Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Ogryzek 03.07.2014 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1366851)
kto jak kto ale akurat Smuda cały czas powtarzał że u Donalda problem jest z taktyką

Takiego Małeckiego i 30 trenerów by nie nauczyło co to spalony. Są po prostu piłkarze którzy 'nie myślą' na boisku oraz podpalają się w stykowych sytuacjach.

Podstawą jest dobra gra w piłkę. Inaczej mielibyśmy całą drużynę lekkoatletów, a jednak o jej sile stanowi filigranowy Stillić.


Karherop

Filigranowy Stilić? No bez jaj:D

Facet ma 1,83 i jest najwyższym naszym pomocnikiem.... a hudziną też nie jest.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Semir_%C5%A0tili%C4%87

Malaki 10.07.2014 16:07

Melikson graczem Hapoelu Beer-Sheva

http://www.eurofutbol.pl/news/780208...lu-Beer-Sheva/

huberix 10.07.2014 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malaki (Post 1367419)
Melikson graczem Hapoelu Beer-Sheva

http://www.eurofutbol.pl/news/780208...lu-Beer-Sheva/

I skonczyly sie marzenia o podboju Europy.

63.5 Kg 10.07.2014 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malaki (Post 1367419)
Melikson graczem Hapoelu Beer-Sheva

http://www.eurofutbol.pl/news/780208...lu-Beer-Sheva/

Zachcialo mu się powrotow:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izra...er-szewe/dlj92

PS.
http://www.90minut.pl/news/235/news2...furt-1899.html

huberix 10.07.2014 20:30

Burdenski dzięki tacie ma fajne CV, że był w Wiśle- klubu Błaszczykowskich, żurawskich itd.

najm 10.07.2014 21:15

Stare, ale chyba trochę pominięte. Adam Buksa, talent który pewno teraz by dostał szansę gry w Wiśle od nowego sezonu będzie grał w Lechii.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24442

Patryk_185 10.07.2014 21:41

Buksa, Stolarski - czas pokaże czy wybrali dobrą drogę, teraz szanse na grę w Wiśle mieli by dużą. Mimo wszystko życzę powodzenia żeby nie skończyli jak np. Leszczak

sayek89 11.07.2014 21:51

http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...wa_block=sport

Wesoło to nie wygląda...

KrzychooR 11.07.2014 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1367579)

W razie braku licencji to Jacek powie że to wina Holendrów :lol:

Tominho 11.07.2014 23:51

Czyli już wiadomo skąd ponowne zamieszanie z transferem Sarkiego. Trzeba kogoś sprzedać, żeby mieć kasę na długi :)

P.S. Kasa za Chrapka pewnie już się rozeszła na spłatę innych długów...

63.5 Kg 12.07.2014 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1367586)
Czyli już wiadomo skąd ponowne zamieszanie z transferem Sarkiego. Trzeba kogoś sprzedać, żeby mieć kasę na długi :)

P.S. Kasa za Chrapka pewnie już się rozeszła na spłatę innych długów...

Kase za Chrapka przytula komornik...

KrzychooR 12.07.2014 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1367599)
Kase za Chrapka przytula komornik...

Ehh... Łysemu... ops... biednemu zawsze wiatr w oczy...

Arronax 12.07.2014 13:38

Genkow wygrał proces z Wisłą ... cholera.

http://sport.wp.pl/kat,32282,title,G...wiadomosc.html

Blaszczu16 12.07.2014 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1367599)
Kase za Chrapka przytula komornik...

Tu komornik przytula, tam UEFA przytula, znowu Mandziara robi problemy, następnie problemy w telefonice, bojkot na trybunach. No i jak ma być dobrze. Jeszcze brandzlowanie się nad pieprzoną legła, dosłownie wszędzie jaka ona to nie bogata, a Wisła bankrut. W....ia już to wszystko! Jeszcze trener niedojda. Cała nadzieja w piłkarzach, że im się w końcu zachce.

brylant17 12.07.2014 16:53

A Milana Jovanić'a spłaciliśmy? bo on chyba też chciał kasy....

KrzychooR 12.07.2014 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1367638)
A Milana Jovanić'a spłaciliśmy? bo on chyba też chciał kasy....

Milana to niech Kapka ze swoich poborów spłaca...

sayek89 12.07.2014 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1367638)
A Milana Jovanić'a spłaciliśmy? bo on chyba też chciał kasy....

Proces też trwa, możliwe że i z nim przegramy sprawę.

najm 12.07.2014 21:50

słabych tych prawników ma ta Wisła..

KrzychooR 12.07.2014 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez najm (Post 1367667)
słabych tych prawników ma ta Wisła..

Prawnicy nam nie potrzebni bo w ramach oszczędności wysyłamy prezesa ;)

brylant17 12.07.2014 22:25

Cholera zaraz wyjdzie, że Jaliens ma nie płacone....

sayek89 12.07.2014 23:38

Obecni piłkarze mają trzy miesiące nie wypłacone.

gypsy 13.07.2014 16:06

Muszę przyznać, że umknęła mi ta informacja. Chyba jej nie było w tym temacie.

Piotr Brożek podpisał roczny kontrakt z Piastem: http://www.90minut.pl/news/235/news2...em-Piasta.html

LuKaS TSW 14.07.2014 10:48

http://katowickisport.pl/pilka-nozna...9,1,12448.html

Kocur 14.07.2014 11:16

Dziwne że będąc pod okiem specjalistów światowej klasy jacy są u nas w klubie Piotrek ma zaległości treningowe ...:mysli:

MatMario 14.07.2014 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1367773)
Dziwne że będąc pod okiem specjalistów światowej klasy jacy są u nas w klubie Piotrek ma zaległości treningowe ...:mysli:

To jakieś nieporozumienie!!!! Jak do nich przyjechał to po prostu oni nigdy jeszcze tak dobrze wytrenowanego zawodnika nie widzieli i myśleli że jest niedotrenowany.

:D

Franiowi "na nos" coś ostatnio nie idzie...

Viper 14.07.2014 12:06

^^ No tak, bo Piotrek trenował regularnie z Wisłą przez cały czerwiec i część lipca. :D

JacobCFC 14.07.2014 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1367780)
^^ No tak, bo Piotrek trenował regularnie z Wisłą przez cały czerwiec i część lipca. :D

Ale dyzma na pewno zalecił mu jak ma wchodzić po schodach w tym czasie, żeby być w formie

silver03 14.07.2014 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1367792)
Ale dyzma na pewno zalecił mu jak ma wchodzić po schodach w tym czasie, żeby być w formie

Biorąc pod uwagę jego ostatnią formę to i zapewne z tym "elementem treningowym" miał problemy.

kornd 14.07.2014 16:49

Melikson w Hapoelu Beer Szewa



http://transfery.info/67503,oficjaln...kson-w-hapoelu

Paweł 15.07.2014 14:58

Taka ciekawostka ze statystyk Mundialu:

Jeśli ustawicie piłkarzy wg "top speed", okaże się, że największą szybkość biegu podczas całych rozgrywek osiągnął ... Junior Diaz - 33,8 km/h.

http://www.fifa.com/worldcup/statist.../distance.html

shaggy 15.07.2014 19:40

II Runda kwalifikacji LM: Slovan Bratysława 1-0 TNS
Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dobrze nam znany Erik Cikos.
Fajnie oglądało się go na prawej obronie. Po odejsciu od nas długo był rezerwowym, ale od jakiegoś czasu jest już podstawowym obrońcą Mistrza Słowacji.

huberix 15.07.2014 20:04

Powtarzałem to i będę powtarzać, że nie mogę chłopaka przeżałować. Miał super potencjał i bardzo chciał u nas grać, ale Wisła to piękny lecz z punktu zarządzania popier.... klub. Był do wyciągnięcia za nieduże, jak na tamte dla nas czasy pieniądze.

TonyWiślak 15.07.2014 20:11

On za czasów gry w Wiśle to nadawał się do biegania w sztafecie a nie do profesjonalnej gry w piłke...

Kris Dee 15.07.2014 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1367870)
Taka ciekawostka ze statystyk Mundialu:

Jeśli ustawicie piłkarzy wg "top speed", okaże się, że największą szybkość biegu podczas całych rozgrywek osiągnął ... Junior Diaz - 33,8 km/h.

http://www.fifa.com/worldcup/statist.../distance.html

Coś nie tak te statystki, bo przecież to Robbenowi zmierzono największą prędkość na tych mistrzostwach, 37km/h.
http://scontent-b.cdninstagram.com/h...66488714_a.jpg

szprotson 16.07.2014 20:09

Klaric w rezerwach Sturmu Graz

Costur 16.07.2014 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1367926)
Coś nie tak te statystki, bo przecież to Robbenowi zmierzono największą prędkość na tych mistrzostwach, 37km/h.

To błąd, tutaj oficjalne statystyki FIFA z tego meczu: http://resources.fifa.com/mm/documen...statistics.pdf

-Goral- 20.07.2014 09:20

Ostatnio mniej czytałem i nie wiem.

Bunoza, Miśkiewicz gdzie te gwiazdory podpisały kontrakty ?

wiertar 20.07.2014 09:29

jak narazie to chyba nigdzie

PiVoSH92 20.07.2014 11:21

W kontekście Miśka mówiło się o Śląsku, Bunoza miał wrócić na Bałkany. Konkretów na razie brak.

arti 25.07.2014 05:11

Filip Kurto będzie grał w beniaminku ligi holenderskiej Dordrecht. Roczny kontrakt.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl