Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

matiuszek 15.06.2014 17:54

Gdzieś tam w internecie przewinęło się zdjęcie ojca Juniora Diaza po meczu z Urugwajem w koszulce.. Wisły Kraków :-)

http://i59.tinypic.com/6ed55f.jpg

element 16.06.2014 14:24

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/573...manowskim.html

ABGwislakABG 16.06.2014 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matiuszek (Post 1364686)
Gdzieś tam w internecie przewinęło się zdjęcie ojca Juniora Diaza po meczu z Urugwajem w koszulce.. Wisły Kraków :-)

http://i59.tinypic.com/6ed55f.jpg

To dziadek ;)

brylant17 17.06.2014 15:46

Cytat:

Wciąż aktualny jest temat sprowadzenia Maora Meliksona. Legia wysłała ofertę do Valenciennes (spadli z ligi) i spodziewa się, że odpowiedź przyjdzie w ciągu trzech dni, a więc sprawa powinna wyjaśnić się najpóźniej do końca tygodnia. Reprezentant Izraela może liczyć na pensję w wysokości 250 tys. euro rocznie.

Czyżby Maor wybrał Legię ? oby nie

huberix 17.06.2014 16:27

Wie ktoś ile płaciliśmy Meliksonowi ?

pilot80 17.06.2014 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1365044)
Wie ktoś ile płaciliśmy Meliksonowi ?

okolo 400 tys euro za sezon, Frankowski cos takiego mówił w L+ extra

nh79 18.06.2014 01:25

http://sport.interia.pl/primera-divi...wa_block=sport

Dariook 18.06.2014 01:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pilot80 (Post 1365089)
okolo 400 tys euro za sezon, Frankowski cos takiego mówił w L+ extra

425 tyś euro za sezon.

IncognitoTSW 26.06.2014 11:26

WP podważa, że Lucas jest synem Clebera. Sądzą, że jest on synem byłego partnera Clebera - uważają naszego byłego obrońcę za homoseksualistę.
http://zapodaj.net/images/29c8f5c9fee60.jpg


link do artykułu http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

speedfashion 26.06.2014 11:44

:D

Poziom tego serwisu od lat wskazuje na to, że bezpłatnych stażystów pozyskują bezpośrednio po ukończeniu przez nich gimnazjum. :-)

Glazik 26.06.2014 19:40

No to Melikson musi zmienic klub... http://www.eurofutbol.pl/news/777696...ane-z-Ligue-2/

huberix 26.06.2014 20:30

Byłyby jaja jakby wrócił do nas :D
Można powiedzieć, że udzielałby się w jakiś sposób charytatywnie.
Jacek wyszedłby z siebie.

mitmichael 26.06.2014 20:41

Cos ucichło łaczenie go z Legia chociaz teraz moze sie temat odgrzebac. Oby nie, to juz lepiej zeby wrocił chociaz kto wie moze zainteresuje sie nim ktos z L1.

brylant17 26.06.2014 21:04

Raczej Maor nie pójdzie do Legi,i pewnie pójdzie do innego klubu Ligue 1 ewentualnie inny klub.




Edit



Cleber prężnie działa jako scout



Cytat:

Materiał numeru to bez wątpienia reportaż z Cleberem w roli głównej. Były obrońca Wisły szuka piłkarskich diamentów. Bardzo ciekawy tekst. Polecamy i cytujemy fragment:
W uznanych brazylijskich zespołach, mimo krótkiej działalności, umieścił kilkunastu graczy: siedmiu w Sao Paulo, trzech w Santosie, jeden jest w Internacionalu Porto Alegre. W połowie lipca dziesięciu zawodników z jego szkółki wyjeżdża do akademii Tricolor. Jeśli przejdą dziesięciodniowe testy, zostaną tam na dwa lata. To główny powód wizyty na wynajmowanych przez wspólników boiskach treningowych. Zebranie z rodzicami, z którymi Cleber rozmawia na temat przyszłości ich dzieci (…) Pod skrzydłami Clebera jest teraz około 125 graczy. Szkółka zajmuje się głównie szkoleniem zawodników do dwunastego roku życia. Przepisy mówią, że właśnie po skończeniu dwunastu lat zawodnik może wyjechać bez rodziców do internatu. W wieku szesnastu lat może podpisać pierwszy profesjonalny kontrakt. To zadanie dla Clebera i Jeffersona. Jedną perełkę już oddali w ręce potężnego aparatu Tricolor. Nazywa się Lucas Silva, rocznik 1996. Środkowy obrońca. To kuzyn Jeffersona. Jest kapitanem reprezentacji Brazylii do lat 18. To ponoć nowy Thiago Silva. Niedawno kończył mu się kontrakt. Sao Paulo było zdesperowane, aby go zatrzymać. Dało pół miliona euro za sam podpis i trzydzieści tysięcy pensji. – Chelsea chciała kupić go już w tym roku. Przyjechali z propozycją pięciu milionów euro. Klub się nie zgodził.
by fakt/weszło

Cisse99 01.07.2014 13:26

http://transfery.info/67067,oficjalnie-pawelek-w-slasku

RoS 01.07.2014 18:25

Michał Nalepa, zółta kartka i gol na 1-1 w eliminacjach LE.
Sliema (Mlt) 1 - 1 Ferencvaros (Hun) po 80 minutach

KrzychooR 01.07.2014 19:22

O nieeeee.... Oddaliśmy drugiego Głowackiego a może nawet Kokoszke...

Matejas_ 01.07.2014 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1366625)
O nieeeee.... Oddaliśmy drugiego Głowackiego a może nawet Kokoszke...

Możesz się śmiać ale w Termalice radził sobie bardzo dobrze i wracał do Wisły jako jeden z najlepszych obrońców I ligi. To że na siłe go Smuda wsadzał na defensywnego pomocnika...

Valandil 01.07.2014 19:42

Oho, teraz będzie płacz że oddaliśmy genialnego zawodnika który strzelił farfocla jakimś pastuchom.

Patryk_185 01.07.2014 19:47

Nie rozumiem pocisku na Nalepę. Na pewno nie jest większym drewnem niż Czekaj, był podstawowym zawodnikiem młodzieżów i I lidze bardzo dobrze sobie radził jak na stoperze dopóki nie dostał kontuzji później zaliczył fatalny mecz z Legią gdzie nie tylko on tak zagrał. I nagle Smuda wolał stawiać na Czekaja a Nalepa tylko pogrywał na środku pomocy a jak na tej pozycji grał wcześnie to lepiej nie komentować...

siara 01.07.2014 20:12

Oj krytykanci, krytykanci...a ilu z Was śpiewało jeszcze niedawno "Odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków"

Bóg Trybun (objawion) 01.07.2014 20:24

hajrá fradi i tyle w temacie : )

Ogryzek 01.07.2014 20:34

Co niektórych boli ten Nalepa? Niech chłopak gra jak najwięcej:)

A to czy odejście Nalepy to była strata czy nie, pokaże czas a nie jeden mecz. Jeszcze raz brawo Michał!

MatMario 02.07.2014 07:41

Hejtem zieją na chłopaka który nic złego Wiśle nie zrobił.

To klub z niego zrezygnował, nie kokoszkował, nie pokazywał jak mu tu źle i nie zmuszał do transferu jak co poniektóre gwiazdeczki od siedmiu boleści.

Powodzenia!

JacobCFC 02.07.2014 16:57

Oj coś mi się wydaję, że już za niedługo będziemy szukać i wstawiać cytaty co poniektórych niedzielnych fanów piłki, jaki to Nalepa był drewniany i ile punktów przez niego straciliśmy.

arti 02.07.2014 18:05

Niech Mu (Michałowi) się wiedzie jak najlepiej.
Moim zdaniem jak znajdzie trenera, który go nieco odchudzi i zagoni do ostrej gimnastyki to może podciągnąć swój poziom. U naszego fachmana od bezmyślnego za.......u i gierek klęlibyśmy jeszcze tysiąc razy po klopsach Michała. Podobna sytuacja z Czekajem - może coś tam jeszcze grać jak któryś mózg poprawi mu nazwijmy to przygotowanie gimnastyczne i wyśle np. na basen (Czekaj widać, że jest napięty i dlatego się rozsypuje). Obawiam się jednak, że Smuda nie dojdzie do takich wniosków nawet za 100 lat więc MC nadal w przerwach między kolejnymi kontuzjami będzie miał duże kłopoty na boisku.

wiertar 02.07.2014 18:59

Nalepa > Czekaj i tyle w temacie. wolał bym jego na stoperze niż Czekaja

Rafee 02.07.2014 20:47

Cytat:

Nalepa > Czekaj i tyle w temacie. wolał bym jego na stoperze niż Czekaja
Nalepa pokazał swoją klasę w meczu w Warszawie..

JacobCFC 02.07.2014 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafee (Post 1366758)
Nalepa pokazał swoją klasę w meczu w Warszawie..

W tym samym co Dudka?

wiertar 02.07.2014 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafee (Post 1366758)
Nalepa pokazał swoją klasę w meczu w Warszawie..

Natomiast Czekaj mial znakomitą koncówke sezonu:haha:

Błaszczu_WIŚLAK 02.07.2014 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafee (Post 1366758)
Nalepa pokazał swoją klasę w meczu w Warszawie..

W tym do którego przystąpił bez treningu po 3 tygodniowej przerwie spowodowanej skręceniem stawu skokowego ? :einstein:

silver03 02.07.2014 22:39

Czekaj > Nalepa i tyle w temacie. Dziękuje za uwagę.

fresh.cie 02.07.2014 22:46

Jeśli jesteśmy już przy równościach i nierównościach, kolega wyżej - dająca do myślenia sygnatura, taki mały ot.

PiVoSH92 02.07.2014 23:17

Czekaj wszedł do pierwszego składu z marszu, po około rocznej przezwie, spowodowanej kontuzją. Nawet, jeśli miał jakiś potencjał to tak długa przerwa w tym wieku oznacza, że raczej drewnem pozostanie do końca kariery. Nalepa wyróżniał się brakiem myślenia na boisku, braków fizycznym nie miał aż tak dużych jak Czekaj, któremu nawet najlepsze przygotowanie taktyczne nie pomoże. Jego zaleta jest taka, że jest wysoki, ale mówiąc szczerze wydaje mi się, że boi się on pojedynków główkowych (jak chociażby w meczu z Legią, gdzie padła bramka po takim własnie błędzie).

mitmichael 03.07.2014 17:59

Deportivo rezygnuje z usług Czarka Wilka. To nie jedyny pilkarz, ktorego klub chce sie pozbyc

arti 03.07.2014 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1366832)
Deportivo rezygnuje z usług Czarka Wilka. To nie jedyny pilkarz, ktorego klub chce sie pozbyc

Kierunek Gdańsk?

ulTraS 03.07.2014 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1366836)
Kierunek Gdańsk?

Prędzej ukochana Polonia Warszawa....

63.5 Kg 03.07.2014 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1366832)
Deportivo rezygnuje z usług Czarka Wilka. To nie jedyny pilkarz, ktorego klub chce sie pozbyc

Tak bardzo chcial odchodzic....

Glazik 03.07.2014 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1366737)
Niech Mu (Michałowi) się wiedzie jak najlepiej.
Moim zdaniem jak znajdzie trenera, który go nieco odchudzi i zagoni do ostrej gimnastyki to może podciągnąć swój poziom. U naszego fachmana od bezmyślnego za.......u i gierek klęlibyśmy jeszcze tysiąc razy po klopsach Michała. Podobna sytuacja z Czekajem - może coś tam jeszcze grać jak któryś mózg poprawi mu nazwijmy to przygotowanie gimnastyczne i wyśle np. na basen (Czekaj widać, że jest napięty i dlatego się rozsypuje). Obawiam się jednak, że Smuda nie dojdzie do takich wniosków nawet za 100 lat więc MC nadal w przerwach między kolejnymi kontuzjami będzie miał duże kłopoty na boisku.

Swiete slowa... Amen

Smuda ma drewniana mysl szkoleniowa... Wiec jezeli przychodzi do Smudy mlody "talent" to musi wiedziec ze podstawa jest Biegac,Skakac.. Zapierda..c .. TEchniaka i taktyka... hmm WIDAC PO Donaldzie jest juz troszke pod skrzydlami naszego trenejro i ciagle nie wie na czym polega spalony..

Karherop 03.07.2014 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1366848)
Swiete slowa... Amen

Smuda ma drewniana mysl szkoleniowa... Wiec jezeli przychodzi do Smudy mlody "talent" to musi wiedziec ze podstawa jest Biegac,Skakac.. Zapierda..c .. TEchniaka i taktyka... hmm WIDAC PO Donaldzie jest juz troszke pod skrzydlami naszego trenejro i ciagle nie wie na czym polega spalony..

kto jak kto ale akurat Smuda cały czas powtarzał że u Donalda problem jest z taktyką

Takiego Małeckiego i 30 trenerów by nie nauczyło co to spalony. Są po prostu piłkarze którzy 'nie myślą' na boisku oraz podpalają się w stykowych sytuacjach.

Podstawą jest dobra gra w piłkę. Inaczej mielibyśmy całą drużynę lekkoatletów, a jednak o jej sile stanowi filigranowy Stillić.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl