Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

medyk 21.07.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 765430)
A czy zlamali juz PS3 i da sie grac piratami ?

ps3 mam od dwoch tygodni ale wydaje mi się że jeszcze nie złamali zresztą nie wiem czy to sie opłaca płyta blueray kosztuje na tyle duzo ze chyba nie warto do tego trzeba miec nagrywarke.. no chyba zeby był jakis sposob zrzucania gier na twardy dysk.. ale na 99,9% jeszcze nie złamali

brzydki.brzydal 21.07.2009 21:12

Czytalem, ze zlamali, ale koszta sa zbyt duze. Nagrywarka BR kosztuje ok 1000zl, a czysta płyta 50zl, wiec koszta sa zbyt duze - za rok, za dwa piratow bedzie pelno.

puchaty1906 21.07.2009 22:46

Czy na meczu w Polsce (Liga, PP, Superpuchar) można się legitymować Książeczką wojskową? Bo z tego co się dowiedziałem książeczka wojskowa może posłużyć do wylegitymowania ogólnie, ale czy na meczach jest konkretnie wyspecyfikowane, że trzeba mieć ze sobą dowód osobisty?

South 21.07.2009 23:45

wczoraj(wtorek) w Krakowie był jakiś mecz/turniej rugby?

piter116 22.07.2009 10:03

Którym tramwajem bądź autobusem najłatwiej dojechać z okolic Kleparza pod Wydział Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ na Ruczaju? Z góry dzięki.

medyk 22.07.2009 10:19

114

1000znaków

mathouse 22.07.2009 10:40

nie wiem gdzie jest ten WGiGP ale pewnie na kampusie UJ na Ruczaju
a tam jezdzi pelno autobusow z alej :)
wszystkie maja " Kampus UJ " [ poza 103 bo ten jedzie na prokocim ].

Suszanin 22.07.2009 11:59

Witam :) Gdzie w necie zobacze dzisiejszy mecz Wisły z Lewandią ???

WISŁAZWE 22.07.2009 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Suszanin (Post 765762)
Witam :) Gdzie w necie zobacze dzisiejszy mecz Wisły z Lewandią ???


Nigdzie zostaje relacja tekstowa...


Pytanie z innej beczeki , czy jak byliście na komisji wojskowej to gościu mówił że zostajemy odesłani do rezerwy itp, i nie pamiętam czy mówił coś że dostaniemy takie powiadomienie pocztą ?? Bo nie pamiętam a chciałbym wiedzieć... :)

palczi 22.07.2009 12:09

Suszanin napisał(a):Wyświetl post Witam Gdzie w necie zobacze dzisiejszy mecz Wisły z
 
niestety nigdzie ...

krzysiek92 22.07.2009 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 765606)
wczoraj(wtorek) w Krakowie był jakiś mecz/turniej rugby?


Finał XV Ogólnopolskiej Olimpiady w Rugby do lat17 http://juvenia.info/kadeci-i-zacy/or...na-vii-miejscu

Bieluu 22.07.2009 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 765766)
Pytanie z innej beczeki , czy jak byliście na komisji wojskowej to gościu mówił że zostajemy odesłani do rezerwy itp, i nie pamiętam czy mówił coś że dostaniemy takie powiadomienie pocztą ?? Bo nie pamiętam a chciałbym wiedzieć... :)

Za moich czasów tak nie mówił, ale wątpię, żeby coś przyszło pocztą. Przeniesienie do rezerwy zawsze sobie człowiek sam załatwiał. Jak przyszła pora to się szło do WKU z książeczką i wbijali. Ale nikt o tym nigdy nie zawiadamiał. Wątpię, żeby to się zmieniło.

buldus 22.07.2009 12:46

Mam taki problem. Posiadam 2 acces pointy, jeden polaczony z antena zewnetrzna zbierajaca siec, polaczony kablem ze swithem ktory rozdziela internet na dwa komputery przewodowo. Drugi zaś nigdzie nie podłączony. Chciałbym użyć tego drugiego aby utworzyć w domu sieć bezprzewodowo. Może ktoś pomóc? :P Pozdrawiam

tomo 22.07.2009 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 765692)
Którym tramwajem bądź autobusem najłatwiej dojechać z okolic Kleparza pod Wydział Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ na Ruczaju? Z góry dzięki.

INSTYTUT :)

Spod Dwórca Głównego jedzie np 124 (pętla przed samym budynkiem prawie). 114 jezdzi jakos wolniej:shock:

mathouse 22.07.2009 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buldus (Post 765793)
Mam taki problem. Posiadam 2 acces pointy, jeden polaczony z antena zewnetrzna zbierajaca siec, polaczony kablem ze swithem ktory rozdziela internet na dwa komputery przewodowo. Drugi zaś nigdzie nie podłączony. Chciałbym użyć tego drugiego aby utworzyć w domu sieć bezprzewodowo. Może ktoś pomóc? :P Pozdrawiam

Mam w domu Router FritzBox 5140 [ chyba ] ktory ma funkcje pt. Repeater.

Dziala to w sposob taki ze 1 AP podaje sygnal radiowy do drugiego AP a ten na komputery.
Sprawdz czy masz taka opcje w tym pierwszym routerze ktory przyjmuje sygnal z zewnatrz.

Druga opcja: kablem podlaczacz net z pierwszego AP do drugiego AP i dalej juz po Wifi.

DarkLG_ 22.07.2009 14:26

Mam ważne pytanie.Jako że 31 lipca są derby Trójmiasto, po nich odrazu zamierzam wybrać się na urlop do Krakowa i okolic. 1 sierpnia jest mecz Wisły w Sosnowcu o 15.30 i z tad moje pytanie. W okolicach Której godziny myślicie byłby odjazd pociągu z Krakowa na mecz w Sosnowcu ? i drugie pytanie. Czy wpuszczą mnie na mecz z torbą gdzie mam ubrania,obówie,jedzenie czy dezodoranty ? Z góry dzięki

South 22.07.2009 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 765772)
Finał XV Ogólnopolskiej Olimpiady w Rugby do lat17 http://juvenia.info/kadeci-i-zacy/or...na-vii-miejscu

a nie wiesz która to ekipa bujała się w czarnych koszulkach z żółtymi napisami na plecach ?

Dark LG problem może być z dezodorantami ,butelkami powyżej 0,5 l

Mistel 22.07.2009 15:12

Czemu strona i forum zostaną wyłączone? Konserwacja?

puchaty1906 22.07.2009 15:16

Nie napisane jest w relacji. Ponieważ nie ma nigdzie transmisji meczu, a obawiają się przeciążenia serwerów, zatem głowna i forum na czas meczu będą wyłączone.

palikot 22.07.2009 15:36

mam pytanie: jak wzmocnić mięsnie dwugłowe uda? :-) jak ktoś ma jakiś ciekawy zestaw cwiczeń, albo coś w tym stylu niech mi napisze na priv z góry dzieki

medyk 22.07.2009 15:43

jak nazywa sie ta strona gdzie sa linki z rapida do multum gier programow i filmow ?

LanceTS 22.07.2009 15:48

Peb.pl

O to chodzi?

medyk 22.07.2009 15:51

o dzieki :))

buldus 22.07.2009 15:56

exsite.pl 10 znaków

Mistel 22.07.2009 16:39

darkwarez też jest

wislak_92 22.07.2009 20:22

Potrzebuje adresy internetowe takich sklepow ze sprzetem komputerowym w Nowym Jorku.

Co sie oplaca kupowac w USA?

Kamson 22.07.2009 20:44

Działa wam normalnie gg? Nie rozłącza sie, nie crashuje?

piotrek1325 22.07.2009 21:06

Mi działa normalnie, kumpeli się rozłącza ponoć ;)

mathouse 22.07.2009 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 766068)
Działa wam normalnie gg? Nie rozłącza sie, nie crashuje?

Bywa awarai kolo 18 ale teraz dziala zajebiaszczo.

Kibicka 23.07.2009 07:28

Możecie normalnie oglądać galerie na tej stronce?
Kurcze mi się wyświetla zawsze tylko pierwsza strona, kolejnych nie da się otworzyć (podobny problem ma koleżanka):( da się coś z tym zrobić?

gris 23.07.2009 11:11

Co jest powodem tego, że pimpki z Estonii ogrywają Mistrza Polski?

TSW Fanatyk 23.07.2009 11:49

jakie polecacie słuchawki do mp3 za ok 20 zł?

mic 23.07.2009 12:18

Dodaj z 10-15zl i kup sobie Creativy ep 630, naprawde niezle i porzadna jakosc

RecordAble 23.07.2009 13:14

Jakie znacie w miarę tanie i dość szybkie połączenie na trasie Kraków-Wrocław? (Oprócz PKP)

mathouse 23.07.2009 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 766661)
Dodaj z 10-15zl i kup sobie Creativy ep 630, naprawde niezle i porzadna jakosc

Miałem i potwierdzam ze jakosc swietna.
Magnesy neodymowe niezle daja.
Basy bardzo ladnie odwzorowane aczkolwiek
nie przesadzalbym ze zbyt glosnym sluchaniem
bo skutecznosc tych sluchawek bierze sie tez z
zastosowanych gumek ktore szczelnie zamykaja
"otwor uszny" dzieki czemu dzwiek nie ucieka.

pozdro

TSW Fanatyk 23.07.2009 14:49

nie chodzi mi żeby nadu***ły po uszach tylko żeby można było czysto muzyki posłuchać. Do kupienia są gdzieś w Krakowie taki słuchawki czy tylko allegro?

M.C (nowy kleparz) 23.07.2009 22:35

Widziałem teraz podpis użytkownika MISTEL. Ma on w podpisie zdjęcie jakiejś zadymy z Baszczem Zieniem i psami?O co to chodziło?

LeszekABG 23.07.2009 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarkLG_ (Post 765849)
Mam ważne pytanie.Jako że 31 lipca są derby Trójmiasto, po nich odrazu zamierzam wybrać się na urlop do Krakowa i okolic. 1 sierpnia jest mecz Wisły w Sosnowcu o 15.30 i z tad moje pytanie. W okolicach Której godziny myślicie byłby odjazd pociągu z Krakowa na mecz w Sosnowcu ? i drugie pytanie. Czy wpuszczą mnie na mecz z torbą gdzie mam ubrania,obówie,jedzenie czy dezodoranty ? Z góry dzięki


Godzina pociągu będzie podana kilka dni przed meczem, więc trzeba czekać, a ostatnio mnie nawet nie pozwolili wnieść butelki wody 0.5L, innym się ta sztuka udała, ale wątpie zeby torbe ze wszystkimi rzeczami pozwolili wnieść...

SuperWisła 23.07.2009 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M.C (nowy kleparz) (Post 767207)
Widziałem teraz podpis użytkownika MISTEL. Ma on w podpisie zdjęcie jakiejś zadymy z Baszczem Zieniem i psami?O co to chodziło?

Domyślam się o które zdjęcie Ci chodzi.

Jest to zdjęcie zrobione podczas meczu o Puchar Polski z Legią w Bełchatowie. Po rzutach karnych, jeden od nas opuścił sektor, chciał chyba chłopaczyna koszulkę, albo podziękować piłkarzom.
Zainterweniowały psy i chciały go zwinąć, ale do akcji wkroczył Zieniu Sobol i chyba właśnie Baszczu, po czym zostawili chłopaka w spokoju i wrócił on na sektor.

DominoForza 24.07.2009 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SuperWisła (Post 767222)
Domyślam się o które zdjęcie Ci chodzi.

Jest to zdjęcie zrobione podczas meczu o Puchar Polski z Legią w Bełchatowie. Po rzutach karnych, jeden od nas opuścił sektor, chciał chyba chłopaczyna koszulkę, albo podziękować piłkarzom.
Zainterweniowały psy i chciały go zwinąć, ale do akcji wkroczył Zieniu Sobol i chyba właśnie Baszczu, po czym zostawili chłopaka w spokoju i wrócił on na sektor.

a nie czasem derby ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl