![]() |
No to możemy już powiedzieć Lucasowi adios ;)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_do_brazylii/ Hmm... Ciekaw jestem czym klub tak sobie zaszkodził u Clebera, bo naprawdę to zagranie było hm... troszkę po chamsku ;) |
Cytat:
faktycznie grubo |
Taka mała ciekawostka o pewnej naszej byłej "gwieździe" - pod newsem na temat fantastycznego występu Legii w sparingu ze Spartą Praga (0-4) natrafiłem na informację, że
Cytat:
|
Cytat:
Te kilka spotkań na obronie nie grał źle jak pamiętam... dziś by pewnie spokojnie posadził na ławie Jovanovica... |
Trochę się przytyło Frankowskiemu, jak trenował napastników kabaretu Dyzmy w czasie Euro (oczywiście zdjęcie z Weszło):
http://www.weszlo.com/fotonews/13413...frankowski.jpg |
Jeśli niewiadomo o co chodzi to chodzi o?
Cytat:
|
|
Znak klubowy jak skrzyzowanie zakazu wjazdu z przejazdem kolejowym:)
|
Widzimy teraz wiele "starych" zawodników Wisły którzy teraz grają dosyć nieźle, w czasach świetności Wisły w lidze, skład był naprawdę dobry, teraz taki Vidlicka byłby napewno rezerwowym o ile nie podstawowym zawodnikiem, wtedy konkurencja była ogromna.
|
Lucas na facebooku:
Cytat:
|
Swoją drogą to ciekawe czy naprawdę do nas wróci ;)
Ciekawa mieszanka by wyszła, chłopak ma podstawy surowego i twardego Polskiego futbolu, a 2 lata w technicznej Brazylii mogłyby z chłopaka zrobić mieszankę wybochową na naszą ligę ;) |
bajera typu "jestes wspanialy , ale zostańmy przyjaciólmi."
"wiesz , inne charaktery ja musze sie wreszcie wziąć za robienie kariery..." |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Myślę, że gdyby udało się podpisać Dudu Paraibę i Piotra Brożka, to byłoby super. Z racji tego, że nie mamy graczy lewonożnych, mogących grać na skrzydle, przyjście Brożka mimo wszystko oceniłbym na +. Uważam, że przy Probierzu by się odbudował i znowu grał na dobrym (ligowym) poziomie :D
Ciekawe jak wygląda sytuacja z Pawłem... Ale patrząc na treść tego newsa http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...etay&IND=10910 należy sądzić, że Brożek na pewno odejdzie z Trabzonu (może jemu również uda się rozwiązać kontrakt). |
No ciekawe ciekawe, Brożka na tą lewą obronę można by "łyknąć" tymbardziej że w tym momencie Gordan nie ma zmiennika, pytanie tylko czy stać nas żeby spełnić jego oczekiwania finansowe chociaż przy swojej aktualnej pozycji mocnych argumentów do negocjacji nie ma ;)
|
Brożek? No gdzie i po co? Myślę, że Pogoń to dla niego idealny klub.
------------- A co z tym Dudu? |
Szane maleją, cena chyba za duża.
|
|
- Diaz jest świetny technicznym, silnym fizycznie i dobrym w pojedynkach indywidualnych obrońcą. Przede wszystkim gra jako lewy defensor, ale może również występować jako stoper. Nasi trenerzy zwrócili na niego uwagę prawie rok temu. Nie straciliśmy go z pola widzenia, a teraz nadarzyła się okazja, by podpisać z nim kontrakt - wyjaśnił menedżer 13. drużyny Bundesligi Christian Heidel.
Dobrze gada |
Diaz na środku obrony to dobry piłkarz, nie wiem czego chcecie od niego.
|
imho w niektórych meczach Diaz na stoperze był najlepszy na placu, no ale ile gustów tyle opinii.
Zobaczymy czy w manguncji zagra czy bedzie tylko turystą |
Nie rozumiem czemu w obecnej sytuacji odpuszczamy transfer Piotra Brożka. Nie mówiąc już o tym, że byłby to też sygnał dla Dudu, że nie jesteśmy uzależnieni od jego transferu. Brożek mógłby grać na skrzydle i jako lewy obrońca. Słabszy od Paljicia nie będzie...
|
Cytat:
PS:Może i jest dobry w pomocy,potrafi dośrodkować i uderzyć głową ale przy tym jest fatalny w obronie,wolny, mało zwinny,piłkarze Ekstraklasy objeżdżali go jak chcieli Junior to fajny gość ale piłkarz bardzo słaby takie jest moje zdanie,absolutnie nie żałuje że odszedł A co do gry na stoperze było to przyzwoite ale na lewej obronie to był dramat |
http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...LKS_Niedzwiedz
Swoją drogą w PP rok temu troche zespołów przeszli |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl