![]() |
Cytat:
Śmieszą mnie celowe deprecjonowanie naszych zawodników, którzy od nas odchodzą (Melikson i Biton). Naprawdę. No ale plus dla Bednarza, propaganda zaczyna działać. Dziwne tylko, że Standard potrafił bez mrugnięcia wyłożyć taką kasę za Dudu, takiego słabego napastnika, w dodatku nie umiejącego grać kombinacyjnie :lol: |
Cytat:
A co to jest 800 tysięcy euro? Taki Brugge dało więcej na Diaza, którego zaraz odstrzeliło. Mówisz o tym Bitonie jakby Liege dało za niego 5 mle euro. |
Dla mnie Biton to takiemu Frankowskiemu czy Żurawskiemu z czasów gry w Wiśle mógłby buty czyścić.
Zupełnie nie ten poziom. Nawet gdyby kosztował te 800tys Euro to mocno bym się zastanawiał nad Jego zakupem. |
Cytat:
Standard finansowo,organizacyjnie jest od nas poziom wyżej,jak był u nas Masskant i Stan to wszystko wskazywało na to że idziemy w dobrą stronę aby gonić takie kluby jak Standard ale obecnie to źle wygląda Nasi piłkarze w większości nie są nawet warci 1 mln Euro,poza Genkovem Meliksonem Małeckim nie mamy już nic Standard kupił Btona za grosze a bardzo możliwe że sprzeda go za rok,dwa za 4mln Euro czy więcej,bo potencjał Biton ma olbrzymi Biton ma świetne uderzenie,niezłą szybkość,spryt w polu karnym Na minus:słabo się zastawia,jest typowym snajperem i na asysty z jego strony nie ma co liczyć Niektórzy oceniają Bitona przez pryzmat gry Wisły a to nie fair bo był naszym najlepszym ligowym strzelcem i jednym z najlepszych w lidze Co do porównań z Lewandowskim to inna liga,Lewandowskiego można porównywać z najlepszymi graczami na świecie,Biton to na razie poziom Rudnevsa czy Brożka a nawet na razie niżej co nie zmienia faktu że w przyszłości może być świetnym graczem |
Cytat:
|
A Jirsak najprawdopodobniej zakotwiczy w Bundeslidze.
|
chyba 2 Bundeslidze
|
Cytat:
Jak ktoś oglądał ligę cypryjską, ze względu na Kosowskiego na ten przykład, ten wiedział jaki ma potencjał APOEL. Dla mnie to od początku był NAJTRUDNIEJSZY rywal na jakiego mogliśmy trafić w tych eliminacjach. Cóż, nie mieliśmy szczęścia tym razem. |
|
Powodzenia Kazek. Tak myślałem, że byłoby idealnie, gdyby tam się zakręcił. Oby się wybił w trenerce.
Cytat:
|
Cytat:
|
Świetne miejsce dla Kazka :)
|
Życzę mu powodzenia, oby mu się tam dobrze wiodło.. a może awansuje z Termalicą do Ekstraklasy i zagra przeciwko nam :D
|
Dobre miejsce... może spokojnie zdobywać doświadczenie i grać o np. 5 miejsce. O ile Mu się drużyna nie rozlezie bo tam wyraźnie coś się stało na finiszu. Radolsky nie rzucił tej roboty bez powodu.
|
Radolski poszedł w ....u bo mu dali zakaz awansu - tak sądzę. Dla Kazka to idealne miejsce na zebranie doświadczenia. Wisła to była za głęboka woda na początek. Termalica > jakiś np. Górnik > Wisła, taka jest logiczna kolej rzeczy.
|
ja bym osobiście wolał Termalica -> ze dwa kluby zagraniczne -> Wisła. Nie ma co za długo siedzieć w polskim sosie PMSz ;)
|
Cytat:
|
Filip Kurto podpisał umowę z Rodą JC Kerkrade na dwa lata z możliwością przedłużenia o kolejne dwa.Powodzenia Filip!
|
Smuda ma pracowac od 1 lipca czy od 1 sierpnia?
|
Cytat:
|
Kontrakt ma do konca sierpnia czyli juz w przerwie zimowej moze przyjsc, no chyba ze wczesniej powinie sie noga Probierzowi.
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/l...4,artykul.html |
tylko że akcje Smudy poszły w dół a przy Reymonta raczej nikt nie strzeli sobie samobója w postaci powrotu Smudy.Dla Smudy najlepszy kierunek teraz to Niemcy Rosja żeby sie odbudować po Euro 2012 a Wisła tak jak reprezentacja niech dla Smudy będzie historią bez powrotu.Aczkolwiek może zawita jako nowy szkoleniowiec Polonii dla Polonii która szuka nowego szkoleniowca Smuda może być zbawieniem
|
Cytat:
|
|
hiszpanski sobowtór Mariusza Pawełka
widać nasz były golkiper jest popularny na półwyspie iberyjskim |
Hiszpanie naturalizowali Pawelka..
|
Szkoda, że nie przebrał się za torreadora. Rozumiem, że można kibicować Hiszpanom i założyć koszulkę na mecz. Natomiast malowanie ryja i oplatanie się flagą to już chyba przesada. Tym bardziej przesada, że jest się piłkarzem. I to nie piłkarzem A-klasowym, ale znanym. Śmieszny ten Pawełek. Dosłownie "Pawełek"...
|
Może pannę wyrwał, Hiszpankę. Co się dziwicie.
|
Przebrał się tak żeby wyrwać jakąś Hiszpankę. Ta po prawej całkiem całkiem :)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl