![]() |
www.betandwin.blox.pl . Polecam przyjrzeć się temu blogowi. Typy za darmo. Wziąłem go pod lupę i tak:
2 - 3/3 (Tenis) 3 - 2/2 (Tenis) 4 - 3/3 (Tenis, Kosz, Boks) 5 - 3/4 (Boks, najwyższy kurs nie wszedł.) 6 - 2/2 (Żużel, Tenis) 7 - 1/1 (Tenis) 8 - 4/5 (Tenis) 9 - 1/1 (Tenis) 10 - 3/4 (Tenis, ten pojedynek który nie wszedł zakończył się 2:1 (6:7, 7:6, 9:7) - tak więc zacięty ;) ) 11 - 2/3 (Tenis, w tym co nie wszedł zawodniczka doznała kontuzji.) 12 - 3/3 (Żużel, Boks) 13 - 14 - 2/4 (Żużel, Tenis) 15 - 5/8 (Żużel, Tenis) 16 - 1/2 (Żużel) 17 - 0/1 (Tenis) 18 - 0/1 (Tenis) 19 - 4/5 (Tenis, Boks) 20 - 5/7 (Tenis) 1-szego kuponu jakoś wyników nie mogę znaleźć, jakby ktoś mógł zweryfikować. |
Cytat:
|
Coś na nockę macie panowie ??
|
Myślę, że śmiało Lakersi... :P
|
Cytat:
Angole podobnie obstawiają: jeden mecz i 500 ale pound-sów :-D |
a ja dodam PSG i Crvena...
|
http://betandwin.blox.pl/resource/kenio.bmp
Kupon nr 1 A pozostałe typy na blogu. Na jutro nie wiem kiedy będą, są prawie codziennie. |
reksio33 a kiedy ty tą stronę obczaiłeś?
|
HIT DNIA
mecz: Rosja - Kanada typ: 1 kurs: 1,55 typ: Rosja(-1,5) kurs: 1,95 typ: Ovechkin - strzeli bramke kurs: 2,10 mam nadzieje ze nie wyjdzie z tego KIT DNIA :D |
Czy na BAH jest opcja gdzieś kto strzeli bramkę( nazwisko zawodnika) ?? Bo szukam i nie mogę znaleźć.
|
Cytat:
|
Co by nie mówić... Duże pieniądze na Holandię z Polską dzisiaj U19. Kurs nie wysoki, ale Holendrzy do tego na swoim terenie, więc nie wydaje mi się, żeby nasz zespół miał większe szanse.(+) Do tego jeszcze Niemcy U19(-), Rosję w hokeja i Real w kosza.
|
Cytat:
Dziś kupon nie wszedł (3 mecze), ale w jednym zawodniczka doznała kontuzji, a drugi został przerwany. Tak więc blog jest dalej ciekawy :P |
Ja za drobne zagram
Rosja - Kanada Zakwalifikuje sie do nastepnej rundy 1 kurs 1.28 |
Cytat:
grunt ze... go canada GO HOME :D |
Cytat:
|
zapomnij :) to ze helmuty sa w 1/2 to jest totalny szok i nieporozumienie. ja przewiduje ze bedzie oscylowal w granicach 1,20. wszystko co bedzie powyzej to "bonus" od buków dla grających :)
|
Ruski coś czuję, że wygrają MŚ:)
|
Cytat:
Cytat:
Swoją drogą jak by gdzieś się pojawił kurs na ich wygraną w MŚ i zobaczycie to, to wrzućcie. |
kurs na zloto Rosji przed turniejem byl w okolicach 2,75-3,00 w zaleznosci od buka,takze teraz bedzie bankowo ponizej 2.00. Szwecja lub Czechy to nie rywal dla tak mocnej Rosji
|
Na expekt na Ruskich jest 1.05 z Niemcami
|
Cytat:
Na wygranie przez Rosje złota jest 1.30... |
Cytat:
|
Hokej najlepiej grac w totomixie.Dlaczego?? bo mozna kombinowac typy na 1x2,ilosc goli i strzelcow :) dlatego w sobote zagram te 1,Ovce plus jakis overek i bedzie kuponik :) ale szczegoly to w sobote
|
Cytat:
|
ja na to juz dawno wpadlem ale przez przypadek :P postawilem niechcacy 1x2 i over na jakis mecz i w domu sie zorientowalem i od tamtego czasu regularnie tak robie :D to jest o tyle zajebiste ze nie trzeba kminic kilku meczy tylko z jednego pare fajnych kursow i jazda.. po wygraną :D
|
Cytat:
|
pojedynek: T.Sylvia - M.Pudzianowski
zwycięzca: T.Sylvia kurs: 1,60 bo coś cza było zagrać :) a pojecie o tym mam blade wiec dalem na faworyta :D |
To się napnę kuponem, bo już dawno takiego ako nie trafiłem :D
Cytat:
|
A co sądzicie o meczu Jaga - Pogoń na Jagę po kursie 1,60. Myślę, że jednak Jadze za bardzo zależy na grze w pucharach, aby się potknąć na pierwszoligowcu.
Do tego jeszcze Helsingborg - Halmstads BK na 1. Wszystkie statystyki są za gospodarzami. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl