![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Polecam: http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...546/index.html |
Apoel dużo mocniejszy jest
|
Cytat:
|
Dokładnie - mamy takie szanse na awans jak ja że wyjdę o czasie z pracy dzisiaj :D
Jedno i drugie jest możliwe jak się zepnie poślady z całych sił i przestanie pieprzyć jacy to my jesteśmy zajebiści :) |
Wiadomo, że z każdym nie bylibyśmy faworyte. Jednak z połową drużyn możliwych do wylosowania nawet ie podjelibyśmy walki. Ze Standartem walkę podejmiemy. Jeśli będą dwa-trzy przemyślane wzmocnienia i kadra w zdrowiu się będzie przygotowywać to szanse są.
60-40 dla Belgów. |
Jeśli dostaniemy w zimie ze 4 konkretne transfery, w tym 3 dobrych obrońców i skrzydłowego, to możemy pograć. Tak łatwa droga do sukcesu już nam się nie trafi.
|
o 14 czat z Kaziem na interii na temat losowania
|
Prawda jest taka, że jakiej drużyny byśmy nie wylosowali to KAŻDA jest mocniejsza od nas. Możemy cieszyć się, że są tam jakieś szanse, ale ludzie którzy widzą nas w ćwierćfinale powinni się mocno rozpędzić i uderzyć w jakiś mur. Cieszyć to się mogą Belgowie, bo dostali drużynę, która jest w kryzysie i fartownie awansowała z grupy. My powinniśmy się modlić...
|
Losowanie najlepsze z możliwych. Pytanie tylko czy oddamy ten dwumecz walkowerem czyt. nie dokonamy wzmocnień. Tak się zastanawiam jak Cupiał chce cos osiągnąć jeśli losujemy coraz łatwiejsze zespoły, ale sprowadzamy coraz słabszych piłkarzy i potem zawód na pełnej linii .......
|
Wzmocnić się w zimie i zagrać na maxa w pierwszym meczu bez bronienia wyniku jakikolwiek by on nie był ( odwrotnie niż z Apoelem). Brugge też do przejścia, z Hannoverem można powalczyć. Cupiał ma teraz czas do namysłu. Jak zakontraktują jakiegoś buca z Czech czy kogoś podobnego, a żadnego zawodnika to będzie blamaż.
|
Po Apoelu tez sie cieszylismy, tak samo jak po mistrzostwie polski i 5 wygranych w LM z Maaskanta robiono Boga. MOgło być gorzej ale napewno nie ma co się uważać za faworytów, jakieś tam szanse mamy no i może jak przepracujemy dobrze zimę do powalczymy:) Ważne żeby grać piłke nawet kiedy się przegrywa
|
stadion miesci 30 tys , z tego wynika ze 1500 biletow dla nas troche malo bedzie,chetnych pewnie od zajebania ,ale dobrze blisko z wysp.szukam kibicow Wisly z Dublina ktorzy chetnie by wybrali sie na mecz,wiadomosci na skrzynke,dobre polaczenie lotnicze z Dublina do Brukseli Charleroi a z tamtad pociagiem niedaleko
|
Półfinał jak nic,
teraz albo nigdy! |
Patrze w terminarz i pierwszy mecz ze Standardem bedziemy grac kilka dni po ich meczu z Anderlechtem a wiec przed wizyta w Krakowie czeka ich ciezka przeprawa.
|
Niektórzy to marzyli w eLM o Kopenhadze. I ta wlasnie Kopenhaga dostała dwa razy w łeb od Liege. To z czego się cieszycie ? Ten środowy fuks to widzę większości odebrał rozum. A to Wisła była najbardziej pożądanym klubem do wylosowania.
Jedyny plus jaki widzę... nie będzie takiego parcia na bilety jakie byłoby na MU ;) |
pierwszy mecz u siebie czy na wyjeździe?? Losowanie naprawde korzystne się wydaje... Obrone wzmocnic tylko i można powalczyc... Łatwo nie będzie ale korzystny rezultat osiągalny.
|
Niektórzy to marzyli w eLM o Kopenhadze. I ta wlasnie Kopenhaga dostała dwa razy w łeb od Liege. To z czego się cieszycie ? Ten środowy fuks to widzę większości odebrał rozum. A to Wisła była najbardziej pożądanym klubem do wylosowania.
Jedyny plus jaki widzę... nie będzie takiego parcia na bilety jakie byłoby na MU ;) |
|
Mecze odbędą się 16 lutego (w Krakowie) i 23 lutego (w Belgii).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W punktu widzenia zespołów na jakie mogliśmy natrafic to losowanie jest ok ale niestety przestrzegam Standard to jest dobra drużyna w której mają 4-5 takich Meliksonów a także rezerwowych którzy wchodząc mogą odmienić losy meczu np. Cyriac. Więc nie popadałbym w hura optymizm bo zadaowolenie jest a obawiam się że skończy się jak zawsze. Waże abyśmy przeprowadzili jakie transfery zimą jakosciowe mam nadzieję że będa jak ma przysz 1-2 góra 3 zawodników.Ale znając nasz klub to jak zawsze kiedyś szczęscie się skończy jakie mieliśmy w tej fazie i zacznie się kolejna degrenagolada jaka była nie jedna za czasów Cupiała.
|
Cytat:
|
Drużyna z Liege do fazy grupowej LE awansował po pokonaniu szwedzkiego Helsinborgs. Okazał się najlepszy w grupie B. Wygrał cztery mecze, a dwa zremisował. Drugi był Hannover 96, trzecia FC Kopenhaga, a ostatnia Vorskla Połtawa. Dwa lata temu Belgowie grali w Lidze Mistrzów. W grupie z Arsenalem Londyn, Olympiakosem Pireus i AZ Alkmaar zajęli trzecie miejsce i trafili do LE. Najpierw wyeliminowali Salzburg, potem Panathinaikos Ateny, a w ćwierćfinale LE ulegli Hamburgerowi SV.
|
wolałem Bruggie, ale Liege jest do przejścia - jak nie z nimi to z kim ??!!
ale OBECNY skład zapewnia nam odpadnięcie z dalszych gier.... na 100 % Musimy się znacznie wzmocnić, szczególnie że znamy "ścieżkę" do 1/4 finału. To byłoby coś, od Legii na wiosnę 1996 r. nikt daleko tak nie zaszedł (chociaż wtedy to był automat z II miejsca w grupie). Cupiał albo pomyśli i zainwestuje albo będziemy mieć pewność, że chce dogorywać. |
Cytat:
_____________ Teqcontroller , to może wycofajmy się z rozgrywek ... Jeszcze nie zagraliśmy a już zaczyna się netowe gęganie ... |
Szansa jest ale na niej się skończy, limit farta już wyczerpany a przy naszej obronie to każdy wie.
|
losowanie trzeba uznac za fartowne i to bardzo, osobiscie Fulham i Twente stawiam wyzej od Standardu wiec powalczyc z nimi jak najbardziej mozemy uda nam sie mecz w krakowie i wszystko mozliwe takze ja sie ciesze, teraz martwie sie tylko zeby sie załapac na bilet do Belgii 1200 km fajny wyjazd sie kroi :)
|
Pojebało Was wszystkich, za przeproszeniem. Standard Liege jest piłkarsko przynajmniej na poziomie Apoelu, Ci co się interesują piłką doskonale o tym wiedzą.
Jeśli są "w zasięgu", to co najwyżej na R22. Nie pompujcie balonika, nie ma sensu. Lepiej się miło zaskoczyć niż znowu rozczarować. Ciekawy wyjazd się kroi, liczę również na pełny stadion u nas i +2 do rankingu. To powinny być nasze cele. *Legia trafiła jeszcze gorzej :) |
2-3 jakosciowe transfery oraz wzniesienie sie na wyzyny formy - dopiero wtedy mozemy mowic ze wynik jest sprawa otwarta (nie mylic z pojeciem faworyta)
|
Cytat:
__________ w lidze belgijskiej miejsce: 6 - Standard Liege meczów 17 punkty 30, 8 - 6 - 3 , bramki 23-21. |
Standard to nie jest slaby zespol ale na pewno jeden z najslabszych na jaki moglismy trafic. Ze sportowego punktu widzenia wiec losowanie cieszy bo mozna powalczyc i chociaz ten jeden mecz wygrac.
Natomiast nie mozna tego zespolu lekcewazyc. W ostatnich latach odpadalismy z Anderlechtem czy Amica z Bruggia a wiec te belgijskie kluby nam jakos specjalnie nie leza. Przede wszystkim jesli marzymy o przejsciu Belgow to musimy dokonac wzmocnien, zwlaszcza w defensywie. Jesli tego nie bedzie to na wiosne w LE zagramy dwa mecze i bedzie koniec przygody. Wylosowanie Standardu moze cieszyc takze z tego powodu, ze na te chwile Belgowie w swojej lidze to sa ewidentnie zespolem wlasnego boiska (dom 7-2-0, wyjazdy 1-4-3). Na wyjazdach porazki z Gentem, Genkiem czy tez solidny w....... od Anderlechtu (0-5). U siebie mozna z nimi powlaczyc i ugrac taki wynik by z nadziejami jechac do Liege ale powatarzam, potrzeba wzmocnien. Mysle, ze po okienku transferowym bedziemy madrzejsi i bedziemy wiedziec na co mozemy liczyc |
Ciekawie się kibicowsko zapowiada. Z tego co widzę, to na trybunach panuje tam Antifa. :D
Jak Hapoel. |
Cytat:
Z tym porównaniem do Apoelu bym nie przesadzał. Na pewno Standard jest słabszy niż sezon czy dwa sezony temu a to już o czymś świadczy. Oczywiście zgadzam się, że zakładanie awansu już teraz nie ma sensu i trzeba podejść do meczu spokojnie a jak awansujemy to będzie kolejny prezent. |
Cytat:
Btw: Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do Legii to ciekawe czy uda im się w dwumeczu chociaż raz zremisować... :lol: |
Losowanie owszem, dobre. Ale nie zapominajmy, że Liege to wciąż zespół zdecydowanie lepszy, mocniejszy od naszego.
Teqcontroller mówi o obronie... Jeśli nie gra Kij[u] czy Diaz (nieważne na jakiej pozycji- dla mnie ten gość jest niepewny niczym młokos wchodzący do drużyny) to można rzec, że nadzieja jest. W tym momencie nie koncentruje się tylko na obronie, bo w ataku też jest mizeria. Mały musi się nauczyć częściej podawać, Maor przepracować okres przygotowawczy, noi w końcu... Przydałoby się ze dwóch skrzydłowych na naprawdę godnym poziomie. Jeden na stałe za Kirma (won!),a drugi do rywalizacji z Patrykiem. Nie dziwne, że gra on nieraz tak a nie inaczej skoro tak naprawdę nikt mu nie zagraża... Ale dobra, o losowaniu... Lepiej chyba nie mogliśmy trafić. Oczywiście nie jestem tłumokiem i nie cieszę się juz z 1/4 finału LE (i radzę reszcie przystopować ;)), ale liczę, że nasi piłkarze POWALCZĄ ze Standardem [i ewentualnie później w 1/8]. Zostawić Kazia i dać mu pracować! Może za wiele swoich przemyśleń taktycznych jeszcze nie wprowadził, ale coś w tym zespole drgnęło. Śmiem twierdzić, że z Maaskantem nie bylibyśmy dzisiaj losowani... Legia trafiła gorzej. Dużo gorzej. Ale tak naprawdę oni nic nie muszą, a Sporting moze sobie trochę zagrać w "chodzonego". My na ulgi nie mamy co liczyć. Powiem tak: jeśli by się okazało, że Legia awansuje dalej, a my nie- to będzie mega wstyd. No, ale, mozemy na pewno realnie śnić o awansie... Więc, apel do piłkarzy, spinać poślady i żreć murawę! :) EDIT: Z innej beczki. Na weszło nowy wpis Osmana. http://www.weszlo.com/blog/36 Na koncu fajnie, ale to pieprzenie o LM... Daliby sobie z tym spokój. Prawda jest taka, ze my na farcie awansowaliśmy do 1/16 LE, a Apoel sam sobie wywalczył 1m. w grupie LM. Przed Zenitem i Porto! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl