Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Fiti 05.06.2011 16:09

29 lat... ok może z tym młody to przesada ale dziadkiem też nie jest. Za to słowa "Dobra inwestycja" podtrzymuję. Widać jaką ma formę, przynajmniej ze 2-3 lata dobrej gry w Wiśle by go czekały...

Metallica TS 05.06.2011 17:52

Brać Piotra Celebana ze Śląska Wrocław z każdym sezonem jest coraz lepszy.

19ARTUR06 05.06.2011 18:22

Celeban robi postępy to fakt. Ja kupiłbym Dudu z Widzewa i Grzelczaka, który koniec sezonu miał bardzo dobry.

KondZIk 05.06.2011 18:36

Ja jestem za Majewskim. Zgadzam się, że zjada na śniadanie i Gułe i Jirsaka. Nie awansowali do Premiership więc pewnie ma troche mieszane uczucia, ale to i tak S-F.
A szkoda... Rozgrywać chłopak umie i ma strzał.

KMZ 05.06.2011 19:37

a pysio dalej leci grubo : podobno Boenischa zablokowal Rada Nadzorcza, haha :D a i możliwe (jak to napisal pysio) przychodzą do nas Stilić (500tyś i 50% nastepna sprzedaż) , Mierzejewski :D

Blaszczu16 05.06.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KMZ (Post 1106629)
a pysio dalej leci grubo : podobno Boenischa zablokowal Rada Nadzorcza, haha :D a i możliwe (jak to napisal pysio) przychodzą do nas Stilić (500tyś i 50% nastepna sprzedaż) , Mierzejewski :D

Chryste Panie, nie cytuj już tego świra!

IncognitoTSW 05.06.2011 19:43

Majewski? Przecież z Polonii, a to zgoda z parchami! Zdrada! Jak Baszczyński!:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

dulli78 05.06.2011 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1106517)
Od razu proponuje sciagnac jeszcze Podstawka i Bazika z Polonii B. Labukas na szpice, Podstawek na skrzydlo (za Malego rzecz jasna), Bazik za Meliksona i jedziemy z wszystkimi, LM nasza:rotfl:i

A na ławkę trenerską np. Rysia Wieczorka:-D Sukcesy gwarantowane:rotfl:
Tak poważnie to z polskiej ligi z drużyn, z których realnie można kogoś kupić to ciężko znaleźć piłkarzy jakich potrzebujemy - boczni obrońcy Dudu, ewentualnie Pejović, napastnik - ... nie widzę, stoper - podobnie.

Edit: JOSE 841 - pomyłka, poprawiłem, przepraszam

Fiti 06.06.2011 07:13

Napastnik - może nie nominalny, ale da rade - ABDOU TRAORE. Tyle dyskusji o nim a wy coś pierdzielicie o Labukasie...

michalo28 06.06.2011 09:45

Jeden transfer już przyklepany i jest to obcokrajowiec. Stan wyraźnie mówił, że będą też polscy zawodnicy. Zastanawiam się, czy w Polsce są w ogóle gracze "do wyjęcia" dla nas, którzy zagwarantują odpowiednią jakość... Adam Banaś? Sebastian Madera? Takie dwa nazwiska mi się nasunęły.

Titto 06.06.2011 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michalo28 (Post 1106859)
Jeden transfer już przyklepany i jest to obcokrajowiec. Stan wyraźnie mówił, że będą też polscy zawodnicy. Zastanawiam się, czy w Polsce są w ogóle gracze "do wyjęcia" dla nas, którzy zagwarantują odpowiednią jakość... Adam Banaś? Sebastian Madera? Takie dwa nazwiska mi się nasunęły.

Adam Banaś miał dobrą rundę dwa lata temu, w obecnym sezonie średnio radzi sobie w Górniku. Natomiast Madera jako alternatywa dla Chaveza, Jaliensa może być.

sayek89 06.06.2011 12:53

http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Mi...wiadomosc.html

Wolny zawodnik od 30 czerwca, może go zatrudnimy :)

TOMEK 11 06.06.2011 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1106957)
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Mi...wiadomosc.html

Wolny zawodnik od 30 czerwca, może go zatrudnimy :)

wybrał SS Lazio

wujekWojtek 06.06.2011 13:51

Wybrał Lazio? Myslałem że miał lepsze oferty...

Ja to bym chciał zakontraktować jeszcze tego Andre Alvesa (w tym sezonie nie mieliśmy ani jednego Brazylijczyka :) ), do tego 24 letniego Ivana Vukovica z Czarnogóry (król strzelców) i jeśli nie byłby drogi to tego 20-letniego Palestyńczyka - Mohamad Ghadir, którym się interesujemy, ponoć talent.

A z tyłu lewego i prawego obrońcę. Może być Wasyl jak nie za drogi i chciałbym ogrywać Nalepe, ach, może to drugi Głowacki bedzie, ale na el. CL jeszcze za słaby :(

Pakistańczyk srańczyk, oczywiscie, że chodziło mi o Palestyńczyka, dzięki yarow.

O Sobiechu to już też eseje na forum były ale za miliona juro kupić 9 goli 8 asyst w minionym sezonie, raczej warto ale to chyba większe s-f niż z Ruudem

TOMEK 11 06.06.2011 14:07

Alves może być całkiem realny, ma kontrakt tylko do 2012, także ostatnia okazja żeby coś skasować, a na Węgrzech się kisić to mu się raczej nie marzy :P

wasyl 06.06.2011 15:06

czyżby problemy na lini JW - Sobiech ? (ostatni paragraf)
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/...polowania.html

TOMEK 11 06.06.2011 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wasyl (Post 1107023)
czyżby problemy na lini JW - Sobiech ? (ostatni paragraf)
http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/...polowania.html

było kilka stron temu, myślę że warto

yarow 06.06.2011 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1106994)
[...]i to tego 20-letniego Pakistanczyka, którym się interesujemy, ponoć talent.

[...](

... a nie Palestyńczyka? ;)

JOSE 841 06.06.2011 16:08

dulli78 pisałem o Kaźmierczaku Sernasie i Traore a nie o Podstawku i Baziku więc czytaj ze zrozumieniem i nie przekręcaj moich wypowiedzi na przyszłość będę bardzo wdzięczny

leszekm_ 06.06.2011 19:54

http://www.youtube.com/watch?v=Plv0oMGg19U

Ricardinho z Łęcznej

tomasz_19 06.06.2011 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1107140)

cudowna akcja, jestem w szoku :rotfl: po co takie gówno wklejasz?

BiałaGwiazda 06.06.2011 21:33

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Górnik się sypie,można paru grajków wyciągnąc,chociaż tych lepszych już wzięła Polonia(Sikorski,Jez,Zahorski).Z tych co tam zostali to chyba tylko Stachowiak na brame się nadaje.

Metallica TS 06.06.2011 21:40

Ale Stachowiak na ławke to tak ja bym zastanowił się nad Magierą z Górnika lewy obrońca jako alternatywa dla nowego lewego obrońcy

AYALA 06.06.2011 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1107169)
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Górnik się sypie,można paru grajków wyciągnąc,chociaż tych lepszych już wzięła Polonia(Sikorski,Jez,Zahorski).Z tych co tam zostali to chyba tylko Stachowiak na brame się nadaje.

Sikorski i Jeż są już zaklepani w Poloni Warszawa.5 mln zł cena za obu.Danch jest godny uwagi.

Zilina,BATE, rezerwy Bayernu Monachium myśle że w tych zespołów można poszukac ciekawych zawodników za w miare niewysokie kwoty

kornd 06.06.2011 21:54

Cytat:

Najbardziej utytułowany - ale i najstarszy - z tych piłkarzy to 33-letni Mariusz Jop, 27-krotny reprezentant Polski i trzykrotny mistrz kraju z Wisłą Kraków.
Co sądzicie o wielkim powrocie "Ostatniej Główki" do Wisły?:-D

Fiti 06.06.2011 21:54

a Zahorski nie jest zaklepany w Jadze ??

pawelo84 07.06.2011 00:20

Gdybym był bogaty to ściągnąłbym do Wisły Diaza ze Śląska Wrocław. Widać po tym zawodniku że ma nieprzeciętny talent, do tego jest młody. Jako partner Gienka byłby idealny.

WislaFan123 07.06.2011 01:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1107181)
Sikorski i Jeż są już zaklepani w Poloni Warszawa.5 mln zł cena za obu.Danch jest niegodny uwagi.

Gdyby nie Danch to Niedzialn do dzis by strzelal+/- 20 bramek w lidze na sezon dla Wisly..

czarny7777777 07.06.2011 03:19

http://www.transfermarkt.co.uk/en/pe...ler_30781.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/iv...ler_74415.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/is...ler_31430.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/fr...eler_3711.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/se...ler_17693.html
http://www.transfermarkt.de/de/thors...eler_2955.html
http://www.transfermarkt.de/de/ludov...ler_39913.html
http://www.transfermarkt.de/de/ales-...ler_35953.html
http://www.transfermarkt.de/de/theod...ler_60632.html

nie mówię ze wszyscy sie nadają ale gdy był bogaty(a przynajmniej posiadał klub w ekstraklasie PL) to przyjrzał bym im sie bardziej

arti 07.06.2011 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1107182)
Co sądzicie o wielkim powrocie "Ostatniej Główki" do Wisły?:-D

A kysz!!!!!!!

szczepek19 07.06.2011 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1107182)
Co sądzicie o wielkim powrocie "Ostatniej Główki" do Wisły?:-D

Precz Ty szatański pomiocie Jopie :D nigdy never ever w życiu ;P

Feniks1983 07.06.2011 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1107183)
a Zahorski nie jest zaklepany w Jadze ??

Tak Zahorski idzie do Jagi.

Z Górnika na pewno Jeż byłby wart zainteresowania. Osobiście podoba mi się też Gasparik (i nie chodzi mi tylko o mecz na R22). Ale pewnie Staszek ma inne ciekawe opcje a dodatkowo nie warto licytować się z Wojciechowskim.

AYALA 07.06.2011 12:50

Sernas ma iśc do Partizana a czemu nie do Nas ?

IncognitoTSW 07.06.2011 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1107320)
Sernas ma iśc do Partizana a czemu nie do Nas ?

Bo do nas "idzie" najlepszy strzelec Partizana

leszekm_ 07.06.2011 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1107145)
cudowna akcja, jestem w szoku :rotfl: po co takie gówno wklejasz?

A ty po co sapiesz od razu?

gizmowisla 07.06.2011 13:59

AYALA napisał(a):http://www.wislakrakow.com/forum/ima...s/viewpost.gif
Sernas ma iśc do Partizana a czemu nie do Nas ?
Bo dla Wisły jest za cienki ... koniec tematu

TOMEK 11 07.06.2011 17:21

http://www.transfermarkt.de/en/mateu...ler_48011.html

za Kowalskiego

Gucio25 07.06.2011 18:41

uważając te bałkańskie ligi za jedne z najciekawszych do poszukiwania ciekawych zawodników, zajrzałem do Bośni i Hercegowiny.
a tam - Ivan Lendric. 19-letni chorwat, 1.84 wzrostu, król strzelców ligi bośniackiej, z 15 bramkami w 27 występach.
występy w młodzieżowych reprezentacjach Chorwacji, 4 bramki. chyba człowiek naprawdę warty zainteresowania.
co lepsze, kontrakt kończy się mu w czerwcu, więc do wzięcia za darmo(!)

EvilMonkey 07.06.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1107494)
uważając te bałkańskie ligi za jedne z najciekawszych do poszukiwania ciekawych zawodników, zajrzałem do Bośni i Hercegowiny.
a tam - Ivan Lendric. 19-letni chorwat, 1.84 wzrostu, król strzelców ligi bośniackiej, z 15 bramkami w 27 występach.
występy w młodzieżowych reprezentacjach Chorwacji, 4 bramki. chyba człowiek naprawdę warty zainteresowania.
co lepsze, kontrakt kończy się mu w czerwcu, więc do wzięcia za darmo(!)

Jutro będzie news, że Wisła się nim interesuje ;)

murray 07.06.2011 19:12

Cytat:

Chorwacki megatalent w Wiśle? Chavez bliski podpisania kontraktu.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się nasza redakcja, plotki o wstrzymaniu kurka z pieniędzmi w Wiśle Kraków, są grubo przesadzone. Zarówno Stan Valkcx, jak i skauci nie ustają w poszukiwaniach zawodników, którzy mogą pomóc drużynie Mistrza Polski w awansie do Ligi Mistrzów. Ostatnie doniesienia mówią o tym, że włodarze Wisły zagięli parol na króla strzelców ligi bośniackiej - 19-sto letniego Ivana Lendrica. Ten chorwacki napastnik zdobył 15 bramek w 27 występach. Na jego korzyść przemawia fakt, że z końcem czerwca wygasa jego kontrakt z klubem HSK Zrinjski Mostar. Następne dni zadecydują o jego przyszłości.

Wisła nie ustępuje też w staraniach o pozyskanie na pełny kontrakt Honduranina Osmana Chaveza. Przypomnijmy, że środkowy obrońca dotychczas występował w drużynie Mistrza Polski na zasadzie wypożyczenia z klubu Platense. Chwilowo negocjacje zostały przerwane, gdyż w Hondurasie zapanowała pora bananowa i włodarze miejscowego klubu wybrali się na tradycyjne zbiory. Umowa może być jednak podpisana na dniach, o czym zaświadcza menedżer piłkarza. - Osman jest bardzo niecierpliwy, bo po powrocie ze zgrupowania kadry, chciałby wiedzieć, na czym stoi - mówi Juan Pablo. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w walkę o zakontraktowanie Chaveza włączył się również Arsenal Londyn, jednak dla Kanonierów może być za późno. - Gringo, nie ta liga - dodaje Pablo.

Erik Cikos to kolejny zawodnik, który podpisze dłuższy kontrakt z Wisłą Kraków. Sam zawodnik jest pewny tego, że zostanie w grodzie Kraka. - Wszystko dobrze, jesteśmy na dobrej drodze. Są malutkie rozbieżności pomiędzy klubami, ale jestem optymistą. - powiedział nam uśmiechnięty Słowak. Nieoficjalnie mówi się, że Wisła zaoferowała Slovanowi kwotę 300 tys. euro odstępnego, klub z Bratysławy oczekuje jednak jeszcze 20 piłek z podpisami Wojciecha Ł. Ten jednak niczego nie podpisze i do niczego się nie przyzna. Sprawa więc ugrzęzła w martwym punkcie. Czekamy na dalszy rozwój wypadków

mrr
Tygodnik Kibica
Już o tym piszą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl