Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

R33 19.05.2010 19:51

www.betandwin.blox.pl . Polecam przyjrzeć się temu blogowi. Typy za darmo. Wziąłem go pod lupę i tak:

2 - 3/3 (Tenis)
3 - 2/2 (Tenis)
4 - 3/3 (Tenis, Kosz, Boks)
5 - 3/4 (Boks, najwyższy kurs nie wszedł.)
6 - 2/2 (Żużel, Tenis)
7 - 1/1 (Tenis)
8 - 4/5 (Tenis)
9 - 1/1 (Tenis)
10 - 3/4 (Tenis, ten pojedynek który nie wszedł zakończył się 2:1 (6:7, 7:6, 9:7) - tak więc zacięty ;) )

11 - 2/3 (Tenis, w tym co nie wszedł zawodniczka doznała kontuzji.)
12 - 3/3 (Żużel, Boks)
13 -
14 - 2/4 (Żużel, Tenis)
15 - 5/8 (Żużel, Tenis)
16 - 1/2 (Żużel)

17 - 0/1 (Tenis)
18 - 0/1 (Tenis)

19 - 4/5 (Tenis, Boks)
20 - 5/7 (Tenis)

1-szego kuponu jakoś wyników nie mogę znaleźć, jakby ktoś mógł zweryfikować.

tedi100 19.05.2010 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 901961)
www.betandwin.blox.pl . Polecam przyjrzeć się temu blogowi. Typy za darmo. Wziąłem go pod lupę i tak:

2 - 3/3 (Tenis)
3 - 2/2 (Tenis)
4 - 3/3 (Tenis, Kosz, Boks)
5 - 3/4 (Boks, najwyższy kurs nie wszedł)
6 - 2/2 (Żużel, Tenis)
7 - 1/1 (Tenis)
8 - 4/5 (Tenis)
9 - 1/1 (Tenis)
10 - 3/4 (Tenis, ten pojedynek który nie wszedł zakończył się 2:1 (6:7, 7:6, 9:7) - tak więc zacięty ;) )


1-szego kuponu jakoś wyników nie mogę znaleźć, jakby ktoś mógł zweryfikować.

a gdzie masz te typy? będą dopiero jutro rano czy co? widzę w końcu że jakiś poprawny typer;)

WISŁAZWE 19.05.2010 21:00

Coś na nockę macie panowie ??

LeszekABG 19.05.2010 21:03

Myślę, że śmiało Lakersi... :P

JAN ZEMBRZYCKI 19.05.2010 21:08

Cytat:

www.betandwin.blox.pl . Polecam przyjrzeć się temu blogowi. Typy za darmo. Wziąłem go pod lupę i tak:
Angielskie granie.
Angole podobnie obstawiają:
jeden mecz i 500 ale pound-sów :-D

tedi100 19.05.2010 21:11

a ja dodam PSG i Crvena...

R33 19.05.2010 21:49

http://betandwin.blox.pl/resource/kenio.bmp
Kupon nr 1

A pozostałe typy na blogu. Na jutro nie wiem kiedy będą, są prawie codziennie.

tedi100 20.05.2010 06:43

reksio33 a kiedy ty tą stronę obczaiłeś?

rocco_1906 20.05.2010 09:46

HIT DNIA

mecz: Rosja - Kanada
typ: 1
kurs: 1,55

typ: Rosja(-1,5)
kurs: 1,95

typ: Ovechkin - strzeli bramke
kurs: 2,10


mam nadzieje ze nie wyjdzie z tego KIT DNIA :D

WISŁAZWE 20.05.2010 12:49

Czy na BAH jest opcja gdzieś kto strzeli bramkę( nazwisko zawodnika) ?? Bo szukam i nie mogę znaleźć.

Maxior 20.05.2010 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 902191)
Czy na BAH jest opcja gdzieś kto strzeli bramkę( nazwisko zawodnika) ?? Bo szukam i nie mogę znaleźć.

Niestety bah, nie ma takiej oferty:p

LeszekABG 20.05.2010 15:51

Co by nie mówić... Duże pieniądze na Holandię z Polską dzisiaj U19. Kurs nie wysoki, ale Holendrzy do tego na swoim terenie, więc nie wydaje mi się, żeby nasz zespół miał większe szanse.(+) Do tego jeszcze Niemcy U19(-), Rosję w hokeja i Real w kosza.

R33 20.05.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tedi100 (Post 902090)
reksio33 a kiedy ty tą stronę obczaiłeś?

Parę dni temu....

Dziś kupon nie wszedł (3 mecze), ale w jednym zawodniczka doznała kontuzji, a drugi został przerwany. Tak więc blog jest dalej ciekawy :P

Maxior 20.05.2010 19:01

Ja za drobne zagram

Rosja - Kanada Zakwalifikuje sie do nastepnej rundy 1

kurs 1.28

rocco_1906 20.05.2010 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 902121)
HIT DNIA

mecz: Rosja - Kanada
typ: 1
kurs: 1,55

typ: Rosja(-1,5)
kurs: 1,95

typ: Ovechkin - strzeli bramke
kurs: 2,10


mam nadzieje ze nie wyjdzie z tego KIT DNIA :D

2 z 3 trafione wiec jest dobrze :) szkoda tych 2 poprzeczek Ovcy bo była by pełnia szczęścia :D

grunt ze... go canada GO HOME :D

WislakWiDoK 20.05.2010 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 902503)
2 z 3 trafione wiec jest dobrze :) szkoda tych 2 poprzeczek Ovcy bo była by pełnia szczęścia :D

grunt ze... go canada GO HOME :D

Teraz ciekawy jestem jaki buki wystawią kurs na zwycięstwo nad Niemcami, oby też 1.50 bo bedzie można sie ładnie dorobić.

rocco_1906 20.05.2010 22:18

zapomnij :) to ze helmuty sa w 1/2 to jest totalny szok i nieporozumienie. ja przewiduje ze bedzie oscylowal w granicach 1,20. wszystko co bedzie powyzej to "bonus" od buków dla grających :)

Maxior 20.05.2010 22:35

Ruski coś czuję, że wygrają MŚ:)

1q2 20.05.2010 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 902517)
Teraz ciekawy jestem jaki buki wystawią kurs na zwycięstwo nad Niemcami, oby też 1.50 bo bedzie można sie ładnie dorobić.

1.5 to może jakimś cudem z-1 będzie ale nie sądzę;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 902529)
Ruski coś czuję, że wygrają MŚ:)

Pewnie tak ale to i tak będzie niewielkie pocieszenie po igrzyskach.
Swoją drogą jak by gdzieś się pojawił kurs na ich wygraną w MŚ i zobaczycie to, to wrzućcie.

rocco_1906 20.05.2010 22:44

kurs na zloto Rosji przed turniejem byl w okolicach 2,75-3,00 w zaleznosci od buka,takze teraz bedzie bankowo ponizej 2.00. Szwecja lub Czechy to nie rywal dla tak mocnej Rosji

rabi86 20.05.2010 22:48

Na expekt na Ruskich jest 1.05 z Niemcami

WislakWiDoK 20.05.2010 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 902533)
Na expekt na Ruskich jest 1.05 z Niemcami

No to pograne. Aczkolwiek handicap siądzie -3,5 spokojnie, wg. mnie.

Na wygranie przez Rosje złota jest 1.30...

1q2 20.05.2010 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 902531)
kurs na zloto Rosji przed turniejem byl w okolicach 2,75-3,00 w zaleznosci od buka,takze teraz bedzie bankowo ponizej 2.00. Szwecja lub Czechy to nie rywal dla tak mocnej Rosji

Ja właśnie przewiduję że może z 1.5 będzie i wypadało by to brać bo daje to większy komfort niż obstawianie pojedynczych wygranych(zawsze jakaś dogrywka może się zdarzyć)

rocco_1906 20.05.2010 23:25

Hokej najlepiej grac w totomixie.Dlaczego?? bo mozna kombinowac typy na 1x2,ilosc goli i strzelcow :) dlatego w sobote zagram te 1,Ovce plus jakis overek i bedzie kuponik :) ale szczegoly to w sobote

1q2 20.05.2010 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 902543)
Hokej najlepiej grac w totomixie.Dlaczego?? bo mozna kombinowac typy na 1x2,ilosc goli i strzelcow :) dlatego w sobote zagram te 1,Ovce plus jakis overek i bedzie kuponik :) ale szczegoly to w sobote

Właśnie to jest dziwne jak cholera - nigdzie się jeszcze nie spotkałem by można było walić ako z jednego meczu:D

rocco_1906 20.05.2010 23:32

ja na to juz dawno wpadlem ale przez przypadek :P postawilem niechcacy 1x2 i over na jakis mecz i w domu sie zorientowalem i od tamtego czasu regularnie tak robie :D to jest o tyle zajebiste ze nie trzeba kminic kilku meczy tylko z jednego pare fajnych kursow i jazda.. po wygraną :D

WislakWiDoK 21.05.2010 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 902546)
Właśnie to jest dziwne jak cholera - nigdzie się jeszcze nie spotkałem by można było walić ako z jednego meczu:D

Wczoraj w bet365 postawiłem grubszą kase na Lakers -7,5 i over 215 i to na jednym kuponie. Więc u nich też jest coś takiego możliwe :)

rocco_1906 21.05.2010 09:05

pojedynek: T.Sylvia - M.Pudzianowski
zwycięzca: T.Sylvia
kurs: 1,60

bo coś cza było zagrać :) a pojecie o tym mam blade wiec dalem na faworyta :D

pan Dudi 21.05.2010 13:39

To się napnę kuponem, bo już dawno takiego ako nie trafiłem :D

Cytat:

1591641 MTK Hungaria - Kecskemeti (Typ) 2 3,50 [Prawidłowo] 20-05-10 18:00 0:1
1596906 Wozniacki C. - Zheng J. (Typ) 2 2,10 [Prawidłowo] 20-05-10 12:30 0:1
1596916 Bondarenko A. - Arn G. (Typ) 2 4,20 [Prawidłowo] 20-05-10 15:30 1:2
Rocco, sam też za bardzo się nie znam na tym, ale typ wydaje się dobry ;)

rabi86 21.05.2010 14:05

A co sądzicie o meczu Jaga - Pogoń na Jagę po kursie 1,60. Myślę, że jednak Jadze za bardzo zależy na grze w pucharach, aby się potknąć na pierwszoligowcu.
Do tego jeszcze Helsingborg - Halmstads BK na 1. Wszystkie statystyki są za gospodarzami.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl