Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

LucjuszWielki 29.02.2012 20:39

oł noł, ten pajac z legii podrywa publike do dopingu... jak ja slysze jego głos to zastanawiam się czy nie mniej denerwuje mnie twarz vukovica, radovica czy ljuboli....

kornd 29.02.2012 20:44

Stadion fajny, tylko szkoda że mało kogo interesuje wynik tego spotkania. 3 futbolowe śmiecie w pierwszym składzie- jak to określił Janek Tomaszewski.

Kandzior 29.02.2012 20:50

Te pajacyki (maskotki) na Euro to żenada i wstyd moim zdaniem ale cóż. Nasze dzieci dorosłe będą a Szpakowski mecze reprezentacji komentować będzie, zobaczycie.

Lacrima 29.02.2012 20:54

Świetny dziś doping na Narodowym, nawet komentator chwali kibiców!

sergio 29.02.2012 20:56

A czy kamera nie wydaje wam sie troche za daleko?

Kiepsko sie oglada z tak dużej odległości

Benan 29.02.2012 21:12

Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.

dynek.pl 29.02.2012 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Benan (Post 1225421)
Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.

Nawet to funkcjonuje przyzwoicie ale co z tego jak nie ma do kogo wrzucić na koniec no bo przecież nie do Jelenia.

Benan 29.02.2012 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1225429)
no bo przecież nie do Jelenia.

Nie pamiętam Jelenia przy piłce w pierwszej połowie niestety.


A jednak dotknął. I spieprzył...

rafkur 29.02.2012 21:46

Portugalcy przyjechali odbębnić, Nani z Crystyną udowadniają sobie kto ma dłuższego bo jakby widzieli się nawzajem to ze trzy by już wpadły, na trybunach dożynki, Szapku nie rozróżnia nawet naszych zawodników, Hadaj w tle. Ja .......ę czemu ja tak się męczę i to oglądam? WTF? Idę spać.

Benan 29.02.2012 21:50

rafkur, żeby Ci się przyśniły lepsze czasy.

domin_czyzyny 29.02.2012 22:15

Rzuciło mi sie w oczy (dokładnie w uszy) jedno, mianowicie "super" doping! ;) żenua , 50 tysięcy Januszy i Marianow, razem z "rodzina PZPN" tworzy atmosferę rodem z Anglii...

wanciak86 29.02.2012 22:19

Czy ten narodowy naprawdę taki piękny ? Mi się jednak bardziej podoba PGE ( nie dlatego, że swój) i dach poznańskiego stadionu.

zim zum 29.02.2012 22:46

Propaganda siana przez Szpakowskiego jest niemożliwa do słuchania.

Hanys 29.02.2012 22:54

dziadowsko jak zwykle zagrał Wasilewski - to jest drwal a nie piłkarz... kosi równo...

najlepsi nasi:
Szczęsny, Piszczek - klasa światowa
bardzo dobrze wypadli również:
Błaszczykowski, Rybus, Obraniak, Perquis, Wawrzyniak

przyzwoicie:
Dudka, Polański, Mierzejewski, Matuszczyk

Tragicznie:
Jeleń, Grosicki, Wasilewski

bez oceny:
Mila, Boenish ? po co ich dał na 2 minuty? w ogóle nie wiem po co zmieniać dobrze dysponowanego Wawrzyniaka na Sebastiana który jest po cięzkiej kontuzji i w ogóle nie gra w klubie;/

Marcin_Lechia 29.02.2012 22:55

Taki doping, że musiałem wyciszyć telewizor:D
Gdzie byli widzowie z trybuny, którą obejmowała kamera bo jakoś się schodzili a widzowie za bramkami siedzieli?

Kiepska obraz jakoś z daleka no i te "D" za bramkami jakby była bieżnia..

domin_czyzyny 29.02.2012 22:58

Ch... z piłkarzami...Tyle.

Zim zum zgadzam sie z Tobą co do Szapakowskiego. Teks o tym, ze Boenish wrócił do dobrej dyspozycji bo "cudnie" biegł z lini bocznej na swoją pozycje...Mnie roz.....l :)))))

cinekw 29.02.2012 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_Lechia (Post 1225455)
Taki doping, że musiałem wyciszyć telewizor:D
Gdzie byli widzowie z trybuny, którą obejmowała kamera bo jakoś się schodzili a widzowie za bramkami siedzieli?

Kiepska obraz jakoś z daleka no i te "D" za bramkami jakby była bieżnia..

No a gdzie mieli być? Pewnie na przerwe wyszli na VIPowskie zaplecze

A co do atmosfery na stadionie na meczach repry to od 2 lat jest taka kicha, że aż wstyd.

Eternit 29.02.2012 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1225457)
No a gdzie mieli być? Pewnie na przerwe wyszli na VIPowskie zaplecze

A co do atmosfery na stadionie na meczach repry to od 2 lat jest taka kicha, że aż wstyd.

Jest tak bo mniej więcej od tego czasu wszystkie liczące się grupy kibicowskie mają na ten temat wyjebane.

Marcin_Lechia 29.02.2012 23:04

Wiem że "pseudokibole" mają wywalone na kadrę pzpn'u. Miejsca vip był tam gdzie kamera, może źle napisałem. Chodzi mi o miejsca na prawo od fany sandecji..

Wojtas 29.02.2012 23:43

Heh no i mamy czasy gdzie 60 tys ludzi robi oh i ah przy kazdej akcji,gdzie przy "DOnald Matole" polecialy gwizdy,gdzie spiewa sie co 10 -15 minut.

stadion o ktorym trabili caly dzien jaki jest piękny ---moze i jest super nowoczesny ale trybuny za bramkami sa za daleko,i te schodki tez psuja efekt,jak na Piascie Gliwice :D

kibicowsko dno,pilkarsko jeszce gorzej

Sluchania Szpakowskiego -uszy od tego bola,widac linia TVP ma byc taka ze do Euro nic nie mozna krytykowac.
Smuda tez wiadomo potulny piesek nie bedzie sie wychylał

glownymi wygranymi sa oczywscie Lato i jego banda ,ale mam nadzieje ze po kompromitacjii na Euro rozgoni sie to towrzystwo w 4 strony swiata.

0 22 01.03.2012 01:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Benan (Post 1225421)
Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.

Pełna zgoda.

Przestępca, kapitan bez jaj na prawej - dopingowicz i słitaśna focia na lewej.

:-)

X-Ray 01.03.2012 01:49

Jak oceniacie już stadion to oceniajcie jeśli tam byliście.

A nie tylko z tego co zobaczyliście w TV.

mitmichael 01.03.2012 07:49

Podobno od strony organizacji wypadło to wszystko słabo - tak przynajmniej wynika z relacji tych, ktorzy byli na meczu a materiał pokazała stacja Orange Sport. Najwiekszy problem był z wyjsciem ze stadionu jak i z wejsciem, za mało bramek a jak powiedział Godlewski z Pilki Noznej atmosfera bardziej przypominała piknikową i w niczym nie byla lepsza od tej ktora panuje na stadionie Slaskim w Chorzowie. Do Euro podobno jeszcze sporo pracy przed organizatorami - i teraz nie ma zdziwienia czemu lepiej bylo nierozgrywac meczu o superpuchar polski. Nikt sobie nie wyobrazał wyjscia jedna bramka kibicow Wisły i Legii.

Manson33 01.03.2012 08:20

Mecz jak ostatnie Wisły - męczarnie i nudy...

...ale stadion

Cytat:

- Szczegółowe dane będziemy mieć w czwartek. Sprzedaliśmy komplet biletów, ale to nie znaczy, że był zapełniony cały stadion. Na przykład pierwsze rzędy były wyłączone ze względu na słabą widoczność. Poza tym niektóre miejsce "wyjęliśmy" ze sprzedaży, ponieważ musieliśmy zbudować platformę dla podwójnej produkcji kamer. W sumie myślę więc, że mecz obejrzało 53-54 tys. widzów - zakończyła Olejkowska.
otwarty po raz siódmy.

Na finał Ligi Mistrzów nie spełnia wymogów i do tego jeszcze ten kwiatek z widocznością.
Przecież chyba do EURO tego nie zmienią.

rw88 01.03.2012 09:05

Jedyny sportowy pozytyw to gra środka obrony, z czym ostatnio były największe problemy, a wczoraj to był nasz silny punkt. Jeśli chodzi o grę ofensywną, to wygląda ona tak, jak gdyby ci zawodnicy grali ze sobą pierwszy raz w życiu, praktycznie zero organizacji gry. Z taką grą przeciwko defensywie Grekaów, to oddamy dwa strzały na krzyż, oni nas skontrują i mecz skończy się typowym 0:1, czy 0:2 dla rywali z południa Europy.

Ciekawe kto zostanie trenerem po Euro, bo potencjał w tej kadrze jest naprawdę duży i można będzie spokojnie zbudować team na miarę awansu na następne MŚ, nawet z tej naszej dosyć ciężkiej grupy eliminacyjnej. Na Euro cudów się nie spodziewam, prawda jest taka, że pomysł Smudy na kadrę skończył się po 0:6 z Hiszpanią, kiedy nas rywale zjedli fizycznie, szybkościowo, do tego dokładając umiejętności.

A przecież do tego momentu widać było to, że Smuda ma pomysł, Polacy grali agresywnie, starali się grać szybką, dokładną piłką, było dużo gry na jeden kontakt i to coraz lepiej wychodziło, był to idealny sposób grania na rywali ciut od nas lepszych, lub takich na naszym poziomie. Nawet kilka dni przed meczem z Hiszpanią rozegraliśmy bardzo dobry mecz przeciwko Serbom, zremisowany 0:0, wcześniej nie mogliśmy strzelić gola po naszej absolutnej dominacji przeciwko Finom i ten dobry mecz zakończył się takim samym wynikiem, ograliśmy też Bułgarów 2:0 w ładnym stylu.

Potem Smuda się posrał, naród rządał wyników i postanowił wrócić do polskiego antyfutbolu. Moim zdaniem niesłusznie, bo drużyn na poziomie Hiszpanii w Europie nie ma wielu, natomiast w razie "W", taktykę cofamy się wszyscy i dzida do przodu wprowadzić można zawsze i łatwo. Gdyby Smuda cały czas szedł tą samą drogą, to biorąc pod uwagę to kogo mamy w grupie, awans w dobrym stylu byłby zupełnie realny, a tak...

mitmichael 11.03.2012 14:22

Ta reprezentacja lubi promowac pilkarzy poprzez Euro - w pewnym stopniu rozwiazaloby to problem z zastepca Lewandowskiego
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...99/story.shtml

fcb4 19.03.2012 09:52

A to jest hymn Euro 2012 w sumie mi się podoba jest o wiele lepszy niż hymn Euro 2008 :) http://mp3-find.eu/mp3/1250453/ocean...ss_summer.html

WiślakMyślenice 19.03.2012 12:44

Pasztet śpiewający identycznie jak mój bełkot gdy wódka się kończy - to ma być hymn? Ja pier.... ;/

gypsy 19.03.2012 15:31

"Hymn" Euro 2012 według mnie słaby... W ogóle nie kojarzy mi się z imprezą piłkarską tylko jakąś kiepską dyskoteką. Zupełnie nie mój klimat.

fcb4 19.03.2012 16:04

No to wezcie sobie przesłuchajcie hymn mundialu 98 naprzykład albo mundialu 2006 kawałek z bajki dla dzieci. Mnie to wali kto tam spiewa ważne ze w ucho wpada ale dla kolegi najlepiej by było zebo jakas lasaka z goła dupa po stadionie latała pewno to nie wazne jakie by wykonanie było tylko by sie slinił heh. Po 2 to marketing ma wpadac w ucho co nie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl