Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

rocco_1906 03.05.2011 10:41

mecz: Rosja - Słowacja
typ: Słowacja - łącznie z dogrywką i rzutami karnymi
kurs: 2,30

typ podwyższonego ryzyka:) mam nadzieje ze wygra Rosja ale 51% szans daje Słowakom i tak gram

xdarek 03.05.2011 11:48

Barcelona- Real Ronaldo nie strzeli 1,41
Lech Legia under 2,5 1,57
Wierna Małogoszcz - Orlicz Suchedniów 1 . 1,75 odwołany
ako 3,87
Barcelona- Real 1. 1,60
Dalin Myślenice MKS Strąpoków over 2,5 1,35
ako 2,16

felipe 03.05.2011 17:16

Lech - Legia - poniżej 2,5 gola
Barcelona - Real - 1 z handi

xdarek 03.05.2011 22:48

Fc Brasov- Astra plojesti 1x 1.20
Inverness CT- Celtic 2 1,30
Man Utd - Schalke Rooney nie strzeli 1,72
ako 2,68

Glazik 05.05.2011 20:07

Napisze ktos dlaczego zostal anulowany mecz Slavia Praga -Sigma Olomuc???

pozdi91 06.05.2011 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez glazik (Post 1086448)
Napisze ktos dlaczego zostal anulowany mecz Slavia Praga -Sigma Olomuc???

http://www.youtube.com/watch?v=bsS3N...layer_embedded

xdarek 06.05.2011 12:29

Na dziś tak z nudy
legia korona 1 , 1,78
ŁKS - Kolejorz Stróże 1 . 1,38
ako 2,46

Na jutro
Auxerre - Montpellier 1 . 2,18
Aston Villa - Wigan 1 . 1,82
ako 3.97


Palermo - Bari 1 . 1,32
Zieleniczanka Zielonki - Wieczysta Kraków 1 . 1,45
cracovia - polonia over 1,5 . 1,38
ako 2,64

i łańcuszek z niszych lig
LKS Śledziejowice - Nadwiślanka 1 . 1,40
Orzeł PW - KS Chełmek 1 . 1,85
Garbarz Zembrzyce - Sokól Przytkowice 1 . 1,75
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice 2 . 2,30
Bocheński KS - Dunajec Zakliczyn 1 . 1,65
ako17,20

JAN ZEMBRZYCKI 07.05.2011 11:53

dnb:Cracovia - Polonia 1(1,9)

WHU - Blackburn 1(1,95)

acco:
Getafe 1
Borussia M'Gladbach 1
Bolton 1...4,07

p/k: Blackpool/Tottenham(17)
p/k: St.Pauli/Bayern(17)

xdarek 07.05.2011 21:49

FC Porto - Pacos Ferreria 1 . 1,22
Hutnik NH - Gliniak Gorlice 1 . 1,25
Hejnał Krzyszkowice Pogoń Skotniki 1 , 1,75
ako 2,67
Na przełamanie
Porto Pacos 1 1,22
Orkan Alwernia 1 1,40
Arsenal Stoke over 1,5 1,24
ako 2,12

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2
ako 2,5


Wróblowianka- Jordan 1 1,80
Lechia -Wisła over 2,5 2,08
Orkan- Alwernia 1 1,40
Man Utd- Chelsea 1 2,32
Janina Libiąż- Wierna 2,00
ako 23,97


A'Tuin 08.05.2011 01:36

Halftime/Fulltime: Lechia Gdansk - Wisla Krakow 2/2 (4.50)

bartek89TS 08.05.2011 10:56

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2 2,35
Manchester United - Chelsea Londyn 1X 1,35


kurs: 3,17
stawka: 25,58
zakładana wygrana: 81,15

LeszekABG 08.05.2011 21:01

Ktoś miał styczność z grą z podpórkami na expekcie? Nie znalazłem dokładnie w regulaminie tego, ale grałem x2 na mecz Twente - Ajax, natomiast Twente zdobyło bramkę w 117 minucie i uznali wynik 1, czyli nie trafiłem. Raczej wydawało mi się, że dotyczy to czasu 90 minut.

A'Tuin 08.05.2011 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez A'Tuin (Post 1087471)
Halftime/Fulltime: Lechia Gdansk - Wisla Krakow 2/2 (4.50)

Fulham - Liverpool Obie drużyny strzelą bramkę (1,72)

piotrek_LG 10.05.2011 17:58

Derry (-1) - Drogheda typ.1 kurs 1.82
Rangers (-1) - Dundee Utd 1 /1.79

PSG - Nancy 1 / 1.47 ---> PSG czerwona kartka...
Malaga - Gijon 1 / 1.80
Metz - Le Havre 1/ 1.65


buk: STS
ako: 14.22
stawka: 4 zł
ew. wygrana 50.06

pechowo :/

piotrek_LG 13.05.2011 12:58

Stuttgart Kickers - Eintracht F. (Am.) 1 / 1.60
Fyn - AGF 2 / 1.60
Darmstadt (-1) - FSV (Am.) 1 / 1.80
Evian Gallard - Troyes 1 / 1.50
Nimes - Tours 1 / 1.80

ako. 10.94
stawka: 10 zł
ew. wygrana 109.40 zl

Malikon 13.05.2011 14:25

Polonia Bytom - Górnik Zabrze 1
@ 1.85

Dzisiaj pewniak wydaje się Polonia Bytom, grają z Górnikiem i jak wygrają mogą odetchnąć z ulgą, bo w przypadku porażek sracovi i arki będą mieli 4 i 5 pkt przewagi a to dużo na 3 kolejki przed końcem, a poza tym Ślązacy od dawna sobie pomagali jeśli chodzi o spadek, więc dlaczego i tutaj górnicy mają nie pomóc. Zabrzanie raczej już o nic nie walczą i to jest kolejny argument żeby odpuścili ten mecz, a jeszcze bardziej przekonywującym jest zemsta na sracovi, bo jak pamiętamy to właśnie sracovia spuściła Górnika do 1 ligi, jeszcze można dodać jeden argument, chodź mniej pewny, ale możliwy tzn. umowe między Górnikiem a Polonią, my oddamy wam 3pkt w tym sezonie, wy w następnym nam je oddajecie, tak jak to miało miejsce w przypadku pary Lechia-Piast, więc chyba warto grać na polonie

WislakWiDoK 13.05.2011 15:00

AUSTRIA: Erste liga
St. Polten - Vienna 2 3.50

Maxior 14.05.2011 09:39

Tez myślałem, że Górnik da remis przynajmniej Polonii, a tu nic. Jak widać nikt nie chce, żeby Cracovia spadła, oby Wisełka wygrała jutro.

Czas coś ugrać:P

Blackpool - Bolton 1x

ako 1.33

1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg x2
Slask Wroclaw - GKS Belchatow 1x


ako 1.50

Blackburn - Manchester Utd 1x
Randers FC - OB 1x

ako 3.20

FC Köln - Schalke 04 X
Lechia Gdansk - Polonia Warszawa X
Blackpool - Bolton X

ako 37.49 system 2z3

Chelsea - Newcastle x2

ako 3.75

Liverpool - Tottenham X
Hertha Berlin - FC Augsburg X
Catania - AS Roma X


ako 50 system 2z3

Powod: wyniki

ziomekprg 15.05.2011 20:16

Panowie trzymajcie kciuki ;) Ostatni mecz na kuponie.
New York - Chivas
Jutro rano dowiem sie czy jestem na plusie , czy standardowo minus ;)

ziomekprg 16.05.2011 14:31

Kupony na dzisiaj.
Swansea - Nottingham 1X
Cercle Brugge - Westerlo 1X
Slavia Praga - Pribram 1
Horsens - FC Copenhagen 2
Brest - Lyon 2
Elche - Villarreal B 2
Besiktas - Eskisehirspor 1
Albinoleffe - Atalanta 2

2 Kupon

Albinoleffe - Atalanta 2
Lausanne - Lugano X

Maxior 16.05.2011 16:56

Brest - Lyon 1x

ako 1.85

Powod: wyniki

Junior_Battle 16.05.2011 21:54

dobrego nosa miałeś ;)

sam bardziej zmierzałem ku czystej 2-ce.

fialo 21.05.2011 11:18

Na dziś patriotycznie :

MKS Cracovia Kraków - Widzew Łódź 2

Kurs : 4,4

Stawka 5/10

Coś czuje, że nie będzie najgorzej :)

Haha podwójna radość ! :D

Maxior 22.05.2011 12:34

Everton - Chelsea 1x
Tottenham - Birmingham 1x

ako 1.72

Manchester Utd - Blackpool x2
Aston Villa - Liverpool x2


ako 3.17

Xamax - Young Boys X
Lechia Gdansk - Lech Poznan X
Wolves - Blackburn X


ako 33.73 system 2z3

Dziś ryzykowanie

Barcelona - Manchester Utd x2

ako 1.80

Powód: wyniki

AveLechia 28.05.2011 17:17

Co o tym myślicie:

CSKA Moscow - Kuban Krasnodar 1
Inter zdobędzie puchar 1
Wisła-polonia 1
amica -korona 1

za 60zł ? na BAH

Junior_Battle 28.05.2011 17:32

Inter OK
Wisła/Amike WEDŁUG MNIE wyrzuć
i za to daj Lechie/Legie/Sląsk

do tego proponuje Nieciecze, Cean ;)

AveLechia 28.05.2011 18:12

a co myślisz o CSKA ?

Junior_Battle 28.05.2011 20:22

nie interesuje się ligą rosyjską;)

Maxior 29.05.2011 13:47

Pasy maja kurewskie szczęście dlatego zaryzykuje z podpórka, jak przegram płakać nie będę:D:D

GKS Belchatow - Cracovia Krakow x2

ako 1.30

AveLechia 01.06.2011 22:25

Co o tym myślicie:

Wyspy Owcze - Słowenia 2
Białoruś - Francja (under/over 2.5) 1
Chorwacja - Gruzja 1
Rumunia - Bośnia i Hercegowina (0:1) 2 ( handicap)
Austria - Niemcy 2
Belgia - Turcja (0:1) 2 ( handicap)
Włochy - Estonia 1

yarow 02.06.2011 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AveLechia (Post 1104865)
Co o tym myślicie:
[...]
Belgia - Turcja (0:1) 2 ( handicap)
[...]

Myślę, że Belgia - Turcja będzie X.

--

Edit:

Tak jak mówiłem ;)

1:1

fialo 05.06.2011 10:42

Pewniak na dziś :

Polska - Argentyna C 2 2.20

Remis Polski prowadzonej przez Dyzmę nawet z Argentyną C ? Ludzie bez jaj! Z obroną Grzesio Wojtkowiak - Tomuś Jodłowiec ? Z Grubym Rafałem w środku? Nie osłabiajcie mnie.. Przegrają i bardzo dobrze, gdyż każda przegrana tej żałosnej parodii reprezentacji przybliża polską piłkę do odrodzenia.

Hudy 05.06.2011 11:22

Oglądałeś mecz z Nigerią?
W tym spotkaniu postawiłbym bardziej na remis niż na gości.

Karamazow 05.06.2011 11:57

Polska - Argentyna DNB(Bet365) 1 2.50

jonaf 05.06.2011 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1106401)
Pewniak na dziś :

Polska - Argentyna C 2 2.20

Remis Polski prowadzonej przez Dyzmę nawet z Argentyną C ? Ludzie bez jaj! Z obroną Grzesio Wojtkowiak - Tomuś Jodłowiec ? Z Grubym Rafałem w środku? Nie osłabiajcie mnie.. Przegrają i bardzo dobrze, gdyż każda przegrana tej żałosnej parodii reprezentacji przybliża polską piłkę do odrodzenia.

Uwielbiam jak ktoś pisze tutaj o pewniaczku, gdy chodzi o mecz reprezentacji Polski. Do tego towarzyskim. Tak samo było, gdy wygraliśmy z reprezentacją WKŚ.

Brawo Brożek!

bridgeburner 07.06.2011 09:29

Przykuł moja uwage dzis mecz eliminacji Euro2012
Wyspy Owcze - Estonia , na bet 365 jest kurs na 2 za 1,57

mysle, ze wart zaryzykowania, Wyspy Owcze już swoja sensacje zrobiły remisujac u siebie z Irlandia Płn
a Estończycy raz , że sobie dzielnie poczynaja w tych eliminacjach, a dwa że przeciwnika nie zlekcewaza
bo w pierwszym meczu wygrali baaaardzo szczesliwie
Do rozważenia

E: No coż Sergiej nie pomogł, wtopa spektakularna

Karamazow 08.06.2011 18:08

Jak widzicie jutrzejszy mecz reprezentacji obywateli Polski i Francji? Francja wystawi mocny skład czy raczej odpuszczą?

rafi2323 09.06.2011 13:58

Sam Blanc powiedział, że na bramce wyjdzie Carrasso, Nasri nie zagra bo kontuzja, Diaby też ma nie wyjść i Malouda także, Rami prawdopodobnie też nie wyjdzie i zależy od ustawienia czy wyjdzie Benzema, więc będzie to zupełnie inny skład, bo trener chce sprawdzić zmienników. Ale myślę, że w drugiej połowie jak wejdą gwiazdy to Francja może wygrać

jaro1985r 09.06.2011 14:08

Cedric Carrasso - Bacary Sagna, Younes Kaboul, Eric Abidal, Patrice Evra - Yann M'Vila, Alou Diarra (lub Abou Diaby) Charles N'Zogbia, Marvin Martin, Mathieu Valbuena - Guillaume Hoarau. Obrona perfekcyjna a w pomocy i ataku goście którzy walczą o powołaniua w najblizszych meczach o punkty. Po kursie 2.05 grzechem nie grać na Francuzów ! Oczywiście pewniaków nigdy nie ma ale to jest bardzo kuszący typ.

Karamazow 09.06.2011 15:36

Polska - Francja over 2,5 (Bet365) 2,30. Wydaje mi się, że z naszym środkiem obrony typ jest realny przy dość atrakcyjnym kursie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl