![]() |
29 lat... ok może z tym młody to przesada ale dziadkiem też nie jest. Za to słowa "Dobra inwestycja" podtrzymuję. Widać jaką ma formę, przynajmniej ze 2-3 lata dobrej gry w Wiśle by go czekały...
|
Brać Piotra Celebana ze Śląska Wrocław z każdym sezonem jest coraz lepszy.
|
Celeban robi postępy to fakt. Ja kupiłbym Dudu z Widzewa i Grzelczaka, który koniec sezonu miał bardzo dobry.
|
Ja jestem za Majewskim. Zgadzam się, że zjada na śniadanie i Gułe i Jirsaka. Nie awansowali do Premiership więc pewnie ma troche mieszane uczucia, ale to i tak S-F.
A szkoda... Rozgrywać chłopak umie i ma strzał. |
a pysio dalej leci grubo : podobno Boenischa zablokowal Rada Nadzorcza, haha :D a i możliwe (jak to napisal pysio) przychodzą do nas Stilić (500tyś i 50% nastepna sprzedaż) , Mierzejewski :D
|
Cytat:
|
Majewski? Przecież z Polonii, a to zgoda z parchami! Zdrada! Jak Baszczyński!:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
|
Cytat:
Tak poważnie to z polskiej ligi z drużyn, z których realnie można kogoś kupić to ciężko znaleźć piłkarzy jakich potrzebujemy - boczni obrońcy Dudu, ewentualnie Pejović, napastnik - ... nie widzę, stoper - podobnie. Edit: JOSE 841 - pomyłka, poprawiłem, przepraszam |
Napastnik - może nie nominalny, ale da rade - ABDOU TRAORE. Tyle dyskusji o nim a wy coś pierdzielicie o Labukasie...
|
Jeden transfer już przyklepany i jest to obcokrajowiec. Stan wyraźnie mówił, że będą też polscy zawodnicy. Zastanawiam się, czy w Polsce są w ogóle gracze "do wyjęcia" dla nas, którzy zagwarantują odpowiednią jakość... Adam Banaś? Sebastian Madera? Takie dwa nazwiska mi się nasunęły.
|
Cytat:
|
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Mi...wiadomosc.html
Wolny zawodnik od 30 czerwca, może go zatrudnimy :) |
Cytat:
|
Wybrał Lazio? Myslałem że miał lepsze oferty...
Ja to bym chciał zakontraktować jeszcze tego Andre Alvesa (w tym sezonie nie mieliśmy ani jednego Brazylijczyka :) ), do tego 24 letniego Ivana Vukovica z Czarnogóry (król strzelców) i jeśli nie byłby drogi to tego 20-letniego Palestyńczyka - Mohamad Ghadir, którym się interesujemy, ponoć talent. A z tyłu lewego i prawego obrońcę. Może być Wasyl jak nie za drogi i chciałbym ogrywać Nalepe, ach, może to drugi Głowacki bedzie, ale na el. CL jeszcze za słaby :( Pakistańczyk srańczyk, oczywiscie, że chodziło mi o Palestyńczyka, dzięki yarow. O Sobiechu to już też eseje na forum były ale za miliona juro kupić 9 goli 8 asyst w minionym sezonie, raczej warto ale to chyba większe s-f niż z Ruudem |
Alves może być całkiem realny, ma kontrakt tylko do 2012, także ostatnia okazja żeby coś skasować, a na Węgrzech się kisić to mu się raczej nie marzy :P
|
czyżby problemy na lini JW - Sobiech ? (ostatni paragraf)
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/...polowania.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
dulli78 pisałem o Kaźmierczaku Sernasie i Traore a nie o Podstawku i Baziku więc czytaj ze zrozumieniem i nie przekręcaj moich wypowiedzi na przyszłość będę bardzo wdzięczny
|
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Górnik się sypie,można paru grajków wyciągnąc,chociaż tych lepszych już wzięła Polonia(Sikorski,Jez,Zahorski).Z tych co tam zostali to chyba tylko Stachowiak na brame się nadaje. |
Ale Stachowiak na ławke to tak ja bym zastanowił się nad Magierą z Górnika lewy obrońca jako alternatywa dla nowego lewego obrońcy
|
Cytat:
Zilina,BATE, rezerwy Bayernu Monachium myśle że w tych zespołów można poszukac ciekawych zawodników za w miare niewysokie kwoty |
Cytat:
|
a Zahorski nie jest zaklepany w Jadze ??
|
Gdybym był bogaty to ściągnąłbym do Wisły Diaza ze Śląska Wrocław. Widać po tym zawodniku że ma nieprzeciętny talent, do tego jest młody. Jako partner Gienka byłby idealny.
|
Cytat:
|
http://www.transfermarkt.co.uk/en/pe...ler_30781.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/iv...ler_74415.html http://www.transfermarkt.co.uk/en/is...ler_31430.html http://www.transfermarkt.co.uk/en/fr...eler_3711.html http://www.transfermarkt.co.uk/en/se...ler_17693.html http://www.transfermarkt.de/de/thors...eler_2955.html http://www.transfermarkt.de/de/ludov...ler_39913.html http://www.transfermarkt.de/de/ales-...ler_35953.html http://www.transfermarkt.de/de/theod...ler_60632.html nie mówię ze wszyscy sie nadają ale gdy był bogaty(a przynajmniej posiadał klub w ekstraklasie PL) to przyjrzał bym im sie bardziej |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z Górnika na pewno Jeż byłby wart zainteresowania. Osobiście podoba mi się też Gasparik (i nie chodzi mi tylko o mecz na R22). Ale pewnie Staszek ma inne ciekawe opcje a dodatkowo nie warto licytować się z Wojciechowskim. |
Sernas ma iśc do Partizana a czemu nie do Nas ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
AYALA napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Sernas ma iśc do Partizana a czemu nie do Nas ? Bo dla Wisły jest za cienki ... koniec tematu |
|
uważając te bałkańskie ligi za jedne z najciekawszych do poszukiwania ciekawych zawodników, zajrzałem do Bośni i Hercegowiny.
a tam - Ivan Lendric. 19-letni chorwat, 1.84 wzrostu, król strzelców ligi bośniackiej, z 15 bramkami w 27 występach. występy w młodzieżowych reprezentacjach Chorwacji, 4 bramki. chyba człowiek naprawdę warty zainteresowania. co lepsze, kontrakt kończy się mu w czerwcu, więc do wzięcia za darmo(!) |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl