![]() |
Cytat:
Karherop Filigranowy Stilić? No bez jaj:D Facet ma 1,83 i jest najwyższym naszym pomocnikiem.... a hudziną też nie jest. http://pl.wikipedia.org/wiki/Semir_%C5%A0tili%C4%87 |
|
Cytat:
|
Cytat:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/izra...er-szewe/dlj92 PS. http://www.90minut.pl/news/235/news2...furt-1899.html |
Burdenski dzięki tacie ma fajne CV, że był w Wiśle- klubu Błaszczykowskich, żurawskich itd.
|
Stare, ale chyba trochę pominięte. Adam Buksa, talent który pewno teraz by dostał szansę gry w Wiśle od nowego sezonu będzie grał w Lechii.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24442 |
Buksa, Stolarski - czas pokaże czy wybrali dobrą drogę, teraz szanse na grę w Wiśle mieli by dużą. Mimo wszystko życzę powodzenia żeby nie skończyli jak np. Leszczak
|
|
Cytat:
|
Czyli już wiadomo skąd ponowne zamieszanie z transferem Sarkiego. Trzeba kogoś sprzedać, żeby mieć kasę na długi :)
P.S. Kasa za Chrapka pewnie już się rozeszła na spłatę innych długów... |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
A Milana Jovanić'a spłaciliśmy? bo on chyba też chciał kasy....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
słabych tych prawników ma ta Wisła..
|
Cytat:
|
Cholera zaraz wyjdzie, że Jaliens ma nie płacone....
|
Obecni piłkarze mają trzy miesiące nie wypłacone.
|
Muszę przyznać, że umknęła mi ta informacja. Chyba jej nie było w tym temacie.
Piotr Brożek podpisał roczny kontrakt z Piastem: http://www.90minut.pl/news/235/news2...em-Piasta.html |
|
Dziwne że będąc pod okiem specjalistów światowej klasy jacy są u nas w klubie Piotrek ma zaległości treningowe ...:mysli:
|
Cytat:
:D Franiowi "na nos" coś ostatnio nie idzie... |
^^ No tak, bo Piotrek trenował regularnie z Wisłą przez cały czerwiec i część lipca. :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Taka ciekawostka ze statystyk Mundialu:
Jeśli ustawicie piłkarzy wg "top speed", okaże się, że największą szybkość biegu podczas całych rozgrywek osiągnął ... Junior Diaz - 33,8 km/h. http://www.fifa.com/worldcup/statist.../distance.html |
II Runda kwalifikacji LM: Slovan Bratysława 1-0 TNS
Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dobrze nam znany Erik Cikos. Fajnie oglądało się go na prawej obronie. Po odejsciu od nas długo był rezerwowym, ale od jakiegoś czasu jest już podstawowym obrońcą Mistrza Słowacji. |
Powtarzałem to i będę powtarzać, że nie mogę chłopaka przeżałować. Miał super potencjał i bardzo chciał u nas grać, ale Wisła to piękny lecz z punktu zarządzania popier.... klub. Był do wyciągnięcia za nieduże, jak na tamte dla nas czasy pieniądze.
|
On za czasów gry w Wiśle to nadawał się do biegania w sztafecie a nie do profesjonalnej gry w piłke...
|
Cytat:
http://scontent-b.cdninstagram.com/h...66488714_a.jpg |
Klaric w rezerwach Sturmu Graz
|
Cytat:
|
Ostatnio mniej czytałem i nie wiem.
Bunoza, Miśkiewicz gdzie te gwiazdory podpisały kontrakty ? |
jak narazie to chyba nigdzie
|
W kontekście Miśka mówiło się o Śląsku, Bunoza miał wrócić na Bałkany. Konkretów na razie brak.
|
Filip Kurto będzie grał w beniaminku ligi holenderskiej Dordrecht. Roczny kontrakt.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl