![]() |
Gdzieś tam w internecie przewinęło się zdjęcie ojca Juniora Diaza po meczu z Urugwajem w koszulce.. Wisły Kraków :-)
http://i59.tinypic.com/6ed55f.jpg |
|
Cytat:
|
Cytat:
Czyżby Maor wybrał Legię ? oby nie |
Wie ktoś ile płaciliśmy Meliksonowi ?
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
WP podważa, że Lucas jest synem Clebera. Sądzą, że jest on synem byłego partnera Clebera - uważają naszego byłego obrońcę za homoseksualistę.
http://zapodaj.net/images/29c8f5c9fee60.jpg link do artykułu http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html |
:D
Poziom tego serwisu od lat wskazuje na to, że bezpłatnych stażystów pozyskują bezpośrednio po ukończeniu przez nich gimnazjum. :-) |
No to Melikson musi zmienic klub... http://www.eurofutbol.pl/news/777696...ane-z-Ligue-2/
|
Byłyby jaja jakby wrócił do nas :D
Można powiedzieć, że udzielałby się w jakiś sposób charytatywnie. Jacek wyszedłby z siebie. |
Cos ucichło łaczenie go z Legia chociaz teraz moze sie temat odgrzebac. Oby nie, to juz lepiej zeby wrocił chociaz kto wie moze zainteresuje sie nim ktos z L1.
|
Raczej Maor nie pójdzie do Legi,i pewnie pójdzie do innego klubu Ligue 1 ewentualnie inny klub.
Edit Cleber prężnie działa jako scout Cytat:
|
|
Michał Nalepa, zółta kartka i gol na 1-1 w eliminacjach LE.
Sliema (Mlt) 1 - 1 Ferencvaros (Hun) po 80 minutach |
O nieeeee.... Oddaliśmy drugiego Głowackiego a może nawet Kokoszke...
|
Cytat:
|
Oho, teraz będzie płacz że oddaliśmy genialnego zawodnika który strzelił farfocla jakimś pastuchom.
|
Nie rozumiem pocisku na Nalepę. Na pewno nie jest większym drewnem niż Czekaj, był podstawowym zawodnikiem młodzieżów i I lidze bardzo dobrze sobie radził jak na stoperze dopóki nie dostał kontuzji później zaliczył fatalny mecz z Legią gdzie nie tylko on tak zagrał. I nagle Smuda wolał stawiać na Czekaja a Nalepa tylko pogrywał na środku pomocy a jak na tej pozycji grał wcześnie to lepiej nie komentować...
|
Oj krytykanci, krytykanci...a ilu z Was śpiewało jeszcze niedawno "Odstaw rodaków, postaw na młodych Polaków"
|
hajrá fradi i tyle w temacie : )
|
Co niektórych boli ten Nalepa? Niech chłopak gra jak najwięcej:)
A to czy odejście Nalepy to była strata czy nie, pokaże czas a nie jeden mecz. Jeszcze raz brawo Michał! |
Hejtem zieją na chłopaka który nic złego Wiśle nie zrobił.
To klub z niego zrezygnował, nie kokoszkował, nie pokazywał jak mu tu źle i nie zmuszał do transferu jak co poniektóre gwiazdeczki od siedmiu boleści. Powodzenia! |
Oj coś mi się wydaję, że już za niedługo będziemy szukać i wstawiać cytaty co poniektórych niedzielnych fanów piłki, jaki to Nalepa był drewniany i ile punktów przez niego straciliśmy.
|
Niech Mu (Michałowi) się wiedzie jak najlepiej.
Moim zdaniem jak znajdzie trenera, który go nieco odchudzi i zagoni do ostrej gimnastyki to może podciągnąć swój poziom. U naszego fachmana od bezmyślnego za.......u i gierek klęlibyśmy jeszcze tysiąc razy po klopsach Michała. Podobna sytuacja z Czekajem - może coś tam jeszcze grać jak któryś mózg poprawi mu nazwijmy to przygotowanie gimnastyczne i wyśle np. na basen (Czekaj widać, że jest napięty i dlatego się rozsypuje). Obawiam się jednak, że Smuda nie dojdzie do takich wniosków nawet za 100 lat więc MC nadal w przerwach między kolejnymi kontuzjami będzie miał duże kłopoty na boisku. |
Nalepa > Czekaj i tyle w temacie. wolał bym jego na stoperze niż Czekaja
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czekaj > Nalepa i tyle w temacie. Dziękuje za uwagę.
|
Jeśli jesteśmy już przy równościach i nierównościach, kolega wyżej - dająca do myślenia sygnatura, taki mały ot.
|
Czekaj wszedł do pierwszego składu z marszu, po około rocznej przezwie, spowodowanej kontuzją. Nawet, jeśli miał jakiś potencjał to tak długa przerwa w tym wieku oznacza, że raczej drewnem pozostanie do końca kariery. Nalepa wyróżniał się brakiem myślenia na boisku, braków fizycznym nie miał aż tak dużych jak Czekaj, któremu nawet najlepsze przygotowanie taktyczne nie pomoże. Jego zaleta jest taka, że jest wysoki, ale mówiąc szczerze wydaje mi się, że boi się on pojedynków główkowych (jak chociażby w meczu z Legią, gdzie padła bramka po takim własnie błędzie).
|
Deportivo rezygnuje z usług Czarka Wilka. To nie jedyny pilkarz, ktorego klub chce sie pozbyc
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Smuda ma drewniana mysl szkoleniowa... Wiec jezeli przychodzi do Smudy mlody "talent" to musi wiedziec ze podstawa jest Biegac,Skakac.. Zapierda..c .. TEchniaka i taktyka... hmm WIDAC PO Donaldzie jest juz troszke pod skrzydlami naszego trenejro i ciagle nie wie na czym polega spalony.. |
Cytat:
Takiego Małeckiego i 30 trenerów by nie nauczyło co to spalony. Są po prostu piłkarze którzy 'nie myślą' na boisku oraz podpalają się w stykowych sytuacjach. Podstawą jest dobra gra w piłkę. Inaczej mielibyśmy całą drużynę lekkoatletów, a jednak o jej sile stanowi filigranowy Stillić. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl