![]() |
Cytat:
Co do Buchalika - Bednarz przyciął koszty i wydaje się, że niestety również poziom... |
No jeszcze Cabaja brakowało no ku...a !! :lol: może jeszcze sobie prezesa weźmy od sąsiadki
|
nie stać nas.
|
|
Igor Sypniewski - 6 meczów 1 bramka.
ZASYPANY Liczba stron: 330 Okładka: miękka Rok wydania: październik 2014 ISBN: 9788378819233 Format: 123 x 195 mm Wydanie: I Data premiery: 8 października 2014 Opis: Wembley, Old Trafford i… łódzka izba wytrzeźwień. Bramka strzelona w Lidze Mistrzów i… kieliszek z kolegami na łódzkich Bałutach. Kilkaset tysięcy euro zarobku i… brak pieniędzy na chleb. Albo na popitkę. Bo pieniądze na alkohol zawsze się znalazły. „Nie pijesz – nie grasz. Pijesz – może zagrasz.” – usłyszał wchodząc jako 17-latek do szatni pierwszej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego. Uznał wtedy, że ma duże szanse na karierę, bo przecież o jego talencie już wtedy zaczynały krążyć legendy, a pić zaczął w wieku 9 lat… Igor Sypniewski miał w życiu wszystko. Grał na wielkich stadionach, gdzie zachwycał setki tysięcy kibiców. Teraz nie ma nic. Mieszka z matką i stara się nie zapomnieć o kilku dawkach leków dziennie. Gdyby nie one, wróciłaby wyniszczająca go od wielu lat depresja, krążąca wokół jego głowy niczym najczarniejszy demon. – Wolałbym umrzeć, niż znów się z nią mierzyć – mówi i można mu wierzyć. Próbował już skończyć swoje życie. O autorach Igor Sypniewski Urodził się 10 listopada 1974 roku w Łodzi, choć wiele źródeł do dziś podaje datę 11 października. Dziesiątkę z jedenastką miał zamienioną w pierwszym dowodzie osobistym (zwykła pomyłka czy sygnał od losu?). Jest wychowankiem ŁKS, ale zanim poznali go polscy kibice, strzelał gole w Lidze Mistrzów, grając w barwach słynnego Panathinaikosu Ateny. Po powrocie do Polski i świetnej jesieni w ekstraklasowym RKS Radomsko, za wielkie pieniądze ściągnęła go pod Wawel Wisła, w której miał zdobywać szczyty. Miał być też gwiazdą szwedzkiego Malmöe, którego kibice nazywali go drugim Ibrahimoviciem. „Miał” - to słowo-klucz w jego życiu. Alkohol i depresja zniszczyły jego karierę. Dziś sam próbuje uratować …swoje życie. |
Nikola Mijailović przestrzelił ostatnio karnego w derbach Belgradu.
|
|
Owszem, 26 kwietnia 2014 :D
|
A tymczasem nasz stary dobry znajomy Genkov wylądował w drugiej lidze tureckiej: http://www.denizlispor.org.tr/index.php?haber_detay=578
|
No to nieźle zdziadział nasz były "gwiazdor" Genkov... Nawet Pawełek zaczął od pierwszej ligi tureckiej. No ale zawsze uważałem go za przeciętnego piłkarze ze świetnym wyskokiem z miejsca do dośrodkowań.
|
Cikos wczoraj w podstawowym składzie Slovana z BATE. Obejrzałem z ciekawości fragmenty - szału nie było. W ofensywie jeszcze jakoś to szło, ale bramka dla BATE padła po akcji w jego sektorze boiska - zapomniało mu się wrócić, reszta nie nadążyła z asekuracją i po herbacie.
|
Żegnaj Jacku! Oby CUpiałowi nie przyszło do głowy go zatrudniać po raz trzeci.
|
PAJACek!
Wpiz*dylion znaków! |
A co słychać u byłego pracownika Wisły SA, Jacka Bednarza .. wiem, wiem ...mało merytoryczny post, ale nie mogłem sie powstrzymać .. :D
|
Pawełek co to miał podbijać włoskie boiska w Juventusie idzie do 1 ligi...
http://www.90minut.pl/news/238/news2...biu-Lubin.html |
Sam myślałem o tym że Smuda popełnił błąd ale jak widać Stolarski musi znaleźć sobie jednak inny zawód
|
Cytat:
|
A to niby dlaczego? Chłopak ma 18 lat i już ma zawód zmieniać? Bo źle wybrał i zamiast zostać w Wiśle gdzie jednak grał mniej lub więcej poszedł do Lechii gdzie trener na razie na niego nie stawia. Więc poszedł jakby nie było do najsilniejszej drużyny I jak Zagłębie Lubin.
Poczekamy tak z kilka lat zanim będzie można ocenić czy Stolarski będzie dobrym piłkarzem czy nie. Więcej lodu panowie, bo komentarze są jak zdradzonej żony o byłym mężu:D |
Cytat:
|
http://sport.interia.pl/klub-lech-po...wa_block=sport
Maciej Skorża objął Amicę... Nie dziwię mu się, ale jego postawa w każdym klubie (a na pewno w Wiśle i Legii) świadczyła o wysokim poziomie zaangażowania w sprawy kibicowskie (chociażby wyjazd do Poznania), więc może mieć ciekawe przeprawy z kuchankami |
Cytat:
|
Ja też jestem pełen szacunku do Skorży, to dobry trener, i teraz stawiam że to (niestety) udowodni.
A co do Bendarza to uważam że gwoździem do trumny były w jego przypadku problemy ze sprzedażą biletów. Cyrk, prawdziwy cyrk! Coś mi się zdaje że gdyby nie to, to by trwał. Ale sam sobie zgotował ten los, ja za nim płakać nie będę. Choć uważam że od strony sportowej wcale nie robił takiej złej roboty. Niemniej taka marka jak Wisła zasługuje na kogoś lepszego. |
|
Wie ktoś co słychać u naszego syna marnotrawnego Miśkiewicza, i Bunozy? Bo ligi już ruszyły na dobre a oni nadal chyba bez klubów.
|
Cytat:
Miskiewicz się załatwił ładnie bo kuntuzje złapał i nikt raczej z nim nie podpisze kotraktu a o Bunozie cisza na transfermakt podają że bez klubu |
Cytat:
|
Cytat:
I jak widać nie biją się o ten talent:) |
Cytat:
Jak widać wyszedł na opuszczeni Wisły jak Zabłocki na mydle. |
Cytat:
|
Maciej Skorża trenerem Amiki Poznań umowa została podpisana na 3 lata i będzie obowiązywać od 1 września
|
Słyszałem pewną plotkę ( nie wiem czy prawda !! ) że z Miśkiewiczem zajebał jego menago i się pokłócili i Michał chciał z nim rozwiązać umowę.... i doznał kontuzji. Ciekawe co teraz typ będzie robić przez pół roku. Jak na razie rehabilitacja w Krakowie....
|
To może zamiast się obrażać dać mu propozycję kontraktu którą wcześniej odrzucił? Może przemyślał pewne sprawy?:) Jeśli podpisze to po rehabilitacji czyli na kolejną rundę będziemy mieli dwóch bramkarzy do rywalizacji - Buchalik-Miśkiewicz.
|
Cytat:
Dokładnie tak jak Ogryzek napisał było by to świetna opcja,ale bądźmy realistami niestety nie w naszym klubie :) |
Nasz były goleador Dudu Biton tym razem ląduje na Węgrzech w Ujpešt Budapeszt.
|
Cytat:
Pod koniec roku ma mieć operację pleców. Nie zdziwcie się jak ponownie podpisze z Wisła kontrakt. |
Poroniec Poronin ogrywa w Kielcach rezerwy miejscowej Korony, a bramkę na 3:1 dla gości strzela Maciej Żurawski - akcja od 3:20 https://www.youtube.com/watch?v=Q1T4ZjzYr5w
|
Przyjęcie piłki klasa :)
|
Wczoraj na telebimie wyłapany chyba przypadkowo Leszek Lipka.Jeszcze kilku byłych można wymienić Bogdan Zając, Mirek Szymkowiak, Adam Musiał.Dostrzegł ktoś jeszcze coś na żywo bądź foto ??
|
Cytat:
Tak swoją drogą on jest ciągle na etacie u nas jako ambasador klubu ? |
Cytat:
Niewiarygodny zjazd tego piłkarza, kiedy on ostatnio jakąś bramkę strzelił? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl