![]() |
No tak powoli biorą sie za daszek ;)
A tu jeszcze cos z oficjialnej, na razie opis. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ez_na_budowie/ PS: i jeszcze zdjecia http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...bez_przeszkod/ |
|
|
Panie Darku można jeszcze coś dorzucić? Jeśli tak to proponuje:
30) Jak mają się zapowiedzi Pana Prezydenta dalszej chęci uczestniczenia Krakowa jako gospodarza miast EURO 2012 do decyzji o pozostawieniu przeszkleń między poszczególnymi sektorami trybun D oraz E ? Jak wiadomo miejsca w ich pobliżu mają ograniczoną widoczność, a takie z kolei UEFA nie wlicza do pojemności stadionu (jeśli któryś z forumowiczów potrafi to pytanie lepiej skonstruować to oczywiście można pozmieniać) Nie popuśćmy im tych cholernych pleksi bo będziemy się z nimi potem bujać dziesiątki lat :) |
Na oficjalnej pojawiły się pytania wraz z odpowiedziami które zadawali kibice.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczace_budowy/ Cytat:
|
Zepchnijmy wszystko na "Zamawiającego", a sami miejmy w dupie budowę naszego stadionu. Brawo Wisła SA. ****a, banda debili.
|
cos malo tych wybranych pytan, ale przynajmniej odpowiedzi sa "po ludzku", a nie urzedniczym jezykiem..
|
A tak wogole to co z tymi klatkami schodowymi na D???
|
przynajmniej wiadomo ze krzesełka beda montowane juz w przyszłym tygodniu
|
Cytat:
A co do krzesełek, to ciekawe z kiedy są te odpowiedzi i czy ostatnio padający deszcz, nie przesunie tego terminu. Najważniejsze żeby do tego czasu kamerki znowu działały;-) |
Tak, najważniejsze, żeby kamerki działały.
O co mi chodzi? Czy będzie goły beton? Tak, chyba, że "Zamawiający" coś zmieni. Czy zostaną pleksy? Pewnie tak, chyba, że zamawiający coś zmieni. Czy sektor dla gości będzie w narożniku (w domyśle- to bez sensu)? Tak, bo tak chciał zamawiający i taki jest projekt. Itd. Przecież ten projekt i zamawiający, to nie jest dwóch gości w Tybecie, z którymi nie da się skontaktować, tylko wystarczy ruszyć zasiedziałe w gabinecie dupsko i zrobić tak, żeby uratować jak najwięcej z tego stadionu. O inicjatywę pracowników Wisły SA mi chodzi. A raczej o jej brak i "wszystko w dupie manie". ****a, "buduje się?"- Niech się buduje, zajebiście. Tzn nie zajebiście. Nie będziemy za niego płacić. To nasz stadion? Jak to nasz? Róbcie co chcecie, to przecież tylko stadion Wisły Kraków, a my jesteśmy tylko jej pracownikami. I dajcie znać jak skończycie, wtedy będziemy się martwić... Martwić, a nie poprawiać, bo wtedy będzie już za późno. Poza tym, to nie nasz stadion. |
O kant dupy rozbić takie informacje na stronie głównej. Widać jak bardzo klubowi zależy na stadionie..
Jaki będzie napis na trybunie C? Na obecną chwilę.. Pewnie, bo krzesełka dopiero w przyszłym tygodniu montują. Może by jeszcze coś zmienić Kiedy zaczną montować owe krzesełka? Od przyszłego tygodnia. Na to mamy jeszcze 7 dni na zmianę koncepcji. Super Czy beton na zewnątrz trybuny będzie pomalowany? Nie, według wizji architekta i Głównego Projektanta estetyka ma odpowiadać obecnym trendom w budownictwie tzn. goły i surowy beton z elementami szkła i stali. (Ja się pytam, jaka ****a estetyka????) Czy zasłonięta będzie jakoś przestrzeń na łączeniu trybun wschodniej i zachodniej? Nie, projektant założył że kibicom nie może być za dobrze.. niech z parasolami na mecze chodzą.. Klub oczywiście zgadza się z tą koncepcją. Przecież nie będą się takimi pierdołami (kibicami) zajmować Czy pleksi na D i E zostaną zdemontowane? To nie zależy od nas.. no pewnie, nie możecie wyra zić swojego zdania i w tak "taniej" kwestii przycisnąć wykonawcę do zmiany, która wymiernie wpłynie na atmosferę na trybunach, co na pewno przełoży się na wyniki drużyny. Wystarczy powiedzieć, że gdyby w obecnym sezonie połowę meczy Wisła nie grała na wyjeździe to jestem na 99% pewny, że te kilka punktów udałoby się urwać. |
Ale na te pytania odpowiadał przecież wykonawca a nie przedstawiciel Wisły. Więc mówi co oni mają zlecone.
|
Cytat:
Aczkolwiek podzielam twoje zdanie, zgadzam się z nim i mam identyczny odbiór zachowania SSA przy budowie tego stadionu. |
jeśli chodzi o układanie krzesełek na C to chyba deszcz nie przeszkadza bo jest cała zadaszona chyba że problemem będzie dowóź krzesełek na stadion albo nie wiem wnoszenie ich ?? Ale gdzieś czytałem ostatnio że teraz warunki atmosferyczny przy wykańczaniu trybuny C nie mają już żadnego znaczenia.
Mnie martwią tylko te braki zasłon bo jak będzie lało i pizgało to możemy mieć niezły deszczowy "przeciąg" na stadionie. Ogólnie to się już cholernie doczekać nie mogę żeby zedrzeć gardło na R22 |
sss
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale przecież od początku było mówione że kibice zadają pytanie kierownikowi budowy, więc w tym Wisła była od przekazania pytań, a nie na odpowiadanie
|
Witam, orientuje sie ktos czy cos sie moze stalo teraz na budowie stadionu? przed chwilka na stadion wjechala karetka na sygnale
|
Cytat:
Może lepiej nie wysyłać takiego pytania bo się nazbiera 50 Żurawskich, Szymkowiaków, Kosowskich, Zieńczuków czy Frankowskich i zyski Wisła z najbardziej dochodowych miejsc będzie czerpać od dwóch osób. Kmiecik, rozumiem. Tym bardziej że może go na takie miejsce nie stać. Piłkarze wyżej to żadne legendy, zasłużeni dla klubu, ale nie na tyle żeby im od razu podkładać wolne miejsca VIP z wygrawerowanym nazwiskiem w fotelu. Co więcej mają od zajebania hajsu więc niech wykładają na stół. Skoro takie ikony Wisły to nie będzie dla nich problemem wesprzeć budżet Wisły, a co za tym idzie poziom sportowy klubu, któremu bardzo dużo zawdzięczają i chociaż w taki sposób będą mogli mu się odwdzięczyć. |
Cytat:
|
Jako, że kamerki z oficjalnej parę dni temu padły... i nie wiadomo kiedy i w jakiej formie ruszą, wrzucam filmik z budowy. Tyle co udało mi się "zprintscren'ować" od 6tego do 14stego maja br.
http://www.youtube.com/watch?v=X7IYGKwcJSk http://www.youtube.com/watch?v=X7IYGKwcJSk |
Z tym betonem to tragedia totalna :/ przepraszam jakie obecne trendy zakładają coś takiego? Już nie chce mi się szukać zdjęć ale w niektórych miejscach wygląda to okropnie :/. Stadion za pół miliarda i co prawda w miare funkcjonalny bo jednak dużo powierzchni użytkowej pod trybunami będzie miał, tylko kto będzie chciał wynajmować tą powierzchnie komercyjną jak elewacja będzie totalnie szpeciła :/.
|
17 metrów do płyty, szare betonowe ściany, a nawet pleksy na sektorach to można przeboleć, ale fosa?
Nie wiem do czego ma służyć fosa, na nowoczesnych stadionach jakoś nie zauważyłem tego oryginalnego waloru architektonicznego. To chyba jakiś obłęd. |
Nie chcę wyrastać na obrońcę Obtułowicza, ale prawda jest taka, że bardzo wielu architektów, i to nie od wczoraj, romansuje z surowym betonem
Berkeley's Art Museum http://everywheremag.com/articles/203 London National Theatre http://www.photoeverywhere.co.uk/bri...tre1049801.htm The Jewish Museum Berlin http://www.wayfaring.info/2007/05/07...museum-berlin/ I w końcu uwielbiana Zaha Hadid http://archide.wordpress.com/2008/11...sberg-germany/ http://www.shuimohua.com/news/e-news.../2007_6/61.htm Oczywiście to też kwestia tego jak i co się z tego betonu komponuje. |
Cytat:
|
Ten beton to trzeba będzie jakimiś reklamami oblepić :D
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zataja_murawe/ Oraz najnowszej galerii http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...wi_i_barierki/ |
Można zrobić akcent kibicowski! Potrzeba farb białej czerwonej i niebieskiej, i kibice wkładają łape do któregoś koloru, po czym przykładają reke na beton i na całej długości bedzie sie fajnie prezentować, ahh sfera marzeń :D
|
Cytat:
|
nie zauwazyliscie ze na stadionie manchesteru united jest podobna fosa tylko nie jest ona az tak widoczna bo jest przykryta reklamami ??? pewnie bedzie to inaczej wygladac po obnizeniu murawy
http://stadiony.net/stadiony/eng/old_trafford na tej stronie widac to na niktorych zdjeciach dokladnie stoja tam ochroniarze |
Dzisiaj po wiadomościach na tvp info była reklama programu który ma być emitowany w każdy piątek o godzinie 18:00, pierwszy już jutro. Nazywa sie on "krakowskie stadiony" i z tego co jest napisane w ramówce trwa 10minut. Program jak mówiła reklama będzie mówił o postępie prac na dwóch krakowskich stadionach i pbecności kamery w miejscach do których zwykly kibic nie wejdzie
|
Cytat:
|
Cytat:
Krakowskie Stadiony - 14 V 2010 TVP 3 http://www.tvp.pl/krakow/sport/krako...v-2010/1797784 |
No dobra jak by ten surowy beton wyglądał jak na 3 ostatnich budynkach co podałeś to by było super, ale jak wygląda można zobaczyć na zdjęciach :/, jak nie będzie chociaż szlifowany to naprawde tragedia imo.
|
słońce nad Krakowem, słońce nad budową.....cuddd
|
Surowy beto surowemu betonowi nierówny..
|
Beton jak beton ale mnie najbardziej będą drażnić żółte schody:-/
|
schody zawsze mozna przemalować
narazie pozostaje walka o biały kolor może się uda ;) |
kamerki wrociły
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl