![]() |
Cytat:
|
Cytat:
1. Wzor na trybune C jest juz ustalony, teraz pojawil sie jedynie problem z tym wjazdem, ktory mozna wg mnie rozwiazac przez zrobienie napisu 1906 na pierwszych czterech sektorach i zostawienie 5 wolnego. 2. Ten projekt juz kiedys widzialem wiec albo nie jest on Twoj albo jestes jego autorem i uporczywie go promujesz pomimo iz wyboru juz dokonano i wygral inny wzor. |
Mogłby ktoś zrobić projekt WISŁA i własnie 1906 na pierwszych czterech sektorach, Ciekawy jestem jak to by wyglądało ;)
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A wybrana wizualizacja przekłamała zasłaniając podjazd dla urządzeń do pielęgnacji murawy i chyba nikt do dzisiaj tego nie zauważyl. Chociaż ten kto to ostatecznie projektował (w firmie architektonicznej) musiał chyba widzieć że nie da się na dole zmieścić tej 6. Ciekaw jestem jak wyglądał ostateczny projekt ułożenia krzesełek, na podstawie którego była zliczana liczba zamawianych "kolorów". |
O mój Boże.1906 architektów mamy na forum.Jeden mądrzejszy od drugiego
|
Cytat:
|
Faktycznie może być tak jak już ktoś pisał powyżej, że w planach jest coś co zasłoni ten wyjazd. Przenośna rampa z krzesełkami, albo coś w tym stylu.
|
wy chyba sami nie wierzycie w to co piszecie, przy całym burdelu z tym stadionem jeszcze o jakiejs rampie ... dajcie spokoj :D
|
Cytat:
|
Chociaż jestem na bieżąco na forum, ale raczej rzadko się udzialam, to jednak teraz skłonił mnie do tego pomysł LukLa. Moim zdaniem jest to najlepszy pomysł na trybunę C. Góra cała czerwona z napisem WISŁA, dół pusty. Napis 1906 można byłoby wtedy przerzucić na wschodnią. Nie byłoby wtedy jakiejść pstrokacizny, tylko elegancka prostota. A co ważne, byłyby jednolite krzesełka w naszych barwach kibicowskich, co w przypadku gorszej frekwencji na meczach nieco zatarłoby ten obraz. Że nie wspomnę o tym nieszczęsnym wjeździe dla kosiarek.
Obawiam się jednak, że teraz to jest tylko płacz i dyskusja nad rozlanym mlekiem. Ale jeśli jest jeszcze jakiś cień szansy na zmianę to może warto się nad tym zastanowić. |
Projekt jest już na szczęście wybrany.
Pomysłów jest tyle ile użytkowników na forum, na szczęście projekt nie wybierały osoby przypadkowe. |
1. Panowie z tego co mi wiadomo praktycznie nie ma już szans na wprowadzenie poprawek. Tj pewnie gdybym był właścicielem Polimexu to miałbym takie mozliwosci. Kibice, klub, architekt raczej takich mozliwości nie mają.
Jedynie pewnie miasto, wiec szans na zmiane projektu raczej juz nie ma. Czy tego chcemy czy nie projektu juz raczej nie zmienimy. Na pocieszenie podam, ze udało się odciagnac architekta i polimex od zrealizowania tego projektu http://i47.tinypic.com/2yl4w9i.jpg oczywisce czcionka grubosci jednego krzeselka miala byc i koniecznie napis Krakow na dole 2. Ew pomysły dotyczyc będa tylko trybuny zachodniej. 3. Polecam wycieczke do Parku Jordana. Właśnie wróciłem z małego obchodu. Widać, że beton jest w wielu miejscach juz wycyklinowany (z wyjatkiem "filarów") i zaczyna to duzo estetyczniej wyglądac. |
Cytat:
|
trzeba mieć najpierw w miare dobry aparat :)
bo telefonem 2 megapixelowym zdjęć roić nie ma sensu |
Cytat:
WIERNOŚĆ |
Cytat:
|
Sorry za off top, ale nie wiecie, kiedy starozakonni mają termin zakończenia budowy swojego grajdołka?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy na ''nowym'' stadionie będą obowiązywać nowe karty kibica?
I czy będzie możliwość dokładnego sumowania liczby widzów, tak jak obecnie w Kielcach? |
halo, czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie?
|
Oni mają tam podzielone to na etapy:
1. etap - 30 września 2010 (część sportowa) 2. etap - 30 listopada 2011 (część komercyjna) Tylko pytanie co i ile wchodzi w dany zakres prac. W każdym razie część niezbędna do rozgrywania meczy będzie gotowa 30 września tego roku. |
Cytat:
Budowa nowego stadionu Cracovii realizowana od lipca 2009 r. przez konsorcjum Alpine-Budus zostanie zakończona 15 sierpnia br. |
Czyżby zaczeto oniżać płyte boiska?
|
Ta mala ladowarka przed C? :) Mysle, ze nie. Rozne wersje krazyly po sieci, a 1 czerwca zbliza sie coraz bardziej, wiec pewno wtedy cos zacznie sie dziac, a jak bedzie to zycie pokaze. Ta budowa ma to do siebie, ze nic nie wiadomo...
|
mógłby ktoś wrzucić fotke z kamerki 1 ??
|
|
Zakładając, że w lipcu wrócimy na R22 (3 trybuny) to czy na mecze pucharowe oraz ligowe będą wpuszczani goście?
|
Goscie chyba dopiero jak beda wszystkie trybuny czyli mysle ze i tak wszystko sie przeciagnie i strzelam za nie bedzie to pazdzernik a wiosna dopiero.
|
Cytat:
zakladajac ze gosci dadzą w naroznik miedzy C a E ,to w sumie mozna by wpuszczac... ale,...dla bezpieczenstwa i znajac polskie tempo ,w lipcu to i tak nawet na nowej oddanej C bedzie pewnie mały plac budowy ,bo niewierze zeby oni sie z tym wyrobili,dla przyjezdnrych trzeba by zrobic inne dojsca,teren odseparowac itd ..kupa roboty,i dlatego pewnie gosci nie bedzie przez jesien..... |
Mnie tylko zastanawia czy w pucharach(nawet na niskim szczeblu od którego będziemy zaczynać) jest w ogóle coś takiego jak zezwolenie na rozgrywanie meczów na stadionie bez oświetlenia.Wiadomo, będzie lato, można jakoś godzinę ustalić ale czy w ogóle jest opcja by grać na stadionie bez świateł
|
Zwłaszcza, że prawdopodobnie trybuna północna będzie zamknięta, chyba że jakimś przekrętem ją dopuszczą mimo zbyt wąskich przejść. Gości najlepiej będzie przyjmować po otwarciu całości, jeśli teraz to niech tymczasowo zostaną tam gdzie byli - przy orkąglaku na południowej. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało wszystko w lipcu, a nawet październiku.
|
Światła mają działać a przynajmniej tak na którymś z filmików twierdził oprowadzający po stadionie.
PiotrG o jakich zbyt wąskich przejściach piszesz? Bo pierwsze słyszę. |
no bo nie zrobią północnej do czasu pucharów, wiec przejscia ktorymi mozna tam bedzie wejsc to tylko te dwa boczne wjazdy, z tym ze wjazd od strony A/B i tak pewnie bedzie zamkniety, bo tam bedzie jeszcze teren budowy. A jedno takie przejscie dla trybuny na 5 tysiecy ludzi jest zdecydowanie za wąskie
|
Cytat:
|
Jeśli jest rzeczywiście tak jak piszesz to mamy już pierwsze pytanie do kolejnej interpelacji Pana Darka
|
To pytanie zostało już zawarte, tj o to kiedy zostanie zlecone wykonanie tego zaplecza i czy trybuna północna będzie użytkowana w wypadku, gdyby zaplecza nie wykonano do lipca. Trzeba czekać na odpowiedź.
|
a takie pytanie na kiedy ma niby byc stadion gotowy(chodzi mi o wszystko 4 trybuny zaplecze budynki klubowe itd. chyba jest jakis termin realizacji i czy jest on realny?)
|
Termin: październik, realny: nie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl