taki kraakus pochodzący z dolnośląskiej wiochy zabitej dechami "twórca" czegoś co nazwano hymnem . zaprezentowano także jego wystep na benefisie Kory ktory mial miejsce w Teatrze Stu w 95 roku.i ta ciota spiewa na tym benefisie "tramwaj pełen pawianów ciagną pasiaste wieprze" może by to podrzucić na kaluzy jako nowy hymn? http://www.youtube.com/watch?v=SDgEgaU7f9c |
00:35 - you made my day :rotfl:
|
|
|
|
Poradnik pici wódki
Gajos poleca:D
http://evona.pl/member/video/35b256f...72953ab2b3349f |
Ucieczka skuterem przed policja
|
|
1 Załącznik(ów)
Kandydaci do III edycji programu "Surowi Rodzice"
|
Cytat:
http://i58.tinypic.com/o03sy8.jpg |
Cytat:
|
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
|
|
mistrz wymijania
|
A takie tam wieczorową porą:
- Co jest największym minusem w biciu lewaków po mordach? - Ciężko wytrzeć ręce z pudru i cienia do powiek |
Mecze na wyjezdzie Widzewa w Ekstraklasie
1. Legia Warszawa 5-1 Widzew Łódź 2. Śląsk Wrocław 3-1 Widzew Łódź 3. Piast Gliwice 3-0 Widzew Łódź 4. Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź 5. Zagłębie Lubin 3-1 Widzew Łódź 6. Wisła Kraków 3-0 Widzew Łódź 7. Zawisza Bydgoszcz 2-0 Widzew Łódź 8. Korona Kielce 2-1 Widzew Łódź 9. Górnik Zabrze 3-2 Widzew Łódź 10. Jagiellonia Białystok 1-0 Widzew Łódź 11. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Widzew Łódź 12. Ruch Chorzów 2-1 Widzew Łódź 13. Lechia Gdańsk 2-0 Widzew Łódź 14. Cracovia 1-1 Widzew Łódź zdobyte punkty: 1 |
Hahah dobre to Trynkiewiczem i Katarzyną
|
Życiowe rozterki:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl